>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co pamiętam to pobierali 10zł za wypłatę na konto bankowe. A minimum do wypłaty to było 120zł + 10zł za opłatę. Ale to było jakiś czas temu.
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Ostatnio zniknęła mi możliwość wypłaty na skrilla, dotychczas wypłacałem tą drogą pieniądze bo nie mam konta bankowego. Czy teraz zlecając wypłatę na konto osoby trzeciej nie będzie problemów i pieniążki dojdą?
 
yam 93

yam

Użytkownik
A tam nie jest tak, ze jak w ostatnich 3msc nie wplacisz choc min kwoty przez mb to nie wyplacisz ta metoda?
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
No właśnie bardzo bym chciał dokonać wpłaty, ale nigdzie nie widzę wpłaty przez Skrilla, niezależnie od tego jaki kraj płatności wybiorę...Może po prostu zablokowali tę opcję i to dla wszystkich krajów?
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
Jakiś czas temu wysłałem do bwina pytanie o blokadę Skrilla i dostałem następującą odpowiedź:
Szanowny Panie,
dziękujemy za e-mail i serdecznie przepraszamy za tak późną odpowiedź na Pana pytanie.
Uprzejmie informujemy, że opcja płatnicza Skrill nie jest już dostępna dla użytkowników z Polski. W celu sprawdzenia metod płatniczych, z których może Pan korzystać, zalecamy przejście do odpowiedniej zakładki - &quot;Wpłata&quot; lub &quot;Wypłaty&quot; - i sprawdzenie dostępnych opcji.
Przepraszamy za ewentualne niedogodnośći i prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Z poważaniem
Dział obsługi klienta bwin
b&#39;inside Green Members
bwin wspiera ideę
Responsible gaming


Czyli odpisali, ale tak naprawdę nie odpowiedzieli na moje pytanie i możemy się tylko domyślać jakie są przyczyny blokady.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Następnego dnia po zleceniu wypłaty zatwierdzili operację wypłaty, a kasę miałem 3-go dnia roboczego. ...ale te 10pln za wypłatę... :zoltakartka: jak wypłacasz więcej to nie odczujesz:razz:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powiadasz 10zł cię dobiło :) Zobacz sobie pinnaclesports.pl tam 1 wypłata w miesiącu jest free (jak zrobimy obrót 5x), kolejne wypłaty lub brak obrotu 5x to koszt 75zł.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Pamiętam jak zaczynałem u tego buka to wypłaty były za free (ale to było kiedyś:] ) w pinnacle jeszcze nie grałem ale jest tam chociaż ta jedna w miesiącu za darmo:razz: chociaż tak jak napisałem wyżej, przy większych kwotach to nieodczuwalne
 
Do góry Bottom