>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

M 0

mareck

Użytkownik
Wypłata z bwin przez przelew bankowy
Jako, że to mój pierwszy post na tym szacownym forum, witam serdecznie wszystkich userów.

Chciałbym zrobić wypłatę przez przelew bankowy (niestety tylko skromny tysiączek), czy są jakieś prowizje od takiej transakcji ?

Ponadto w formularzu przelewu przelewy są rubryki gdzie należy podać kod SWIFT/BIC oraz IBAN. Gdzie mogę uzyskać te dane ?

Jest także rubryka w której należy podać adres banku, czy chodzi o główny adres banku, czy adres odziału gdzie załaożyłem rachunek ?

Nadmienię, że chodzi o Bank Millennium SA.
Proszę o pomoc.
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Panowie, pomocy
Jeżeli wpłaciłem niedawno 70zł na Bwin i dostałem ten bonus, który wynosił 100zł
100zł przegrałem, zostało mi właśnie te 70. Obrót mam w wysokości 180zł i teraz rodzi się moje pytanie - jeżeli dopłacę z własnego konta 50zł to te 120zł wypłacę później bez problemu? Nie chcę już stracić tych pieniędzy
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wysłałem obie strony dowodu osobistego pojedynczo najpierw przód a puzniej tył.Nie stety pieniądze przesłałem wcześniej moja pytanie jest nastepujący ile będę musiał czekać na to by pieniądze znalazły się na Moneybookers ??
 
vde 119

vde

Użytkownik
Wypłata z bwin np. na MB to jest totalna porażka... w wielu przypadkach bukmacherzy wypłacają do 1h, kilkunastu w 3-4h no może się przeciągnąć do 20h. A co bwin ? u mnie mineło już ponad 35h i nie zanosi się na przypływ gotówki... Złoty bukmacher do wpłat, ale jeśli o wypłatę to trudniej. Zaznaczam, że jestem już zweryfikowany, wpłacałem wiele razy to samo z wypłatą...
 
konradbcn07 27

konradbcn07

Użytkownik
Ta sama sytuacja u mnie co u kolegi wyżej ! Wypłaciłem wczoraj około 21 z bwin na MB i do teraz jeszcze nie otrzymałem pieniędzy aa mecze uciekają :/
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
U mnie ostatnia wypłata z bwin trwała ponad 85 h, jeśli zależy wam na swobodnym przepływie środków to zdecydowanie odradzam tego buka, kursy także bardzo przeciętne
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Potrzebuje pomocy, ponieważ jestem już rozczarowany postawą tego buka. W poniedziałek (19.12) o 8 rano zleciłem swoja pierwszą wypłatę bezpośrednio na konto bankowe napisali, że w ciągu 24h wypłata zostanie zrealizowana. Od razu przesłałem skan dowodu osobistego (przód/tył) do tej pory nie mam środków na koncie bankowym. Wczoraj rano wysłałem maila ponaglającego ale bez żadnych efektów ani pieniędzy ani odpowiedzi.Gdy zrobiłem pierwszą wpłatę do nich to pieniądze na konie buka było po pięciu minutach a do wypłaty pięć dni im mało. Co jeszcze mogę zrobić aby przyśpieszyć wypłatę ?

Ps. Przymierzam się już do kolejnej wypłaty ale jeśli znowu ma to trwać kilka dni to zamykam tam konto... czuje się bardzo rozczarowany bo z ich oferty jestem bardzo zadowolony...
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Moim zdaniem zrobiłeś to w złej kolejności... Faktycznie, cos u nich nie tak, z weryfikacją, czy w ogóle z odpisywaniem na wiadomości, ale nie robią problemu tak jak Tobet.
Wysłałem im zdjęcie dowód, zanim wypłaciłem, chcąc uniknąc takiej sytuacji co Ty. Faktycznie długo to trwało (od piątku do środy czekałem - oczywiście meila też dostałem, ze dokumenty zatwierdzone itd). Potem zrobiłem wypłatę i szybciutko kasa doszła
Nie urażaj się dumą, buk fajny,oferta ogroma, kursy nie najgorsze, problemów nie robią z weryfikacją tak jak Tobet ostatnio, wystarczy im tylko dowód, a to że trzeba troszkę dłużej poczekać, trudno - widocznie taki mus
W złej kolejności to zrobiłeś, teraz musisz poczekać kilka dni na to aż zakończą Ci weryfikacje
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dzięki za informacje ???? właśnie dostałem maila, że kopia dokumentów została zaakceptowana ???? Mam nadzieję, że już wszystko jest na dobrej drodze
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam, wczoraj zleciłem wypłatę z rana, dzisiaj już o 12 dostałem info
&quot;Transakcja wypłaty została zakończona. Nasz finansowy usługodawca otrzymał dyspozycję przelania kwoty xxx PLN na Twoje konto. Powyższa kwota zostanie przelana w ciągu kilku dni na Twoje konto. &quot;
W praktyce ile mija czasu u was od takiego maila, do czasu zaksięgowania kaski? ????

/edit
Kaska wysłana od nich o 12 w tej chwili doszła. Błyskawiczna transakcja. Szczerze polecam tego bukmachera, mimo, że support się ociąga, to po obróceniu bonusu i sporym powiększeniu kasy szybka weryfikacja, wypłata kasy bez problemowo. Jeszcze raz polecam.
 
K 0

klose30

Użytkownik
witam.chce zarejestrowac sie na bwinie ale nie posiadam wlasnego konta bankowego.czy przy ewentualnej wyplacie na konto bankowe beda problemy jesli beda dwa rozne nazwiska??inne na koncie bankowym a inne na koncie bwin?pozdro
 
Do góry Bottom