>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poza tym, że jest zz za Allena i Lahtiego, to u gospodarzy jeszcze Bridger jako gość w miejsce Shieldsa, a moim zdaniem to wzmocnienie, bo Lewis jeździł na Arlington, a Shields w tym sezonie to mega kompromitacja, więc Lewis gorzej nie pojedzie.
K.Kasprzak under 9,5 @ 1,65 Tobet
Wjechałem w to grubo, bo dla mnie nie ma możliwości na 10pkt KK. Jedzie w parze z zastępowanym Allenem więc nie zdziwi mnie jeśli dostanie do pary nawet Nichollsa, a poza tym jakiś Zengota też z nim pojedzie więc na nich punkty będzie tracił. Do tego mega trudny bieg 13 jak wiadomo i też nie jest pewniakiem do startu w biegu 15. Dochodzi jeszcze mega trudny tor jakim jest Arlington, bo na tej agrafce, to mało kto daje sobie radę i przecież Simon, Cam, Bjarne oraz rezerwowi w osobach Drymla i Gizy też są w stanie latać przed KK. Dlatego ujechanie &quot;dychy&quot; jest raczej nie możliwe, przy tej &quot;formie&quot; jaką ma KK.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jak dla mnie warto zagrać Gustafssona z Zengotą po 1.46 bez handi w Betsafe, wszędzie indziej jest -2/-2.5 ujemne na Szweda.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Pewne info że za lahtiego Z/Z? Za Allena chyba też?
Lahtiemu cięzko byłoby z Rawicza dostać się do Anglii w 2,5 godziny.
Olly Allen ma mecz w Premier League.
Info pewne.
Jak dla mnie warto właśnie na Zengotę bez handi, jest w zdecydowanie lepszej formie niż simon ????
Co z tego, że jest w lepszej formie niż Simon jak na arlington po prostu nie umie jeździć? Popatrz sobie na wyniki z zeszłych lat jak jeździli Polacy na torze w Eastbourne.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wiem o tym dlatego obstaje przy handi, bez handi dla bardziej odważnych ale wg mnie warto.
Nawet z tym nędznym handi nie warto. Chyba nie widziałeś nigdy agrafki w Eastbourne że twierdzisz że forma odegra tu kluczową rolę. Tutaj zawodnik który nie ma formy a wie jak jeździć zdobędzie więcej punktów od tego w dobrej formie ale nie mającego pojęcia jak się tu jeździ. Poza tym mały Henka jest w dobrej formie...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nawet z tym nędznym handi nie warto. Chyba nie widziałeś nigdy agrafki w Eastbourne że twierdzisz że forma odegra tu kluczową rolę. Tutaj zawodnik który nie ma formy a wie jak jeździć zdobędzie więcej punktów od tego w dobrej formie ale nie mającego pojęcia jak się tu jeździ. Poza tym mały Henka jest w dobrej formie...
skąd może wiedzieć skoro po swoich postach w innym temacie zapytał...
Ktoś wie gdzie znajdę statystyki z zeszłych lat na temat ligi angieslkiej i szwedzkiej?
????
@ kielon nie wysnuwaj wniosków po kilku spotkaniach skoro jak widać Twoja wiedza jest jeszcze dosyć uboga. Żaden to diss tylko przestroga i zachęcenie do pogłębiania tajników BEL ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Reasumując do tego co napisałem wyżej gram:
Mały Henka - Grzegorz Zengota 1 @ 1,46 Betsafe oraz
Eastbourne -13 - Coventry 1 @ 1,925 Sportingbet

Tutaj linia była idealnie wystawiona jak w składzie był Schields, wejście do składu Bridgera to jak wstawienie JOKERA. Do tego na rezerwie przepaść. R/R za Lahtiego więc dodatkowy start dla Henki, Cama, chyba też Bridgera oraz rezerwowych. Dla mnie tu będzie pogrom. Kasprzak też nie umie tutaj jeździć. A sam Nicholls który de facto jest w słabej formie nic nie zrobi.
Kasper to ex zawodnik Eastbourne i zna ten tor doskonale wiec 10 punktow dzis to nie bedzie zadne zaskoczenie
Ale w którym życiu :?:
litości ludzie...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeden szybki bet:
Worrall +5.5 vs Woffinden @ 1.95
sportingbet
super handi, Worrall niezła dyspozycja i teoretycznie słabi vis a vis w Poole jak na taką obsadę. Jeśli Howe będzie prezentował tak tragiczną formę to jeszcze jeden bieg dostanie gratisowo. Tajski jako gość, trudny bieg 13ty i ewentualnie 15ty (bo Magic ładnie kręci w King&#39;s Lynn) - Iversen czy Schlein mogą go objechać. 5-6 startów Ryśka powinno wystarczyć, żeby w tej batalii wyjść zwycięsko nad Woffym, bo Stachyra i Miśkowiak również w zasięgu brytyjskiego juniora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeden ciekawy mecz w BEL dziś.
Przed meczem spodziewałem się kursów względnie równych, bo jakby nie patrzeć słabsza drużyna + własny tor - powinno się zrównoważyć. Buki faworyzują Młoty, jednak równy skład BB może być ich dużym atutem. Rezerwy miejscowych to spora zagadka, natomiast Smoła i Nico prezentują dosyć równy poziom. Może brakuje wyraźnych liderów w BB (chociaż Bomber może pokonać każdego), ale zer zbyt wiele przywieźć nie powinni. Linia jak dla mnie nieco zawyżona, jeśli miałbym wystawiać to byłaby to połówka zatem spróbować trzeba.
Lakeside vs Birmingham +4.5 @ 1.85/+6 @ 1.925
Tobet/Sportingbet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dwa genialne ruchy Poole na rynku transferowym. Można się było tego spodziewać, nie od dziś wiadomo, że Matt Ford to łebski facet... Obecny line-up się nie sprawdził i tak oto w drużynie Piratów witamy Jonassona i.... Lebiedieva. Dla niewtajemniczonych w czarny sport nazwisko może być obce, aczkolwiek jego osiągi i potencjał robią na mnie wrażenie. Dodatkowo Przemek Pawlicki będzie zastępstwem w Poole do czasu wyleczenia się Warda.
I tak oto THJ zastępuje Stachyrę, a Lebiediev... Howartha. Wg mnie różnica klas bardzo duża, już w środę debiut nowych nabytków w konfrontacji z Lakeside!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dzisiaj tylko jedno spotkanie:
Belle Vue Aces: Chris Harris (gość), Kevin Woelbert, Magnus Zetterstroem, Craig Cook, Artur Mroczka, Mark Lemon (gość), Kauko Nieminen.
The Lakeside Hammers: Peter Karlsson, Kim Nilsson, Lewis Bridger, Piotr Świderski, Davey Watt, Richard Lawson, Robert Mear.
Na początku miałem dawać + 6,5 na gości, ale jak przypomnę sobie ich spotkanie z Coventry to szukałem czegoś ciekawszego i o to moim zdaniem dobry typ na parę Zetterstroem - Watt.
Zacznijmy od tego, że Asy ostatni mecz u na własnym torze 15 kwietnia. Magnus zaczął od 13 pkt u siebie, ale później już 8 pkt w 5 biegach i 6 pkt w 4 biegach. Cook solidny poziom, a w parze ze Szwedem będzie mógł kraść punkty. Do tego dla mnie cała 5 może pojechać w ostatnim wyścigu bo Harris, Mroczka czy nawet Woelbert są w stanie wykręcić tutaj dobre zdobycze. Stąd też 4 biegi Zetterstroema bardzo realne. Wczoraj zaledwie 3 pkt w 4 biegach w meczu Orła Łódź. Jedyny plus za nim, że 4 bieg dość łatwy.
Watt w wysokiej formie po kontuzji, miewa gorsze występy ale wczoraj 8 pkt w Częstochowie. Do tego dobre występy w lidze angielskiej, 12 pkt w Poole no dobra tor mu dobrze znany, ale na dzisiejszym śmigać też potrafi bo w poprzednim sezonie wykręcił m.in 11 pkt w 5 biegach i 6 pkt w 4 ( gorszy występ ). W parze 3x z rezerwowym, także na nich punktów tracić nie powinien, trudniejszy bieg 4, ale biorąc pod uwagę, że Nilsson, Bridger i Świder na wyjazdach to niewiadome to dla mnie ostatni bieg będzie Karlsson-Watt.

Podsumowując: Zetterstroem - Watt 2 1.86
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grajczonek w miesjce Mear&#39;a, a Josh w ub.sezonie 1.407 w domowych potyczkach, czyli na torze Asów, bo ich barwy wówczas reprezentował.
 
P 27

pajter

Użytkownik
A co powiecie o H2H w bet365 na dzisiejsze mecze? Chris Harris+1 v Peter Karlsson -1 i kurs 2,62 na Harrisa(!) dla mnie za darmo.
 
R 67

route66

Użytkownik
Dla Ciebie za darmo ale chyba nie śledzisz rozgrywek w Anglii , Pikej poniżej dwucyfrówek nie schodzi , a Harris takim pewnikiem na 3 pkt nie jest dodatkowo spotykaja sie ze soba 2-krotnie a jakby jeszcze tego było mało Harris jako gość to też życia nie będzie oddawał za wtnik
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Już @2,8 na Bombera Harrisa ✅ 10-10. No niewątpliwie jest value więc zagrałem. Bomber w 2011 roku jeździł w barwach Asów z Manchesteru także tor zna. A PK nigdy rewelacji na tym torze nie jechał. Jeszcze handi +1 więc lekko można spróbować bo kurs powinien być równy bo PK jedzie na dodatek z Nilssonem w parze a ten też w EL potrafi odpalić.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A PK nigdy rewelacji na tym torze nie jechał
Oj Oj ktoś chyba nie sprawdza tylko pisze na pałe...:
16.04.2012
Belle Vue Aces - Lakeside
Peter Karlsson - 13 (2,3,2,3,3)
13.08.2012.
Belle Vue Aces - Lakeside
Peter Karlsson - 11+1 (2,3,2,3,1*)
Chyba jednak dobrze czuje się na tym torze.

dawid// Wiem wiem mój błąd, przyznaję się bez bicia spojrzałem na statystyki nie z tego toru... ???? Ale najważniejsze że typ siedzi jak szpak na czereśni :cool:

Graty za dobry kurs;)
 
P 27

pajter

Użytkownik
Ja też zagrałem to po kursie 2,8. Wiedziałem, że działacze Asów liczą na godne zastępstwo dla Mateja Zagara i sie nie pomyliłem, choć na lekkim farcie, ale grając w bukmacherkę to przede wszystkim trzeba mieć farta ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dwa genialne ruchy Poole na rynku transferowym. Można się było tego spodziewać, nie od dziś wiadomo, że Matt Ford to łebski facet... Obecny line-up się nie sprawdził i tak oto w drużynie Piratów witamy Jonassona i.... Lebiedieva. Dla niewtajemniczonych w czarny sport nazwisko może być obce, aczkolwiek jego osiągi i potencjał robią na mnie wrażenie. Dodatkowo Przemek Pawlicki będzie zastępstwem w Poole do czasu wyleczenia się Warda.
I tak oto THJ zastępuje Stachyrę, a Lebiediev... Howartha. Wg mnie różnica klas bardzo duża, już w środę debiut nowych nabytków w konfrontacji z Lakeside!
Hehehe jednak Stachyra powraca tym razem jako rezerwowy;)
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/358888/kolejne-zmiany-w-poole-stachyra-wraca-do-skladu-piratow
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Birmingham Brummies - Wolverhampton Wolves H(0 - 0.5) 1 1,85 Tobet 46-44✅


Według mnie dzisiaj gospodarze powinni odnieść wygraną. Nie będzie to pewnie jakaś wielka wygrana jednak 4-8pkt powinno być na koniec meczu różnicy. Goście to niesamowity Tai i Fredka ktory dzisiaj pojedzie 6 razy w ramach ZZ za Skórnickiego. Proctor poobijany jednak jedzie ale nie sądze aby dzisiaj jakoś dobrze pojechał. Rezerwowi na korzyść gospodarzy niesamowity Smolinski i dobrze spisujący się Covatti. Brummies ma bardziej wyrownany skład i to Oni dzisiaj powinni wygrać.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bomber over 7 @ 1,95 Bet365 ⛔ 3 ????
Cóż, jeśli Brummies chcą wygrac Bomber musi te 8 punktów zdobyć. Niedźwiadki bardzo równy skład, ale Harris wysuwa się na lidera tej drużyny. Na przeciwko Lindgren i Woffinden czyli bardzo trudni przeciwnicy ale takiego Lindgrena może spokojnie objechać a i Woffi ciągle wygrywać nie będzie. Analizując biegi widzę tak: 1 bieg - 2 punkty , 2 bieg - 2 punkty , 3 bieg - 3 punkty , 4 bieg - 1 punkt. Także już w 4 startach wychodzi mi że zdobędzie 8 oczek do tego nominowany gdzie pewnie pojedzie i 1 punkt powinien też przywieźć. Suma punktów zaniżana przeze mnie i w moich obliczeniach ani razu musiałby nie pokonać Woffiego i Fredkę a przecież to też są ludzie i mogą przegrywać. Linia niska kurs wysoki czeba zagrać ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
King -2,5 - Wells 1 @ 1,55 ✅ 10-5
Smoliński +4,5 - Woffi 1 @ 1,65 ✅ 14-13
Ako: 2,56 Sportingbet ✅ easy ;)

King lider miejscowych razem z Harrisem. Potrafi robić po 10 punktów jak i nie więcej. W tym roku na tym torze 9,12,4,12,14 czyli wybornie krótko mówiąc. Wells co prawda dzisiaj dodatkowy start z R/R ale bez przesady on biegów nie będzie wygrywał. Do tego raz z R/R dostanie Lindgrena więc tam ma 0. King dzisiaj ok 10 punktów, Wells max 6.
Smoła z rezerwy nie ma rywali dzisiaj może dziabnąć bardzo bardzo dużo punktów. Liczę tak na 13 punktów. Do tego handi +4,5 więc nawet przy komplecie Woffiego to i tak nie ma szans Brytyjczyk na pokonanie Niemca. Smoła w tym roku 8, 14=PAID MAXIMUM, 8, 7, 14=PAID MAXIMUM. Także ten... dzisiaj słaby przeciwnicy na rezerwie więc zdobędzie coś ok tych PAID MAXIUMUM ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom