>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Coventry Bees - Birmingham Brummies
Chris Harris points: Over 9 @ 1,95 Bet365⛔ co to było?!
Nie będę się tutaj bawił w szukanie jakiś ciężkich zakładów i idę za swoim nosem i wybieram chyba najłatwiejszy na papierze typ na over Harrisa. Boję się nawet że aż za łatwo przyszło mi się na niego zdecydować, no ale mówimy przecież o gościu który na tym torze spędził swoje najlepsze lata i zna go jak własną kieszeń. W końcu jest to jego klub i jego miasto. Nie wiem czy jest sens przytaczać statystyki, wszak jeździł dla Pszczółek od 2004 roku i przez większość czasu był liderem. Rozstał się z nimi w dość kontrowersyjnych okolicznościach przed tym sezonem. Bomber zresztą nie ukrywał, że miał żal do swojego byłego już klubu (polski link http://www.sportowefakty.pl/zuzel/325464/chris-harris-oferta-byla-nie-do-zaakceptowania). Dziś napewno potraktuje ten mecz bardzo serio i będzie chciał pokazać promotorom Bees, że popełnili błąd. Mam tylko nadzieję, że nie przesadzi z motywacją i nie zaliczy jakiegoś w/u/t a wtedy 10 punktów na swoim ulubionym torze powinien zrobić bez większych problemów. Musze jednak zaznaczyć, że w turniejach towarzyskich nie błyszczał, choć przy tym typie z racji szerszego kontekstu, nie biorę tego zbytnio pod uwagę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
prawdopodobnie ostatni zakład na dziś. Nie spodziewałem się takiej linii na gości.. Co by nie mówić w kontekście tego spotkania Młoty to poczynili wzmocnienia, bo Bridger to w końcu ex-Orzeł jakby nie patrzeć. Watt doskonale na Arlington sobie radzi, wielokrotnie zapraszany jako gość w momencie gdy Eastbourne miało problemy kadrowe. PK weteran, żaden tor mu nie straszny. Tak solidna trójka powinna odegrać sporą rolę w kontekście walki o rezultat na styku. Mear też z reguły dobrze sobie radzi na tym jakże specyficznym owalu. Co u gospodarzy... Shields raczej słabszy niż Bridger, a Bjarne nieporównywalnie gorszy od Kilokarpiego za którym kibice zdążą w Eastbourne zatęsknić. Dla mnie 60/40, ale takie handi jest dosyć przyjemne i sobie pogrywam.
Lakeside +8 @ 1.75 ⛔
Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Scott Nicholls-Ben Barker(+2) 2 @ 1,95 Bet365
A ja lekko sobie spróbuje pograć na Bena, który dzisiaj pod 5 numerem czyli nie będzie miał łatwo. Jednak pamiętajmy, że ma bieg dodatkowy czyli 5 razy, co najmniej pojedzie, a jak dobrze pójdzie, to i 6 razy, a wtedy już będzie przewaga nad Hot Scottem. Z kolei Nicholls to dla mnie nie jest jakiś super pewniak do punktów i można go objechać, chociaż wiadomo, że łatwy rywal to nie będzie. Ben z kolei poza KK i Scottem, to z resztą powinien wygrywać. Myślę, że przy ewentualnej przewadze jednego startu i dodając do tego handicap, to powinno być dobrze, zwłaszcza że jak Feekus napisał, to znajomość toru jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
SB bardzo pozytywnie zaskoczyło wystawiając takie h2h z takim handi...

Smoła równa forma, solidna firma. Dziś z rezerwy także dużo łatwiej o zdobycze punktowe, a nie ukrywam, że spodziewam się jego nawet sześciu występów. Z/Z, zmiana słabszego Covattiego i tak oto Niemiec prawdopodobnie będzie najczęściej oglądanym na torze żużlowcem. Zengota to średniak, nie widzę go wygrywającego z Kingiem czy Harrisem... Dwa dodatkowe starty Niemca powinny pozamiatać. Dobra forma w sparingach Martina, tor znany... Nie pozostaje nic innego jak spokojnie zrobić swoje.

Zengota v Smoliński -0.5 @ 1.85 ✅

Sportingbet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rezultaty inaugacyjnych spotkań British Elite League:
Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves 43 : 47
The Lakeside Hammers - Eastbourne Eagles 49 : 40
Peterborough Panthers - Kings Lynn Stars 40 : 50
Kings Lynn Stars - Peterborough Panthers 41 : 33
Eastbourne Eagles - The Lakeside Hammers 52 : 41
Coventry Bees - Birmingham Brummies 41 : 49

Wiele się mówiło o urazie Adama Roynona, jednak prześwietlenia wykazały, że wszystko jest okej i zawodnik Coventry szybko wróci do ścigania. Sporo upadków, kilka niespodzianek zaserwowała nam jedna z mocniejszych lig świata na swoim otwarciu. We wtorek spotkanie, które będzie transmitowane przez Polsat Sport (Wolves - Belle Vue) i wraz z kolejnymi dniami następne potyczki w ramach tych rozgrywek. Przez święta odpoczynek od speedway&#39;a także skupcie się na swoich rodzinach i wracamy zaraz po. ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
najprawdopodobniej jutro dojdzie do inauguracji angielskiego ścigania na antenie Polsatu Sport. W planie jest transmitowanie potyczki Wolverhampton i Belle Vue, które odbędzie się na torze Monmore Green. Pogoda nie powinna pokrzyżować szyków, będzie to rewanż za piątkowe zwycięstwo Wilków na terenie BV.

Jakich składów możemy oczekiwać? Wolves dalej bez Mastersa, który ma problem ze zdobyciem wizy, do składu Asów wraca natomiast Fin Kauko Nieminen.

WOLVERHAMPTON: Tai Woffinden, Ty Proctor, Ricky Wells, Adam Skornicki, Freddie Lindgren, Ludvig Lindgren, Jacob Thorssell.

BELLE VUE: Matej Zagar, Kevin Wolbert, Magnus Zetterstrom, Craig Cook, Artur Mroczka, Ales Dryml, Kauko Nieminen

kursy zapewne zaczną się pojawiać od godziny około 16.30 także zapewne widzimy się w temacie.. ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Pojawiły się kursy na dzisiejszy mecz i mam jeden ciekawy typ.
Wolves -8 @ 2,0 bet365 ✅ 59-33
W piątek Wilki wygrały na terenie Asów 47-43, więc dlaczego dziś nie miałyby na swoim torze zdobyć 3 oczka więcej? Bardzo dobrze na swoim torze pojechał doświadczony Zorro, zdobywając 13 punktów. Liczę, że dziś już takiej zdobyczy nie uzbiera. W składzie drużyny Belle Vue w porównaniu z piątkowym meczem nastąpi jedna zmiana: za Richie Worralla pojedzie Fin Kauko Nieminen. Ale czy zdobędzie podobną ilość punktów jak Worrall? Może być z tym ciężko, bo Ludvig Lindgren, który wraca do zespołu swojego brata zawsze dobrze spisywał się na torze w Wolverhampton i będzie kilka razy startował przeciwko Finowi. W piątkowym meczu słabo pojechał lider Asów, Matej Zagar, który dziś powinien zdobyć większą ilość punktów. Jednak Wilki mają w swoim składzie bardzo dobrych zawodników, z którymi Zagar będzie miał problem: Woffindena, Lindgrena czy chimerycznego Proctora.
Myślę że jednak Belle Vue wyjedzie dziś z mniej niż czterdziestoma punktami.

Zagar over 8 (3-drogowo) @ 2,1 bet365
⛔ 8pkt miałeś rację Feekus ;)
I jeszcze jeden typ z tego bukmachera. Tak jak wspomniałem wcześniej, w piątek Matej pojechał dość słabo jak na niego (1,2,3,0,0). Dziś raczej przed nim pieć startów, więc 9 punktów spokojnie do zrobienia. Jedzie w parze z Woelbertem, więc Niemiec raczej nie powinien mu zabierać punktów. Może uda się wygrać jeden czy dwa pojedynki z Fredką czy Woffindenem i dwie trójki będą. W ostatnim meczu te dwa zera na koniec zawodów(w 13. biegu przyjechał przed nim kolega z zespołu Mroczka, który do tego biegu miał na koncie tylko 2 punkty), mogą świadczyć albo o tym że Matej spuchł, albo może to wina sprzętu. Jeśli dziś wyeliminuje ten czynnik to dziś jest prawdopodobne to że zakręci się koło dyszki.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
I jeszcze jeden typ z tego bukmachera. Tak jak wspomniałem wcześniej, w piątek Matej pojechał dość słabo jak na niego (1,2,3,0,0). Dziś raczej przed nim pieć startów, więc 9 punktów spokojnie do zrobienia. Jedzie w parze z Woelbertem, więc Niemiec raczej nie powinien mu zabierać punktów. Może uda się wygrać jeden czy dwa pojedynki z Fredką czy Woffindenem i dwie trójki będą. W ostatnim meczu te dwa zera na koniec zawodów(w 13. biegu przyjechał przed nim kolega z zespołu Mroczka, który do tego biegu miał na koncie tylko 2 punkty), mogą świadczyć albo o tym że Matej spuchł, albo może to wina sprzętu. Jeśli dziś wyeliminuje ten czynnik to dziś jest prawdopodobne to że zakręci się koło dyszki.
Zagar nigdy na Monmore nie błyszczał + dwójka takich liderów jak Woffinden i Lindgren powodują, że Słoweńcowi bardzo ciężko będzie przekroczyć ten próg.

Co do mojego typu na dziś...
Rozbieżność kursów jest bardzo duża... W Tobecie 1.12, a w sb 1.44 na Wolves... No nic, trzeba skorzystać. Wspomniani już liderzy nie zawodzą, Wells na wyjeździe super mecz także i w domu powinien śmigać ładnie. Ludvig w PL potwierdził niezłą dyspozycję, a Proctor jest zawodnikiem praktycznie tylko własnego owalu. U gości... Żadnego pewniaka.. Mroczka kompromitacja, Zorro odpalił, ale tutaj będzie mu zdecydowanie trudniej, Zagar raczej Wysp nie będzie traktował priorytetowo, Wolbert w dołku. Rezerwy będą kluczem do trzymania wyniku &#39;na styku&#39; - jeśli Kauko pojedzie na poziomie 9-10 oczek to ostatni bieg może to decydować, w którym to i tak gospodarze przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Kurs zdecydowanie za wysoki, powinien być w granicach 1.25 także korzystam i polecam.
Wolverhampton @ 1.44 ✅
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Zagar nigdy na Monmore nie błyszczał + dwójka takich liderów jak Woffinden i Lindgren powodują, że Słoweńcowi bardzo ciężko będzie przekroczyć ten próg.
Sportingbet
Wiadome, że Lindgrena i Tajskiego u siebie mało kto pokonuje, pisałem już o tym. Jednak ktoś te punkty w Belle Vue będzie przywoził, a skoro Zagar ma być liderem tego zespołu to powinien w większości meczów, nawet tych wyjazdowych przekroczyć granicę ośmiu punktów. Zobaczymy jak to będzie. Ja jednak trzymam się swoich typów ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sam nie wiem, jak dla mnie to może wejść, bo Lindgren pewnie zastąpi w jednym czy dwóch biegach Thorrsella więc będzie miał te 5-6 startów, ale właśnie nie wiadomo który z dwójki Dryml-Nieminen będzie lepiej się spisywał. Oceniam 60/40 dla Lindgrena.
Znalazłem w SB zakład Woelbert (-4,5) - Thorrsell.✅ 4-7 Chodzi mi o granie na Szweda. Kurs może nie za wysoki bo @ 1,45, ale żeby Niemiec wygrał ten pojedynek to musiałby praktycznie w każdym swoim biegu zapunktować. Wiadomo, że Szwed to dziś max 1-2 punkty zdobędzie, ale w ponad 5 punktów Woelberta nie chce mi się wierzyć.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mroczka +3,5 - Wells @1,66 bet365 ✅ 4 - 7
Opieram się na tym co mówił Artur po jednym z meczów, gdzie spadał z 1 pozycji na 4. Zapadły mi jego słowa w pamięci mniej więcej takie: to było moje pierwsze ściganie w 4kę na torze, skupiłem się na startach, które wygrywałem, więc jest ok. W kolejnym meczu tylko 5pkt w 4 biegach, ale wygrany prestiżowy 13nasty bieg z Woffim, Fredką i Zagarem. Uważam, że dziś będzie dobrze spore handi na niego. Dziś w swoim 1 biegu powinien przywieść ze 2 oczka, później wystarczy że nie będzie przegrywał ze Skórą i Drymlem to kilka oczek powinien dowieść. Wells teoretycznie łatwiejsze biegi, ale handi +3 faworyzuje Polaka wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tai Woffinden(-4)-Magnus Zettestroem 1 @ 2,25 Bet365✅13-8(jokera nie liczymy)
W SB mamy handi na poziomie -5,5 przy kursie 2,30 więc tutaj lepiej ale do rzeczy. Tajski u progu sezonu wydaję się, że w całkiem porządnej formie i dzisiaj zapewne można od niego oczekiwać występu w granicach 12-15pkt. Właściwie, to nie widzę zawodników, z którymi miałby tutaj przegrywać. Jeśli już ma tracić punkty, to może na koledze z pary czyli Proctorze, jeśli będzie go ciągnął i w biegach 13 i 15 gdy pojedzie z Fredem. Zorro wprawdzie w piątek w Manchesterze pojechał na 13pkt ale dzisiaj będzie dużo ciężej, bo to wyjazd, a i tacy zawodnicy jak Proctor czy Wells mogą go objeżdżać, bo u siebie na Monmore są groźni. Handi wprawdzie duże ale myślę, że lekko można zaryzykować, bo różnica 5pkt możliwa do zrobienia przez Tajskiego, a musi to zrobić przede wszystkim w biegach bezpośrednich, a wszystko wskazuje na to, że spotkają się aż 3 razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj kolejna dawka BEL i dwa spotkania. W Poole dojdzie do starcia najlepszych zawodników ligi i N.K.I będzie próbował ograć &quot;Australijskich bliźniaków&quot; na ich torze. Nie mniej interesująco zapowiada się spotkanie w Birmingham, gdzie wydarzeniem powinien być powrót weterana Joe Screena, który zastąpi kontuzjowanego Adama Royonona. Brummies ograli Pszczołki w Coventry, ale goście dzisiejszego meczu będą chcieli się zrewanżować i wykorzystać doświadczenia wcześniej wspomnianego Joe &quot;Maszyny&quot; Screena oraz Krzysztofa Kasprzaka który jeździł dla Brummies przed laty. Powinien być ciekawy mecz. Nic tylko czekać do ~ 18 na ofertę od buków.

Poole Pirates - King&#39;s Lynn Stars, godz. 20:30.

Poole Pirates: Darcy Ward, Dawid Stachyhra, Chris Holder, Robert Miskowiak (Z/Z), Maciej Janowski, Kyle Howarth, Rohan Tungate.
King&#39;s Lynn Stars: Niels Kristian Iversen, Simon Stead, Mads Korneliussen, Nicolai Klindt, Rory Schlein, Sebastian Alden, Kozza Smith.
Birmingham Brummies - Coventry Bees, godz. 20:30.
Birmingham Brummies: Chris Harris, Jason Doyle, Daniel King, Josh Auty, Ben Barker, Martin Smolinski, Nicolas Covatti.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Aaron Summers, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak, Scott Nicholls, Joe Screen, Michał Szczepaniak.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kto z/z za Miśkowiaka? Janowski, Stachyra i rezerwowi? Gdzie info o z/z można sprawdzać na bieżąco? Jak wyglądają w tym roku przepisy?
Sorry za takie banalne pytania
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
1,60 na Poole na zwycięstwo w Tobet wygląda bardzo ciekawie. Wiadomo że w drużynie Piratów będzie z/z za Miśkowiaka, ale myślę że trójka Holder,Ward i Janowski jest w stanie przynajmniej wywalczyć zwycięstwo meczowe.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Birmingham Brummies - Coventry Bees (-6.5) ✅ Tobet
Stawiam na Birmingham. Zacznę od rywali. Nicholls i Kasprzak mogą zapunktować, jeśli nikt więcej nie dołączy do tej dwójki to padnie wysoki wynik dla gospodarzy.
Jason Doyle wystąpi w dzisiejszym meczu i liczę na jego dobry występ. Harris i Barker u siebie jadą solidnie. Z mojego rachunku sumienia wynika że ten bet powinien być na +. Pozyjemy, zobaczymy ???? pozdrawiam!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poole+Birmingham @ 2,08 Tobet✅
Idę po najmniejszej linii oporu, ale dla mnie to jest naprawdę dobrze wyglądający dubel. Zacznę może od Piratów. U siebie jak wiemy są praktycznie nie do pokonania. Przede wszystkim Holder i Ward we dwóch zdobędą zapewne mnóstwo punktów. Do tego na własnym torze myślę, że Janowski też jest w stanie lepiej zapunktować, a Stachyra też kogoś tam może przywieźć za sobą. Rezerwa gospodarzy myślę, że z rezerwą gości jest w stanie wygrywać. Jeśli chodzi o Gwiazdy, to tam przede wszystkim Iversen powinien błyszczeć ale dzisiaj wychodzi na to, że pojedzie tylko jeden bieg, gdzie nie będzie Holdera albo Warda, a w pozostałych z nimi może, a nawet raczej będzie przegrywał. Poza nim, to reszta musi raczej równo ławą pójść, żeby udało im się jakiekolwiek punkty z Wimborne wywieźć. Skład Kings&#39; Lynn jest wyrównany ale jednak brakuje chyba takich zawodników, którzy byliby w stanie tutaj nawiązać walkę z liderami gospodarzy, zatem przewiduję wygraną Poole.
Niedźwiadki kilka dni temu objechały na wyjeździe Pszczółki, a dzisiaj czeka ich zadanie teoretycznie łatwiejsze, bo jadą u siebie. Przede wszystkim bardzo fajnie wyglądają pozycje 1-5, gdzie mają naprawdę solidny skład, do tego wsparty Smolinskim z rezerwy, który pokazał ostatnio w Coventry, że jeździć potrafi na wysokim poziomie. Dzisiaj też zapewne będzie mocnym punktem gospodarzy. A jeśli chodzi o Pszczółki, to tutaj liderzy w osobach Kejkeja i Hot Scotta, a poza tym może być krucho. Tacy zawodnicy jak bracia Szczepaniakowie, Zengota czy Summers, to wcale nie są jacyś pewniacy do punktów i z nimi spokojnie można wygrywać. Na papierze więc Niedźwiadki wyglądają o wiele lepiej, do tego atut toru, co dla mnie równoznaczne jest z wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Scott Nicholls - Krzysztof Kasprzak 1 @ 1,71 Betsson ⛔ bardzo słaby mecz Buły ????


Bardzo fajny typ bez żadnych punktów dodatnich na starcie. Ciężko mi coś napisać bo mimo wszystko to początek sezonu i forma jak i sprzęt jest zagadką. Scottie tradycyjnie na torach angielskich bryluje trzaskając niemal raz za razem &quot;dwucyfrówki&quot;. W pierwszym meczu Coventry Hot Scott zdobył 12 punktów a Kasper 7 w 4 startach. Na papierze Pszczoły mają mocno przeciętny skład i na pewno Brytyjczyk musi brać ciężar zdobywania oczek na swoje barki jako lider Coventry. Myślę, że ważnym aspektem jest też to, że Kasprzakowi brakuje jazdy. Kilka treningów, zawody w Auckland i prawie z marszu Anglia. Nicholls na pewno sobie trenował po cichutku na Wyspach no i co jak co ale na torach w Anglii na pewno jest bardziej objeżdżony ;) Za rywali głównie Bomber Harris, Daniel King, Martin Smoliński no i możliwe, że Barker po nieudanym pierwszym meczu obu drużyn u siebie się obudzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom