>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
M 49

mrbuu

Użytkownik
Sportingbet nie daje na razie par i może już nie zdążyć, więc ode mnie delikatnie coś takiego
Woffinden - Iversen @ 1,85 Betsson ⛔ 12-10
Iversen dzisiaj jeden start więcej, a i w bezpośrednich biegach nie jest bez szans z Anglikiem. Woffinden zaliczył dzwona w GP, co też może wpłynąć na jego postawę.

Nie ma to jak defekt w ostatnim biegu, ale chyba i tak by tego nie wygrał.
Zgodzę się, że wywrotka w GP niewiele zmienia, bo TW nie należy do tej grupy zawodników, która by się oszczędzała.
 
M 32

molpl

Użytkownik
Sportingbet Poole Pirates vs Lakeside
Typ Pool -10 1.92
Spodziewałem się większego hendi na Poole to szybko pobieram -10
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Zaskakująco szybko sportingbet wyjechał dziś z ofertą i to tak bogatą!

Co do typu na Poole to sam spodziewałem się czegoś w granicach 16-18 pkt., szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią tragiczną dyspozycje Młotów na wyjazdach.⛔⛔⛔⛔

Birmingham - Eastbourne +20 2@1,925 ⛔⛔⛔⛔

Gospodarze są bardzo mocni, ale czy zwyciężą aż tak wysoko? Orły ostatnio bardzo mocno postawiły się na torze w Swindon, do tego B.Pedersen jeździł tutaj w zeszłym roku, więc powinien dawać radę. Niestety nie pojedzie dziś Dryml, ale mimo wszystko myślę, że goście tutaj nie zostaną rozgromieni.

Pozdrawiam

co się stało w Poole od 6 biegu to nie mam pojęcia, ogólnie tragiczne typowanie z mojej strony dziś
 
M 32

molpl

Użytkownik
Do dubla zagrałem również Esatbourne +20. Widze tutaj zwycięsto gospodarzy ale jakies 12-14 pkt. Myślę, że Jokery u Cama czy B.Pedersena nie pozwolą tak wysoko przegrać
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Zaskakująco szybko sportingbet wyjechał dziś z ofertą i to tak bogatą!
Co do typu na Poole to sam spodziewałem się czegoś w granicach 16-18 pkt., szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią tragiczną dyspozycje Młotów na wyjazdach.
Birmingham - Eastbourne +20 2@1,925
Gospodarze są bardzo mocni, ale czy zwyciężą aż tak wysoko? Orły ostatnio bardzo mocno postawiły się na torze w Swindon, do tego B.Pedersen jeździł tutaj w zeszłym roku, więc powinien dawać radę. Niestety nie pojedzie dziś Dryml, ale mimo wszystko myślę, że goście tutaj nie zostaną rozgromieni.
Pozdrawiam
Identycznie... Ja zagrałem dubla -10 i +20.
Poole z Andersenem nie musi być słabsze niż z Wardem, do tego Młoty kompromitacja z Coventry. -10 to bardzo niski handicap i podobnie spodziewałem się -14 albo -16. Goście nie mają kim straszyć, Watt potrafi śmigać na tym torze ale czy jego forma jest na tyle wysoka ? Pozostali to jedna wielka niewiadoma ale spodziewam się, że żaden z nich nie przekroczy 10 pkt.
Eastbourne +20 też świetnie wygląda. Skąd taki duży handicap ? Rozumiem nie jedzie Dryml co trochę osłabia gości, ale Pedersen na tym torze będzie ścigał, jakiś joker, a mimo, że gospodarze mają wyrównany skład to goście też taki mają ( no trochę gorszy bo taki Shield czy Lahti lubią dać dupy po całości ). Rezerwy po stronie gospodarzy, ale ogólnie +20 to za dużo. Birmingham m.in z Coventry i Hammers nie pokryli tego handicapu 2x po 18 pkt wygrywali, a znowu jednak Eastbourne to ekipa nie trochę, a sporo lepsza od tych 2 ekip.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Coś dzisiaj wcześnie dali te pary.
Ode mnie bez większej analizy:
D.King v A.Shields A.Shields(+6.5) @1,85 Sportingbet ZWROT - ZZ za Shieldsa
Kim jest D. King, żeby dawać na niego aż takie handi ? Oczywiście u siebie zdobywa nawet po 12 pkt, ale zdarzyło mi się przywieźć i 4 pkt ze Swindon. Shields w formie nieciekawej, ale przy tym handi moim zdaniem warto na niego postawić, bo wystarczy, że zrobi te 3-4 pkt, a już King będzie musiał przywieźć dwucyfrówkę.

D.Stachyra v P.Swiderski D.Stachyra(+1.5) @1,95 Sportingbet ✅ 4-5
Obaj zawodnicy to w EL jajka z niespodzianką. Świderski potrafi jednego dnia zrobić 1pkt, żeby 2 dni później być podporą zespołu i przywieźć 9-10 pkt. Stachyra dokładnie tydzień temu zrobił tutaj 12 ( 3,3,3,3). Mam nadzieję, że na swoim torze jest w stanie to powtórzyć.

Zwycięzca biegu Bieg 2 M.Smolinski @1.74 ✅
Jak zwykle dla biegów stawka minimalna. Smolinski na swoim torze w EL bardzo groźny. Myślę, że z Covattim wygrają ten bieg, ale z tej pary częściej na pierwszych miejsach melduje się Martin.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Eastbourne lepsze od Coventry i sic! Lakeside na wyjazdach, jeszcze bez Drymla??? I jeszcze Giza po kontuzji, to jak eatbourne wygra pojedynczy bieg przy tak rownej ekipie gospodarzy to juz bedzie spory sukces jak na ten sklad ktory tam dzis bedzie (Shields, Lahti, Gustafsson, no moze byc problem z remisami biegowymi nawet...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 310

slawek-80

Użytkownik
Z racji tego że mam konto w Tobet pobrałem handi -11,5 na Poole po kursie 1,72. Goście są beznadziejni na wyjeździe, nie ma pewniaka który mógłby zniwelować straty jokerem, bo tylko w taki sposób moim zdaniem handi może nie wejść. Poole u siebie prezentuje się bardzo dobrze. Jeżeli Andersen nie podłoży się swojemu rywalowi to w granicach 10pkt powinien zdobyć, do tego Janowski i Holder i ostatnio dobrze jeżdżący w Anglii Stachyra. Andersson i rezerwy powinny też coś dorzucić więc nie widzę innej możliwości jak wygranej min. 10pkt.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
typu na Poole nie neguje, bo tu jezyczkiem u wagi bedzie postawa Stachyry, niemniej jednak gdy on nie zrobi tych minimum 7 punktow to Piraci maja zerowe szanse pokryc tak duzy handicap jak ma obecnie Tobet (13.5), Trojka Holder, Andersen i Janowski moze zrobic max 34-35 punktow poniewaz jeden z nich pojedzie tylko 4 razy czyli zeby pokryc -13.5 przy ewentualnych taktykach ze strony Eatbourne na czworke Stachyra, Howarth, Andersson i Tungate przypada od min 20 do 24 punktow zeby takie handi pokryc. Bez pokaznych zdobyczy punktowych Dawida to tego kompletnie nie widze, tym bardziej ze Poole tylko raz w tym sezonie przekroczyło 50 punktów - przeciwko beznadziejnemu Eastbourne, gdzie nie z zawodnikow gosci na pozycjach 1-5 nie odniosl biegowego zwyciestwa, watpie zeby trzon Lakeside powtórzyl taki wyczyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
typu na Poole nie neguje, bo tu jezyczkiem u wagi bedzie postawa Stachyry, niemniej jednak gdy on nie zrobi tych minimum 7 punktow to Piraci maja zerowe szanse pokryc tak duzy handicap jak ma obecnie Tobet (13.5), Trojka Holder, Andersen i Janowski moze zrobic max 34-35 punktow poniewaz jeden z nich pojedzie tylko 4 razy czyli zeby pokryc -13.5 przy ewentualnych taktykach ze strony Eatbourne na czworke Stachyra, Howarth, Andersson i Tungate przypada od min 20 do 24 punktow zeby takie handi pokryc. Bez pokaznych zdobyczy punktowych Dawida to tego kompletnie nie widze, tym bardziej ze Poole tylko raz w tym sezonie przekroczyło 50 punktów - przeciwko beznadziejnemu Eastbourne, gdzie nie z zawodnikow gosci na pozycjach 1-5 nie odniosl biegowego zwyciestwa, watpie zeby trzon Lakeside powtórzyl taki wyczyn.
To zarzuć jakiś typ... Na odpowiedź tego, że Poole przekroczyło tylko raz 50 pkt to ja mam, że Hammers na wyjeździe tylko raz przekroczyło 40 pkt i było to z &quot;beznadziejnym&quot; Eastbourne, a pozostałe mecze to 27, 33 i 38 pkt.
Co do drugiego meczu tam ryzyko na pewno większe, bo jak cała ekipa gospodarzy pojedzie bez wpadek to będzie przewaga i grubo ponad 20 pkt, ale goście dysponują takim składem, który te 37-40 pkt jest w stanie zrobić co powinno pokryć handicap, dlatego na pewno lepiej zagrać +20 niż ujemny handicap na gospodarzy.
pool -lekside +13 2 tobet kurs 2
zdecydowanie na gości dzis gram ,brak czasu na anazliże a le bardzo polceam
To po co pisać w ogóle, że zdecydowanie na gości grasz i polecasz jak nie podałeś żadnych argumentów... Post do skasowania.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Sorry coolman, ale po prostu sie nie zgadzam z tym co napisales wczesniej. Jak dla mnie promocja bylo Birmingham -17 w tobet, ale juz jest -19, zgodzilbym sie ze eastbourne obroni taki handicap jakby jechal Dryml. Ale bez niego tam bedzie masakra, bo jedzie za niego plastron. Heeps, Lahti i Shields nie gwarantuja kompletnie niczego na wyjazdach, Gustafsson ma fatalny sezon, Gizatulin po kontuzji i zostaje Pedersen i Woodward przeciwko najrowniejszej personalnie druzynie w lidze, wiec pisanie ze Eastbourne ma skald na te powiedzmy 37 punktow to akurat dzisiaj nie przystaje do rzeczywistosci. Co do Hammeris, to wez pod uwage ze wszystkie mecze wyjazdowe jechali bez Watta, a dzis on jedzie i to na torze ktory zna doskonale i robi na nim dobre wyniki. Poole jest tak zbudowane ze wysokie zwyciestwa sa dla nich lekkim mission impossible, a Andersen w tym tygodniu juz tak nie blyszczy jak wczesniej.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Spawacz masz rację, Poole tylko raz przekroczyło 50 pkt. Weź jednak pod uwagę, że w pozostałych 3 meczach jechali z 3 najlepszymi ekipami w lidze (Swindon, King&#39;s Lynn i Wolverhampton), a dziś przyjeżdża najgorsza drużyna na wyjazdach. Żeby nie być gołosłownym garść statystyk na wyjazdach Młotów.
Karlsson 1.67, Watt 1.33, Bridger 1.27, Swiderski 0.76, Nilsson 1.00, Mear 0.76, Lawson 0.91.
 
R 67

route66

Użytkownik
Tobet
Andersen Janowski - Andersen
!,72
Nie ma co dużo pisać jedyny mankament to ze Hansior jako gość a tak to w Anglii dużo lepiej od Maćka który tak samo jak Szwecję(występ wczoraj) jak i Anglię nie trkatuje na 100% możliwości
Licze ze w 15 biegu Hansior będzie partnerem Holdera a zadecyduje o tym wyścig 13 gdzie nasza para się spotyka
Powodzenia
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Proponuje także Harris - Pedersen, Haris 1,86, Pedersen ostatnio cieniuje odsunęli go od składu w gnieznie, a Boomber przyzwoity występ wczoraj 10+3 w 6 startach ale w ostatnim 15 wyścigu był ostatni więc całkiem spoko pojechał dla Vastervik.

Troche bardzije ryzykowne, to Stachyra - Świderski, Stachyra 1,8. Tylko atut własnego toru przemawia dla nie za Dawidem, ostatnie (3,3,3,3) do mnie nie przemawia, w GKS-ie jest ok ale potrafi też pojechać słabo. Świder to też ruletka, do ostatniej chwili będę się wahał, jednak bardziej do mnie Dawid z tego tytułu że będzie miał łatwiejszych przeciwników do zdobywania punktów.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Gdzie niby Watt jedzie jako rezerwowy ?

Dyscyplina: Żużel, Anglia, Elite League
Spotkanie: Poole - Lakeside
Typ: Poole -6 po 8 wyścigu
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Analiza:

Po ostatnim meczu Młotów od razu gram przeciwko nim. Wysoka porażka ze słabiutkim Coventry zwiastuje bardzo niską formę tej drużyny. Dzisiaj również przewiduję wysokie zwycięstwo ich rywali. Tym bardziej, że gospodarzami są dziś Poole Pirates. Mimo, że osłabieni brakiem Darcy&#39;ego Warda (poniekąd zrekompensowanym przez Andersena z &#39;gościa&#39;) są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Po pierwsze gospodarze mają zdecydowanych 3 liderów - Andersena, Holdera i Janowskiego. Goście mogą liczyć na większą zdobycz punktową, ale i tak nie na takim poziomie jak wspomnianej trójka, tylko ze strony Petera Karlssona. Totalnej klapy nie zaprezentują też Watt i może Świderski, bo jedzie z juniorami. Ale na tym kończy się siła rażenia przyjezdnych, a to za mało. Gram na handi po 8 wyścigu, gdyż myślę, że Poole będą dobrze spasowani z torem, wypunktują swoich rywali na początku i spokojnie będą kontrolować przebieg spotkania. Spójrzmy na obsady biegów: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/16776 W pierwszej gonitwie ze względu na start PK możliwy jest jeszcze remis, za to druga gonitwa to przynajmniej 4:2 w stronę gospodarzy. Skoro Mear zdobył 0 punktów w Coventry, to tu nie liczyłbym na dużo więcej. Lawson ostatnio nie jechał, ale na obcym torze rezerwowi gospodarzy będą od niego lepsi. Trzeci bieg to Holder-Andersson kontra Watt-Bridger. Ci pierwsi już wiele sezonów odjechali dla Poole tak więc można na nich liczyć, z drugiej zaś strony punkty może urwać Watt. Tak więc dla mnie znowu co najmniej 4:2 i już mamy +4 w stronę Poole. Podobna historia w biegu czwartym. Raczej pewnym faworytem tego biegu jest Janowski, który upora się ze Świderskim, a poprawnie u siebie jeżdżący Tungate powiezie Lawsona. +6. Bieg piąty to znowu para Holder-Andersson, a po przeciwnej stronie Karlsson-Nilsson. Gospodarze nie są zdecydowanym faworytem tej gonitwy ale przegrać jej nie powinni. Także bezpieczny remis. Szósty bieg: Andersen-Stachyra vs Świderski-Mear. Duńczyk upora się z Świdrem, a Stachyra powinien spokojnie dojechać trzeci, a może nawet powalczyć o drugą lokatę. Także według mnie po szóstej gonitwie już mamy +8 na korzyść Piratów. Kolejne dwa biegi jak można już wydedukować również nie powinny paść łupem gości. Typ wydaje mi się bardzo bezpieczny. Nie powinien tu jeszcze jechać żaden joker. A nawet jakby to musiałaby być różnica 10 punktów, a skoro tak szybko do niej doprowadzono to naszemu handi nie powinien on zagrozić. Słabiutkie Lakeside zdecydowanie przegra dziś z Poole.


e: https://twitter.com/LewisLBR/status/332189656206700544/photo/1/large?utm_source=fb&amp;amp;utm_medium=fb&amp;amp;utm_campaign=LewisLBR&amp;amp;utm_content=332189656206700544 ???? ???? ????

Po 6 biegu +10, joker Watta, wykluczenie Tungate&#39;a i papa ???? ????
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dzisiaj kolejne dwa spotkania w Elite League. Poniżej awizowane składy.


Swindon Robins - Belle Vue Aces, godz. 20:30.

Swindon Robins: Hans Andersen, Nick Morris (Z/Z), Peter Kildemand, Edward Kennett, Troy Batchelor, Ashley Birks, Kacper Gomólski.
Belle Vue Aces: Matej Zagar, Kevin Woelbert, Magnus Zetterstroem, Craig Cook, Artur Mroczka, Ales Dryml, Kauko Nieminen.

W ekipie Swindon za Nicka Morisa który zmaga się z kontuzją w ramach z/z mogą pojechać Birks, Gomólski i Kennett...

Peterborough Panthers - Poole Pirates, godz. 20:30.

Peterborough Panthers: Kenneth Bjerre, Nicolai Klindt, Ryan Fisher, Linus Sundstroem, Kenni Larsen, Patrick Hougaard, Dakota North
Poole Pirates: Chris Harris (gość), Dawid Stachyra, Chris Holder, Alex Davies, Maciej Janowski, Kyle Howarth, Rohan Tungate.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Peterborough Panters-Poole Pirates(+8) 2 @ 2,05 Bet365
Może i naiwne myślenie ale gram dodatnie handi na Piratów, bo jednak nie wyobrażam sobie by mieli nie powalczyć o wygraną w tym spotkaniu. Pantery wprawdzie u siebie ale nic wielkiego nie jadą. Kenio od początku sezonu w średniej dyspozycji, teraz jest Klindt ale on też tak sobie. Największa nadzieja, to zapewne duet Linus Sundstroem i Kenni Larsen, a także rezerwowi. Piraci dzisiaj z Harrisem jako gościem i liczę, że on wraz z Holderem i Janowskim przywiozą spokojnie ponad 30pkt. Stachyra i Andersson muszą wygrywać z drugą linią gospodarzy, a do tego rezerwowi też powinni nieco dorzucić. Handi na takim poziomie, że przy ewentualnym prowadzeniu 10-cioma punktami przez gospodarzy, to idzie joker u gości i jest dobrze.
Edit: Faktycznie tego Daviesa nie zauważyłem, co nie zmienia faktu, że i tak Piraci są w stanie handicap pokryć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom