>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
garet 47

garet

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars (2.30) b365 ⛔ 48-45 /szkoda 14 biegu

Poole ma za dużo dziur, a Stars za bardzo wyrównany skład.
Rezerwa Piratów słabiutka, z r/r nie mogą pojechać ich Aussie, a Stachyra i Janowski nie prezentują niczego ciekawego póki co. W Swindon pojechali wręcz tragicznie.
Jak dla mnie spore value po stronie Gwiazd. PUK powinien ugryźć Holdera i Warda po jednym razie.
Liczę też na Madsa, bo gość ma papiery na jazdę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 0

cinek20059

Użytkownik
Na stronie Hammers napisali że za Morrisa będzie zastosowane ZZ w piątkowym meczu, ciekawe czy odnosi się to również do dzisiejszego meczu.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W czwartkowy wieczór na Wyspach Brytyjskich odbędą się cztery żużlowe pojedynki. W najciekawszym z nich broniąca mistrzowskiego tytułu ekipa Swindon Robins podejmie drużynę The Lakeside Hammers.
Swindon Robins: Hans Andersen, Nick Morris, Peter Kildemand, Edward Kennett, Troy Batchelor, Kyle Howarth, Kacper Gomólski.
The Lakeside Hammers: Peter Karlsson, Kim Nilsson, Lewis Bridger, Piotr Świderski, Davey Watt, Richard Lawson, Robert Mear.


Lakeside +16,5 @ 1,75 tobet ⛔ 63-27 przepraszam jak ktoś pobrał...
W mojej ocenie Lakeside będzie czarnym koniem rozgrywek i handicap na poziomie +16,5 jest jak najbardziej do grania. Karlsson i Watt to dwaj bardzo doświadczeni w jeździe na Wyspach zawodnicy i to oni powinni trzymać wynik. Jeśli Swindon odskoczy na 10 punktów to zapewne jeden i drugi pojedzie jako Joker i powinni coś przywieźć. Bridger także już kilka lat jeździ na Wyspach, tylko że on albo może pojechać na 12+2 albo na 1+1. Oby dziś wykręcił pierwszą opcję. Jako ciekawostkę dodam że w 2012 roku Swindon na The Abbey Stadium dwukrotnie pokonało Lakeside: 53-37 (więc dzisiaj taki wynik byłby wystarczający do handicapu) i 55-38. (tutaj brakowałoby punkcika). W pierwszym z tych meczów niespodziewanie wystrzelił Dawid Lampart który osiągnął chyba swój najlepszy wynik na Wyspach 11+1.
Tak jak napisałem wcześniej myślę że para Watt-PK nie da odskoczyć na dużą odległość punktową Rudzikom i mecz zakończy się w okolicach 10 punktowej przewagi drużyny Swindon.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
H.Andersen - L.Bridger (+6,5) 2 1,65 Sportingbet
Bridger pierwszy bieg upadek,wykluczenie dalej sie wycofał pfff⛔

Tutaj wydaje mi się,że troche przesadzili. Bridger jest w stanie spokojnie te 6oczek dowieźć a i nie jedzie w 13 biegu którym jest bardzo mocno obsadzony. Hansio tam jedzie i liczę na to ze straci tam pkt. Wiem że Hansio dziś pojedzie 5 razy czyli raz więcej niż Bridger ale nie zmienia to faktu że 7oczek różnicy na tym poziomie to jednak bardzo dużo.

over 8 Karlssona @2.05 chyba wygląda już lepiej
Pograłem ten over i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciężkie 2 biegi przed Karlssonem ale być może da rade linia nie jest wygórowana.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Hans Andersen -0.5 Troy Batchelor +0,5 1,72 ✅ Tobet 12-11
Stawiam na Andersena. Troy groźny na swoim torze ale jeździ w kratkę. Hans zawsze u siebie solidnie punktuje. Jeśli Troy nie będzie miał dnia konia i nie zdobędzie kompletu, bet powinien być na +

A. Gdzie jest over 10 na Andersena? ;)
Lakeside +16,5 @ 1,75 tobet
W mojej ocenie Lakeside będzie czarnym koniem rozgrywek i handicap na poziomie +16,5 jest jak najbardziej do grania. Karlsson i Watt to dwaj bardzo doświadczeni w jeździe na Wyspach zawodnicy i to oni powinni trzymać wynik. Jeśli Swindon odskoczy na 10 punktów to zapewne jeden i drugi pojedzie jako Joker i powinni coś przywieźć. Bridger także już kilka lat jeździ na Wyspach, tylko że on albo może pojechać na 12+2 albo na 1+1. Oby dziś wykręcił pierwszą opcję. Jako ciekawostkę dodam że w 2012 roku Swindon na The Abbey Stadium dwukrotnie pokonało Lakeside: 53-37 (więc dzisiaj taki wynik byłby wystarczający do handicapu) i 55-38. (tutaj brakowałoby punkcika). W pierwszym z tych meczów niespodziewanie wystrzelił Dawid Lampart który osiągnął chyba swój najlepszy wynik na Wyspach 11+1.
Tak jak napisałem wcześniej myślę że para Watt-PK nie da odskoczyć na dużą odległość punktową Rudzikom i mecz zakończy się w okolicach 10 punktowej przewagi drużyny Swindon.
Mam nadzieję że Ci się powiedzie. Ja jednak myślę że Swindon dziś może potężnie zwyciężyć lub może być na styku handi. Poprostu takie mam wrażenie i dlatego nie gram tego zakładu. Jeśli Kennet i Batchelor ustabilizują formę Swindon może być nie do ugryznienia w sezonie! Jakaś duża siła drzemie w tym zespole. Życzę powodzenia! ????
over 8 Karlssona @2.05 chyba wygląda już lepiej. Jak nie on to kto obok Watta ma punktować ?
W pierwszym biegu powinny być 2 pkt. Pozniej może pojechać różnie. Obstawiam 1 2 1. Do tego możliwy bieg jako joker i bieg 15.
Warto dodać że 3 dni temu Andersen nieźle zapił, ale powinien już dojść do siebie ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
no to coś takiego wykminiłem do TD
Dyscyplina: Zużel, Anglia, Elite League
Spotkanie: Swindon - Lakeside
Typ: po 8 wyścigu Swindon -8
Kurs: 1.83 ✅
Buk: Bet365
Analiza:
Swindon na swoim torze powinno być w tym roku niepokonane. Mają świetny, kompletny skład. Nie ma dziury na żadnej pozycji. Andersen i Batchelor wspomagani Kennethem i Kildemandem nie będą dziś mieli problemu z Lakeside. W drużynie gości punkty mogą urywać tylko Watt, Karlsson i Bridger, choć i tak liderzy gospodarzy wyglądają tu lepiej według mnie. Rezerwowy Rudzików - Kyle Howarth wczoraj pojechał świetny mecz w Poole. Liczę, że tu u siebie nie spuści z tonu. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami, ale na pewno i tak dobrze przygotują się do tego spotkania. Stawiam handi do 8 wyścigu bo do tej pory goście mogą mieć problemy z doborem przełożeń czy rytmem optymalnej jazdy. Wtedy też nie powinni jeszcze wykorzystywać jokera. Do połowy spotkania widzę tu przynajmniej 4:2 w 7 na 8 biegów. Co daje prosty rachunek, że handi -8 powinno lajtowo wejść.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
W takim razie ponawiam pytanie: czy mógłby ktoś napisać kto jutro będzie mógł jechac za Morrisa jako ZZ ? W tabelce A tylko Birks i Gomolski maja niższą średnią, w tabelce C nie ma podanej średniej. Dodatkowo &quot;CMA is calculated as actual +5%&quot; - nie wiem o co w tym chodzi. ;)
http://www.speedwaygb.co/issues13/el13_dec_3.pdf
Zasady zawsze są te same. Wszyscy zawodnicy z gorszą średnią (w tym wypadku obaj rezerwowi) + 1 powyżej (Kennett)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W piątek na Wyspach Brytyjskich odbędą się trzy spotkania Elite League oraz cztery pojedynki z udziałem drużyn z Premier League. Na brytyjskich torach pojawi się ośmiu reprezentantów Polski.
O godzinie 20:30 rozpocznie się pojedynek pomiędzy drużynami Peterborough Panthers i Eastbourne Eagles. Pantery w dwóch dotychczas rozegranych pojedynkach nie odniosły jeszcze zwycięstwa i chcą zrobić wszystko, by przełamać niekorzystną passę. - Nasi zawodnicy z pewnością będą chcieli udowodnić, że dotychczasowe porażki to był wypadek przy pracy. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy - powiedział szef Panter, Jan Staechmann. Orły nie są jednak chłopcami do bicia i gospodarzy czeka trudne zadanie. - Zespół z Eastbourne traktujemy z takim samym szacunkiem, jak każdy inny zespół. Chcemy jednak wygrać to spotkanie - przyznał Staechmann.
Pół godziny później rozpoczną się dwa kolejne spotkania Elite League. W Coventry zespół miejscowych Pszczół podejmie Belle Vue Aces. W obu drużynach poniżej oczekiwań spisują się liderzy. Zarówno do postawy Scotta Nichollsa, jak i Mateja Zagara można mieć zastrzeżenia. Gospodarze będą chcieli zmazać plamę po zeszłotygodniowej porażce na własnym torze z Birmingham Brummies. - Powiedziałem swoim zawodnikom, że wierzę w nich. Jeśli każdy w 100 procentach wykona swoją robotę, to jestem spokojny o korzystny rezultat - powiedział menedżer Pszczół, Gary Havelock. Sytuacja w tabeli obu drużyn jest taka sama - nie odniosły one żadnego zwycięstwa i zajmują dwa ostatnie miejsca w lidze.
W Thurrocku dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy The Lakeside Hammers i Swindon Robins. W czwartkowym spotkaniu Rudziki nie dały najmniejszych szans Młotom i rozgromili ich w stosunku 63:27. Wśród pokonanych najbardziej zawiódł Peter Karlsson, który na swoim koncie zapisał jedynie 3 punkty i bonus. Szwed przyzwyczaił swoich kibiców, że na Wyspach Brytyjskich często kończy mecz z dwucyfrową zdobyczą punktową. Najlepszym zawodnikiem Młotów w czwartkowym spotkaniu był Davey Watt , lecz zdobył on tylko 7 &quot;oczek&quot;. W dobrej formie u progu sezonu są Hans Andersen, Troy Batchelor i Peter Kildemand. Od ich postawy zależy, czy Rudziki odniosą drugie zwycięstwo nad Młotami. Wśród gospodarzy może zabraknąć Lewis Bridger. Brytyjczyk w czwartek po upadku w swoim pierwszym wyścigu wycofał się z zawodów.
W każdym z piątkowych spotkań Elite League wystartują reprezentanci Polski. W barwach Peterborough Panthers nie zabraknie Norberta Kościucha. Z kolei w Thurrocku po raz drugi w tym sezonie po dwóch stronach barykady staną Kacper Gomólski i Piotr Świderski. Aż pięciu Polaków wystąpi w meczu w Coventry. Barw miejscowych Pszczół bronić będą Krzysztof Kasprzak, Michał Szczepaniak, Grzegorz Zengota i Mateusz Szczepaniak. Z kolei w drużynie Asów wystartuje Artur Mroczka.
W piątek odbędą się również trzy spotkania Pucharu Ligi Premier League, a także jedno sparingowe spotkanie pomiędzy szkockimi drużynami rywalizującymi na zapleczu Elite League.
Składy:
Elite League: Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles, godz. 20:30.
Peterborough Panthers: Kenneth Bjerre, Ryan Fisher, Norbert Kościuch, Kenni Larsen, Linus Sundstroem, Patrick Hougaard, Dakota North.
Eastbourne Eagles: Bjarne Pedersen, Timo Lahti, Simon Gustafsson, Cameron Woodward, Adam Shields, Lukas Dryml, Denis Gizatullin.
Elite League: Coventry Bees - Belle Vue Aces, godz. 21:00.
Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Aaron Summers, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak, Scott Nicholls, Ludvig Lindgren, Michał Szczepaniak.
Belle Vue Aces: Matej Zagar, Craig Cook (Z/Z), Magnus Zetterstroem, Kevin Woelbert, Artur Mroczka, Ales Dryml, Kauko Nieminen.
Elite League: The Lakeside Hammers - Swindon Robins, godz. 21:00.
The Lakeside Hammers: Peter Karlsson, Kim Nilsson, Lewis Bridger, Piotr Świderski, Davey Watt, Richard Lawson, Robert Mear.
Swindon Robins: Hans Andersen, Nick Morris (Z/Z), Peter Kildemand, Edward Kennett, Troy Batchelor, Steve Worrall, Kacper Gomólski.
Sportowefakty.pl
Darcy Ward
Młody żużlowiec na pewno nie wystartuje w poniedziałek w Wolverhampton, gdzie jego drużyna zmierzy się z ekipą Wilków. - Darcy nadal narzeka na spory ból ręki i szuka odpowiedniego specjalisty, z którym mógłby się skonsultować w tej sprawie. Pełnej diagnozy dotyczącej jego kontuzji jeszcze nie znamy, ale pewne jest to, że nie będzie on w pełni sił na pojedynek ligowy w poniedziałek - powiedział właściciel Poole Pirates - Matt Ford.
Być może Darcy Ward zdoła wrócić do pełni sił na środowe spotkanie swojej angielskiej drużyny. O jego stanie zdrowia będziemy informować na bieżąco. Dodajmy, że w najbliższym meczu ligowym Piratów, w miejsce Warda na zasadzie gościa wystartuje Niels Kristian Iversen.
Źródło: speedwaygp.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bet365

Mroczka(+2) - Zengota 1 2,10 7-8pkt✅

Mroczka dzisiaj start więcej więc fajnie dodatkowe jeszcze (+2) to dużo. Po takim kursie warto grac bo pewnie zapunktują na podobnym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lakeside-Swindon(+6) 2 @ 1,70 Bet365✅
Wprawdzie przespałem, gdy było 1,85 na Tobecie ale i tak dalej uważam, że warto grać na Rudzików. Andersen i Batchelor liderują, a do tego bardzo mocna para Kildemand+Kennett. Dzisiaj zz-etka za Morrisa, która akurat wzmocnieniem nie będzie ale Kennett dostanie dodatkowy bieg za niego, a do tego trzy pozostałe biegi pojadą rezerwowi i tutaj liczę na Gomólskiego. U gospodarzy Pikej i Watt będą liderować ale jestem ciekaw postawy Bridgera, który wczoraj zaliczył dzwon i nie pojeździł. Nilsson czy Świder to też nie są jakieś super pewniaki do punktów. Rezerwa chyba lepsza niż u gości więc tutaj przewaga po stronie Młotów ale ogólnie, to goście prezentują się bardzo mocno, co w tym sezonie póki co pokazują i myślę, że powinni powalczyć o wygraną, a wobec tego taki handicap jest świetnym rozwiązaniem.
Peterborough-Eastbourne(+9,5) 2 @ 1,85 Tobet⛔
Tutaj również podoba mi się handicap na gości, bo jest dość wysoki. Pantery jakoś super nie zaczęły tego sezonu i ogólnie, to nie jest to skład na jakiś wielki wynik w mojej ocenie. Kenio jeździ w kratkę i co raz niżej cenię tego zawodnika. Wiadomo, że u siebie tacy zawodnicy jak Sundstroem, Larsen czy North są groźni ale też warto zobaczyć kto po drugiej stronie stoi. Bjarne jako lider, do tego fajna para Simon i Cam Woodward. Ciekawe czy w dobrej dyspozycji dalej będzie wiekowy już Shields. Również liczę na Lukasa Drymla na rezerwie, który powinien coś zapunktować. Jak dla mnie to te składy prezentują się w tym wypadku dość wyrównanie i jedynie przewaga toru mówi, że to Pantery są faworytem tego meczu. Zapewne to oni go wygrają ale myślę, że różnicy 10pkt, to tutaj nie będzie, tym bardziej, że są ewentualne jokery w razie czego.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bet365: Lakeside Hammers - Swindon Robins
Riders total points: Hans Andersen under 11 points @ 2,75*
✅ ✅ ✅ 10 pkt
Hansior super sobie pomyka w tegorocznej edycji ligi angielskiej. Ale dość tego. Arena Essex to specyficzny tor, gdzie gospodarze czują się bardzo mocni. Bardzo skutecznie na tym torze jeździ Watty czy też Pikej. Jest też od biedy Bridger. Ponadto w samym Swindon jest jeszcze 3 kandydatów do jazdy w 15 biegu - Kennett, Kildemand, Batchelor. Jest na kim tracić punkty. W Poole Hans zrobił 3,d,3,2, a mimo to nie pojechał w 15 biegu, co pokazuje jak mocna konkurencja jest u Robins. Po tym kursie próbuję, bo Andersen to nie jest przecież totalny dominator jak np. Ward żeby walić ciągle po 13-14 punktów. W zeszłym roku w Elite League, tylko raz zdobył na wyjeździe więcej niż 11 punktów. Było to w Coventry. Natomiast na torze Lakeside zdobył 11 i 10 punktów. Zabezpieczę się dodatkowo remisem żeby w przypadku zdobycia przez Duńczyka 11 pkt otrzymać zwrot.
W Tobecie under 10,5 po 2,10.
* - kurs efektywny przy zwrocie ~ 2,30
@ kapszti
Gomólski jak przyjechał na ten tor w 2011 r. to zdobył 1 punkt w 6 startach i pamiętam jak w wywiadzie, mówił że na tym nie da się jechać ???? Za Birksa jedzie starszy Worrall, który kaleczy jak adept szkółki. Z taką jazdą drugiej linii, moim zdaniem nie ma co pakować się w handi w stronę Swindon, bo czwórka liderów będzie musiała zdobyć duuużo punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 0

cinek20059

Użytkownik
Lakeside - Swindon(+6) ✅ Bet365
Obstawiam wynik w granicach remisu, tak jak było napisane wyżej sporo zależy od rezerwowych którzy pojadą za Morissa. Myślę jednak że zawodnicy Swindon pociągną ten wózek dalej ;)
Zastanawiam się nad:
Coventry Bees - Belle Vue Aces H(0 - 8.5) 1,85 Tobet
Ciekawie to wygląda. ZZ za Cooka pojadą wszyscy oprócz Zagara i Zetterstreama... czyli tak naprawdę nikt. Być może Mroczka lub któryś z rezerwowych zaskoczy jakąś trójką, jednak małe są na to szanse. Powodzenia!
Ostatecznie zamiast handicapu zagrane to:
M. Zagar under 10,5 1,65 ⛔Tobet Belle Vue niezła niespodzianka ????
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves (+8,5) 1 1,85 ⛔ Tobet
Handi na gospodarzy. W drużynie gości ZZ za Proctora którego zastąpią wszyscy oprócz Woffindena i Lindgrena. Można to uznać za osłabienie drużyny. Ciężko zdobyć twierdzę Eagles i dziś przewiduję wyższe zwycięstwo gospodarzy. Pedersen, Gustafsson, Woodward, Shields + Dryml. Każdy z nich może porządnie zapunktować. U gości na pewno dobry występ zanotują Woofi i Lindgren. Czy ktoś więcej? Nie wydaje mi się. Powodzenia!
Trochę statystyk:
Orły przegrały w tamtym sezonie 2 mecze u siebie. Ze Swindon i Poole.
2 poprzednie mecze z Wilkami:
Eastbourne Eagles 61 - 32 Wolverhampton Wolves
Eastbourne Eagles 54 - 38 Wolverhampton Wolves
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves (+8,5) 1 1,85 Tobet
Handi na gospodarzy. W drużynie gości ZZ za Proctora którego zastąpią wszyscy oprócz Woffindena i Lindgrena. Można to uznać za osłabienie drużyny. Ciężko zdobyć twierdzę Eagles i dziś przewiduję wyższe zwycięstwo gospodarzy. Pedersen, Gustafsson, Woodward, Shields + Dryml. Każdy z nich może porządnie zapunktować. U gości na pewno dobry występ zanotują Woofi i Lindgren. Czy ktoś więcej? Nie wydaje mi się. Powodzenia!
Trochę statystyk:
Orły przegrały w tamtym sezonie 2 mecze u siebie. Ze Swindon i Poole.
2 poprzednie mecze z Wilkami:
Eastbourne Eagles 61 - 32 Wolverhampton Wolves
Eastbourne Eagles 54 - 38 Wolverhampton Wolves
Skąd info, że Z/Z za Proctora ? Bo wtedy na dobrze wyglądają typy w stronę gospodarzy, jednak na wyjazdach rezerwa jak i Skórnicki to raczej gorzej niż lepiej, jedynie Wells coś może uciułać więcej, a i to nie pewne. Woffinden czy Lindgren również wpadkę mogą zaliczyć, a u gospodarzy oprócz równego składu wydaje mi się jeszcze nie widzieliśmy lepszych odsłon Lahti czy Gizatulina, a stać ich na pewno u siebie na dobre zdobycze.
Ale jeżeli biorąc pod uwagę, że stawiamy to -6 pkt wystawił Bet365.
A znowu Unibet daje &quot;aż&quot; 1.40 na gospodarzy przy np. 1.20 w Tobecie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
A według mnie to najpewniejsze: :mrgreen:
Dyscyplina: Żużel, Elite League
Spotkanie: Eastbourne - Wolverhampton
Typ: Bjarne Pedersen over 9 ✅ izzi
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Bjarne pojechał kapitalny mecz w pierwszym meczu Eastbourne u siebie, zdobywając 14 punktów. Na wyjazdach nie był dużo gorszy, bo raz również pokrył ten over, a raz przeszkodziło mu w tym wykluczenie w ostatnim biegu i skończyło się na 9 oczkach. U siebie Duńczyk na pewno nie stoi na straconej pozycji w walce z Taiem Woffindenem czy Fredrikiem Lindgrenem - liderami przyjezdnych. W biegu pierwszym ma minimum 2 punkty - zakładając ze Tai może go pokonać. Drugi bieg również - tym razem oczko może urwać Lindgren. 3 gonitwa Pedersena to według mnie pewna 3, bo jedzie z Lahtim, Skórnickim i Wellsem, którzy nie powinni mieć szans z Duńczykiem. Czyli jak na razie mamy 7 punktów - brakuje nam 3. W dwóch wyścigach z parą Woffinden - Lindgren stawiam, że przynajmniej raz nie da się przywieźć na 5:1. Taki scenariusz gwarantuje nam wygraną.
 
sportowiec2012 14

sportowiec2012

Użytkownik
Nie znam się za bardzo na żużlu, ale widzę niezły zakład w STSie. Na typ Eastbourne/Wolverhampton w meczu Eastbourne-Wolverhampton jest wystawiony kurs @2,52. Jak dla mnie jest to promocja. Proszę o opinię innych użytkowników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom