>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
co w przypadku, gdy stawialo sie na strzelca bramki, a nie gra on w wyjsciowym skladzie ? jak rozliczany jest zaklad i co sie stanie jak zagra tylko 15 min i np jednak strzeli bramkę ?
 
lozo 2

lozo

Użytkownik
Co do wypłat..
01/04 o 18.22 zleciłem wypłatę (600PLN) poprzez skrill
Dziś (06/04) o 19.40 bwin zaakceptował wypłatę, a o 22.20 kasa była na moneybookers.
Jak na szykość realizacji wypłat przez innych bukmacherów tempo ślimacze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chcialbym cofnac zle opinie o bwin ktore wyglaszalem przez kilka dni. Niestety uwierzylem plotkom jakis desperatow i sam balem przez o swoje srodki. W pare dni ugralem tam prawie 10 tys i mimo ze wyplate wstrzymywali ponad tydzien to wyplacili. Nie wiem w takim razie komu blokuja konta, no chyba ze desperatom chcacym wyludzic bonusy. Bwin jak najbardziej wyplacalny jednak czas wyplat tragiczny. Gb to samo i wyplaty po 5 h wiec zdrcydowanie bardziej polecam tego blizniaka
 
M 12

marques_1993

Użytkownik
zauważyłem że można wypłacić czek dostarczony pocztą i waluta USD, chciałbym dowiedzieć więcej informacji co to oznacza? a najlepszy sposób wypłata to MB?
 
C 0

cashboy84

Użytkownik
Kase dostaje po 24 godzinach lub nastepnego dnia.
Dziwna sytuacja, tzn zlecilem wyplate srodkow w poniedzialek 8 kwietnia i dostalem we wtorek 9 kwietnia. We wtorek rowniez otrzymalem wplyw za wyplate ktora zlecilem w dniu 5 kwiecien czyli piatek.
I teraz najwazniejsze, dzis jest czwartek 11 kwiecien, wyplate srodkow zlecilem w niedziele 7 kwietnia. Do dzis nie mam tego wplywu zleconego w niedziele. Czy ktos boryka sie podobnym problemem??

Jaja jak berety, przed chwila dostalem wplyw za zlecone srodki we wtorek 9 kwietnia.
Wpływu z niedzieli nie ma w dalszym ciagu;/
 
travism 190

travism

Forum VIP
Kase dostaje po 24 godzinach lub nastepnego dnia.
Dziwna sytuacja, tzn zlecilem wyplate srodkow w poniedzialek 8 kwietnia i dostalem we wtorek 9 kwietnia. We wtorek rowniez otrzymalem wplyw za wyplate ktora zlecilem w dniu 5 kwiecien czyli piatek.
I teraz najwazniejsze, dzis jest czwartek 11 kwiecien, wyplate srodkow zlecilem w niedziele 7 kwietnia. Do dzis nie mam tego wplywu zleconego w niedziele. Czy ktos boryka sie podobnym problemem??

Jaja jak berety, przed chwila dostalem wplyw za zlecone srodki we wtorek 9 kwietnia.
Wpływu z niedzieli nie ma w dalszym ciagu;/
tez zlecilem w niedziele kolo 18 do dzis kasy nie ma ???? wiec pewnie maja jakies problemy jak zwykle zaraz do nich chyba zadzwonie...
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Witam, w ten weekend zacząłem się bawić w zakłady na bwinie i od razu wygrałem swój pierwszy zakład ???? Sprawa wygląda tak, że wpłaciłem to wymagane 30 zł z groszami i obstawiłem zakład za 7 zł. Wygrałem 54 zł, czyli obecnie na moim koncie Bwin jest 77 zł. Wiem, że minimalna kwota wypłaty wynosi 120 zł, więc można zrobić taki &quot;przekręt&quot;, że dopłacę im te wymagane 43 zł i wypłacę 120 zł? Na razie jeszcze czekam na weryfikację dowodu, mam nadzieję, że nie potrwa to tyle co Wy piszecie.. Z góry dzięki za odpowiedzi ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Każdą wpłatą należy obrócić, więc jak wpłacisz to 43 zł to musisz je postawić po 1.01 przed wypłatą. W innym wypadku mogą Ci cofnąć wypłatę i mogą Cię spotkać nieprzyjemności z ich strony typu jakieś blokady, wyjaśnienia itd...
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
A czy muszę obrócić całą kwotę? Bo wpłaciłem 30 zł, a wykorzystałem 7, więc muszę jeszcze wydać na zakłady co najmniej pozostałe 23 zł?
 
S 10

sagittarius

Użytkownik
Rozumiem, przynajmniej nie trzeba tego robić naraz z tego co zrozumiałem tylko tą kwotę rozbić na raty. To może uda się jeszcze z tych zakładów 7-złotowych dobić do 120 bo jednak wolałbym już nic nie dopłacać do interesu ;)
 
Do góry Bottom