>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brokerzy

gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Mam pytanko czy od brokera można na legalu wypłacać na konto bankowe?
póki co Brokerzy są legalni, a także Platformy Brokerskie.
nikt Ci nie udowodni że przez Brokera grasz w Betfair.
Brokerzy nie są legalni. Czy są wpisani w ustawę czy nie to jest nieważne bo w zasadzie nie są legalni tak czy tak. Jak wypłacisz sobie pokaźną sumkę na konto od takiego brokera i zgłosi się skarbówka to nikt Ci nie będzie musiał udowadniać czy masz wpływ z hazardu bo to Ty wtedy będziesz musiał udowodnić, że hajs, który Ci wpłynął jest legalny i przede wszystkim opodatkowany. Jak nie udowodnisz to mają prawo zabrać Ci 80% takiego zysku i nic nie zrobisz. Czy to inwestujesz w złoto, kryptowaluty, inne pierdoły na giełdzie, czy to w nieruchomości kupując tanio, żeby później sprzedać z zyskiem czy też waląc hajs w lokaty w banku to od każdego wypracowanego zysku trzeba niestety odprowadzić podatek. Nikogo nie interesuje czy według ustawy brokerzy są legalni czy nie. Jak będziesz miał wpływy niewiadomego pochodzenia (nijak nierozliczone podatkiem) to trzeba się będzie z nich wytłumaczyć w skarbówce i wtedy leżysz. Oczywiście jak zarabiasz jakieś drobne w stylu średniej krajowej miesięcznie to raczej nie masz co się obawiać o ile w ogóle legalnie pracujesz i masz chociaż jakieś legalne dochody, bo jak się okaże, że jesteś jako bezrobotny, a miesięcznie klikasz tysiące to może być problem. Oczywiście to nie jest reguła i nikt nie musi się zgłaszać, ale jakikolwiek hajs z tu wiadomych źródeł lepiej trzymać z dala od polskiego banku.
co do mojej interpretacji prawa
Nikogo nie obchodzi Twoja interpretacja prawa. Jak ustawodawca zechce całkowicie zdelegalizować hazard to sobie zdelegalizuje, a jak będziesz chciał grać przez neta u buka zarejestrowanego na Seszelach to wypierdalaj na Seszele. Przy obecnej ustawie nie możesz sobie grać gdzie chcesz, bo czy się do komuś podoba czy nie to właśnie dopiero teraz, po 8 latach &quot;obowiązywania&quot; ustawy PiS zrobił z nią porządek tak, że wszystko jest w zgodzie z prawem - głównie unijnym. Przy wcześniejszej wersji ustawy ona sobie tylko istniała i ewentualnie odstraszała, ale nie miała zastosowania i przy kontrolach można się było sądzić. Teraz jest inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 63

harryangel

Użytkownik
Nikogo nie obchodzi Twoja interpretacja prawa.
mnie obchodzi, i nie interesuje mnie prawo gwałcące inne prawa. mogę iść za to do więzienia i się procesować. według wszelkich praw mam prawo grać a) w ogóle z Polski na Seszelach b) tym bardziej spoza Polski na Seszelach
c) nie mogę grać bez vpn czy chcę czy nie chcę na oryginalnych kontach więc nikt nie może mi udowodnić że nie grałem z innych krajów na Seszelach
d) nie jest możliwe ani udowodnienie mi ani zakazanie grania z innego kraju niż Pl zgodnie z prawem gry jakiejkolwiek na Seszelach (np ja wynajmuję, i nikt mi nie udowodni kiedy i gdzie jestem, mam prawo czerpać dochody spoza Polski z bukmacherki)
e) mylicie ciągle prawo do tego żeby grać gdzieś na Bukach od prawa Buków do składania nam ofert. to za nie wziął się rząd, nie za nas
f) jeśli kogoś obchodzi interpretacja przepisów skarbówki to od razu powinien iść na socjal i wszystkie dochody oddać, przecież to mafia
nie mieliśmy tu rozmawiać o poglądach i innych tematach. dylemat to mogą mieć ci którzy ciągle pchają się do Unibeta a nie ci którzy chcą grać na Brokerach. ale - róbcie wszystko co rząd uchwali, i uważajcie że trzeba działać tak jak głosi to interpretacja oficjalna organów państwa niezależnie jak to się ma do prawa ???? . nie moja sprawa
gdyby Brokerzy nie byli legalni nie mieliby milionów użytkowników z krajów o takiej sytuacji jak nasza, i czytalibyśmy o rekordowych procesach i zasądzeniach. nie Polska jedna wpadła na blokowanie np Betfaira. wystarczy wypróbować z jakich ip działa kilka podstawowych stron przez VPNa. nikt nie słyszał tam o procesach, i nie wiem czy jest kraj w którym AsianConnect czy Sportmarketto platforma nielegalna. jak ktoś zna przykład to niech poda (z jakichś powodów nie akceptują chyba USA). Brokerzy tej klasy wiedzą czy są legalni w danych krajach i nie zapewnialiby o legalności i dostępności swojej oferty gdyby sytuacja była inna
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Pytanie co do weryfikacji w AsianConnect. Przesłałem im zdjęcia rewersu i awersu dowodu oraz dokumentu z banku gdzie widać mój adres oraz dane osobowe. Tyle, że zrobiłem jedynie zdjęcia telefonem (ale jakość jest dobra), a nie zeskanowałem te dokumenty (jak niby jest napisane w e-mailu od nich) - mogą się do tego przyczepić?
 
R 0

rvv

Użytkownik
Siema, mam takie pytanie czy u buka Pinnacle jest możliwe zawieranie zakładów typu BTTS? Bo patrząc na ich stronie widać tylko jakieś podstawowe zakłady 1X2 czy over/under. A trochę dziwne wydaje mi się to żeby u takiego buka tak mało zakładów było nawet na najpopularniejsze mecze.
 
R 0

rvv

Użytkownik
A czy jest jakikolwiek broker który ma w swojej ofercie granie na bet365? Albo u jakiegokolwiek buka u którego jest możliwość grania BTTS.
 
Do góry Bottom