>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

J 0

jablonka789

Użytkownik
Ok, nie bulwersuj się tak, napisałem, że jestem tu nowy. Chciałbym jeszcze wiedzieć jedną rzecz. Czy bez znaczenia jest w jakim banku mam konto?
Nie ma znaczenia /M.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Chciałbym się spytać co uważacie za lepsze. STS czy fortuna? Który z wyżej wymienionych polecacie? Odnoszę wrażenie, że STS w stosunku do fortuny ma mniejsze kursy na faworytów, a większe na potencjalnych przegranych. Jak uważacie?
Graj więc zgodnie z tym co sam napisałeś i w Fortunie i w STS - w zależności od tego, co aktualnie będzie dla Ciebie korzystniejsze....
 
K 0

kamil112.18

Użytkownik
Szukam buka w którym jest możliwa wpłata przez ukash lub paysafecard max 20zł, oraz takiego co nie muszę podawać konta bankowego przy rejestracji, tylko dopiero później(aktualnie nie mam konta bankowego, a chcę założyć dopiero jak coś wygram)
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Prawie w kazdym buku jest taka mozliwosc, a konto bankowe i tak praktycznie nie musi Ci byc do niczego potrzebne, bo wyplacasz na to z czego wplaciles, np wplacasz z MB to wyplacic tez mozesz tylko tam, a nie gdzie Ci sie podoba.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Widze , że masz bardzo optymistyczne podejście , jeszcze nie zacząłeś grać a już wiesz , że tak będziesz ogrywał buka , że aż ci konto będzie musiał zablokować ???? . Kolo , limity i blokowanie kont to sprawy o których ludzie którzy grają po kilka dych , czy nawet po kilka stów nie muszą myśleć. Strata kilka stów miesięcznie dla buka to jest 0 i nikt sobie dupy tym zawracał nie będzie , jeśli chciałbyś grać po 2000 zł na kupon to co innego , ale Ty chcesz wpłacić 4 dychy na konto i boisz się , że cię zlimitują?.
No w tej kwestii akurat się z Tobą nie zgodzę. Marathon zlimitował mnie do 1% zwykłego limitu po około 15 zakładach (same single i jeden dubel). Średnia stawka ok 30 euro, max 150 euro. Na niektóre zdarzenia, zwłaszcza o/u lub azjany mam więc limit 1 euro!
Pozdr.
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Witam , planuję założyć konto na jakimś bukmacherze internetowym. Jestem w tym trochę zielony ponieważ dotychczas grałem tylko w naziemnych bukmacherach i mam takie następujące pytania:
1. Czy pobierają jakieś opłaty za posiadanie konta na np.bet365?
2. Czy bez karty bankowej da się mieć konto ?
3. Ile minimalnie można WPŁACAĆ na konto danego bukmachera?
4. Ile minimalnie można WYPŁACAĆ ?
5. Trzeba robić skan dowodu czy coś w tym stylu , ponieważ zgubiłem a następny będę miał w marcu.
 
B 1

bandyta.

Użytkownik
Witam , planuję założyć konto na jakimś bukmacherze internetowym. Jestem w tym trochę zielony ponieważ dotychczas grałem tylko w naziemnych bukmacherach i mam takie następujące pytania:
1. Czy pobierają jakieś opłaty za posiadanie konta na np.bet365?
2. Czy bez karty bankowej da się mieć konto ?
3. Ile minimalnie można WPŁACAĆ na konto danego bukmachera?
4. Ile minimalnie można WYPŁACAĆ ?
5. Trzeba robić skan dowodu czy coś w tym stylu , ponieważ zgubiłem a następny będę miał w marcu.
1. Nie
2. Tak
3. W bet365 min. wpłata przez przelew bankowy wynosi 50 zł.
4. Min. 25 zł
5. W bet365 można zweryfikować konto telefonicznie lub listownie.
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
1. Nie
2. Tak
3. W bet365 min. wpłata przez przelew bankowy wynosi 50 zł.
4. Min. 25 zł
5. W bet365 można zweryfikować konto telefonicznie lub listownie.
W to jaki sposób przykładowo wygrane pieniądze z depozytu będę wybierał?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W to jaki sposób przykładowo wygrane pieniądze z depozytu będę wybierał?
Możesz sobie założyć konto na moneybookers i z tego portfela elektronicznego możesz robić depozyty i wybierać kasę. A najlepiej jakbyś robił depozyty z konta bankowego bo wtedy upoważniony byś był do promocji, 100% od pierwszej wpłaty czy coś podobnego.
Pamiętaj, że konto u bukmachera, konto monneybookers czy konto bankowe musi mieć takie same dane. Wtedy będziesz miał pewność, że z Twoimi pieniędzmi wszystko będzie dobrze ;)
 
arus997 0

arus997

Użytkownik
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy za tego Moneybookers&#39;a dokonuję się jakiejś opłaty comiesięcznej lub czy jak będe chciał wpłacić/wypłacić pieniądze to biorą jakiś % oraz czy z tym kontem będę mógł odebrać któryś z bonusów z Bet365.
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Czy mam możliwośc w jakimś buku wpłat z MB a wypłaty na konto bankowe czy nie da rady nigdzie?
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Polecicie jaiegoś buka co dowodu nie trzeba wysyłać? Ponieważ tydzień temu skończyłem 18. a znając Polskę jeszcze z 2 tyg trzeba bedzie poczekać..
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
bet365 bez żadnych wątpliwości. Jeśli chcemy naprawdę grać i wygrywać coś to tylko tam, ktoś wyżej polecił bet-at-home, żałosne - przepraszam - kursy, mało spotkań, oferta live uboga z kursami.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Jakiego buka polecie z dobrą ofertą : piłki nożnej, tenisa, NBA i hokeja ? bet365 odpada, bah też. Najlepiej, żeby miał opcje przelewu bankowego z normalną minimalną stawką typu 10-50 zł, a nie jak bet365 500 zł...
 
Do góry Bottom