>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
S 26

spawacz

Użytkownik
Czego to sie czwlowiek nie dowie, ze jak sie jest rezerwowym to sie na takiego Woffiego nie wpada i sie platne komplety robi od reki wtedy jak u przeciwnika slabsza rezerwa. A to ze i Lindgren sie moze trafic z RR lub przy zastepstwie Covattiego badz Autiego, no coz platny komplet dzis Smoly to since fiction
 
M 32

molpl

Użytkownik
Wydaje mi się, że wcześniej bomber wystawiony był w parze z Doylem a jedzie z Barkerem więc hendi dla typu na over 7
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Do ekipu Lakeside Hammers dołączyli:Sebastian Ułamek i Adam Ellis(17 latek).
Natomiast z klubem pozegnali się: Robert Mear i Kim Nilsson.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Do ekipu Lakeside Hammers dołączyli:Sebastian Ułamek i Adam Ellis(17 latek).
Natomiast z klubem pozegnali się: Robert Mear i Kim Nilsson.
Co tu dużo mówić, bardzo nierozsądne posunięcie Neila Vatcher&#39;a. Przecież wyrzucona dwójka gwarantuje o wiele więcej punktów niż nowo zatrudnieni zawodnicy. Spore osłabienie Młotów tym bardziej że Ułamek pokaże jakim jest ŻĄDŁEM na Wyspach ????
@Spawacz Twój wpis pozostawię bez komentarza bo widać że wiedzy na temat Brytyjskiego speedwaya nie masz zbyt wielkiej... albo nawet żadnej.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Covatti (+4,5) - Gomólski 1 1,85 Sportingbet 2-8⛔

Według mnie dość ciekawy para. Wiadomo Gomólski u siebie do tego będzie miał 6-7startów bo jedzie za Morrisa.Jednak ostatnie występy Kacpra mnie nie przekonują kompletnie. Covatti dziś 3-4 starty więc sporo mniej jednak takie handi to w różnicy startów wygląda bardzo dobrze. Jak Covatti zdobędzie 3-4pkt to bet wchodzi.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Czyzby Smola zrobil wczoraj platny komplet wczoraj? Sam sie zastanow co wypisujesz, bo jeszcze raz powtarzam - na komplet wczoraj nie mial szans zadnych, a to ze zrobi sporo punktow w jego obecnej formie to nie dziwi. Uzasadnienie ze goscie slabsza rezerwa to Smola zrobi platny komplet gdy w druzynie gosci jest woffi i Lindgren wolalo o pomste do nieba, stad moj post.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Chris Harris-Ben Barker(+1,5) 2 @ 2,00 Tobet⛔
Wiem, że ryzykownie ale spróbuje, co mi tam. Harris to chyba jedyny taki Brytyjczyk, który lepiej jeździ na kontynencie, aniżeli w Anglii. Naprawdę średnio spisuję się w barwach Brummies, a dzisiaj niezwykle ciężki mecz przed gośćmi. Harris pod 1, natomiast Barker pod 2 więc obaj trzy razy pojadą w parze. Mnie by zadowoliło 2:1 na korzyść Harrisa nawet, pod warunkiem, że ich nikt nie przedzieli. Z resztą Harris ma piekielnie trudny bieg 13, a Barker jedzie w 8, gdzie rywale o dużo słabszej klasie i dlatego taka linia. Z resztą skoro jadą w jednej parze, to liczę, że Barker Harrisowi coś zabierze, a bet wygląda całkiem fajnie.
Swindon Robins-Birmingham Brummies 1 @ 1,65 Tobet⛔
Gdyby był Hansio Lansio i Kildemand, to pewnie kurs byłby o wiele niższy ale mamy Watta i Schleina. Czy to osłabienie? Moim zdaniem nie, bo Watt jest w świetnej formie, co pokazuje na Wyspach, a także w Polsce, do tego Schlein w parze z Kennettem też swoje przywiozą. Podobnie Batchelor, a jakieś tam oczka dorzucą pewnie Birks i Gomólski. U gości poza Kingiem i Doyle&#39;m ciężko szukać takich liderów z prawdziwego zdarzenia. Bomber pod formą w Anglii, Barker też nie błyszczy, a Auty to chyba najsłabszy zawodnik na numerach 1-5. Na rezerwie powinien latać Smoła ale nie liczę na taki występ jak wczoraj, bo Wilki wczoraj poza Tajskim i Fredem nie miały zawodnika godnego do walki z nim, a dzisiaj takowych trochę jest, do tego wyjazd więc będzie trudniej.
Ogólnie, to Rudziki wyglądają lepiej i myślę, że powinni w miarę spokojnie wygrać, chociaż pogromu nie ma co się spodziewać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Covatti (+4,5) - Gomólski 1 1,85 Sportingbet
Według mnie dość ciekawy para. Wiadomo Gomólski u siebie do tego będzie miał 6-7startów bo jedzie za Morrisa.Jednak ostatnie występy Kacpra mnie nie przekonują kompletnie. Covatti dziś 3-4 starty więc sporo mniej jednak takie handi to w różnicy startów wygląda bardzo dobrze. Jak Covatti zdobędzie 3-4pkt to bet wchodzi.
Ryzykowny typ bo ten Covatti bardzo przeciętny, myślałem że po dość udanym poprzednim sezonie będzie konkretnym rezerwowym, a tu już się w kuluarach mówi że jest na wylocie...
Nie uważasz że kurs na Rudziki jest nieco zawyżony :?:

@Spawacz z Tobą już zakończyłem dyskusję więc się nie produkuj.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nie uważasz że kurs na Rudziki jest nieco zawyżony
1,74 wygląda naprawdę kusząco. Chyba jednak warto...
Ryzykowny typ bo ten Covatti bardzo przeciętny, myślałem że po dość udanym poprzednim sezonie będzie konkretnym rezerwowym, a tu już się w kuluarach mówi że jest na wylocie...
Niby ryzykowny ale to handi mnie skusiło;) Pograne delikatnie więc na spokojnie będę sobie śledzil relacje.
edit: Pograne w strone gosp. albo jeszcze nie...poczekam co bet365 zafunduje jeszcze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Swindon - Brummies 1 @ 1,74 Sportingbet ⛔ 45-47 DRUKARNIA w 15 biegu ????

Brakuje Hansia Lania ale za niego Dejwi Watt więc straty nie ma. Może minimalna. Brakuje też Kildemanda a za niego Schlein tu już jednak jest strata. Ale czy aż tak duża żeby Rudziki nie były wyraźnym faworytem skoro Abbey Stadium to twierdza nie do zdobycia :?: R/R za Morrisa dodatkowy start dla Edka Kennetta, Briksa i dwa razy Gomóły. Lepiej byłoby jakby Nick jechał ale też nie powinno to odegrać kluczowej roli. Bacze w formie, Watt też więc liderzy są. Goście z takim liderem Harrisem nie mają czego szukać, wczoraj tylko 3 punkty. King na wyjazdach nie będzie aż tak skuteczny. Na pewno lepsza rezerwa ale znowu ten Covatti o punkty będzie miał ciężko.

Bomber under 8,5 @ 1,80 Sportingbet ✅ 7

Skoro wczoraj u siebie miał problemy i zdobył tylko 3 oczka to na wyjeździe ma zdobyć 9, na torze w Swindon gdzie łatwo się nie jeździ jak nie masz szybkiego sprzętu :?: Nie. Trudny bieg 13. Z miejscowymi liderami wygrywać nie powinien, jeśli pojedzie w 15 to też ciężko. To nie będzie Bomberoverowy mecz.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kennett - Smolinski 1 2,21 Betsafe 6-18 miazga⛔

Dla mnie to miła niespodzianka. Edek dzisiaj u siebie minimum 5 startów więc spoko. Smoła czy na wyjeździe z takim rywalem pojedzie znowu super mecz?hmm nie wiem ale nie sądzę aby zapunktował na poziomie ponad 11pkt. Według mnie warto zagrać.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
J.Doyle +3,5 - Kennett @1,85 Sportingbet ✅ 7-6 Peffunia bez handi ????
Doyle zna ten tor jak mało kto. Harris Watt Batchelor czy Schlein to nie są takie marki przed którymi Australijczyk miałby czuć respekt! Kennet 3x w parze ze Schleinem, w tym raz vs Harris, a kolejny bieg vs Smoła i wspomniany Doyle. Przypuszczam, że dziś oboje będą mieli po 5 startów. Jeśli tak to zdecydowanie bet na Doyla. Jeśli jednak będzie w biegach 4 - 5/6 dla Kennetta to już może być na styku ze wskazaniem na Angola. Jednak nie przypuszczam, żeby przyjeżdżał przed Schleinem, a faworytami do 15 biegu będą Watt czy Batchelor.
W Brummies Haris czy King to nie są to 100% pewniaki do 15 biegu. Doyle ma duże szanse załapać się na 5 start.

Harris poniżej 7
@2,5 b365 ⛔ 7 ...
Wczoraj nie zagrałem i bardzo żałowałem. Wczoraj kurs był nawet coś koło 2,80 dziś niestety muszę się zadowolić marnym 2,5. Chris kombinuje eksperymentuje, ale to nie jest jego sezon. Jak w poprzednich latach zawodził w Polsce, a fruwał w Anglii i Szwecji (tylko na swoim torze), tak w tym sezonie jeździ słabo w Anglii lepiej mu się wiedzie na innych frontach. Pierwszy wyścig może i łatwy, ale później zaczynają się schody para Schlein - Kennett, potem 2x Batch + 1x Watt i Doyle. Do tego jak już ktoś napisał może gubić punkty na Barkerze. Co do tego ostatniego zdania podchodze troche sceptycznie, ale biorąc pod uwagę wczorajszy upadek i zamiane w 13 biegu Harris &gt; Smoła podejrzewam, że jest może lekko obolały. Nie wiem nie widziałem wczorajszego meczu. Tak czy siak jeśli 4 biegi dziś to nie wróże mu więcej niż 6-7 oczek.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jak ktoś sie bawi w surebety, a wiem że m.in soltysiao to mamy siurka na poziomie. Wprowadzone kursy tworzą surebet o zysku 6.24%
Swindon @1,74 sb / remis @17 / Brummies @3,25 unibet
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jedyny piątkowy pojedynek brytyjskiej Elite League został odwołany. W Thurrocku The Lakeside Hammers miało podejmować Coventry Bees.
Warunki atmosferyczne w Wielkiej Brytanii nie są najlepsze. Od kilku godzin pada deszcz, a prognozy pogody nie dawały większych szans na rozegranie tego pojedynku. Z tego powodu działacze Młotów i Pszczół zdecydowali się odwołać mecz już w piątek rano.
http://www.SportoweFakty.pl
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Hans Andersen nie wystąpi w sobotnim spotkaniu Elite League między Eastbourne Eagles a Swindon Robins. Na przeszkodzie stanęły sprawy rodzinne.
Partnerka Hansa Andersena udała się do szpitala, gdzie oczekuje na poród pierwszego dziecka. W tej sytuacji Duńczyk chce wspierać swoją wybrankę.
Miejsce &quot;Ugly Ducka&quot; w składzie Swindon Robins zajmie Scott Nicholls, który w zespole &quot;Rudzików&quot; wystartuje na zasadzie gościa.
http://www.SportoweFakty.pl
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Eastbourne v Swindon 1.285 ✅
L.Dryml(+1.5) v T.Batchelor 1.65 ✅
@2.12 ✅
Za Eastborune przemawia zdecydowana przewaga na rezerwie, która to w dzisiejszym meczu będzie kluczem do zwycięstwa. W ekipie gospodarzy R/R za Shieldsa, u gości R/R za Morrisa co daje nam co najmniej 9 startów rezerwowych z każdej drużyny.
Obstawiam, że rezerwowi Swindon za każdym razem będą oglądali plecy gospodarzy, dlatego że Gomólski cieniuje na wyjazdach , w 2011 roku na Arlington (0,0,0) a Birks jest po prostu za cienki i nie miał do czynienia z torem Orłów, który obok Arena Assex jest jednym z bardziej wymagających torów w UK.
Dla Drymla przewiduje dziś 5 lub więcej startów w tym 2 jak nie 3 łatwe biegi. Batchelor pewnie pojedzie dziś 4 razy i będzie mu trudno urwać punkty Pedersenowi, Woodwardowi a w 13 może przyjechać nawet za Nichollsem.
Hans Andersen nie wystąpi w sobotnim spotkaniu Elite League między Eastbourne Eagles a Swindon Robins.
Niepoinformowanie w Bet365. Wystawili Hansa w ofercie i wg. mnie handi -6 na Eastbourne @ 1.90 ⛔ jak najbardziej do pobrania.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Gustafsson -4,5 - Gomólski 1 @ 1,75 Sportingbet

R/R za Shieldsa więc dodatkowy start dla małego Henki. U siebie śmiga dobrze. Do tego jedzie z 3 w parze z Lahtim więc tracić nie powinien. W miarę łatwe biegi. Gomólski nie ma szans z rezerwą gospodarzy bo zarówno Dryml jak i Giza u siebie jeżdżą pozytywnie. Handicap niby duży, ale co najmniej 5 startów dla małego Henki i raczej tylko 4 Kacpra więc handi tak jakby na poziomie -2,5 ;)
e: jest r/r za Morrisa także Kacper pewnie też 5 biegów ale to nie ma znaczenia, bo nie widzę biegów gdzie może dobrze zapunktować.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
Gustafsson -4,5 - Gomólski 1 @ 1,75 Sportingbet

R/R za Shieldsa więc dodatkowy start dla małego Henki. U siebie śmiga dobrze. Do tego jedzie z 3 w parze z Lahtim więc tracić nie powinien. W miarę łatwe biegi. Gomólski nie ma szans z rezerwą gospodarzy bo zarówno Dryml jak i Giza u siebie jeżdżą pozytywnie. Handicap niby duży, ale co najmniej 5 startów dla małego Henki i raczej tylko 4 Kacpra więc handi tak jakby na poziomie -2,5 ;)
linia skoczyla juz do 5,5 za 1,85. czy dalej warto na Gustafssona postawic?
 
W 12

wujekkoper

Użytkownik
linia skoczyla juz do 5,5 za 1,85. czy dalej warto na Gustafssona postawic?
Moim zdaniem warto dalej to postawić. Simon ostatnio coraz lepiej spasowany. Jezeli szukasz typow z rezerwowymi to:
Gizatullin -4,5 - Birks @1,65 Sportingbet
Oprocz tego postawilem dzis rekreacyjnie: Eastbourne 9-12 @5,50 Sportingbet.
Za wieksze pieniadze polecam: Eastbourne -8 @1,83 Bet365.
Solidna przewaga rezerwowych w osobach Drymla i Gizy przeciwko Gingerowi i Birksowi. Za ogromna niespodzianke bedzie mozna uznac jezeli obaj przywioza w sumie ponad 10 punktow. Nie widze innej mozliwosci jak wygrana w okolicach 10-15 punktow Orlow. ????
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
Gustafsson -4,5 - Gomólski 1 @ 1,75 Sportingbet

R/R za Shieldsa więc dodatkowy start dla małego Henki. U siebie śmiga dobrze. Do tego jedzie z 3 w parze z Lahtim więc tracić nie powinien. W miarę łatwe biegi. Gomólski nie ma szans z rezerwą gospodarzy bo zarówno Dryml jak i Giza u siebie jeżdżą pozytywnie. Handicap niby duży, ale co najmniej 5 startów dla małego Henki i raczej tylko 4 Kacpra więc handi tak jakby na poziomie -2,5 ;)
e: jest r/r za Morrisa także Kacper pewnie też 5 biegów ale to nie ma znaczenia, bo nie widzę biegów gdzie może dobrze zapunktować.
z tym dobrze u siebie to troche nad wyraz, jesli dobrze przejrzalem statystyki to tylko raz 11pktow a tak to 5, 2 i 0. Ja pobralem handi +4,5 na Gomolskiego ale chyba sie troche pospieszylem:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom