>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
furman19 928

furman19

Użytkownik
Fredrik Lindgren powyżej 11 @ 2.80 bet365.com
Fredka jest w stanie zdobyć 12pkt. kurs według mnie jest trochę zawyżony .Punkty pewnie straci na wyscigach z pukiem .Dodatkowo jest zz za proctora .Mecz od początku powinien toczyć się pod dyktando gospodarzy.Liczę ,że fredka pojedzie dodatkowo z taktycznej.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Fredrik Lindgren powyżej 11 @ 2.80 bet365.com
Fredka jest w stanie zdobyć 12pkt. kurs według mnie jest trochę zawyżony .Punkty pewnie straci na wyscigach z pukiem .Dodatkowo jest zz za proctora .Mecz od początku powinien toczyć się pod dyktando gospodarzy.Liczę ,że fredka pojedzie dodatkowo z taktycznej.
Fredka nie może jechać jako z/z za Proctora ;) Też nie ma taktyków tylko jokery...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fredrik Lindgren powyżej 11 @ 2.80 bet365.com
Fredka jest w stanie zdobyć 12pkt. kurs według mnie jest trochę zawyżony .Punkty pewnie straci na wyscigach z pukiem .Dodatkowo jest zz za proctora .Mecz od początku powinien toczyć się pod dyktando gospodarzy.Liczę ,że fredka pojedzie dodatkowo z taktycznej.
????
Po pierwsze za Proctora w R/R nie może jechać ani Lindgren ani Nicholls.
Po drugie w EL nie ma żadnych taktycznych.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Fredrik Lindgren powyżej 11 @ 2.80 Bet365.com Fredka jest w stanie zdobyć 12pkt. kurs według mnie jest trochę zawyżony .Punkty pewnie straci na wyscigach z pukiem .Dodatkowo jest zz za proctora .Mecz od początku powinien toczyć się pod dyktando gospodarzy.Liczę ,że fredka pojedzie dodatkowo z taktycznej.
od kiedy sa taktyczne w anglii ??
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Panowie, pierwsza analiza tego użytkownika, wystarczyło go poprawić/uświadomić a nie wyśmiać ???? Nie każdy od zawsze interesuje się Elite League ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie, pierwsza analiza tego użytkownika, wystarczyło go poprawić/uświadomić a nie wyśmiać ???? Nie każdy od zawsze interesuje się Elite League ????
Tylko czytania uczą w klasach 1-3 a na forum wszystko jest jak na tacy wystarczy raz przeczytać i w przyszłości się nie ośmieszać http://forum.bukmacherskie.com/f66/zuzel-u-bukmacherow-zasady-rozliczania-gdzie-grac-itd-8243-32.html#post3590133
Nikt typu nie krytykuje, sam to zagrałem ale po co wprowadzać ludzi w błąd że rzekomo dzisiaj pojedzie 7 razy :!::?:
 
M 32

molpl

Użytkownik
Poole - birmingham +6. Typ Birmingham kurs 2.0✅ (już 1.9) Bet365
Dzisiaj za Autego jedzie Worrall który robi ostatnio mega wyniki (u siebie 18, ostatnio wyjazd 13+1). Birmingham na bardzo równy skład i wg mnie jeśli dzisiaj przegrają to minimalnie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Janowski - Doyle 1 1,86 burak⛔
Betsafe

Maciek napewno 5 startów a może i nawet 6...Doyl 4 starty i pewnie na tym zakończy. Oboje jeżdżą z rezerwowymi jednak to Doyle ma trudniejsze zadanie bo ma lepszych tych rezerwowych w swoim zespole. Atut własnego toru i taki kurs więc gramy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Janowski - Doyle 1 @ 1,86 Betsson ⛔ 7-8 to jest mega ciapa, gdzie on do kadry?
Janowski dzisiaj dodatkowy start z R/R za Miśkowiaka. Na torze w Poole w tym roku robił: 9 (6),14 (5),8 (4),9 (4). Także ten dzisiaj co najmniej 5 biegów ale bardzo możliwe że też 6 bo on razem z Holderem powinni przywodzić drużynie. Doyle ostatnie mecze w gorszym wykonaniu. 4,7,9,8 także te ostatnie występy szału nie robią. Co prawda tor zna dobrze bo jeździł w Poole ale układ biegów bardzo trudny bo z 5 jedzie także max 8 punktów. A Janowski bez dwucyfrówki Matiemu Fordowi nie ma co się pokazywać.
Swindon - Coventry 1 @ 1,45 Unibet ✅ 59-36
Nie rozumiem kursu. Swindon na swoim torze jest mega mocne. Dzisiaj w pełnym zestawieniu, oprócz Briksa którego zastąpi jakiś młodziak. Ale Gomólski powinien utrzymać rezerwę na 0 z rezerwą gości i o wyniku powinni tu przesądzić zawodnicy z pozycji 1-5. A tu bardzo wyrównaną ekipę mają Rudziki. Andersen, Kildemand, Batchelor i Kennett czy Morris to ogromna siła uderzeniowa. Brak dziur w składzie. Obrońcy tytułu nadal nie zajmują miejsca dającego prawa udział w PO także nie mam żadnych wątpliwości kto wygra ten mecz. Goście liczyć mogą na Kasprzaka i Nichollsa ale to i tak za mało na bardzo wyrównany team ze Swindon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 26

spawacz

Użytkownik
Larsen - Woodward+6 2 1.66 Bet 365

Ktos tu oszalal, Woodward dzis 5 startow minimum bo ZZ za Drymla a pewnie 6, Larsen tez moze 6 razy pojechac, no ale +6 handicapu na jednego z liderow gosci ktory nie ma jak jak sie nie zalapac za bardzo do biegu 15, bo niby kto mialby tam jechac oprocz niego i Pedersena to jakis totalny odjazd. Dodatkowo Larsen dzis w parze nie ma samych drewien bo na rezerwie u Panter Lawson wiec o te 3 moze nie byc tak latwo a forma tez juz nie taka jak na poczatku sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles H(0 - 10.5) 2 @ 2.00 Tobet ⛔ Ach ten Bjerre :razz:

Pantery dzisiaj według mnie będą miały w ogóle problem, żeby ten mecz wygrać, a tu buk daje nam jeszcze taki handicap. Bjarne, Woodward dzisiaj powinni solidnie zapunktować, a na rezerwie na dodatek są Bridger i Gizatulin, co utwierdza mnie tylko w słuszności tego typu.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Batchelor we wczorajszym meczu we Wrocławiu zdobył 12 oczek, a dziś pojedzie w Manchesterze, gdzie jego Swindon Robins podejmie Belle Vue Aces. W spotkaniu nie wystąpi poobijany w XI kolejce Enea Ekstraligi Hans Andersen co zmniejsza szanse przyjezdnych na triumf, a zwiększa możliwość startu Australijczyka jako joker, co zwiększy jego mobilizację. Dodatkowo Troy Batchelor pojedzie w parze z rezerwowymi Ashleyem Birksem i Kacprem Gomólskim.
Troy Batchelor - over 8 | 7+2 szkoda, że bonusy nie są liczone... ⛔
1.76 | Bet365
edit: @MJ Bull, @Radula mój błąd ;]
 
K 46

karny

Użytkownik
Ricky Wells -1 (v Nicolai Klindt +1) @ 1.83 Bet365
Sprawa wydaje się oczywista - Klindt jest ostatnio w tragicznej formie, praktycznie nie robi punktów czego nie można powiedzieć o Ricky&#39;m. Do tego dzisiaj dochodzi atut własnego toru + fakt, że Klindt pojedzie w parze z Bjerre więc nie powinien zgarniać zbyt wielu punktów ;)
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Peter Kildemand i Edward Kennett są według mnie na tym samym poziomie, co potwierdzają statystyki Elite League, zawodnicy znajdują się odpowiednio na ósmej i dziewiątej pozycji na liście najlepiej punktujących zawodników ligi brytyjskiej. Dodatkowo w spotkaniach Swindon Robins startują zazwyczaj w jednej parze, więc zdobywanie punktów rozkłada się na ich dwóch, często mogą odbierać sobie punkty nawzajem. W żużlu rekompensuje się to bonusami, jednak tych nie liczą bukmacherzy. Wytypowanie wyniku tej pary i jej zwycięzcy jest porównywalne do rzutu monetą. Jednak lepiej pobrać kurs 2.00 &quot;na orła&quot;, niż 1.72 &quot;na reszkę&quot;.

Edward Kennett - Peter Kildemand 6:9 ✅
2.00
Tobet
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Batchelor we wczorajszym meczu we Wrocławiu zdobył 12 oczek, a dziś pojedzie w Manchesterze, gdzie jego Swindon Robins podejmie Belle Vue Aces. W spotkaniu nie wystąpi poobijany w XI kolejce Enea Ekstraligi Hans Andersen co zmniejsza szanse przyjezdnych na triumf, a zwiększa możliwość startów Australijczyka do sześciu - jako joker. Dodatkowo Troy Batchelor pojedzie w parze z rezerwowymi Ashleyem Birksem i Kacprem Gomólskim.

Troy Batchelor - over 8
1.76 | Bet365
Człowieku? Jakie 6 startów? Czy w końcu zrozumiecie o co chodzi w regulaminie ligi angielskiej?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
a zwiększa możliwość startów Australijczyka do sześciu - jako joker.
Nie jako joker ale ewentualnie jako R/R. Ale z tego co widzę już Schlein jest powołany na mecz...
Ricky Wells -1 (v Nicolai Klindt +1) @ 1.83 Bet365

Sprawa wydaje się oczywista - Klindt jest ostatnio w tragicznej formie, praktycznie nie robi punktów czego nie można powiedzieć o Ricky&#39;m, który chociażby w ostatnim meczu z Asami zrobił 16 pkt. Do tego dzisiaj dochodzi atut własnego toru + fakt, że Klindt pojedzie w parze z Bjerre więc nie powinien zgarniać zbyt wielu punktów
Możliwie że ja źle widzę ale jakie 16 punktów i z jakimi Asami :?: Typu nie neguję oczywiście bo każdy gra co chce ale Wells również nie błyszczy w tym sezonie, na torze w Wolverhampton w tym roku jeszcze nie przekroczył linii 7 oczek więc żadna rewelacja. Klindt może jest w słabej dyspozycji ale mam nadzieję że wiesz o tym że w ubiegłym roku Duńczyk reprezentował barwy Wilków... także atut własnego toru można schować między książki. Co prawda dużo traci jeżdżąc z Bjerre. Na dodatek Klindt może jechać w R/R za Sundstroema, a taki Wells w R/R za Proctora nie pojedzie. Także najpewniej 5-4 w startach dla Klindta...
 
K 46

karny

Użytkownik
Możliwie że ja źle widzę ale jakie 16 punktów i z jakimi Asami :?: Typu nie neguję oczywiście bo każdy gra co chce ale Wells również nie błyszczy w tym sezonie, na torze w Wolverhampton w tym roku jeszcze nie przekroczył linii 7 oczek więc żadna rewelacja. Klindt może jest w słabej dyspozycji ale mam nadzieję że wiesz o tym że w ubiegłym roku Duńczyk reprezentował barwy Wilków... także atut własnego toru można schować między książki. Co prawda dużo traci jeżdżąc z Bjerre. Na dodatek Klindt może jechać w R/R za Sundstroema, a taki Wells w R/R za Proctora nie pojedzie. Także najpewniej 5-4 w startach dla Klindta...
Co do Asów to rzeczywiście przepraszam bo ewidentnie po**** terminarze...:? a co do liczby startów - raczej tabelka na stronie ichniejszej ligi kto za kogo może jechać nie jest specjalną tajemnicą. Mimo tego ZZ nie widzę Klindta w tym meczu, liczba startów raczej mu nie pomoże ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom