>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

sylar 87

sylar

Użytkownik
Kuchcik bzdury gadasz... Śmiało można wpłacać każdą metodą i wypłacać inną, bez żadnych problemów, możesz ukash, psc -&gt; mb
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jestem nowy w bukmacherce i opisze swój przypadek. Wygrałem w BAH, na zakładach 2100zł, zleciłem wypłate pieniędzy na konto bankowe. Kasa pojawiła sie na koncie. Moge mieć przez to jakieś problemy? Nie cofne czasu, ale teraz sie obawiam.

Nie, śmiało możesz wypłacać nawet dużo większe kwoty i nikt się do Ciebie nie doczepi
 
C 0

crcluj

Użytkownik
Naczytałem się o sciganiu za wypłaty i kontrolach Służby Celnej i nie chce jakichś wyrokół i kar płacić za błędy polityków. Czyli nie będzie to w żaden sposób sprawdzane, że pieniądze z buka wpłynęły na moje konto bankowe. BAH, ma konto pekao w Polsce i w tytule przelewu jest nazwa-adres internetowy i numer wygranej. Tak w ogóle to w 5 bukach się zarejestrowałem.
Widzę, ze ogólnie króluje MB, a wpłaty przez Ukash, albo Paysafecard, wiec coś musi być na rzeczy, chyba nikt w Polsce oprócz mnie nie wypłacił na konto bankowe, po wejściu chorej usatwy.
 
J 0

jataman12

Użytkownik
Witam . Mam problem chcę wypłacić pieniądze . Ale trzeba wysłać zdjecie dowodu i karty kredytowej więc wysłałem . Ale nwm o co chodzi w tym ostatnim gdzie trzeba potwierdzić adres i jest jakaś opcja rachunek lub wyciąg bankowy. Co mam dokładnie tam zrobić?
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam przymierzam się do wypłaty kasy z Bwin konto jest na mnie i dane są podane moje ale kasę wpłacałem z konta żony ;)...bo nie mam konta...będą jakieś kłopoty?. Ewentualnie podpowiedzcie jak to zrobić.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Hmm jeśli jest to samo nazwisko. To przelew na 90% powinien dojść. Po prostu zleć przelew na konto bankowe. Kasa powinna dojść na konto żony.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dojdzie bez problemu, przed wypłatą zrób upload zdjęcia dowodu i czekaj aż odpiszą że masz zweryfikowane konto, powinno obejść się wtedy bez masy dokumentów ;)
 
Y 0

yazpid

Użytkownik
Witam, ile trwa weryfikacja skanu dowodu? Wysłałem im w poniedziałek, a mineły juz 3dni i żadnego odzewu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Witam, ile trwa weryfikacja skanu dowodu? Wysłałem im w poniedziałek, a mineły juz 3dni i żadnego odzewu.
Dużo szybciej trwa, ale mają chyba jakieś kłopoty, bo ja zleciłem wypłatę w sobotę i w poniedziałek rano miałem e-mail, że kasa poszła, a po południu miałem na koncie.
A w poniedziałek rano zleciłem kolejną wypłatę i do tej pory nic...
Dwie różne sprawy ale chyba coś może być na rzeczy.
 
Y 0

yazpid

Użytkownik
Tak jest coś na rzeczy bo na ja równolegle do wysłania dokumentów zleciłem wypłate (nie małą), cały czas czeka, pisze do nich i nic ;/
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak jest coś na rzeczy bo na ja równolegle do wysłania dokumentów zleciłem wypłate (nie małą), cały czas czeka, pisze do nich i nic ;/
No ja też pisałem dziś ok. 13 i nic , miałem dzwonić ale już za późno było. Jutro o 12 jak coś będę dzwonił bo wypłaty zazwyczaj zlecają między 10-12. Ale takie problemy już widziałem u nich...
 
uzytkownik-85733 0

uzytkownik-85733

Użytkownik
Hejka;)
Mam problem z wpłatą pieniędzy na konto bwin.
Mianowicie po wypełnieniu spraw związanych z kartą VISA wyskakuje mi taki komunikat:
Organizacja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Miał ktoś cos podobnego? Co powinienem zrobić?
Dzieki;)
 
Y 0

yazpid

Użytkownik
No ja też pisałem dziś ok. 13 i nic , miałem dzwonić ale już za późno było. Jutro o 12 jak coś będę dzwonił bo wypłaty zazwyczaj zlecają między 10-12. Ale takie problemy już widziałem u nich...
U mnie sprawa się ruszyła. Odpisali, że dokumenty zostały pozytywanie rozpatrzone, a wypłata potrwa 1-2dni robocze.
 
M 0

malgosia68

Użytkownik
bwin
Witam.
Mam konto bwin od tygodnia i na samym początku wysłałam im scan dowodu i miałam e-maila że zostało zakceptowane.
Tera moje pytanie do was. Czy nie bd miała problemów przy wypłacie?
Czy Scan dowody wystarczy. (Ja chce wypłacić przelewem bankowym)

A i jeszce jedno czy nie ma problemów przy wypłacaniu chodzi mi o ten napis na bwin:
Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Witam.
Mam konto bwin od tygodnia i na samym początku wysłałam im scan dowodu i miałam e-maila że zostało zakceptowane.
Tera moje pytanie do was. Czy nie bd miała problemów przy wypłacie?
Czy Scan dowody wystarczy. (Ja chce wypłacić przelewem bankowym)
A i jeszce jedno czy nie ma problemów przy wypłacaniu chodzi mi o ten napis na bwin:
Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
To jest obejście prawa naszego, abyś mogła grać u tego buka, to normalne i każdy buk tak funkcjonuje.
Nie będziesz miała żadnych problemów przy wypłacie.
Powodzenia ????
 
Do góry Bottom