>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

C 0

chap

Użytkownik
Witam, mam jeden problem zwiazany z wyborem buka internetowego - mianowicie pelnoletnosc.
Nie mam jeszcze osiemnastki (tak jak pewnie polowa forum ???? ), choc w bukmacherke bawie sie juz troche czasu, tylko w naziemnych bukach. Jak kazdy wie, granie tam nie ma sensu, bo wyjsc na zero, a juz tym bardziej wygrac jest bardzo ciezko, wiec chce zagrac u jakiegos internetowego. Do pelnoletnosci brakuje mi zaledwie kilku miesiecy, ale naprawde nie chce mi sie czekac.
Chcialem zapytac - u jakiego zagrac najlepiej? Korzystalem z wyszukiwarki, slyszalem, ze w bah rzadko sprawdzaja tozsamosc, ale tam wolalbym nie grac z powodow kazdemu znanych - kursy, uboga oferta etc. Poza tym posty nie byly najnowsze, wiec wolalbym jakas odpowiedz bardziej &#39;na czasie&#39; ???? . Slyszalem tez o Pinnacle, ale nie wiem, na ile jest to prawdziwe.
Nie chce zakladac konta na rodzicow, rozmawialem z nimi, ale uslyszalem odpowiedz, ze PIT-y blablabla, a nie chcialbym, zeby potem musieli sie tlumaczyc przed roznymi niedobrymi organami w naszym kraju ;)
Tak czy inaczej zgode mam w 100% na manewr typu zalozenie konta na jednego z rodzicow - tj. wszystkie dane rodzica prawdziwe, ale nr konta bankowego podalbym moj (posiadam). Czy pomysl w ogole ma sens? Czy buk zorientuje sie, ze cos nie gra?
Wiem, ze nie powinienem grac przed 18 i ze pewnie uslysze cos w stylu &quot;dzieciaku, nie graj&quot;, ale w koncu kto pyta nie bladzi, zaryzykuje ????
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
mam jeden problem zwiazany z wyborem buka internetowego - mianowicie pelnoletnosc.
poczekaj do 18
(tak jak pewnie polowa forum )
ba, kiderparty jest tutaj na porzadku dziennym
Jak kazdy wie, granie tam nie ma sensu, bo wyjsc na zero, a juz tym bardziej wygrac jest bardzo ciezko,
dobry typer i w stsie bedzie na plusie, dziwne troche stwierdzenie..
o pelnoletnosci brakuje mi zaledwie kilku miesiecy, ale naprawde nie chce mi sie czekac.
niech Ci sie zechce
Chcialem zapytac - u jakiego zagrac najlepiej?
http://forum.bukmacherskie.com/f57/bukmacher-na-poczatek-dla-poczatkujacego-jaki-wybrac-74490.html
Tak czy inaczej zgode mam w 100% na manewr typu zalozenie konta na jednego z rodzicow - tj. wszystkie dane rodzica prawdziwe, ale nr konta bankowego podalbym moj (posiadam). Czy pomysl w ogole ma sens? Czy buk zorientuje sie, ze cos nie gra?
skoro konto na ojca, to wyplata tez powinna isc na konto bankowe majace takie same dane..
poczekaj do 18.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Bukmacher - którego wybrać żeby wygrać
Zamierzam w tym temacie podać własne opinie na temat różnych bukmacherów, u których grałem, a grałem u większości obecnych na polskim rynku. Celem jest stworzenie zestawienia dla początkujących grających w jednym miejscu.
U którego grać? Heh, tam gdzie kurs najwyższy. Zawsze. Nie ma czegoś takiego jak pechowy bukmacher. Żeby być na plus trzeba szukać bukmachera, który:
wystawia kursy wcześnie
potem zasypia, gdy kurs wystawił źle,
na dodatek nie robi potem zwrotu,
ma niską marżę
jest wypłacalny.
Trzeba jednak wiedzieć, że bukmacherów idealnych nie ma i każdy ma jakiś plus.
Jak zwykle - pomogłem - kliknij dzięki.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Na pierwszy ogień idzie Unibet.
✅ Szeroka oferta w zakresie różnych dyscyplin, zwłaszcza popularnych w krajach skandynawskich.
✅ Na live opcja cash-in - umożliwiająca kontrowanie. Bardzo fajne.
✅ Opcja następny gol bez remisu oraz handicapy na sety na live. Bardzo ciekawe.
✅ Zero problemów z wypłatami, zerowa weryfikacja (dla większości użytkowników - mnie weryfikowali gdy wypłaciłem 6K),
✅ przyjazny support (choć przy kalendarzu adwentowym będzie znowu sajgon - nie polecam się rejestrować na świąteczne bonusy - bałagan totalny).

⛔ stosunkowo duża marża na live, choć przyzwoita przed meczem.
⛔ mało bogata oferta na największe zdarzenia, pomimo szerokiego wyboru. Bet365 postawi wystawić na pojedynczy mecz prawie 200 różnych zakładów. Unibet jak szarpnie się na 50 to cud.
⛔ wystawiają kursy jako średnia rynkowa - ciężko o surebety, wystawiają dość późno, rzadko się mylą.
⛔ dla surebetowców - dziękują im bardzo szybko.
⛔ BEZNADZIEJNY live. Bywa, że w meczu piłki nożnej na 90 minut live wisi przez 30 minut, na zasadzie, że oddmakerzy przez pół godziny zastanawiają się jak ten rzut rożny zaważy na wyniku meczu. Cholery można dostać. To samo w tenisie. Przegrany set przez faworyta może oznaczać, że wcale se nie pograsz.
⛔ Bardzo nieatrakcyjne linie w meczu over/under - najczęściej trafiają w punkt.
⛔ Mam nowy komputer, a interfejs mi muli niesamowicie. Na Chrome wcale nie czyta.
⛔ Bonus z free spinów jest obracany tylko za realną kasę z konta!

Ogólnie mogę polecić grającym na wygraną zespołu, nie polecam szukających dziwnych typów w stylu &quot;przy jedenastym rożnym piłka odbije się Ronaldo od tyłka i wturla do bramki po lewej stronie bramkarza&quot;, bo oferta jest w tym względzie uboga. Unibet nie pajacuje za bardzo ze zwrotami, ale zdarza się. Grania na błędach nie polecam - podziękują za współpracę.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Bet365
✅ Najbogatsza oferta na rynku! Czy grasz remisy na wietnamskim wuefie 15-latek, czy wiesz że najbliższe spotkanie w pici-polo na małe bramki w Koluszkach jest ustawione, to w Bet365 będzie.
✅ Streamy do większości spotkań ⛔ wielkość streamu chyba dla krasnoludków
✅ Niska marża.
✅ Przyjazny interfejs, choć zakładki piłka ręczna i sporty motorowe ciężko znaleźć.
✅ Częste atrakcyjne bonusy, z łatwym obrotem, po prostu super!
✅ Wypłaty bez problemów.
⛔ bogata oferta. Łatwo zacząć sądzić, że wiesz kto na tym wuefie wygra, bo Bet365 daje statystyki, które jak dla mnie bywają manipulowane. Wydaje Ci się, że drużyna z klasy I B ciśnie, a tu się okazuje, że jednak I matfiz wciska bramkę za bramką. NIE DA SIĘ TAK WYGRYWAĆ. PAMIĘTAJ.
⛔ Zwroty za zbyt duże trafione kursy - niestety dość częste na live. Nie ma dyskusji. Jest zwrot i tyle.
⛔ Najlepiej na rynku wystawione kursy w tenisie - ciężko być na plus.
⛔ Brak przelewów natychmiastowych z konta (tylko MB/karta).

Konto na Bet365 to po prostu must have w tym sezonie i tyle.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Bwin
✅ Bwin wystawia ofertę jako pierwszy, to olbrzymi plus dla tego bukmachera. Po spadkach często nie warto grać.
✅ Czytelny, działający na różnych przeglądarkach interfejs.
✅ Bogata relatywnie oferta.
✅ Duża ilość surebetów, niska marża.
⛔ Ogólne pajacowanie tego bukmachera - zwroty za prawidłowe zakłady.
⛔ Weryfikacja trwająca miesiąc-dwa.
⛔ Brak kontaktu z tym bukmacherem. Brak czatu. Na maila odpisują tydzień/dwa tygodnie. Jak mają ochotę.
⛔ Opłaty od wypłat. Mnie osobiście Bwin puknął na 30+30+10 złotych za wypłatę, której z własnej winy nie zrealizował!
⛔ Duże opóźnienia z wypłatami - warto poczytać temat Bwin na tym forum. Ludzie opowiadają historie, że włos jeży się na głowie. Ja osobiście próbuję wypłacić od stycznia z zerowym skutkiem ????
⛔ Jak marudzisz, to zamykają konto, forsa przepada - stąd niski rating wiarygodności tego buka.
Nie polecam z całego serca. Co z tego jak wpłacisz, nawet jest szansa wygrać, tylko co z tego, jeżeli tego nie wypłacają.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Betclick
✅ Najlepszy obecnie bonus - zakład bez ryzyka. Polecam.
✅ Stosunkowo szybkie wystawianie kursów.
✅ Wypłaty i ich zatwierdzenie prawie natychmiastowe. Najmniej miałem problemów z tym bukmacherem.
✅ Potrafią TOTALNIE zaspać z kursem.
⛔ Długa weryfikacja
⛔ NAJGORSZY live na rynku. Trzy zdarzenia na krzyż, przy czym zamykają zakłady nawet jak gołąb pierdnie na parkingu przed stadionem. Olbrzymia marża. Bywają zakłady under/over z 1,65 - 1,65 dwudrogowo. Rozbój w biały dzień.
:???: Ludzie piszą o limitach, ja o tym nie wiem. Wygrałem dość sporo, stawiałem nawet i po 500 złotych na jeden zakład. Nic złego mnie nie spotkało. Może mają komórkę ryzyka celującą w surebetowców? Albo ludzie zakładający wiele kont psują im interes? Nie wiem.
⛔ Promocje i freebety z takim obrotem, że ugrać coś to sztuka nie lada. Nie polecam nawet próbować. Obrót w kasynie x60. ????

Bonus polecam. Poza tym przyzwoity wiarygodny bukmacher. Niestety uboga oferta oraz wysoka marża odstraszają. Warto się zarejestrować dla bonusa. Wygrać bądź przegrać i wypłacić wygraną bądź zwrot... i nie wracać.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Najlepsze kursy z NBA ma Marathon (podobnie jak linie na zawodników) - z żużlem może być problem. Jak nie chcesz wpłacać kartą to Unibet.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Tobet
✅ oferta na &quot;niszowe&quot; polskie niższe ligii - III, IV liga piłki nożnej, niższe klasy rozgrywkowe lig halowych
✅ często zasypiają z kursami
✅ w sportach motorowych i zimowych pary, których nie ma gdzie indziej
⛔ Limity dla każdego wygrywającego. W zasadzie obrócić któryś z ich bonusów bez limitów jest prawie niemożliwe.
⛔ totalne pajacowanie z rozliczaniem zakładów - jak uznają, że kurs, który wystawili jest &quot;za wysoki&quot; to koniec. Przegrywasz, to przegrywasz. Wygrywasz to zwrot. Zdarza się to tak często, że wygląda na celowe działanie.
⛔ Częste mylne rozliczanie wygranych. Niby da się załatwić z supportem, ale po co to komu?
⛔ problemy z weryfikacją i wypłatami - niby też ogarniają, ale co się człowiek nadenerwuje, to jego.
Bukmacher dobry do jednorazowego pogrania jakiegoś &quot;pewnego&quot; wyniku w sportach halowych w Polsce. Bonusu broń Boże nie brać, bo się nie wykona obrotu na 1500, gdy dadzą limit na 2 złote po pierwszym wygranym singlu. Bukmacher dla ludzi topiących oszczędności na taśmach za złotówkę.
 
N 13

nsh

Użytkownik
witam chciałbym niebawem założyć konto bukmacherskie lecz przejrzałem kilka opinii na kilka bukmacherów i rzuciło mi się częste &quot;oszukiwanie&quot; w sensie że był kurs 2.50 a potem rozliczenie po 1.50 i tym podobne sytuacje. lub &quot;limitowane składki&quot; chciałbym tego uniknąć więc kieruje się do was z zapytaniem jakie znacie buki (najlepiej polskie?) co nie mają w/w wad. np można grać singla za 1000 zł jak i również za 500 czy 10 000 zł. Z tego co wiem takich problemów nie robi Pinnacle ale to jest zagraniczny bukmacher i czy u niego można przelać normalnie pieniądze np z PKO a nie jakieś MB itp ?
 
N 3

nevada-smith

Użytkownik
Polećcie jakiegoś dobrego buka z jak najmniejszą minimalna wpłatą/wypłatą. Gram na betssonie ale zamierzam załozyć sobie konto na innej stronce.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Bukmacher z dobrą ofertą na snookera i dobrym bonusem
Mam konto w bet365, bwin, betsson, expekt, betsafe, tobet, betclick, williamhill, unibet i szukam dobrego bukmachera poza wymienionymi, który daje dobry bonus startowy na zakłady (dla kwoty np. 40 zł lub podobnej w euro lub funtach), niski obrót bonusem (jak najniższy) i ma bardzo dobrą i bogatą ofertę na snookera. Ktoś może coś polecić?
 
K 0

katsumoto

Użytkownik
Ja uzywam bet-at-home i jak wyplacam kase to do 4 dni roboczych maksymalnie a kursy maja podobne jak w innych miejscach chociaz mogli by rozbudować mozliwe obstawiania ;)
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Ja uzywam bet-at-home i jak wyplacam kase to do 4 dni roboczych maksymalnie a kursy maja podobne jak w innych miejscach chociaz mogli by rozbudować mozliwe obstawiania ;)
I mają największą marżę na rynku z pośród wszystkich firm .... można u nich grać 4fun bo za większą kasę nie ma sensu za duże straty.
Osobiście polecam Unibet i bet365
 
Do góry Bottom