>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
M 32

molpl

Użytkownik
Ciekawe czy puszczą Pantery w TV zamiast meczu w Swindom.
Kurs 1.5 w Bet365 na Pantery jak najbardziej do pobrania. Brak Zorra w BVA a ZZ za Linusa nie będzie odczuwalna a wręcz na plus.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ciekawe czy puszczą Pantery w TV zamiast meczu w Swindom.
Kurs 1.5 w Bet365 na Pantery jak najbardziej do pobrania. Brak Zorra w BVA a ZZ za Linusa nie będzie odczuwalna a wręcz na plus.
Czemu plus?
2 mies temu jechali z Belle i bylo 45-47 a Linus 10 pkt. Larsen 11 i potem raz 15 a teraz KL gorsze wyniki wiec na pewno bedzie tak latwo?
Ostatnio jak wygrali w domu to Lawson pomogl, Fisher nieobliczalny, North nieobliczalny, Klindt bez formy, Hopugaard juz zdrowy? Kurde same niewiadome...
Moze mnie przekonasz rozwiajac swoja analize?
PS. Jak cos wygrywali to jeszcze Kosciuch cos dokladal a teraz sklad: Bjerre, Klindt, Fisher,ZZ, Larsen, North, ? Hougaard
Asy maja Zagara, Grajczonka i Cooka soldinych, sporo moga zrobic, Ales, Kauko Woelbert raczej slabo.
 
K 46

karny

Użytkownik
Ja nawet skłaniałbym się w kierunku handi na Pantery w Bet365 - jakoś nie wierzę w Asy dzisiaj, de facto mają Zagara Cook&#39;a i Grajczonka bo reszta to raczej dno ostatnim czasem - Pantery Bjerre, który wg. pojedzie tu lepiej od Zagara, niezły Fisher i do tego robiący dobre wyniki Larsen czy Dakota (chodź nie zawsze).
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Hougaard po kontuzji jedzie piach nawet w Danii, więc nie sądzę, że dziś nagle się obudzi. Jak już ktoś wspominał w ostatnim meczu tych drużyn goście wygrali 47-45. Dziś nie jedzie Zorro (3,1,0,0 w tamtym meczu) oraz Mroczka (0,u,d). W tym meczu jest wszystko możliwe, tym bardziej, że znowu z rezerwy jedzie Dryml (2&#39; 3 2 1&#39; 2 3 0). Nie rozumiem dlaczego brak Zorro ma być odczuwalny, a brak Linusa, który w ostatnim meczu tych ekip zdobył (1,3,3,3,0) już nie, &quot;a nawet na plus&quot;? Ciekawe. Analiza typowo pod typ. Według mnie nic za bardzo się nie zmieniło w obu ekipach poza zdecydowanie lepszą jazdą Bjerre. Zapowiada się ciekawe i moim zdaniem wyrównane spotkanie.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Według mnie wszystko będzie zależało od rezerwowych Panthers, Hougaard i North umieją razem zebrać nawet 20 punktów, a umieją zrobić 5. Podobnie u Asów - ostatnio Dryml i Nieminen zrobili AŻ 23(!) punkty, a dziś mogą zrobić z 3. Ciężki mecz do typowania.
Pewniakami w obu drużynach będą Bjerre i Zagar - zrobią ponad 13 punktów. Klindt i Woelbert również podobny wynik do siebie wykręcą. Fisher i Cook też, Nieminen mniej od Larsena i wszystko rozstrzygnie się między Northem - Hougaardem, a Drymlem i Grajczonkiem.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Popatrzcie na wszystkie mecze w tym sezonie jak jeździli zawodnicy których porownujecie a nie tylko patrzycie na mecz obu ekip dla mnie to bezsensu. Zobaczcie jak jeżdżą zawodnicy Panter na swoim torze a jak Asy na wyjazdach to będzie jakiś wyznacznik napewno bardziej miarodajny a niżeli patrzenie na mecz na torze Asów.
edit: Karny własnie o to chodzi!
 
K 46

karny

Użytkownik
Tym bardziej że w Anglii wszystko się tak dynamicznie zmienia że przywoływanie ostatniego meczu na torze Panter też jest dla mnie bezcelowe co z tego że Zorro zrobił wtedy 4 pkt. jak obecnie jest w formie i z pewnością zrobiłby więcej tak samo jak przywoływanie Drymla, który jeździ piach obecnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Martin Smolinski-Peter Kildemand 1 @ 2,26 Betsafe✅10-8
Jesli sie nic nie zmieni, to mamy ogromne value na Smole. Dlaczego? Smola jedzie z numerem 2 wiec oznacza to, ze ma dosc latwy bieg 8, gdzie o punkty naprawde nie bedzie trudno. Co prawda Kilde ma bieg 14 ale moim zdaniem jednak chyba troche trudniej tam bedzie mial. Obaj panowie maja dobrych zawodnikow w swojej parze, bo Smola jedzie 3x z Doyle&#39;m, a Kildemand 3x jedzie z Kennettem. Do tego Smola az milo lata w tym sezonie w Birmingham i dzisiaj tez licze na jego solidna zdobycz oraz to ze pokona Kildemanda, a to jest mozliwe wiec po takim kursie az szkoda tego nie pobrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Dyscyplina: żużel, Anglia - Elite League
Spotkanie: Birmingham Brummies vs Swindon Robins
Typ: Chris Harris: Powyżej 8
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:





Myślę, że Chris nie zawiedzie dzisiaj kibiców i pojedzie na minimum 10 punktów. Dlaczego tak sądzę? Myślę, że każdy kto oglądał wczorajsze spotkanie ligi szwedzkiej Västervik Speedway vs Vargarna Norrköping się ze mną zgodzi. Harris&#39;owi przerwa zrobiła bardzo dobrze. Widać, że jeśli chce to potrafi. Gdyby nie jego 12 pkt to Vastervik odnisołaby sensacyjną porażkę. Brytyjczyk pokazał jednak, że z formą nie jest najgorzej. Dzisiaj linia 8 pkt po kursie 1.85, czemu nie? Uważam, że jest to wynik, który Chris może spokojnie osiągnąć.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Czy wie ktoś czy za kenia larsena bedzie zz? i czy jesli bedzie moze kennet bjerre jechać raz za niego ?. Po odpowiedzi do usunięcia . ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy wie ktoś czy za kenia larsena bedzie zz? i czy jesli bedzie moze kennet bjerre jechać raz za niego ?. Po odpowiedzi do usunięcia . ;)
W Eastbourne R/R za Drymla i mogą jechać wszyscy oprócz B.Pedersena.
W Peterborough R/R za Larsena i mogą jechać wszyscy.
Eastbourne -6,5 - Peterborough 1 @ 1,85 Betsson ✅ 54-36 zgodnie z planem pogromik ;)
Gram na Orły bo na agrafce potrafią latać jak nikt inny. Pantery na ostatnim miejscu w EL i mnie to nie dziwi bo mają słabiutki skład. Ogólnie to obecni zawodnicy gości na tym torze rewelacji nie jeździli. Niby pełna R/R ale czy jest to wzmocnienie? nie sądzę bo Larsen na pewno te 8 punktów mógłby zdobyć a R/R tyle nie zdobędzie. Eastbourne R/R za Drymla powinno wyjść na dobrze, dodatkowy start Cama, Nilssona, Lahtiego i Gizy albo małego Henki. Także raczej na plus. Do tego mocniejsza rezerwa po stronie gospodarzy. Moim zdaniem wygrają za 3 punkty czyli co najmniej różnicą 7 oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bjerre under 14 1,83 6/10 bet365 ✅
Cos nie bardzo wierze, że Kenio zrobi więcej. Ma tu z kim tracic punkty, przede wszystkim Cameron i Bjarne, a jeszcze jest Simon i zuzlowcy wlasnej druzyny takze 2 biegi zawalone i 15 nie powinno byc. Na moje okoto jakies 11-12 powinien zrobic Bjerre. Mozna sie zabezpieczyc remis 14 kurs 7,5 0.5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
garet 47

garet

Użytkownik
Belle Vue - Swindon 2 (1.72) b365 ✅

gram na Rudziki z powodu ich bardzo wyrównanego składu. Wątpię by Norris i Kennet powtórzyli tragiczne występy z ostatniego meczu. Po stronie gospodarzy poza Zagarem nie widzę pewnego punktu. Liczę na dobrą jazdę rezerwowego Swindon - Howartha. Batch i Hans w niezłej dyspozycji, do tego Kildemand i wspomniana dwójka, która już dziś ogarnie na sporo łatwiejszym niż ostatnio terenie.

Wolverhampton - Poole (+11) 1.95 sportingbet (dzięki za info Dawid) ✅

Tutaj według mnie stanowczo za niski kurs na Wilki (1.25). Mecz powinien być na styku, co znaczy, że +11 punktów jest niezłą zaliczką. Dużo będzie zależeć od postawy Magica i gościa czyli Smoły. Jestem dobrej myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W sportingbecie jest linia +11 na Poole.
Ogólnie to przedział
Wilki -4,5 @ 1,85 Betsson/Unibet ✅✅✅ 49-42 :cool:
Poole +11 @ 1,95 Sportingbet ✅✅✅
Wygląda bardzo dobrze, bo gdybym miał grać bez przedziału to grałbym oba typy gdyby tylko jeden był dostępny bo -4,5 to zaniżona linia na Wilki a +11 na Poole to znowu zawyżona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej kurs na Poole wygląda bardzo dobrze.

Ja proponuję coś innego z tego meczu, a mianowicie:

Darky Ward over 11 @1.90 B365 w: 14pkt

Darcy po kontuzji spisuje się wyśmienicie, widać, że już nie ma śladu po urazie i jest świeżo wypoczęty i głodny jazdy. Dziś będzie niewątpliwie liderem Piratów pod nieobecność jego kolegi z reprezentacji Chrisa Holdera. Jedynym przeciwnikiem wg jest Taiski Woffinden chociaż i tak myślę, że w granicach 13-14 dzisiaj Darky skubnie. Został mianowany kapitanem drużyny na czas kontuzji Holdera i zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i czytając wywiad z nim widać, że chłopaka to dodatkowo motywuje ???? Darcy zawsze świetnie jeździł w Angli, dlatego tym razem powinno być jeszcze lepiej! Dla mnie bardzo dobry typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom