>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
Mam już konto na Bet365, jednak ich oferta często jest dla mnie niewystarczająca + stawki jedne chyba z najniższych. Chciałbym dołożyć jeszcze jednego bukmachera.

Interesuje mnie głównie bogata oferta:
- tenisa
- koszykówki (typy na zawodnika)
- żużel

Oczywiście zależy mi również na ciekawych stawkach.

Będzie to moje pierwsze konto na innym portalu, więc mile widziany jakiś binus powitalny. Czy ktoś mógłby mi z doświadczenia coś polecić ??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
O wysokości stawki decyduje (prawie)* zawsze gracz , natomiast masz chyba na myśli kursy zdarzeń.

* nałożony limit jest tym wykluczeniem
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Witam, szukam odpowiedniego dla siebie bukmachera. Moim głównym wymogiem jest to aby można było wpłacać/wypłacać pieniądze z konta bankowego, którego dane będą inne niż na buku. Chodzi o to, że nie posiadam żadnego konta i w najbliższym czasie nie zamierzam posiadać. Ma go natomiast brat. Zawsze z niego korzystam jak robię jakieś zakupy przez internet. Mam konto na MB - ale nie wiem czy da radę wypłacić z MB na konto z innymi danymi. Dodam, że kilka razy już z tego konta brata wpłacałem na MB. No chyba, że jest jakiś inny serwis typu MB za pomocą, którego mogłoby się to odbywać.
Najlepiej jakby była tam też szybka i &#39;&#39;wygodna&#39;&#39; weryfikacja - np. poprzez przesłanie skanu dowodu czy coś takiego, bo nie mam zamiaru nigdzie jeździć.
Bardzo prosiłbym aby ktoś mi doradził. Z góry dziękuję.
 
J 0

jj200

Użytkownik
Buk pod ściśle określone wymagania
Witam!
Chciałbym założyć konto w jakimś buku, który spełniał by poniższe wymagania bądź większość z nich:
- brak konieczność zakładania MB, tylko bezpośredni przelew z banku internetowego(najlepiej z całkiem szybkim księgowaniem kasy),
- brak jakichkolwiek przewalutowań, czyli gram na zł i wypłacam w zł,
- brak konieczności obrotu wpłaconej kasy, lub minimalna wartość tego obrotu,
- niski próg wpłaty i wypłaty,
- spory plusem będzie jakąś fajna promocja dla nowych użytkowników, najlepiej taka nie wiążąca się z iluś krotnym obrotem bonusu.
To są praktycznie wszystkie moje wymagania, jestem świadom, że może nie być takiego buka, które by je spełniał dlatego proszę podawać także takie które w większości lub połowie spełniają powyższe wymagania.
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
- spory plusem będzie jakąś fajna promocja dla nowych użytkowników, najlepiej taka nie wiążąca się z iluś krotnym obrotem bonusu.
Myślę, że ciężko będzie spełnić ten punkt. Jakby buk miał każdemu od &quot;tak sobie&quot; rozdawać na starcie pieniądze to by zbankrutował.
Jak się domyślam niedawno zacząłeś swoją przygodę z zakładami internetowymi, więc na początek polecił bym ci Bet At Home - spełnia powyższe punkty ( bonus też jest, ale trzeba go obracać ). Jednak na BAH&#39;u jest skromna oferta ( mnie nie zadowalała ) i jeśli chcesz buka z lepszymi kursami oraz większym wyborem zdarzeń to polecam Bet365 lub Betsson.
 
J 0

jj200

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź!
Jeszcze muszę was dopytać o kilka szczegółów dotyczących bah,bet365, betsson i betclic.
1. Czy wszystkie z nich umożliwiają szybką wpłatę przez konto internetowe, np za pomocą przelewy24 ? Bo chodzi mi o szybkie zaksięgowanie kasy na koncie buka. Bo z tego, co mi się kojarzy to chyba tutaj na forum gdzieś czytałem, że bah księguje kilka dni, a w bet365 to wpłaty-wypłaty za pomocą MB
2. Jak jest z obrotem gotówki w powyższych bukach(poza betclickiem w którym nie trzeba) ?
3. Rozumiem,że największa oferta z wyżej wymienionych jest bet365, a dalszej kolejności betsson? bah? Pytam, bo jeśli do bet365 konieczne jest MB, to chcialbym wybrac coś optymalnego pod tym kątem.
Dzięki i pozdrawiam!
 
M 0

majkelos87

Użytkownik
pytanie o bukmachera
który bukmacher pozwala grać za stawki 1,20 - 1,30
za kwoty powyżej 200 euro ? tzn do ilu są limity gdzie to moge znaleźć ? dzięki za odpowiedzi
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Jako, że zamknęli mi Tobeta, szukam innego buka, który musi spełniać tylko 2 cechy: dużo zakładów bez ryzyka oraz bogata oferta zakładów LIVE. Jakieś propozycje?
 
K 0

koko15

Użytkownik
jaki bukmacher?
prosze o pomoc w wyborze buka internetowego - zalezy mi, aby mial latwy interface, duzo oferte kursowa i szybka mozliwosc wyplaty. prosze podawac linki i opinie.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zdecydowanie Pinnacle ;) Najwyższe kursy, żadnych problemów. Wypłaty na MB błyskawiczne. Stronka może do najładniejszych nie należy ale szybko ogarniesz co i jak. Oprócz tego Bet365 i Marathonbet.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Co wybrać
Witam,
Mam pytanko. Mam wiele kont u buków (z tego co pamiętam betclick, expekt, bah, bet365, williamhill) i dawno już nie grałem. Szukam miejsca gdzie mogę założyć konto i dostać jakiś fajny bonus. Fajny bonus mam na myśli bonus, gdzie powiedzmy obracam otrzymany bonus razy 3 (a najlepiej jakby wraz z obstawianymi kuponami uwalniała się stopniowo jakaś kasa do wypłaty), bo z tego co teraz przeglądałem to strasznie duże obroty wymagają bukmacherzy (zazwyczaj bonus+depozyt razy 5 i więcej razy). Ewentualnie jakiś darmowy zakład , ale chyba tam gdzie to było już mam konta, a tam gdzie nie jestem to wymagane też są jakieś duże obroty). Możecie mi coś doradzić jakiegoś buka.
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Jaki bukmacher?
Nie wiem jakiego bukmachera wybrać. Przeszukałem tematy na tym forum, ale widze, że ostatnio każdego buka odradzaja. Mamjuż konto na pinnaclesports i jestem z niego zadowolony.
Najlepiej jakby była możliwość wpłaty przez neteller.
Tak jak napisałem pinnaclesports mi pasuje więc szukam czegoś podobnego.
Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry Bottom