>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
rachek 18

rachek

Użytkownik
dogrywam:

Wolverhampton +4.5✅
kurs: 1.503
buk: WilliamHill

kurs 15 remis przy handicupie 4 --&gt; 10% stawki
kurs 1.67 Wolves +4 --&gt; 90% stawki
 
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
dziś jedno spotkanie niższej ligi żużlowej ale za to pokaże je POLSAT SPORT
SCUNTHORPE -WORKINGTON 45-45 + ????
Proponuje tutaj zagrać +4 1,9 w bet365 na gości .Na papierze wg mnie dużo lepiej wyglądaj i dziś gościnnie wspomoże ich znakomity talent jak na te rozgrywki Craig Cook .
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Gdyby pojawiły się gdzieś kursy na Elite League to szybkie info o składach.
W Kings Lynn ZZ za Korneliussena. Mogą jechać wszyscy oprócz Iversena.
W Swindon za Hansa Andersena jedzie Lewis Blackbird. Próbowali załatwić Harrisa jako gościa, ale nie dostali zgody. Wg strony Swindon nie ma tez ZZ.
Poole w takim składzie jak ostatnio.
W Eastbourne za Drymla i Gizatulina jako goście Dakota North i Kevin Doolan.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: King&#39;s Lynn Stars - Swindon Robins (+10) 1 @ 1,90 ✅ ✅ 54-40
http://www.swindonrobins.co/news.php?extend.1950
W skrócie nie jedzie Hans który jechał w el. IME. W zamian za niego wystąpi ... Lewis Blackbird ... Dodatkowo Stead pojedzie spod &quot;7&quot;. Jako że będzie też Worrall to przewaga na pozycjach 6-7 jest ogromna. Czy Robins stać na 40 takim składem? Gdyby solidne punkty przywieźli Morris i rezerwowi to tak, ale jako że Stars nie mają dziur w składzie to ciężko jest mi sobie wyobrazić ich dobry występ. Gospodarze ograli ostatnio Piratów 8 pkt mimo że Mads nie jechał od połowy zawodów, więc przeciwko osłabonych Robins tym bardziej powinn i dać radę. Sportin gbet jak zwykle niższa linia, więc nawet 52-41 zadow ala ... Składy:
Lynn: 1 Niels-Kristian Iversen, 2 David Howe, 3 Rider/Replacement, 4 Seb Alden, 5 Rory Schlein, 6 Richie Worrall, 7 Simon Stead.
Swindon: 1 Lewis Blackbird (guest), 2 Nick Morris, 3 Peter Kildemand, 4 Edward Kennett, 5 Troy Batchelor, 6 Kacper Gomolski, 7 Ashley Birks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 49

mrbuu

Użytkownik
Holder Gustafsson Holder -6,5 @1.85 Sportingbet ✅ 11-4
Stawka lekka, bo handi wysokie, ale patrzę na wyniki Simona w tym sezonie i robił odpowiednio: 8,2,3,0,4,3,10,5. Holder wkracza na dobrą ścieżkę. Ze sprzętem lepiej i te 12-13pkt powinien zrobić. Kurs jeszcze dobry, choć widziałem jak wisiało 2,1.
S.Alden v L.Blackbird S.Alden -4,5 @1,55 Sportingbet ✅ 10-0
Blackbird ściągięty jako rezerwa nie powinien poszaleć. Alden u siebie solidny, a zaliczy dziś o jeden start więcej ze względu na ZZ za Korneliussena.
D.Andersson v K.Doolan K.Doolan +1,5 @1,65 Sportingbet ✅ 4-8
Andersson to typowa dziura w składzie ( do tej pory 4,0,1). K. Doolan jeździ na codzień w PL, ale przywozi tam sensowne wyniki. Dodatkowo Doolan jako rezerwowy ma teoretycznie łatwiejsze biegi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: Troy Batchelor - Dawid Howe (+3,5) 1 @ 1,55 ✅ ✅ 8-0
Tak sobie patrzę na występy Howe w tym roku w Premier League i powiedzmy sobie szczerze, na wyjazdach to on traci połowę wartości. Miał jeden udany mecz w Newcastle (3,1,6,0,2) a poza tym tragedia. W Leicester 3,1,1,0, czy 2,1,1,0 w Sheffield.
W zeszłym sezonie też zaliczył parę meczów jako gość w King Lynn Stars i pojechał nawet w Swindon. Nieco ponad rok temu zaliczył 2,0,0,0,1,1 ale jechał spod 6 i niemal wszystkie punkty zdobył &quot;na trupach&quot;. A dziś przecież w parze z Iversenem i najpewniej 3 biegi. Troy zapewne znów nie załapie sę do 15 biegu ale te 7-9 pkt powinien wykręcić. Aż się dziwię po co ja w ogóle tłumaczę taki bet ???? Kurs niski ale mo im zdaniem i tak za wysoki. Podoba mi się też Kildemand ze Schleinem po 2,10 i R. Worrall +1,5 z Morrisem ,a tak że NK I over 11 w b365 ale brak czasu na opis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Coventry Bees-Lakeside Hammers(+6,5) 2 @ 1,85 Tobet

Po raz kolejny gram przeciwko Pszczołom, bo te od początku sezonu jeżdżą fatalnie. U siebie trzy spotkania i ledwie jeden remis z Belle Vue oraz porażki z Birmingham i Wolverhampton. Dzisiaj zabraknie po stronie gospodarzy Stuarta Robsona, za którego mogą jechać jedynie Summers i Szczepaniak więc ta zz-etka to tak nie zbyt korzystnie wypada. Goście wprawdzie na wyjazdach nie błyszczą ale też i rywali takich łatwych nie mieli. Dzisiaj wraca do składu Watt i wierzę, że z Bridgerem będą stanowić silną parę. Do tego Świder i Pikej też powinni swoje punkty dorzucić. Myślę, że tacy zawodnicy jak Nilsson czy Mear, a nawet Kurtz także nie są bez szans w starciach z zawodnikami gospodarzy, którzy od początku sezonu zawodzą. Dzisiaj jakoś nie widzę wysokiego zwycięstwa gospodarzy, a goście przy odrobinie szczęścia powinni powalczyć nawet o wygraną, dlatego +6,5 to naprawdę dobra oferta, bo wystarczają 42pkt gościom.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Również polecam ten typ. Za Allena pojedzie jakiś junior ??
A co do drugiego meczu - za Schleina wszyscy oprócz Iversena ??
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dzieki za odp. ????
Super linie bet365 wystawił. -10 na Wilki i +9 na Lakeside. Zaraz napiszę coś więcej.
Wilki zdecydowanym faworytem. U innych buków linia handi zdecydowanie wyżej. Woffinden i Fredka to 25pkt. Drugie tyle powinna dorzucić reszta - u siebie Proctor, Skórnicki, Wells i Thorssell są w stanie spokojnie zrobić po 5 punktów. Oczko na pokrycie handi zdobędzie Alex Davis. ???? Typ na Lakeside opisał już kapszti, ja się pod tym podpisuje. Typ nawet lepszy bo starcza tutaj 49-41.
Tak więc Wolves -10 @1.83 ✅
Lakeside +9 @1.80 ⛔ WSTYD
bet365
Dokładam jeszcze bet Skóra - Howe (+2) 1 @2.20 bet365 ✅ izzi
Howe już dziś jechał w Premier League w barwach Scunthrope więc będzie pewnie zajechany (zawody + ponad 100 mil drogi do Wolverahmpton). A nawet jak ma zapas sił to niespecjalnie widzę tu dla niego szanse na punkty. Skóra to handi pokryje zdobywając punkty choćby własnie na Brytyjczyku. Kurs według mnie świetny.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - Kings Lynn Stars H(0 - 15.5) 2 2,00 Tobet 53-39✅

Panowie nie sadzicie że taka linia i do tego taki kurs to trochę przesada? Wiem,że goście osłabieni ale jednak Iversen 6x w tym Joker więc straty trochę teoretycznie odrobi.Doyle i Alden też napewno dorzucą swoje ważne pkt i myślę,że warto spróbować taki handicap. Wolves bez L.Lidgrena co w mojej ocenie też osłabia ich rezerwy bo zdobywał w meczach on wazne pkt i to dość sporo.A co do rezerw to Stead dzisiaj pewnie 6-7razy się pojawi i tez liczę na Jego solidne punktowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 126

mj_bull

Użytkownik
Radula - jasne, że przesada. Również pograłem +16 w sportingbet na Kings Lynn. Iversen raz w tym roku już tutaj jechał. Gościnnie w barwach Poole (3,3,2,3,3). Dziś praktycznie 7 startów, do tego Doyle 6(7) startów więc będzie ciekawie. Alden i Howe swoje punkty dorzucą. Przy braku młodego Lindgrena siła rezerw również u gospodarzy spada. Wilki wygrają to spokojnie, ale nie aż taką różnicą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ja zagrałem po nauce Obserwatora przedział na -10 na Wilki i +16 na King&#39;s Lynn :grin::grin::grin: i niech wygrają 12-14 punktami. ✅✅✅
Do tego zagrałem +9 na Lakeside @1,80 Bet365 ⛔. Coventry są żałosne u siebie jak co roku zresztą. Nie wygrali żadnego meczu w tym roku, z Wilkami ledwo z 30 wyszli. Ze słabszymi Asami z Manchesteru fartowny remis i w dupę również z Birmingham. PK powinien ładnie zapunktować. Bridger i Nilsson na tym torze z tego co pamiętam zawsze dobrze się spisywali. Świderski spora niewiadoma ale myślę że da radę. Do tego profesor Watt no 43 punkty to minimum ile zdobędą Młoty. Do tego Mear z rezerwy. Lakeside mogą to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Karlsson - Kasprzak 1 2,04 Betsafe [11-5]✅ Kasprzak jedna 3 hehe

Weteran Peter dzisiaj zapewne zapunktuje na poziomie 10-12pkt a Kasprzak hmmm jak narazie nie zachwyca i więcej ma tych słabszych wystepów niż lepszych. Kurs według mnie przesadzony przy tej samej ilości mamy zwrot.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Przy tej samej ilości liczą się &quot;3&quot; jeśli w tym jest &quot;remis&quot; to wtedy zwrot
Kasprzak nie będzie miał więcej niż jednej 3(miał jedna hehe✅) więc minimum zwrot przy tej samej ilości hehe;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom