>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
za Watta wszyscy ? Czy Pikej nie ? no i do dopełnienia dzieła - kto za Doyle&#39;a ? ???? można coś łapać z h2h i sumy punktów jeśli buki nie podwyższą linii ze względu na zz
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bet365: Peterborough Panthers - Swindon Robins: Panthers to win @ 2,20 ⛔
Niby Panerki nie zaczęły tego sezonu najlepiej, ale mimo wszystko gram na ich win. Powód prozaiczny. Robins ponownie bez silnej drugiej linii. Dziś dodatkowo brak im Birksa za którego pojedzie Francuz David Bellego, który nie błyszczy w Premier League, a co tutaj dopiero mówić o punktach w Elite League. Wzięli go na gościa tylko dlatego, że w zeszłym roku pojechał też na takich prawach w barwach gospodarzy ale zrobił marne 1,0,0,1 przeciwko nomen omen Swindon. Kennett tego toru zbytnio nie trawi, notował tutaj najgorsze wyniki ze wszystkich torów w Elite np. rok temu 0,0,0,0 oraz 0,1,2,1*. Do tego Kacper Gomólski, który niby błysnął w Birmingham ale jakoś nie mam przekonania, że dziś będzie przywoził rewelacyjnego Dakotę Northa czy Ryana Fishera. A dziś muszą zrobić solidne punty, bo jest ZZ za Morrisa. Druga linia to powinna być duża przewaga gospodarzy, która powinna z nawiązką odrobić ewentualne straty poniesione w h2h przez liderów. Choć to przecież też nie jest tak, że taki Kildemand, Andersen czy Batchelor nie są do pokonania, co pokazał chociażby ostatni mecz.
Normalnie grałbym ten typ dość mocno, ale jako że to początek sezonu i forma Panter nie jest jeszcze pewna (1 b.dobry mecz u siebie i jeden słaby) + Andersen, Batchelor, Gomólski to byli zawodnicy Panter (mimo to rok temu zanotowali bardzo słabe występy) to ze stawką jeszcze tak mocno nie wchodzę, choć nie gram też asekurancko. Wyrównany skład gospodarzy wspomagany dobrym wynikiem Bjerre, powinien dziś dać zwycięstwo.
/kapszti: Kenniego też pobrałem ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kenni Larsen-Edward Kennett 1* @ 2,30 Bet365✅11-10
Gram lekko na Duńczyka, który u siebie póki co dwa dobre występy i dzisiaj myślę, że to jego postawa będzie kluczowa dla Panter w kwestii ewentualnej wygranej nad Rudzikami. Jedzie pod numerem 4 i ma w parze Kościucha, którego jakoś wysoko w Anglii nie cenię ale u siebie coś tam może zamieszać. Eddie jedzie również pod 4 ale ma w parze Kildemanda na którym raczej będzie tracił punkty. Wprawdzie Eddie dzisiaj pojedzie, co najmniej 5 razy, bo dochodzi mu zz-etka za Morrisa, to jednak jak patrzyłem jego dwa ubiegłoroczne występy w Peterborough, to była tragedia. Dzisiaj nie mówię, że znowu będzie tak samo ale też zobaczmy, że nie będzie mu łatwo wejść do nominowanego, bo tutaj oprócz niego jeszcze kandydatami są Andersen, Batchelor i Kildemand, a Larsen powalczy o ten 15 bieg z Linusem i Keniem, którzy jednak punkty w biegu 13 stracą więc łatwiej mu powinno być o ten dodatkowy start. Jak więc widać przewaga jednego startu z biegów 1-14 może być zniwelowana, do tego Eddie jak pisałem nie zbyt sobie radzi na tym torze więc po takim kursie można lekko zaryzykować na Duna.
* - w przypadku remisu porażka
Hans Andersen over 10 @ 1,83 Bet365✅12
Do tego dorzucam overa Andersena, który u progu sezonu śmiga aż miło w Anglii. Wprawdzie póki co, to przegrał tylko jeden bieg u siebie, to na wyjazdach już tak różowo nie jest ale też pamiętajmy, że nie łatwo mu było w Poole przy trudnych rywalach. Dzisiaj jednak wobec zz-etki za Morrisa oraz obecności Bellego na rezerwie i słabej postawie Kennetta na tym torze, to ktoś musi punktować. Pierwsze trzy biegi ma takie, że na swoich zawodnikach nie powinien tracić, bo będzie jeździł z zz-etkami. Tak jak Jacques wspomina, Hansior to także były jeździec Panter więc tor zna dobrze i mam nadzieję, że to mu pomoże, a będąc w dobrej formie, to 11pkt powinien wykręcić, tym bardziej, że nie ma takich zawodników jak Crispy, Darky czy Puk czyli największych tuz BEL.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Na razie mecz ma się odbyć, ale co jakiś czas mamy opady deszczu. Bet 365 dał ofertę. Na chwilę obecną:
Swindon win @ 1,72 (90% stawki)
remis 13 @ (10% stawki)
Jeśli mecz dojdzie do skutku to wątpię w jakiś duży handicap własnego toru. Opady deszczu zrobią swoje. Swindon jest w bardzo dobrej formie. Andersen, Batchelor, Kildemand, Kennett oraz Gomólski powinni dziś dać zwycięstwo gościom. Zamiana Birksa na Ballego to żadna strata. Za Morrisa ZZ, zapewne 2 razy Gomólski, Kennett oraz Ballego. Gospodarze moją solidny skład, ale to chyba za mało by dziś zwyciężyć. Na wszelki wypadek gram podpórkę na remis (rzeczywisty kurs 1,54 na x2).
Pozdrawiam
 
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elite Leauge
Spotkanie: Peterborough Panthers-Swindon Robins
Typ: -2 Swindon
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj Pantery postarają sie napewno zrewanżowac za ostatnią dosc wysoką porażkę na terrenie dzisiejszych gości. W ostatnim czasie bajkopisarz Hans Andersen, Kildemand i Troy spisują sie w lidze angielskiej znakomicie co odbija sie na wynikach jej druzyny. Mimo braku Birdsa i Morissa to i tak bardzo mocny zespoł, ktory w tym meczu powinien udowodnić swoja siłe. Rownież postawa jedynego polaka w tym skłądzie powinna byc lepsza od tej która widzielismy w poniedziałek. Pantery jak już kiedys powiedzialem nie posiadają w swoich szeregach jakis wiekszych armat i własciwie oprocz Kenia nie mają zawodnikow pokroju gwiazd ze Swindon. Do tego dochodzi fakt, że dzisiaj podobno spadło troche deszczu co sprawi że atut własnego toru zostanie znacznie z
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Magnus Zettestroem(-1,5)-Craig Cook 1 @ 1,70 Tobet⛔6-8
W Bet365 Zorro zestawiony z Linusem ale nie tykam, bo jednak handi o jeden punkt większe, a Linus dzisiaj przechodzi pod 4 więc trochę łatwiejsze biegi ale tutaj może być dobrze. Zorro póki co, nie zawodzi chyba w Anglii i punktuje całkiem dobrze, co widać zwłaszcza w domu. Poniżej zestawiłem obu zawodników w dwóch domowych spotkaniach:
vs Wolves 13-4
vs Coventry 8-8(defekt Zorro na prowadzeniu)
Jak więc widać, gdyby nie defekt z Pszczołami, to w obu przypadkach handicap byłby pokryty. Zorro dzisiaj wraz z Zagarem mają być liderami Asów, a Cook wiadomo, że dobry zawodnik jak na domowe spotkania ale jednak to jest trochę niżej jak dla mnie zawodnik od Zorro i to nawet w Anglii. Jadą dzisiaj 3 razy razem, potem dostają po rezerwowym do swojej pary. Do tego Zorro ma o wiele większe szansę na załapanie się do wyścigu 15. Myślę, że Zorro powinien zakręcić się w okolicach 10pkt, a z kolei Cook to tak 6-7. Bez jakichś szaleństw ale bet wydaję się być spoko.
Wolverhampton(-4,5)-Coventry 1 @ 1,72 Unibet✅56-36
Dla porównania mamy linię 10,5 w Tobecie także różnica ogromna ale i tak w mojej ocenie, to obie linię zostaną pokryte przez Wilków. Póki co Tajski i Fred robią, co do nich należy czyli punktują aż miło. Do tego u siebie Proctor, Wells czy Skóra to też są zawodnicy trudni do objechania, a dwaj pierwsi, to nawet bym powiedział, że powinni zrobić razem z 15pkt. Rezerwa też niezła i u siebie dwaj Szwedzi jakieś punkty pewnie przywiozą. Coventry póki co tragedia, bo poza remisem z Asami u siebie, to reszta porażki, a na wyjazdach to nawet wysokie porażki. KK co raz lepiej się spisuję niby ale wczoraj w Gorzowie też bieda, Nicholls cieniuje od początku, a poza nimi, to już w ogóle brak zawodników, którzy mogliby mocniej zapunktować. Niby Zengota, może Szczepaniak z rezerwy ale nie sądzę. Wilki powinny wygrać tutaj wysoko i nawet jokery niczego nie pomogą Pszczołom.
Podziękowania dla Obserwatora, który sypnął info w czas
Tai Woffinden(-3)-Scott Nicholls 1 @ 2,15 Bet365✅14-4
Znowu mamy wysokie handi i wysoki kurs na Tajskiego. Na początek może wyniki obu panów w tym sezonie w BEL(pierwszy Tai, drugi Scott):
vs BV 13+1
vs BV 13(dom)
vs Eastbourne 10+2
vs Poole 9+1
vs Brummies 12+1
vs BV(dom) 7+1
vs BV 10+2
vs King&#39;s Lynn 6+1
Jak więc widać wyniki o wiele lepsze notuje póki co Tai Woffinden, który również wczoraj w naszej E-lidze potwierdził swoją dobrą dyspozycję. Dzisiaj w biegach 1-14 Tajski dwa razy spotka się z Hot Scottem, a w 15 również obaj powinni mieć okazje do spotkania. Czyli trzy wygrane bezpośrednie już wiele dadzą. Pamiętajmy, że Scott także trzy razy spotka się z Fredem, a dwa razy z Kasprzakiem w parze. Do tego w takiej formie, to porażki z Wellsem chociażby mogą się zdarzyć. Jak więc widzimy po mimo wysokiego niby handicapu, to jednak warto zaryzykować na zawodnika Wilków, który jak na razie jest w świetnej formie, w przeciwieństwie, do swojego dużo bardziej doświadczonego kolegi.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poole Pirates-Wolverhampton Wolves(+9,5) 2 @ 2,00 Tobet✅42:48
Bardzo przyjemna linia na Wilki na dzisiejszy wieczór. Spotkanie zapowiada nam się bardzo ciekawie, gdyż Wilki póki co jeżdżą bardzo dobrze, a Piraci to jak wiadomo jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa. W pierwszym spotkaniu obu ekip, Wilki wygrały różnicą 1 &quot;oczka&quot; i dzisiaj uważam, że też będzie wyrównane spotkanie. Po jednej stronie Ward i Holder, a po drugiej Woffinden i Lindgren. Jeśli chodzi o drugą linię, to gospodarze mają Stachyrę, Janowskiego i Anderssona, który podpisał kontrakt na 28 dni i dzisiaj ma mieć sprzęt od Davy&#39;ego Watta. Z drugiej strony Proctor, Wells i Skórnicki. Na moje, to dość wyrównane te drugie linie obu ekip z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Jeśli chodzi o rezerwę, to Wilki jak zwykle swoim szwedzkim duetem, a Piraci z Tungatem i Howarthem, którzy póki co spisują się całkiem dobrze.
Jak dla mnie to Piraci są rzecz jasna faworytem ale czy aż takim by wygrać ponad 10pkt, to już nie jestem tego taki pewien. Do tej pory mieli dwa domowe spotkania i wygrywali z King&#39;s Lynn i Swindon tylko 3pkt. Nawet jeśli w pewnym momencie gospodarze osiągnął ponad 10pkt przewagi to są jokery więc myślę, że goście powinni zrobić dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 126

mj_bull

Użytkownik
Poole (-9) - Wolverhampton 1 @1,8 Bet365 ⛔⛔⛔gratuluje kapszti

Piraci w dotychczasowych domowych spotkaniach mieli sporego pecha. W meczu przeciwko Swindon tylko jeden start zaliczyl Miskowiak, zas z ekipa Kings Lynn Darcy Ward zanotowal (3,2&#39;,X). Nie przeszkodzilo to jednak dzisiejszym gospodarzom do odniesienia dwoch zwyciestw z mocnymi ekipami. Dzis mam nadzieje, ze limit pecha zostal juz wyczerpany. Do ekipy na moment wraca Andersson, ktory swietnie zna tor w Poole. Stachyra i Janowski u siebie powinni swoje punkty dorzucic. Szczegolnie ten drugi, ktory u siebie potrafi zapunktowac, ale calkowicie zawodzi na wyjazdach. Wynik bedzie ciagnac zapewne para Holder-Ward, ktora bardzo czesto 15 bieg konczy na 5-1. Co do juniorow to Howarth i Tungate pokazali juz na torze Wilkow, ze sa mocnymi punktami druzyny. Dzis u siebie powinni pojechac rownie skutecznie.
Obie ekipy spotkaly sie juz w tym sezonie w Wolverhampton i tam nieznacznie zwyciezyli dziesiejsi goscie. Oczywiscie Lindgren i Woffinden to silni przeciwnicy, ale co do reszty to nie mozna byc niczego pewnym. Wedlug mnie Wilki to typowa ekipa wlasnego podworka, ktora na obcych torach traci bardzo wiele ze swoich walorow.

W drugim meczu Gwiazdy rowniez powinny pokryc linie, ktora na roznych stronach wynosi w okolicach 14-15 pkt. Nie lubie tak wysokich handi, ale w tym przypadku gospodarze powinni sobie poradzic. Tor Kings Lynn to jak na warunki angielskie lotnisko (342m.), gdzie przyzwyczajeni do swojego techniczengo toru Orly nie czuja sie zbyt komfortowo. Pedersen powalczy, ale reszta? Gospodarze moja w tym sezonie bardzo silny sklad i mysle ze w tym meczu zdobeda sporo punktow.

ps. Przepraszam za brak polskich znakow.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jeden, ale bardzo przyzwoity bet z BEL na dziś.
SB zaskoczył h2h dosyć szybko i póki kursy dziewicze to opisuję...
Howarth -1.5 vs Proctor @ 1.95
sportingbet
Czemu? prawdopodobnie jeden start więcej (za Tungate&#39;a) lub więcej w przypadku taśmy któregokolwiek z zawodników. Rezerwowy Poole zaskakująco dobrze wygląda w tym sezonie, na własnym obiekcie prezentuje się bardzo przyzwoicie. Co innego Tyron, który rok zaczął cieniując, para z Tajskim i bardzo równa druga linia u gospodarzy sprawiają, że tylko w biegu 8 ma jakiekolwiek szansę na coś więcej niż 1pkt. Dla mnie linia i kurs rewelka i pogrywam.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Adam Skórnicki(-2)-Adam Shields 1 @ 2,20 Bet365✅6-3
Bet365 uraczył nam h2h na dwóch Adamów i ja wybieram tego z Polski. Wprawdzie musi pokonać swojego imiennika aż trzema punktami, ale jest do zrobienia. Przede wszystkim Skóra jedzie pod numerem 4 i za kolegę z pary będzie miał Wellsa, który ostatnio trochę gorzej ale na Monmore powinien pojeździć. Od tej pary jednak można oczekiwać dobrych wyników, a bieg numer 14 dla Skóry to dobra okazja na trójkę przecież. Tak więc w okolicach 8pkt może się nasz zawodnik zakręcić. Shields jedzie pod 5 i czeka go najpierw Fred, potem Tajski, potem wyścig z Wellsem i Skórą i ten nieszczęsny bieg 13, gdzie za rywali będą Tajski i Fred, a obok Adama będzie Rory Schlein. Poza liderami Wilków, to przecież jeszcze Proctor jest w stanie objechać takiego Shieldsa u siebie, a może przy jakiejś zespołowej jeździe, to straci punkty na Gizie czy Drymlu. Jak dla mnie przy takim kursie lekko można spróbować, nawet zakładając, że Shields będzie miał przewagę jednego startu, chociaż w 15 też o punkty będzie ciężko.
Wolverhampton Wolves(-13,5)-Eastbourne Eagles 1 @ 1,72 Tobet✅59-34
U innych buków mamy 17-18 punktowe linie więc tutaj prezent. Wilki dzisiaj w najmocniejszym składzie z Tajskim i Fredem jako liderami, mocną drugą linią w osobach Proctora, Wellsa i Skóry, a także z co raz lepiej jeżdżącymi rezerwowymi czyli młody Lindgren i Thorssell. Goście dzisiaj bez Bjarne, który jest chory i dzisiaj za niego Schlein i to jest strata, co by nie mówić. Poza tym Orły póki co jadą cienko na wyjazdach i tylko na Thurrocku zrobili 40pkt. Dzisiaj jednak ciężko szukać jakichkolwiek argumentów po ich stronie, bo tacy zawodnicy jak Lahti, Simon czy Shields póki co nie zachwycają. Jedynie Woodward jest w dobrej dyspozycji ale dzisiaj też będzie mu trudno o dużo punktów. Rezerwa dobra ale to za mało na Wilki. Nawet te jokery gościom nic nie dadzą i na moje, to się skończy podobnie jak z Pszczołami przed tygodniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Niels Kristian Iversen(-1)-Rory Schlein 1 @ 1,50 Tobet⛔
Niels Kristian Iversen over 11 @ 1,95 Bet365(3-drogowy)⛔


Kursy już spadły z 1,72 na Puka ale i tak dalej warto grać na Duńczyka. Wprawdzie ostatnio w Toruniu słabiej było ale myślę, że i tak ogólnie jest forma. Dzisiaj to on ma poprowadzić Gwiazdy do dobrego wyniku na Thurrocku i wierzę, że zdobędzie dużo punktów. Tak po prawdzie, to uważam, że jedynie będzie przegrywał jeśli już to z Pikejem, a może od wielkiej biedy z Bridgerem ale to jakoś mniej wchodzi w grę. Rory, z kolei to nie jest aż taki mocny zawodnik by pod numerem 5 wozić same trójki. Wczoraj bez błysku na Monmore, gdzie udało mu się wygrać ledwie 1 bieg. Dzisiaj rywale łatwiejsi ale tor dość trudny. W tym sezonie tylko raz taki handicap nie został pokryty i to też wtedy pecha miał Puk więc dzisiaj zdecydowanie gram na Iversena. Podobnie jak z overem 11 w Bet365, gdzie nie mam zwrotu przy 11 punktach ale wolę sobie wyższy kurs pobrać. W ubiegłym sezonie Puk jechał dobrze na tym torze więc liczę, że i tym razem pokaże klasę, bo jednak żeby pokryć tą linię, to wystarczą mu dwie trójki i trzy dwójki, co jest spokojnie w jego zasięgu, tym bardziej, że Lakeside póki co bez błysku i bez swojej największej gwiazdy czyli Davy&#39;ego Watta, co ułatwia zadanie w biegach 13 i 15.

Edit: Żeby nie było wątpliwości odnośnie zz-etek dzisiaj, to jest tak: Za Steada mogą jechać wszyscy oprócz Schleina i Iversena. Z kolei za Watta u gospodarzy mogą jechać wszyscy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
L.Bridger - S.Alden(+4,5) 2 1,65 ⛔
Sportingbet
Taka linia w tej parze jak najbardziej zachęca do grania. Obaj moga jechac jako ZZ i napewno pojadą. Alden w meczach bardzo ładnie punktuje czy to na sowim owalu czy na wyjazdach. Linia 6-7pkt myslę że spokojnie do zrobienia.
Lewis ok jeździ u siebie jednak w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie i bez tego handi dla mnie para wyrownana a tu +4,5 to jak najbardziej do pogania. Bridger ma na kim tracić pkt bo w parze ze Świderskim. Taka linia jak już pisałem do grania!
Polecam!
Pozdrawiam RADULA
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: Lakeside Hammers - King&#39;s Lynn Stars 2 @ 2,111 ⛔ ⛔
+ dodatkowo:
Sportingbet: Richie Worrall
: total points - over 6,5 @ 1,900 ✅ ✅

Jak dla mnie delikatnym faworytem powinni być goście, dlatego kurs 2,111 muszę pobrać. Goście dziś bez Steada ale wyglądają nieźle. Iversena nie trzeba nawet komentować. Dziś powinien zakręcić wokół kompletu. Schlein na tym torze nawet nieźle się czuje i dwucyfrówka spokojnie w zasięgu jako że gospodarze nie mają zbyt mocnych liderów. Dobrze w tym sezonie jeździ też Alden. Jest też zawsze solidny Korneliussen. Do tego Klindt, który jeździł w barwach Młotów i tor zna dobrze. Liczę również na jego dobry występ. No i wisienka na torcie, bo dziś na rezerwie pojedzie bardzo zdolny Richie Worrall, który jest według mnie jednym z najciekawszych zawodników młodego pokolenia w Anglii. Duży talent i chyba po raz pierwszy będzie mógł go zademonstrować szerszej publiczności w TV. W tym roku jechał dwa razy jako gość i zdobył 5 i 6 pkt w Elite League. Do tego masa świetnych wyników w Premier League. W zeszłym roku pojechał siedem razy w barwach Lakeside Hammers jako gość i na tym torze zrobił 3,9,6,8 pkt, a w dwóch spotkaniach wyjazdowych (Poole i Belle Vue) zrobił nawet po 10 pkt. To wszystko sprawia, że absencja Steada nie musi być aż tak dokuczliwa, bo jego punkty mogą zostać zbilansowane.
A Arena Essex mnie nie przekonuje. Brak Watta może być w takim spotkaniu mocno odczuwalny. Swindon wygrało tutaj 47-43 mimo że jechali praktycznie bez drugiej linii, a w barwach gospodarzy jechał jeszcze Watty. Moim zdaniem warto dziś postawić na gości. NKI jest w stanie poprowadzić ich do zwycięstwa.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Pograłem Bridgera over 8... ✅
Z mocnym Swindon zrobił 6 punktów w czterech startach, przeciwko Eastbourne 5... w dwóch. Nie wiem jak wyglądały pozostałe wyścigi: z defektem i wykluczeniem Lewisa, ale wierzę, że bez tego zrobiłby więcej. Dziś ma 5 startów (a może i 6), bo mamy ZZ za Watta. Patrząc na biegi Bridgera myślę, że jest w stanie ujechać te 9 oczek. Rozjeżdżony już Brytyjczyk u siebie powinien to stawiać za swoje minimum. Nie ukrywam, że kieruję się trochę sympatią do nowego rybnickiego Rekina więc nie polecam w 100% :mrgreen:
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Sportingbet: Lakeside Hammers - King&#39;s Lynn Stars 2 @ 2,111
+ dodatkowo:
Sportingbet: Richie Worrall: total points - over 6,5 @ 1,900
nic dodać, nic ująć. W razie czego po dobrym kursie też goście +2 w sb, co sprawia iż remis jest na naszą korzyść. Nie popadałbym w hurraoptymizm ze Świdrem, bo wcale dziś nie musi latać dobrze. Rezerwy u gospodarzy to spora bolączka, bo Mear zagubiony, a Lawson tradycyjnie bez błysku, za to u gości to powinien być mocny punkt. Gwiazdki mimo iż bez SS to i tak powinni podołać, bo porównanie liderów PK&lt;NKI tak się prezentuje i nie ma tutaj o czym dyskutować. RooBoy i Mads nieźle weszli w sezon i jakieś punkty do Kings Lynn wrócą ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jason Doyle-Lewis Bridger 2 @ 1,90 Bet365⛔14-5
Wczoraj Lewis dobry występ, a dzisiaj wiadomo że w takim stopniu tego nie powtórzy ale jednak liczę na trochę punktów od niego. Przede wszystkim jedzie pod 3 więc omija go bieg 13, a to już jest plus. Doyle ma numer 2 więc jedzie w dość łatwym biegu 8. Pamiętajmy jednak, że Lewis ma jeden start więcej od Jasona, gdyż jest zz-etka za Watta. Tak więc przewaga w startach już po stronie Bridger, co powinno zniwelować przewagę toru. Do tego Doyle jedzie w parze z Bomberem więc na nim punkty powinien stracić, dlatego też z lekka przyłożę na Bridgera.
Peter Karlsson over 10 @ 1,72 Tobet✅13
W Bet365 mamy linię wyższą o punkt i to bez zwrotu. Tutaj kurs niższy ale dzisiaj raczej należy sądzić iż 6 razy zobaczymy Pikeja, a jeśli tak się stanie, to wystarcza mu 5x po 2pkt i raz 1pkt. Jak na takiego zawodnika, to przecież nie jest to wielki problem, zatem trochę dziwnie niska linia. Wiadomo, że nie będzie łatwo wygrywać ze wszystkimi w Brummies ale jednak kto jak kto ale Pikej musi te punkty ciułać więc myślę, że dwucyfrówka powinna być zrobiona bez wielkich problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lancev 984

lancev

Użytkownik
Iversen o10 @1.83 ✅
Iversen w meczach u siebie 12 punktów z Coventry, 13 z Eastbourne. Spotkania z Peterborough nie biorę pod uwagę bo nie jest to miarodajne, gdy zawodnik jedzie w trzech biegach, notuje 2 defekty i &#39;3&#39;. Iversenowi leży ten tor, jest w tym sezonie jego królem. Buki zniżyły linie sugerując się słabszym występem Iversena na Motoarenie, ale nie powinno to mieć przełożenia na Anglię. Duńczyk zawsze słabiej jeździł w Toruniu (miałem nadzieje, że tym razem będzie inaczej, niestety nie było). Linia na poziomie 10 oczek spokojnie do pokrycia.
Schlein (+3) - Holder 1 @2 ⛔
Schlein - Holder. Tu bardziej gram przeciw Crispy&#39;emu niż na Rooboya. Mistrz Świata jest w zdecydowanie niższej formie niż był rok temu. Potwierdził to w GP i w dwóch meczach ligi polskiej, gdzie zdobywał 8 i 9 punktów. Piraci jak na razie odjechali tylko jeden wyjazdowy mecz, z Wolverhampton. Holder zdobył tam tylko 8 punktów w pięciu startach. Drugi z Australijczyków u siebie jeździ całkiem poprawnie. We wspomnianym w typie wyżej meczu z Peterborough zrobił 2,3,w, przeciwko Peterborough 9 oczek w pięciu startach, a z Eastbourne d,d,1,3. Jeśli Rory uniknie defektów 8-9 punktów spokojnie zrobi, a to moim zdaniem wystarczy, aby wygrać to h2h, bo Holder 11 oczek tutaj nie zdobędzie.

ted // bukmacher??
sorry, kopiowałem z tematu
bet365 oba
no i dochodzi to oczywiście, wnioskując z dwóch powyżej ????
Iversen (+0,5) - Holder 1 @1.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tungate over 1.5 @ 1.80✅ Sportingbet
ciekawa linia...
w dwumeczu ze Swindon 3 (d,0,1,2), na torze Wilków 9+2 (1*,2,1*,2,3) i u siebie z KL 3+1 (0,2*,0,1).
Jeden dobry start i linia pęknie, a są na to szanse chociażby w 2 bądź 14.biegu.
poza tym w Bwin Birmingham wciąż dostępne po 1.14✅...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom