>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem na oku, takie firmy jak Unibet i Expekt, jednak po przeczytaniu całej masy opinii na forum, mam mętlik w głowie.
Każdy ma różne opinie nt danych bukmacherów. Jednemu się podoba innemu nie, ciężko jest doradzić komuś. Mi się przykładowo podoba WilliamHill ze względu na ruzboudowaną ofertę piłkarską(głównie angielska piłka) cała masa przeróżnych zakładów, a także Bet365. Na forum masz setki podobnych tematów i tysiące pomocnych postów. Trochę większego wysiłku i znajdziesz bukmachera dla siebie.
Chocby post wyżej Ramzesa masz bardzo pomocny/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funias 691

funias

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Z bukmacherką jestem związany od około 3 lat. Jednak jak do tej pory moja przygoda z zakładami ograniczała się do okazyjnego grania pojedynczych kuponów u buków stacjonarnych. Pewne podstawy jednak już znam, więc nie jestem kompletnie zielony. Chciałbym zacząć grać częściej i że się tak wyrażę na większą skale. Co za tym idzie mało komfortowe staje się latanie co chwile do punktu. Do czego zmierzam? No do tego, że chciałbym zacząć grać w internecie. Jednak oferta bukmacherów jest tak obszerna, że nie mogę się zdecydować. Chciałbym abyście w miarę możliwości mi coś doradzili... Lub też pomogli podjąć sensowną decyzję. Czytałem tu u Was opinię na temat różnych bukmacherów, ale nie wszystkie są aktualne... A czasami różnią się one skrajnie. Przedstawię w skrócie moje oczekiwania:
- najczęściej gram piłke nożną, na tej ofercie chciałbym skupiać się najbardziej, czasami również żużel, hokej, siatkówkę. Trzymam się z dala od NBA. Tenis czasami zagram ale zazwyczaj sugerując się innymi graczami... wiedzę mam mizerną.
- zależy mi na łatwym sposobie wpłaty i wypłaty (mam konto internetowe w PKO) ,minimalna wysokość wpłaty dobrze gdyby nie była jakaś wysoka
- nie ukrywam, że cenię sobie przejrzystość i prostotę jeśli chodzi o stronę, ale to jest drobny szczegół.
- jakiś wiarygodny i sensowny bonus na początek byłby wskazany, żeby jakoś się z tym oswoić
- kursy w miarę rozsądne, nie muszą być najwyższe, ale też nie jakieś niskie. Rzecz jasna w złotówkach
- ogólnie chciałbym zacząć przygodę z konkretnym, wiarygodnym i sprawnym bukmacherem.

To są moje takie jakby powiedzieć wymagania. Oczywiście wiem, że nie da się ich spełnić wszystkich, ale wierzę, że przy Waszej pomocy dokonam odpowiedniego dla siebie wyboru. Dodam, że sam myślałem o Bet365, BAH oraz BWIN. Pamiętajcie, że jeśli chodzi o grę online to dopiero zaczyna! Z góry dzięki za każdy pomocny post ????
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Nie chce mi się rozpisywać bo gdybyś poszukał na forum to zapewne jest to już napisane o co pytasz. Bah= oferta bardzo przejrzysta ale uboga w dodatkowe opcje do danego meczu i kursy słabe.Bet365 moim zdaniem jedna z najlepszych ofert ale jeśli nie grałeś to tak przejrzyście nie jest.Zobacz unibet powinien być ok. Z wpłatami/wypłatami wielkiej filozofii nie ma , strony masz po polsku wystarczy krok po kroku wykonywać polecenia.Poza tym chyba widzisz czy znajdujesz łatwo to co chcesz grać na konkretnej stronie bukmachera ,masz to co byś chciał grać to tam wpłacasz.A z tymi bonusami to się zastanów bo jak masz 100% od pierwszej wpłaty to czy warto go marnować na jakieś powiedzmy minimalne 30zł ? Chyba lepiej go wykorzystać maksymalnie.
 
B 0

bern92

Użytkownik
bet365 to według mnie najlepszy bukmacher dla początkujących . Duży repertuar meczów na żywo ;D Czystość i przejrzystość w ofercie.
 
funias 691

funias

Użytkownik
U jakiego internetowego bukmachera, znajdę zwykłą ofertę według daty? Tak jak ma to miejsce u buków stacjonarnych
 
N 0

nowyyyyyy

Użytkownik
Witam, czy istnieje jakiś zakład bukmacherski godny polecenia, który nie ma w swoim regulaminie zakazu wpłat z cudzego konta? Pytam, bo nie mam własnego konta internetowego więc wpłaty mógłbym dokonać tylko np. z konta znajomego. Jeśli nie ma takiego, to co innego możecie mi doradzić?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Zalozyc konto internetowe,ewentualnie zalegalizowac zwiazek partnerski ze znajomym i korzystać ze wspolnego konta bankowego
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 4

stiepan144

Użytkownik
Witam, założyłem nie dawno konto w bwin i miałęm zamiar wpłaty przez paysafecard. Ale dopiero po kupieniu dowiedziałem się że w bwin minimalną kwotą wpłaty jest 40zł. Co mógłbym w takim wypadku zrobić? A może jest jakiś inny buk, który przyjmuje taką karte? Proszę o odpowiedź.
P.S tylko nie bah
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Jeśli chodzi o ilość dostępnych lig to najlepszą ofertę na hokej ma chyba bwin bet365. Z tym, że w tej drugiej fimie znacznie więcej opcji handicapów i dostępnych linii. Dla mnie wystarczającą ofertę ma Pinnacle, a jak wiadomo tam kursy najczęściej bezkonkurencyjne.
 
K 9

kubus223

Użytkownik
gdy zakladalem konto u buka(okolo 1.5mies temu) wybralem bet365, nie wiem czemu, bo nic o nim nie wiedzialem. pierwszy lepszy strzal, dostalem bonus i do teraz jestem zadowolony.
 
T 200

tomek317

Użytkownik
Wg. mnie dwa najlepsze buki w sieci to bet365 i pinnacle. Pierwszy ma dość szeroką ofertę zdarzeń i całkiem dobre kursy, natomiast drugi ma trochę uboższą ofertę,ale kursy najwyższe spośród wszystkich internetowych buków. W każdym razie ze względu na te czynniki zdecydowanie wyróżniają się na tle innych sieciowych bukmacherów.
 
M 0

multikonto2

Użytkownik
Wg. mnie dwa najlepsze buki w sieci to bet365 i pinnacle. Pierwszy ma dość szeroką ofertę zdarzeń i całkiem dobre kursy, natomiast drugi ma trochę uboższą ofertę,ale kursy najwyższe spośród wszystkich internetowych buków. W każdym razie ze względu na te czynniki zdecydowanie wyróżniają się na tle innych sieciowych bukmacherów.
Należy dodać do tego buki azjatyckie, które nie limitują ( Sbobet ) , lub limitują w ekstremalnych przypadkach ( 188bet , 12bet [ci akurat trochę częściej] ) i zgadzam się z przedmówcą ????
 
U 0

uzytkownik-94287

Użytkownik
Chciałbym się spytać co uważacie za lepsze. STS czy fortuna? Chciałbym się czuć bezpiecznie, gdybym w normalnym kraju żył korzystałbym z bet-at-home. Który z wyżej wymienionych polecacie? Odnoszę wrażenie, że STS w stosunku do fortuny ma mniejsze kursy na faworytów, a większe na potencjalnych przegranych. Jak uważacie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czytałem wiele opinii i wszyscy wypowiadali się na duży+
Nie rozumiem. Czytałeś opinie, które są pozytywne to czego oczekujesz jeszcze od innych? Za chwile za takie posty otrzymasz bana...
Więcej czytaj, później zadawaj pytania.
 
Do góry Bottom