>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szczerze to nie wiem , bo za takie stawki nie gram ;) ale na forum znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat , każdy bukmacher ma osobne miejsce tu na forum i multum opinii osób grających. Musisz trochę poszukać , a wszystkiego się dowiesz ;)
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące bukmachera betfair. Otóż mamy spotkanie np. GKS Bełchatów-Jagiellonia Białystok. Widzimy zakład na REAMIS (WYGRA-3,25; NIE WYGRA-3,50).
Następnie stawiam 10 euro, że padnie ramis i po chwili stawiam, że nie będzie remisu - także za 10 euro. W tym momencie, co by się nie stało, to i tak wychodzę na plus. W przypadku remisu wygrywam na czysto 2,50 euro, a w razie wygranej któregoś z zespołów zarabiam 5 euro. Przecież w taki sposób można rżnąć surabety taśmowo bez potrzeby posiadania konta u kilkunastu baukmacherów.
W tym momencie wkraczacie, Wy i wyjaśniacie mi, gdzie jest haczyk i w jakim momencie zablokują mi konto. Bo z graniem przeciwnych zdarzeń (singli), nie byłoby żadnego problemu. Byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny, gdyby, ktoś mi wysłał na PW szczegółowe zasady grania na betfair. Ciągle szukam internetowego buka, u którego mógłbym z czystym sumieniem założyć konto. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o betfair - m.in. o wpłatach i wypłatach, wszelakich limitach (np. ile mogę minimalnie wypłacić lub czego mogą odemnie rządać przy próbie wypłaty gotówki), blokadach i haczykach. Bo jakoś nie wierzę, aby było tam tak kolorowo i fajnie.

Z góry dziękuje za jakiekolwiek info ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dla początkujących jak najbardziej bet-at-home, sam od tego zaczynałem, a teraz gdzie już mam konto prawie na każdej stronie to poleciłbym na początek wcześniej wymieniany bah, betsafe bądź tobet.
Pozdro
Tobet dla poczatkujacego bym nie polecil bo nie najlatwiej przejsc weryfikacje
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
boisz się limitów i chcesz minimalna wypłata 40 bez jaj. mnie giełda i bet365 nie blokowali konta a było kilka wypłat ponad tysiąc. .. unibet jedynie przy zakładzie powyżej 1k każe czekać na akceptacje zawartego zakładu max 2 minuty. . pisane z fona
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Aha dzieki rozumiem,ale czy masz (znasz ) buka ktory na pewno mi nie zablokuje konta(jak zrobi limit to przezyje;p)i ma niska minimalna wyplate np 40 zl???
Dzieki za pomoc!!
Widze , że masz bardzo optymistyczne podejście , jeszcze nie zacząłeś grać a już wiesz , że tak będziesz ogrywał buka , że aż ci konto będzie musiał zablokować ???? . Kolo , limity i blokowanie kont to sprawy o których ludzie którzy grają po kilka dych , czy nawet po kilka stów nie muszą myśleć. Strata kilka stów miesięcznie dla buka to jest 0 i nikt sobie dupy tym zawracał nie będzie , jeśli chciałbyś grać po 2000 zł na kupon to co innego , ale Ty chcesz wpłacić 4 dychy na konto i boisz się , że cię zlimitują?.
 
W 0

wik1992

Użytkownik
Witam ;] Jestem nowy i chciałbym założyć sobie konto u któregoś z bukmacherów. Zastanawiam się nad bet365 lub bet-at-home. Które bardziej polecacie ? W bet365 nie podoba mi się sposób przedstawienia kursów, jakieś 11/10, 15/3 zamiast zwykłe 2,50 ;]
W bet-at-home jak tak teraz patrzę mają wyższe kursy, ale słyszałem, że mają za to wysoką marże przy wypłacie... Chyba się zdecyduje na bet-at-home. Kursy zdecydowanie wyższe ;] Co myślicie ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witamy,
Widać faktycznie, że jesteś nowy.
W bet365 musisz przestawić sobie na układ dziesiętny a nie ułamkowy. Wtedy będziesz miał &quot;normalnie&quot; kursy.
Nie wiem jak patrzysz dokładnie ale wydaje mi się, że kursy wyższe ma bet365 co wynika z ich mniejszej marży.
Przeczytałeś gdzieś o marży i źle zrozumiałeś pewnie. Ani bet365 ani bah nie mają żadnej marży przy wypłacie.
Co to jest marża itd. - przeczytaj pierwszy post tematu, który skieruje Ciebie na odpowiednie tory.
Pozdrawiam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam który buk ma najlepszą ofertę dla piłki nożnej,przejrzystą stronkę dla nowicjusza/dobre kursy etc itp?
wystarczyło porządnie przeczytać ten temat ;)
Niestety przejrzystość i łatwość obsługi rzadko idą w parze z wysokimi kursami.
BAH to buk najczęściej polecany &quot;na początek&quot;, choć moim zdaniem lepiej wybrać Expekt, Tobet lub Unibet a potem jak najszybciej przerzucić się na Bet365 i Pinnacle ????
 
V 31

vector77

Użytkownik
bet356 jest lepszy od baha. szersza oferta wiecej zdarzen i duzo bogatszy live. pozatym czesto bah zamyka pozycje x1 x2 a na bet356 te same oferty wisza jeszcze jakis czas.
 
W 5

wojci

Użytkownik
Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze bukmachera, ponieważ jestem początkujący i nie znam się bardzo. Trochę poczytałem, ale nie znajduje tego, co mnie interesuje, a mianowicie zamierzam obstawiać mecze piłki ręcznej, więc chciałbym, żeby w ofercie buka były mecze piłki ręcznej z handi i overami, a szukając mało gdzie znalazłem, ale wrzucali dopiero na sam koniec, tzn tego samego dnia. Czy mógłbym mi ktoś pomóc w wyborze bukmachera?
 
E 3

emarti

Użytkownik
Szukam bukmachera który:

Ma przyzwoite kursy (szczególnie na tenis i piłkę nożną);
Nie blokuje użytkowników którzy wygrywają;
Można zagrać już za 1 zł lub podobnie;
Minimalna wpłata na konto gracza jest jak najniższa;
Nie wymaga dokumentów (prosta wpłata, wypłata i rejestracja);
Generalnie jest otwarty jak Bah (ostatnio w Tobet przeczytałem że kurs nie może przekroczyć 1000).

Czy ktoś może mi coś doradzić? Obecnie jestem w Bah ale chyba się chce przenieść.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby Bet365. Oferta chyba najbogatsza z wszystkich bukmacherów, a do tego masa możliwości do gry na live.
Wiadomo, że z kursami to jest różnie. Jeden bukmacher się walnie i poleci z kursem, a drugi pójdzie w drugą stronę mimo swojej słabej opinii na temat wysokości kursów. Najlepiej ciągle monitorować dany typ i po prostu zagrać tam gdzie się będzie opłacało to najbardziej.
Najlepsze kursy znajdziesz zdecydowanie na Pinnacle. Wnioskuję, że jesteś jeszcze początkującym graczem, więc o Betfair nie będę Ci tłumaczył, ale w przyszłości możesz się tym tematem zainteresować.
Minimum wpłaty zależy głównie od tego jaką metodą wpłacasz. Po prostu musisz sam posprawdzać dla jakiej metody jakie minimum jest przypisane. Generalnie najniższe wpłaty kręcą się w granicy 10 zł, ale przy pierwszym wpłacaniu warto jednak zainteresować się bonusem, gdzie możesz praktycznie podwoić swój stan konta. Bet365 ma bonus 100%, gdzie wpłacając 200 zł dostajesz drugie tyle na grę. Można też wpłacić mniej, ale wiadomo, że jest to &quot;marnowanie&quot; bonusu i warto poczekać na przypływ gotówki.
Zakładam też, że grasz niskimi stawkami więc limity Ci nie grożą.
Drugiego takiego bukmachera jak BAH pod względem weryfikacji nie znajdziesz. Tam buk nastawia się właśnie na niepełnoletnich i chyba każdy z nas kiedyś tam zaczynał.
Z weryfikacją często wariuje Tobet i trzeba im wysyłać po kilka dokumentów.
W bet365 przychodzi list z kodem, który musisz później potwierdzić, ale można też to zrobić z tego co wiem telefonicznie. Jeśli masz 18 lat to raczej nie martw się o weryfikacją, bo w większości zajmuje to góra 2-3 dni albo nawet szybciej. Jeśli jednak nie dobiłeś do magicznej &quot;18&quot; to lepiej pograj jeszcze na BAH, bo możesz mieć później problemy z ewentualną weryfikacją (czyt. możliwością utraty środków).
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Witam. Czy moglibyście mi polecić bukmachera, który spełniałby poniższe wymagania:

- bogata oferta głównie z koszykówki (szczególnie chodzi mi o NBA) oraz piłki nożnej. Oczywiście chciałbym aby kursy były na przyzwoitym poziomie, przynajmniej z tych dwóch dyscyplin.

- będę mógł dokonywać wpłat i wypłat w PLN za pomocą polskiego banku PKO BP (nie mam zamiaru zakładać jakiś internetowych portfeli lub kont w innych bakach; chcę poprostu korzystać z usługi iPKO, tam mi jest dobrze)

- możliwie jak najniższa minimalna kwota wpłaty i wypłaty (z jakiś 30 zł byłbym zadowolony)

- możliwie jak najniższa minimalna stawka (1 zł by mnie satysfakcjonował)

- możliwie jak najprostsza obsługa

- ciekawe bonusy, bez głupich haczyków (czytałem, że w niektórych firmach trzeba obrócić aż 6 razy bonusem!!)



Miałem na oku, takie firmy jak unibet i expekt, jednak po przeczytaniu całej masy opinii na forum, mam mętlik w głowie.
Do, tej pory korzystałem jedynie z usług bukmacherów naziemnych, dlatego byłbym bardzo wdzięczny za rady osób, obytych z graniem przez neta i doświadczonych w tej kwestii. Chciałbym na początek wpłacić jakieś 30-50 zł, i pograć za grosze, na NBA i piłce nożnej. Co byście mi polecili?


Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom