>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
M 49

mrbuu

Użytkownik
S.Ulamek v Mi.Szczepaniak Mi.Szczepaniak(+5.5) @1.35 ⛔
Ułamek w parze ze Świderskim, który jeździ na tym torze od początku sezonu, a dla Ułamka dzisiaj debiut, więc może tracić punkty na koledze z pary. Do biegu 15 raczej się nie załapie, więc mało prawdopodobne, że w tych 4 biegach dobije do 10pkt.
Szczepaniak w tym sezonie tylko raz poniżej 4 pkt. Jedzie z rezerwy + możliwy dodatkowy start za Nicholsa jako ZZ.

Bieg 1 Heat Most Team Points Home @1.975 ⛔
Zagar/ Mroczka vs B. Pedersen/L. Dryml Po tym kursie można spróbować nawet bez większej analizy. Zagar mocny u siebie, a przeniesiony z 5 na 2 Mroczka spokojnie może pokonać jednego z rywali.

Ale dramat. Szczepaniak 2,2,0,w,0 i jeszcze ten 14 bieg, gdzie jechał chyba rowerem, bo ledwo ruszył się ze startu. Zabrakło 1 pkt..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside -9,5 - Coventry 1 @ 1,72 Expekt ✅ 55-40

Pszczoły dzisiaj bez Nichollsa za niego R/R bo nie znaleźli odpowiedniego gościa za niego. Jest to przeogromna strata i nie sądzę że goście dzisiaj nawiążą walkę, sam Kasprzak nic nie zrobi. Zengota wczoraj w Lesznie kapitalne zawody ???? ???? ale dzisiaj o punkty będzie nieco ciężej. Mocna obsada 1-5 u Młotów na papierze nie ma dziur, bo w rzeczywistości Ułamek będzie dziurą. Ale to raczej nie zmienia typu. PK, Watt i Świder swoje zrobią. Bridger 0 nie powinien przywozić rezerwa dość solidna więc widzę tu wygraną Młotów w granicach 14 punktów.

Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 10 peffka :grin:

Co oni mają z tą linią 1,5 to nie wiem, ale po raz kolejny pobieram. Lawson to nie byle kto w tym roku tylko raz nie zdobył dwóch punktów w lidze a było to w Birmingham kiedy na torze pojawił się tylko jeden raz! Jego zdobycze w Lakeside w tym roku to: 5,2,5,2,6. Ogólnie: 5,7,3,2,5,1,4,2,6,6. Czyli te 2 oczka powinien co najmniej dorzucić do dorobku młotów tym bardziej że z rezerwy u gościu cudów nie ma bo Summers i Szczepaniak a i ziomala z drużyny może pokonać, bo Mear bez ubiegłorocznego błysku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Auty -1,5 - Cook 1 @ 2,10 Sportingbet ⛔ 6-9
Auty będzie dzisiaj strzałą w teamie Niedźwiadków z Birmingham, przesunięty z 4 na rezerwę zapunktuje na solidnym poziomie. Tak i tak punktował w tym roku nieźle bo na poziomie 5 oczek a przecież jeździł głównie w parze z Kingiem więc miał szalenie ciężko. Dzisiaj zamiana ze Smołą i pewnie dorobek punktowy też się zmieni. Oti to będzie spory handicap na rezerwie. Cook w parze z Woelbertem. Niby talent niesamowity, ale prawdę mówiąc mnie nie porywa. Dzisiaj z 3 czyli 2 biegi to pojedynki ze Smołą więc o punkty będzie też ciężko. Do tego kolega z pary też nie byle kto i będzie mu zabierał punkty. Szkoda że jest jeszcze handicap -1,5 ale i tak Auty powinien go pokryć. Liczę na 10-11 oczek Autiego i max 7 Cooka.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lakeside Hammers-Poole Pirates(+12,5) 2 @ Betsafe:minus60-32 - kontuzja Przemka i po robocie.
Moim zdaniem calkiem fajna linia na Piratów, bo Holder zrobi swoje i przywiezie ponad 10pkt. Do tego Przemek Pawlicki też powinien nieźle zapunktować, a Janowski dzisiaj ma dodatkowy start jako zz-etka za Miśkowiaka. Na rezerwie Stachyra, który też jest w stanie dorzucić kilka punktów. Mloty mocne ale ostatnio jechali z Pszczolami, gdzie byl tylko KK i nic więcej. Tutaj jest kilku zawodników do jazdy więc tak latwo nie pójdzie. A jeśli będzie źle z Piratami, to jest jeszcze joker, który pomoże im utrzymać te +12,5.
Coventry Bees-King&#39;s Lynn Stars(+6,5) 2 @ 1,85 Tobet✅47-43
Gram także dodatni handicap na Gwiazdki, które dzisiaj mogą powalczyć nawet o wygraną. Puk mega forma, do tego zz-etka za Madsa, co daje dodatkowy start RooBoyowi. Stead, Alden tez swoje zrobią, a na rezerwie debiutuje dzisiaj Lebiediew i licze, że z dobrej strony pokaże się na Wyspach, bo forma fajna, a motory też jadą. Pszczoly w poniedzialek lanie dostaly porządne od Mlotów. Dzisiaj nie ma KK i jest bieda, bo King go nie zastąpi w takim w stopniu, żeby ta strata nie byla odczuwalna. Hot Scott po kontuzji, Zengi to nie jest gwarant dużych punktów więc gości stać na wygraną, a taka linia to bez problemu powinna być pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Coventry - King&#39;s Lynn +6,5 2 @ 1,85 Tobet ✅ 47-43 :grin:
Pszczoły z Coventry bez lidera Kasprzaka za niego King a to jest ogromna strata. Jedzie jednak Scott Nicholls choć dzisiaj chodziło info że ma być za niego R/R zamiast za Allena ( to też duża strata pszczół), no ale mimo wszystko jest po kontuzji i pewnie nie będzie się spinał. Goście bez Korneliusena za niego R/R i wszyscy oprócz Nielsa mają dodatkowy start. Licze mocno na potężny debiut Andrzeja Lebediewa, on jedzie z rezerwy. Moc Iversena. Solidność Steada, Schlein przy 6 biegach powinien sporo punktów dorzucić. Alden musi te 4-6 oczek dołożyć i wtedy Gwiazdy ten mecz nawet wygrają. Jakby ewentualnie przegrywali to jest JOKER a u gości ma kto jechać jako TR więc ten handicap jest bardzo przyzwoity.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 9+3 PAID MAXIMUM :cool:
Ostatnio pisałem tak i nie mam nic do dodania, tylko tyle że wtedy zdobył 10 oczek a teraz jedzie z łatwiejszym numerem czyli 6. Do tego Lanhman i Stachyra to przeciętniacy z rezerwy u gości. W 1 starcie zrobi tego overa.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 10 peffka :grin:

Co oni mają z tą linią 1,5 to nie wiem, ale po raz kolejny pobieram. Lawson to nie byle kto w tym roku tylko raz nie zdobył dwóch punktów w lidze a było to w Birmingham kiedy na torze pojawił się tylko jeden raz! Jego zdobycze w Lakeside w tym roku to: 5,2,5,2,6. Ogólnie: 5,7,3,2,5,1,4,2,6,6. Czyli te 2 oczka powinien co najmniej dorzucić do dorobku młotów tym bardziej że z rezerwy u gościu cudów nie ma bo Summers i Szczepaniak a i ziomala z drużyny może pokonać, bo Mear bez ubiegłorocznego błysku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Sebastian Alden over 1,5 pkt 1.35 Sportingbet
Podobna pomyłka jak z juniorem z Bydgoszczy nie dawno. Dzisiaj Z/Z za Korneliussa, także Alden z tego co popatrzyłem to 5 startów powinien zaliczyć. Nawet przy 4 ta linia do pokrycia. W parze z Simon Stead także punktów nie musi tracić. 14 bieg dosyć łatwy. Forma nie jest zła, ostatnio bodajże z Poole wywiózł 6 czy 7 pkt. Coventry bez Kasprzaka...
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/simon-stead
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bjarne Pedersen over 10,5 @ 1,85 Tobet ✅✅✅ 15
Pussy dzisiaj ma 6 startów bo R/R za Woodwarda. Na Arlington w tym roku punktuje tak: 14 (5 startów), 13 (5) , 8 (5) , 11 (5) , 13 (5). Czyli 4 razy ponad 10,5 punktów i to w 5 startach. Dzisiaj przy 6 startach popularny Pussy powinien zrobić ok 13 punktów, bo przegra pewnie 3 razy z Lindgrenem. Myślę że Orły będą chciały wykorzystać brak Woffindena i wygrać za 3 punkty także pewnie nie będzie żadnego odpuszczania przy dobrym wyniku i Bjarne powinien liderować drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wolverhampton Wolves-The Lakeside Hammers(+6) 2 @ 1,83 Bet365
W tym sezonie raczej tego nie robiłem ale dzisiaj przeciwko Wilkom można spróbować. Za Tajskiego jedzie Nicholls, a to jest osłabienie, bo na pewno nie zrobi tyle co Woffinden. Za Proctora dalej zz-etka i to też minus, bo za niego może jechać Skóra i rezerwowi ze Szwecji, a ta trójka na pewno tyle nie zrobi punktów, co Tyron. Tak więc dwóch mniej więcej pewnych zawodników do punktów - Fred i Nicholls, a także pozostała czwórka, która już tak mega pewna nie jest, chociaż na Monmore powinni być groźni. Goście z kolei mega mocne pozycje 1-5. Pikej wiele lat spędził w barwach Wilków więc tor zna kapitalnie. Do tego Watt, Bridger, Świder i Ułamek też powinni swoje dołożyć. Rezerwowi wcale nie gorsi od gospodarzy, bo Lawson ostatnio w fajnej formie, chociaż wiadomo, że te punkty robił na Thurrocku.
W mojej ocenie Młoty są w stanie tutaj nawet wygrać ale jako że jest dodatni handicap na gości, to trzeba z niego skorzystać.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Matej Zagar (Belle Vue Aces) over 11 | 12 pkt po 4 startach - jak maszyna ✅ ✅ ✅
2.10
bet365
Wczoraj genialny występ w Gnieźnie, liczę, że dzisiaj Słoweniec podtrzyma swoją wspaniałą formę, szczególnie, że rywale niezbyt wymagający. Kurs warty próby - dla porównania w Tobet @2.00 za over 12.5.
PS. Na razie super skuteczność w dziale żużel, 100%, 7/7 typów ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mocno kuszący kurs na Lakeside 2.87 na Bet365. Co myślicie ?
Ciężko przeczytać analizę powyżej?... Co chwila w tematach żuzlowych widzę Twoje posty typu: czy warto, czy to fajne, a tamto nie fajne... Samemu tez można myśleć...
 
K 46

karny

Użytkownik
Ja pobrałem typ z handicapem, który został zaproponowany powyżej, bez żadnego namysłu. W porównaniu z tobetem wielka różnica, więc warto.
Właśnie dlatego też się zastanawiałem bo na Tobet tylko 2.25 a Młoty jednak są ostatnio w dobrej formie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅✅✅ 3 w 1 biegu
Argumenty te same co zawsze. W 1 biegu robi tego overa.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 9+3 PAID MAXIMUM :cool:

Ostatnio pisałem tak i nie mam nic do dodania, tylko tyle że wtedy zdobył 10 oczek a teraz jedzie z łatwiejszym numerem czyli 6. Do tego Lanhman i Stachyra to przeciętniacy z rezerwy u gości. W 1 starcie zrobi tego overa.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 10 peffka :grin:

Co oni mają z tą linią 1,5 to nie wiem, ale po raz kolejny pobieram. Lawson to nie byle kto w tym roku tylko raz nie zdobył dwóch punktów w lidze a było to w Birmingham kiedy na torze pojawił się tylko jeden raz! Jego zdobycze w Lakeside w tym roku to: 5,2,5,2,6. Ogólnie: 5,7,3,2,5,1,4,2,6,6. Czyli te 2 oczka powinien co najmniej dorzucić do dorobku młotów tym bardziej że z rezerwy u gościu cudów nie ma bo Summers i Szczepaniak a i ziomala z drużyny może pokonać, bo Mear bez ubiegłorocznego błysku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Już tylko 1,25. Dziwi mnie bardzo zachowanie oddsmakerów Sportingbetu. Czy koledzy grający żużel dłużej mogliby się wypowiedzieć o poprzednich sezonach i tego typu betach ?
Przecież można zwiększyć linię, wręcz wypadałoby.
Bo to wygląda mi na próbę pozyskania jak największej ilości kapitału. Przecież jeden wygra te 40%, a teraz już tylko 25% i wypłaci, a drugi będzie grał dalej już na normalnych zakładach ;)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Widzę, że niektórzy mocno przykładają skoro Sportingbet tak szybko zlatuje z kursami. Był Wattie -1,5 z Wellsem po 1,85, a nie zdążyłem dobrze statsów przepatrzeć i już -2,5 :grin:.
Dzisiaj zagrałem za to na świetnego ostatnio Craiga Cooka przeciwko Keniowi Bjerre. Typ dość ryzykowny, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Duńska złotówa w Anglii na razie bez szału. Ostatni dobry mecz odjechał miesiąc temu kiedy zrobił 13 pkt w Lakeside. Kolejne dwa spotkania już takie dobre nie były, bo 9 pkt (nie liczę jokera) u siebie z Pszczółkami i 2 &quot;oczka&quot; przeciwko tej samej ekipie na wyjeździe na kolana nie rzucają.
Tymczasem młody Anglik jedzie na razie znakomity sezon i jest pewnym punktem w drugiej linii Asów. Ostatnio na torze w Birmingham zrobił nawet 3 &quot;trójki&quot; objeżdżając nienajgorszych riderów. U siebie regularnie trzaska przynajmniej 6-8 pkt, więc liczę, że wyrobienie tej normy wystarczy na Duna. Na plus dla Cooka jest układ biegów, bo Kenio jadąc z &quot;jedynki&quot; ma trudniejszych rywali. Szczególnie myślę tu o Zagarze, a i Zorro na pewno będzie ciężkim przeciwnikiem
Oba zespoły jechały już przeciwko sobie w 15 kwietnia i wtedy było 8-5 dla Craiga, więc nie miałbym nic przeciwko na powtórkę z rozrywki.
Craig Cook - Kenneth Bjerre - Craig Cook +0,5 # 2,10 Sportingbet ⛔ (11-12) OMG...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom