>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

S 10

sagittarius

Użytkownik
Chcę grać tylko tak pytam z ciekawości na jakich zasadach się to odbywa bo niestety na stronie bwina znaleźć jakiekolwiek konkretne informacje graniczy z cudem.. Chociaż być może źle szukam ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak jestes dwuzlotowcem to zmien se bukmachera bo granie u nich to bezsens. Najgorszy bukmacher w sieci jezeli chodzi o wyplaty i czas oczekiwania na weryfikacje. Jest bet365 idealny dla dwuzlotowcow wiec nie wiem po co pchac sie w takie bagno
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
No niestety może zrobiłem błąd. Mogłem się zorientować wcześniej ale już trudno. Trzeba dobić do 120 zł i przenieść się na bet365. Dzięki za radę mimo wszystko ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Dwa dni temu zleciłem wypłatę z Bwin na Skrill.
Dzisiaj wciąż mam : Oczekiwanie na realizację / Oczekiwanie na weryfikację
Po jakim czasie ten status się zmieni i pieniądze będą na Skrill?
 
travism 190

travism

Forum VIP
Dwa dni temu zleciłem wypłatę z Bwin na Skrill.
Dzisiaj wciąż mam : Oczekiwanie na realizację / Oczekiwanie na weryfikację
Po jakim czasie ten status się zmieni i pieniądze będą na Skrill?
zwykle trwa to do godziny wiec pewnie maja jakies problemy bo ja wyplacalem wczoraj i do tej pory tez mam oczekiwanie na realizacje. takze trzeba chyba tylko czekac.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ja nie wiem na czym to polega ale 4 dni temu zleciłem wypłatę, ciągle status był oczekuje na zatwierdzenie. Wczoraj wycofałem wypłatę i zleciłem jeszcze raz. Status zmienił się na zatwierdzone po 8 minutach a kasę miałem po 2 godzinach. Nie wiem czy Wam to polecić bo nie wiem czy to też u Was zadziała czy po prostu stracicie czas. Dodam, że była to spora kwota więc argumenty, że &quot;pewnie wypłacasz dużo pieniędzy dlatego zwlekają&quot; są bez sensu.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Wczoraj zlecilem wyplate 1500.00 PLN . O 18:41 przyszedl mail ze zleceniem wyplaty . Takze o 18:41 przyszedl mail z zatwierdzona wyplata przez Bwin . 21:32 kasa na MB .
 
S 0

szczepansen

Użytkownik
Dostalem e-mail potwierdzający weryfikacje danych osobowych,i jak wchodzę na strone klikam wyplata to dalej mi wyskakuje załaduj dowod tozsamosci,moze ja cos zle robie.Jak do cholery zlecic ta wyplate,na expekcie i williamie zero problemów a tu masakra-pomóżcie kontakt tel 606957131
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Ja nie wiem na czym to polega ale 4 dni temu zleciłem wypłatę, ciągle status był oczekuje na zatwierdzenie. Wczoraj wycofałem wypłatę i zleciłem jeszcze raz. Status zmienił się na zatwierdzone po 8 minutach a kasę miałem po 2 godzinach. Nie wiem czy Wam to polecić bo nie wiem czy to też u Was zadziała czy po prostu stracicie czas. Dodam, że była to spora kwota więc argumenty, że &quot;pewnie wypłacasz dużo pieniędzy dlatego zwlekają&quot; są bez sensu.
Też tak próbowałem 2x razy, ale bez efektu. 2x razy zleciłem wypłatę, potem 2x anulowałem i między czasie &quot;coś&quot; sobie więcej ugrałem - wczoraj zleciłem 3x raz i dalej bez zatwierdzenia.
Dziwna sprawa, bo jakoś kilka dni wcześniej 2x razy wypłacałem w ciągu kilku dni i nie było żadnego problemu.
 
M 0

milion1

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypłaty w moim przypadku weryfikacja trwała ze 3-4 dni ale mam inny problem dotyczący wyboru wypłaty ponieważ wpłacalem pieniądze poprzez Master Card a przy wypłacie nie ma takiej opcji . Więc mam pytanie co mam wybrać zeby bylo wszytsko ok ? Bardzo prosze o odpowiedz .
 
M 0

majlo85

Użytkownik
Witam ja mam taki problem:
Pieniądze prawdziwe
Dostępne 0,00 PLN
W grze 500,05 PLN
Zarezerwowane 0,00 PLN
Łącznie 500,05 PLN
Co zrobić żeby te pieniądze znalazły sie na głównym saldzie i byly dostepne. Chcialbym postawic jakies mecze a nie wykorzystywac je jedynie w kasynie.
 
M 0

majlo85

Użytkownik
Ale ja nie wykorzystywałem bonusu. Przelałem 50zl, pozniej mialem 150, postawilem w ruletce za 10zl i wygralem 360. wszystkie pieniadze czyli 500zl sa w saldzie gry. Dzwonilem do bwin i kobieta mowila zeby sprobowac zakonczyc gre. No ale tam takiego czegos nie ma. Kiedys pieniadze automatycznie przechodzily na glowne saldo. Zglosila to dzialu technicznego.
 
Do góry Bottom