>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
C 0

cinek20059

Użytkownik
A ja postawie dziś na gości. Zazwyczaj zawodnicy jako gość dobrze wypadają w spotkaniach, więc Nicholls powinien zapunktować. W końcu anglik i wie jak jeżdzić w Anglii. Kildemand w gazie i liczę że to on będzie dziś liderem gości. Pojedzie w parze z Kennetem, który raz zastąpi Morrisa jako ZZ. Wszyscy skazują na pożarcie rezerwy Swindon, które będą musiały zastąpić Morrisa, lecz ja liczę że Gomólski kilka oczek dziś dowiezie;)
Eastbourne Eagles - Swindon Robins H 8.5 1.85
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
z tym dobrze u siebie to troche nad wyraz, jesli dobrze przejrzalem statystyki to tylko raz 11pktow a tak to 5, 2 i 0. Ja pobralem handi +4,5 na Gomolskiego ale chyba sie troche pospieszylem:/
Tylko jest taka mała subtelna różnica. Wtedy jeździł z Cameronem Woodwardem liderem miejscowych Orłów. Teraz Cam jest przesunięty na 5. A Simon dostał do pary Lahtiego. Poza tym sam otwarcie deklarował na początku sezonu że ma problemy sprzętowe. Ostatnio jednak dograł odpowiednio rumaki i wyniki są o niebo lepsze. W Coventry na trudnym terenie 8 oczek w Eastbourne z Coventry 11. Jak będzie dzisiaj zobaczymy, ja liczę na 10-12 oczek ze strony młodego Szweda, w 5 startach bo jeśli pojedzie w 15 to tam można szacować że oczko dołoży do swojego dorobku.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Peterborough Panthers (-6.0) - Coventry Bees 14.30 ⛔
@1.83
Dziwna sprawa. Tobet wystawia handi na poziomie -13.5, SportingBet -12 i po 10minutach Bet365 z handi -6. Sportingbet i Tobet orientują się, że bet365 wystawiło tak niski handicap i redukują handi do -9.5 i -9. Co fajne, że przed wystawieniem kursów przez Bet365 na sportingbecie handi na poziomie -12 juz miało kurs 1.85, przy 2.00 na +12.
Przechodząc do zakładu. Wg mnie będzie to pewna wygrana gospodarzy. Lepsza rezerwa jak i pierwsza piątka. Hougaard ostatnio petarda pod 7. Szczepaniak, Summers i Robson scigali się tu ostatnio w 2011 i Szczepaniak zrobil (0,0,0), Robson (0,0,0) i Summers coś podobnego. Kasprzak i Nicholls mogą coś kąsać ale wątpie, żeby pszczoły wyszły z 40 punktów z wykorzystanymi dzokerami.
Dla mnie peffka.
edit: Brak słów na tych Dunów z Peterborough.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej odnośnie wygranej gospodarzy.
Ja stawiam bezpieczniej:
Peterborough Panthers wygra 1,33 bet365

U innych bukow zdecydowanie niższe te kursy. Rezerwa w tym meczu według mnie odegra kluczową rolę gdzie gospodarze mają sporą przewagę. Do tego powraca Klindt który pokazał się z dobrej strony w Mistrzostwach Danii. Keni Larsen lata i wygrywa praktycznie z każdym. Kenio jak to Kenio nieobliczalny jednak na swoim torze nie może zejść ponieżej pewnego poziomu. Fisher+Sundstrem bardzo wyrównana para. Jak nie jeden to drugi może wygrać bieg.
Po stronie gości KK dzisiaj zobaczymy jak wypadnie w parze z Allenem który tor zna dobrze bo w tamtym roku tu jeździl jednak nie spodziewam się po nim jakiejś rewelacji.Zengota+Robson i to jest para według mnie która zadecyduje o porażce przyjezdnych. Grzesiu ostatnio słabiej a nawet dużo słabiej się spisuje a Robson niby stac Go na walke o kilka pkt ale częściej wozi 0.
Scoti przywiezie swoje no i rezerwa która wygląda bardzo przeciętnie przy gosp. Reasumując wygrana Panter w okolicach 10pkt.

Na sucho typ:

KK poniżej 10pkt 2,37 bet365
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Peterborough Panthers (-6.0) - Coventry Bees 14.30
@1.83
Dziwna sprawa. Tobet wystawia handi na poziomie -13.5, SportingBet -12 i po 10minutach Bet365 z handi -6. Sportingbet i Tobet orientują się, że bet365 wystawiło tak niski handicap i redukują handi do -9.5 i -9. Co fajne, że przed wystawieniem kursów przez Bet365 na sportingbecie handi na poziomie -12 juz miało kurs 1.85, przy 2.00 na +12.
Przechodząc do zakładu. Wg mnie będzie to pewna wygrana gospodarzy. Lepsza rezerwa jak i pierwsza piątka. Hougaard ostatnio petarda pod 7. Szczepaniak, Summers i Robson scigali się tu ostatnio w 2011 i Szczepaniak zrobil (0,0,0), Robson (0,0,0) i Summers coś podobnego. Kasprzak i Nicholls mogą coś kąsać ale wątpie, żeby pszczoły wyszły z 40 punktów z wykorzystanymi dzokerami.
Dla mnie peffka.
Dokładnie, obserwuję też specjalnie zakłady na to spotkanie. 1.33 biorę od razu na gospodarzy w bet365, którzy u siebie są skuteczni, dzisiaj mocna piątka do tego rezerwa na pewno mocniejsza.
Goście to Kasprzak i Nicholls obaj w coraz lepszej formie, ale znowu Zengota, Allen czy Robson to wielka niewiadoma i za pewne 2 z nich zawiedzie na całej linii. Dodając rezerwe to lipa i goście nie powinni mieć większych szans na wygraną.
-6 pkt też do pobrania jak najbardziej.
Do tego Hougaard (+2,5) - Nicholls 1 1.65 Sportingbet
Hougaard dzisiaj z 5 razy powinien pojechać na luzie, rezerwy gości słabiutkie i podobnie jak w meczu z Poole gdzie przywiózł 12 pkt + 3 bonusy to i tutaj ma szansę się zakręcić ok. 9-10 pkt, a to przy +2,5 handicap spokojnie powinno pokryć bo Nicholls ma z kim przegrywać na tym torze i jak wykręci 10-11 to max moim zdaniem.
EDIT: Ogólnie dzisiaj uczta z angielskim żużlem, 3 mecze wieczorem, w żadnym pogoda nie powinna przeszkodzić w rozegraniu. Transmisja na polsacie sport z meczu w Poole czyli pojedynek: Holder kontra Iversen.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
wlasnie o tym handi pisalem w off topie.w bet365 wlasnie uroslo do -7 i spadl kurs na 1,66.zastanawialem sie i nie zdazylem zagrac ale cos czuje ze to bedzie dobry bet.Kasprzak i Nicholls sami nie dadza rady a wsparcia dla nich nie widze bo Zengota to strasznie cieniuje w tym sezonie.tak wiec oby na plus.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Holder-N.K.Iversen(+1) 2 @ 2,00 Tobet⛔14-9
W obecnej formie grzechem byłoby nie spróbować Puka w tej parze. Ja wiem, że granie przeciwko Crispy&#39;emu na Wimborne to spore ryzyko ale kto nie ryzykuje ten nie ma:razz: Puk w piątek mega występ podczas I rundy IM Danii, wczoraj max w Bydzi, a dzisiaj pora poprowadzić Gwiazdy do jak najlepszego wyniku w hrabstwie Dorset. Wiem, że raczej o wygranej nie mają co marzyć ale Puk wynik będzie trzymał. Holder jedzie 3x z THJ więc może na nim punkty tracić, gdyż Szwed to nie jest byle jaki zawodnik, a i tor już zna więc zespołowa jazda może tutaj być gwarantem punktów. W 13 biegu mamy kolejny pojedynek dwóch panów, a wszystko wskazuje na to, że w 15 również ich zobaczymy więc dzisiaj 3 razy jadą przeciwko sobie i tam powinno się to wyjaśnić. Kurs wyższy na Puka, do tego dodatni handicap więc lekko puszczę na Duna.
Chris Harris under 7,5 @ 2,00 Tobet⛔9
Ryzykownie kolejny typ ale nieźle wygląda. Harris dzisiaj zaczyna w biegu 1 i tam Woffi, ktoś jako zz oraz kolega z pary Barker. Jak dla mnie maksymalnie tam 2pkt zrobi. Potem Wells i Skóra więc tutaj może nawet wygrać. Potem bieg 11 a rywale to dwa Lindgreny więc też tutaj maksymalnie 2pkt. Bieg 13, to Tajski i Fred, a obok niego Doyle. Bieg 15 może wyglądać podobnie więc rywale mega trudni. Zakładam więc scenariusz, gdzie będzie za sobą woził kolegów z ekipy, a przecież może być na odwrót. Bomber do tego na Wyspach w tym roku naprawdę średnio, by nie powiedzieć słabo, a przy takich rywalach to jednak sporo porażek się szykuje.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Birmingham +6.5 Tobet

Wilki bez Proctora majac na uwadze kto musi pokryc jego biegi maja zby wiele dziur dzisiaj by pokryc taki handicap. Sam Woffi i Fredka nie wystarcza by powalczyc o cos wiecej niz skromne zwyciestwo a i to nie wydaje sie wcale pewne. Wiekszosc zawodnik Brummies lubi ten tor i ich rowny sklad gwarantuje ze tacy zawodnicy jak Thoessell czy powracajacy po kontuzji Skora nie beda w atanie solidnie zapunktowac . Rowniez handicap na Pantey +11.5 jest zdecydowanie za duzy w kontekscie tego ze Larsen i Fisher to byle Pszczoly a Bjerre tez lubi tam jezdzic. Mimo dzisiejszego pogromu rewanz powinien wygladac duzo bardziej wyrownanie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kasprzak - Bjerre 1 @ 1,46 ✅ 10-2
Smoliński - King 1 @ 1,51 ✅ 12-9
Ako: 2,20 ✅✅ easy ;)
Betsson

Zagrałem takiego oto dubla. KK w dobrej formie ostatnio i po raz drugi dzisiaj raczej poprowadzi Pszczoły do wygranej. Jedzie z Allenem który jest daleko od optymalnej formy. U siebie nie powinien zawieść tym bardziej że w południe w Peterborough zdobył 13+1 . Bjerre bardzo przeciętny w tym roku. Dwa razy zmierzy się z parą Nicholls-Kasprzak i dwa razy przegra z nimi 5-1.
Smoła natomiast z rezerwy powinien znowu dołożyć dużo punktów. W głównej mierze to od niego zależy czy Niedźwiadki będą trzymały wynik. Dzisiaj 6 startów pewnie i ok 11 punktów spokojnie. King możliwe że tylko 4 starty. Jak będzie 5 to i tak z Woffim i Lindgrenem nie ma szans. Poza tym w dwóch biegach przeciwko albo TW albo FL więc będzie ciężko a i Wells u siebie potrafi zapunktować. Max dzisiaj 7 punktów.
No i oczywiście bardzo grubo przedział Wilki-4 ⛔ i Brummies +8. ✅
e: Poole -6,5 Expekt ⛔ defekt Stachyry na 5-1 w #14 i wielki **** :], patrząc na składy to tylko Iversen coś może powalczyć. Reszta na papierze nie powinna odgrywać kluczowej roli. Będzie pogrom.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Thomas H. Jonasson - Sebastian Alden 1 @2.25 Bet365 ⛔
Jonasson debiutuje w Poole i to na pozycji rezerwowego (wg informacji z Twittera Poole https://twitter.com/poolespeedway). Patrząc na jego występy sprzed dwóch lat jest w stanie zrobić dużą ilość punktów na torze piratów, tymbardziej że Howarth jedzie pod dwójką za którego będzie mógł pojechać i Stachyra pod 6. Co daje mu nawet i 6 startów.
Alden zaś ostatnie 2 występy w EL bardzo słabo i nawet dodatkowy start jako R/R nie powinien przeszkodzić w typie na Jonassona.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ricky Wells-Jason Doyle 1 @ 2,01 Betsafe⛔5-8
U Wilków dzisiaj wiele będzie zależalo od Wellsa, bo to że Tajski i Fred swoje przywiozą to jedno ale ktoś jeszcze musi zapunktować mocniej. Wells dzisiaj może jako zz-etka jechać więc dostanie jeden dodatkowy start i spodziewam się, że będzie to w biegu 8, gdzie w miarę latwo powinien zapunktować. Ogólnie rozklad biegów nie najgorszy więc przy 5 startach, to kolo 10 powinien się zakręcić. Doyle w dobrej formie ale dzisiaj pod 5 więc jedzie w parze ze Smolinskim i na nim może tracić, a do tego czeka go bieg 13, gdzie jest Tajski i Fred. Nie pewny tez występ w biegu 15 i dlatego biorę Jankesa w tej parze.
Maciej Janowski-Rory Schlein 1 @ 1,41 Betsafe✅9-8
Magic chyba już ustabilizowal swoją formę i zaczyna latać w kolejnych spotkaniach. W Anglii najlepiej punktuje, gdy jedzie na Wimborne, a dzisiaj ma 3 bieg z rezerwowymi więc nie powinien na nich tracić punkty. Ogólnie, to poza Pukiem, to u gości nie bardzo widzę z kim mialby przegrywać, a Rory naprawdę dzisiaj trudne zadanie. Kurs może nie jakiś ogromny ale do dubla w sam raz.
Danny King-Martin Smolinski 2 @ 1,36 Betsafe✅9-12
Smola z rezerwy więc pewnie znowu mocno zapunktuje. Będzie zastepowal Covattiego, a także kolegów, którzy jadą pod numerami 1-5 i slabo punktują. Ogólnie mówiąc to ma zdecydowanie lepszy rozklad biegów. Do tego dochodzi fakt kapitalnej formy oraz większej ilości startów i dla mnie to jasne jest tutaj jego zwycięstwo w tej parze.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Troy Batchelor over 9 @ 2,00 Bet365

Całkiem przyjemna linia na Troya, który zaczyna łapać mega formę. W barwach Sparty ostatnie spotkania naprawdę świetne, w Vastervik także jest co raz lepiej, a w Swindon od początku sezonu jest jednym z liderów zespołu. Jedzie 3x z rezerwowymi i myślę, że jakieś 7-8pkt jest w stanie zrobić, bo poza Holderem z resztą nie powinien przegrywać, a i Crispy do pokonania. Potem trudny bied 13 ale ogólnie liczę, że zobaczymy go jeszcze w biegu 15. Linia ogólnie nie najgorsza, bo wystarczy że bedzie miał 5x po 2pkt, a przecież na trójki stać go spokojnie.

I czekamy na ofertę Betsafe.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Składy:Elite League: Swindon Robins - Poole Pirates, godz. 20:30.
Swindon Robins: Hans Andersen, Nick Morris, Peter Kildemand, Edward Kennett, Troy Batchelor, Ashley Birks, Kacper Gomólski.
Poole Pirates: Chris Holder, Rohan Tungate, Przemysław Pawlicki, Robert Miśkowiak (Z/Z), Maciej Janowski, Dawid Stachyra, Stuart Robson (gość).
Nie ma ligi polskiej, jest Elite League i bardzo ciekawy mecz nam się szykuje.
Z/Z za Miśkowiaka, jechać mogą Tungate, Janowski i rezerwy jeżeli się nie mylę ? Holder to wiadomo nie może i Pawlicki też chyba nie ?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon - 6,5 - Poole 1 @ 2,00 Unibet
Swindon wygra to za 3 punkty czyli 7 oczkami. Ogromna moc na pozycjach 1-5. U gości praktycznie tylko Holder nawiąże walkę. Bo Janowski pomimo tego że ten tor zna to jest tam średni. Pawlicki też szału nie robi. R/R za Miśka nic nie daje bo tylko dodatkowy start dla Janowskiego. Na rezerwie mocniejsza wydaje się być ekipa gości ale tu mi wystarcza że będzie blisko remisu, a pozycje 1-5 zrobią swoje bo u Rudzików nie ma dziur w przeciwieństwie do Piratów... Już raz się spotkały te ekipy w tym roku i Poole z Wardem i Miśkowiekiem (zdobył 7 punktów czyli dużo) przegrały 55-37 http://speedwayupdates.proboards.com/index.cgi?board=Swindon&amp;amp;action=display&amp;amp;thread=11996

Holder - Andersen 1 @ 1,85 Tobet

Zawyżony kurs, w Betssonie @1,49 na Holdera co jest tam zaniżone :grin: ale tutaj dałbym @1,65. Dlaczego? Holder na kumplach z drużyny nie będzie tracił, a Andersen nie dość że w parze z Morrisem którego lubi puszczać przed siebie to jeszcze w gorszej formie niż Holder,
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Hans Andersen over 10,5 punktów 1,85 Tobet
Wczoraj Hans dał zarobić więc może i dzisiaj się uda. Linia dość niska mimo, że może Morrisa puszczać tak jak dawid.400 wspomniał. Hans do tej pory z tego co widziałem wystąpił w trzech &quot;domowych&quot; spotkaniach Swindon. W tych trzech spotkaniach zdobył najmniej 13 punktów. Dzisiaj co prawda rywal dość wymagający ale problemy jedynie powinien mu sprawić właśnie Holder który problemy ma już chyba za sobą. W 13 bardzo trudnym biegu w mojej ocenie na szczęście jedzie z pierwszego pola więc i tam szansa na dużą ilość punktów. Uważam, że dzisiaj Morrisa nie będzie puszczał w pojedynku z takim rywalem bo mecz może być na styku. Gram over Duńczyka.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Uważam, że dzisiaj Morrisa nie będzie puszczał w pojedynku z takim rywalem bo mecz może być na styku. Gram over Duńczyka.
Nie żebym się czepiał ale jak jadą na 5:1 i Morris jedzie przed nim, to co tracą na tym punkty? Rozumiem, że jak Andersen przed Morrisem przyjedzie, to mają jakieś dodatkowe punkty?...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom