>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

A 861

amigo007

Użytkownik
Z tego co pamiętam to pobierali 10zł za wypłatę na konto bankowe. A minimum do wypłaty to było 120zł + 10zł za opłatę. Ale to było jakiś czas temu.
 
32roza 5

32roza

Użytkownik
Ostatnio zniknęła mi możliwość wypłaty na skrilla, dotychczas wypłacałem tą drogą pieniądze bo nie mam konta bankowego. Czy teraz zlecając wypłatę na konto osoby trzeciej nie będzie problemów i pieniążki dojdą?
 
yam 93

yam

Użytkownik
A tam nie jest tak, ze jak w ostatnich 3msc nie wplacisz choc min kwoty przez mb to nie wyplacisz ta metoda?
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
No właśnie bardzo bym chciał dokonać wpłaty, ale nigdzie nie widzę wpłaty przez Skrilla, niezależnie od tego jaki kraj płatności wybiorę...Może po prostu zablokowali tę opcję i to dla wszystkich krajów?
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
Jakiś czas temu wysłałem do bwina pytanie o blokadę Skrilla i dostałem następującą odpowiedź:
Szanowny Panie,
dziękujemy za e-mail i serdecznie przepraszamy za tak późną odpowiedź na Pana pytanie.
Uprzejmie informujemy, że opcja płatnicza Skrill nie jest już dostępna dla użytkowników z Polski. W celu sprawdzenia metod płatniczych, z których może Pan korzystać, zalecamy przejście do odpowiedniej zakładki - &quot;Wpłata&quot; lub &quot;Wypłaty&quot; - i sprawdzenie dostępnych opcji.
Przepraszamy za ewentualne niedogodnośći i prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Prosimy o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Z poważaniem
Dział obsługi klienta bwin
b&#39;inside Green Members
bwin wspiera ideę
Responsible gaming


Czyli odpisali, ale tak naprawdę nie odpowiedzieli na moje pytanie i możemy się tylko domyślać jakie są przyczyny blokady.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Następnego dnia po zleceniu wypłaty zatwierdzili operację wypłaty, a kasę miałem 3-go dnia roboczego. ...ale te 10pln za wypłatę... :zoltakartka: jak wypłacasz więcej to nie odczujesz:razz:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powiadasz 10zł cię dobiło :) Zobacz sobie pinnaclesports.pl tam 1 wypłata w miesiącu jest free (jak zrobimy obrót 5x), kolejne wypłaty lub brak obrotu 5x to koszt 75zł.
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Pamiętam jak zaczynałem u tego buka to wypłaty były za free (ale to było kiedyś:] ) w pinnacle jeszcze nie grałem ale jest tam chociaż ta jedna w miesiącu za darmo:razz: chociaż tak jak napisałem wyżej, przy większych kwotach to nieodczuwalne
 
Do góry Bottom