>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
K 0

klepacz

Użytkownik
Janowski vs Larsen Janowski +1,5 1,85 Sportingbet
Maciek w tym roku w Anglii radzi sobie najlepiej od kiedy zaczął tam jeździć i mimo, że w Polsce jeździ w kratkę, to na Wyspach meczy nie zawala (być może dlatego, że ma tam inny sprzęt). Myślę, że dzisiaj razem z Holderem będą ciągnąć całą drużynę, obaj pewnie pojadą 6 razy i wątpie, żeby Kenni zdobył 2 oczka więcej od niego.
Dlaczego 6 razy mają się pojawić??
Chyba nie ta liga nie ten regulamin...W Anglii jest Joker ale to do zakładu i tak się nie liczy te zdobyte dodatkowe pkt.
Fuck, pomyłka. zapomniałem, że on tam może jechać za siebie tylko jako joker.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
obaj pewnie pojadą 6 razy
Dlaczego 6 razy mają się pojawić??
Chyba nie ta liga nie ten regulamin...W Anglii jest Joker ale to do zakładu i tak się nie liczy te zdobyte dodatkowe pkt.
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Nie mówię już o 6 bo to nie możliwe, ale Janowski ma raczej większe szanse na 4 starty niż 5. Holder i Harris w 15 jak najbardziej.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Panowie nie za wysoko ta linia na Poole? U Panter nie ma nikogo specjalnego, rozumiem że wczoraj Piraci dostali na swoim terenie ale to nie znaczy, że dzisiaj ma być podobnie. Linia +10 w bet365 zadziwiła mnie i to bardzo. Jakieś braki kadrowe?
E: w takim razie skoro Feekus również twierdzi, że zawyżone to ja zaproponuję ten typ ????
Handicap +10 Poole bet365 kurs 1,9⛔
Chyba jednak zaniżone;]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Panowie nie za wysoko ta linia na Poole? U Panter nie ma nikogo specjalnego, rozumiem że wczoraj Piraci dostali na swoim terenie ale to nie znaczy, że dzisiaj ma być podobnie. Linia +10 w bet365 zadziwiła mnie i to bardzo. Jakieś braki kadrowe?
raczej wyrównany skład, bo można się obawiać o:

Daviesa - w moim mniemaniu w porywach 1 punkt dziś,
Tungate - wczoraj ciężki wypadek jak sam pisał na twitterze,
Howarth - słabszy od rezerwowych Peterborough,
Bjerre - forma rośnie, jest w stanie przewieźć Janowskiego czy Harrisa spokojnie,

handi +7.5 jest wystawione idealnie tak jak to jest w Tobet, te +10 nieco zawyżone.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Jak dla mnie pantery nie są bez szans w tym starciu, Karzeł jakby w gazie, Nicolai Klindt (1,3,3,3,3,1) 14 (wczoraj Dania), Linus w Szwecji też przyzwoicie (2,1*,2,1) 6+1. Jak dla mnie wszystko zależy od postawy Magica, na wyjazdach różnie jeździ. Jednak Bomber gawrantuje więcej oczek niż Hansior(bomber wczoraj 7 pkt w 4 startach ale jeden defekt). Będzie wyrównany mecz. Mój typ to Sundstroem - Harris - Harris 1,9 ⛔licze tutaj na 4-5 w występach. No i Bomber jest o klasę wyżej zobaczymy.

Oczywiście Harris musiał być w 15 wyścigu ostatni po co przywieźć 1 pkt... :;/:
 
P 12

przemow4

Użytkownik
Dzisiejsze składy

Coventry Bees - Eastbourne Eagles

Coventry Bees: Krzysztof Kasprzak, Oliver Allen, Grzegorz Zengota, Stuart Robson, Scott Nicholls, Aaron Summers, Michał Szczepaniak.
Eastbourne Eagles: Bjarne Pedersen, Adam Shields (Z/Z), Simon Gustafsson, Timo Lahti, Cameron Woodward, Lukas Dryml, Denis Gizatullin.

The Lakeside Hammers - Peterborough Panthers

The Lakeside Hammers: Peter Karlsson, Kim Nilsson, Lewis Bridger, Piotr Świderski, Davey Watt, Richard Lawson, Robert Mear.
Peterborough Panthers: Kenneth Bjerre, Nicolai Klindt, Ryan Fisher, Linus Sundstroem, Kenni Larsen, Patrick Hougaard, Dakota North.

Typy

Kenni Larsen over 7.5 points @ 1,40 Tobet ✅

Kenni ostatnio szaleje w barwach Panter - wczoraj zdobył komplet punktów w meczu z Piratami. Dawno nie zanotował występu, w którym przywiózłby mniej niż 8 pkt (ostatnio 29.03 w meczu Kings Lynn). Można traktować ten typ jak pewniak.

Scott Nichols (-0,5) - Krzysztof Kasprzak @ 1,50 Tobet ⛔ (tak to jest, jak się dokładnie składów nie sprawdzi...)

Jest Z/Z za Allena. Kasprzak ma najwyższą średnią w Coventry i nie może za niego jechać. Nicholls zyskuje dodatkowy 5. start, a jeśli dobrze zapunktuje, to wystąpi w 15. biegu. Krzysiek zaś nie potrafi się w Anglii odnaleźć (5+2 ostatnio z Lakeside) i pewnie pojedzie cztery razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bet365: Total points: Bjarne Pedersen powyżej 9 punktów @ 2,10 ⛔ ⛔ 4 starty ;/
Krótka piłka. Bjarne całkiem nieźle bryka sobie w BEL w tym sezonie. Toteż linia wystawiona na niego (9 punktów) wygląda mi na nieco zaniżoną. Zwłaszcza, że w Coventry ci liderzy nie są nie do pokonania. Kasprzak pewnie swoje zrobi, ale Zengota czy Nicholls to już nie są pewniacy. Z kolei w Eagles to już w ogóle nie ma konkurentów do występu w biegu nr. 15.
Do tej pory w BEL:
@ Birmingham 15
Eastbourne 8
@ Swindon 6
@ King&#39;s Lynn 6
Eastbourne 13
@ Peterborugh 12
Eastbourne 14
@ Lakeside 11
W Polsce zrezygnowali z jego usług, w Elitserien nie jeździ, wiec ma czas skupić się na BEL ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
oprócz overu Bjarne, który został już opisany przez J zwróciłbym uwagę na h2h ze sportingbetu.
Allen +1.5 v Dryml @ 1.85
sportingbet
co za Czechem? pozycja rezerwowego, nie najwyższa dyspozycja Allena, niskiej wartości atut Coventry w postaci własnego toru, liczba startów. Nie ma co się rozpisywać, Lukas prawdopodobnie 6-7 (zależy czy z/z za Adama) i to powinno w zupełności wystarczyć do pokrycia handi. Rysuje mi się scenariusz, iż tylko Pedersen z Drymlem będą bronić honoru Orłów w dzisiejszej konfrontacji... ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Allen +1.5 v Dryml @ 1.85
co za Czechem? pozycja rezerwowego, nie najwyższa dyspozycja Allena, niskiej wartości atut Coventry w postaci własnego toru, liczba startów. Nie ma co się rozpisywać, Lukas prawdopodobnie 6-7 (zależy czy z/z za Adama) i to powinno w zupełności wystarczyć do pokrycia handi. Rysuje mi się scenariusz, iż tylko Pedersen z Drymlem będą bronić honoru Orłów w dzisiejszej konfrontacji...
__________________
z/z za Shieldsa w programie także tymbardziej polecam typ..
połączę później.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
To ten typ na Drymla zly ?
Zły nie jest, bo 1 start murowany więcej pojedzie, a jak pisali 6 czy 7 startów nawet możliwe przy pewnie 4 Allena. Do tego ten w parze z Kasprzakiem, który chociaż u siebie nie jeździ najlepiej to i tak może tracić punkty. Jak Lukas nie pojedzie na swoim poziomie to zrobi pewnie z 10-11 pkt, jak nie to mogą być kłopoty.
PS. Sportingbet rozliczy jeszcze to spotkanie &quot;gdyby&quot; się udało trafić dzisiaj czy dopiero nad ranem ?
EDIT: Dzięki za odpowiedzi. Feekus to oby z tym Z/Z, a dokładniej brakiem nie okazała się gruba mina... Patrząc, że Dryml i Gizatulin tutaj mogą solidnie śmigać, to występ Shieldsa będzie nieporozumieniem...
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Panowie, moglibyście przytoczyć wczorajsze handicapy na oba mecze?
Składy na dziś:
Eastbourne:
1. Bjarne Pedersen
2. Lewis Bridger (G)
3. Simon Gustafsson
4. Timo Lahti (R/R)
5. Cameron Woodward
6. Lukas Dryml
7. Denis Gizatulin
Coventry: 1. Krystof Kasprzak
2. Olly Allen (R/R)
3. Gregorz Zengota
4. Stuart Robson
5. Scott Nicholls
6. Aaron Summers
7. Michael Szczepaniak
Lewis Bridger jako gość za Adama Shieldsa.
Wg http://www.speedwaygb.co/issues13/el13_issue_10.pdf za:
- Lahtiego jechać mogą: Wsz yscy oprócz Bjarne Peders ena;
- Allena jechać mogą: Wsz yscy oprócz Krzysztofa Kasp rzaka .
Słabo widzę dziś na Arlington Grzesia Zengotę i Michała Szczepaniaka ze względu na bardzo wymagający tor. Na plus na pewno Lukas Dryml. Najwyższa średnia w Eastbourne na swoim torze.
Z Bridgerem jako gościem za cieniującego Shieldsa nie widzę nic innego jak zdecydowaną wygraną gospodarzy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie, moglibyście przytoczyć wczorajsze handicapy na oba mecze?
Lakeside - Paderbourgh na początku było (+0,5) w strone gości poźniej wzrosło do (+2,5) przynajmniej tak na Tobet.
U innych było coś ok(+8)na gości.

W meczu Coventry - Eastbourne było (+13,5) na gości a gdzies nawet widziałem +16.

A ja pograłem czystą 1 na Lekaside po 1,85:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lancev 984

lancev

Użytkownik
Gustafsson - Zengota (+2) 2 @1.83 bet365
Powinno być chyba -2 przy Zengocie. Simon jak dotąd u siebie 2, 0, 5 punktów a Zengi ostatnio w mega formie. Polak jest po prostu w dużo lepszej formie i spokojnie zrobi więcej punktów od Szweda a tu jeszcze +2. ????
@Feekus jak Simon podtrzyma swoją dyspozycję u siebie to Zengiemu może i to jedno oczko wystarczy. ???? Wczoraj owszem, dobrze pojechał, ale jestem dobrej myśli przy tym typie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Powinno być chyba -2 przy Zengocie. Simon jak dotąd u siebie 2, 0, 5 punktów a Zengi ostatnio w mega formie. Polak jest po prostu w dużo wyższej formie i spokojnie zrobi więcej punktów od Szwea a tu jeszcze +2.
wynika to nie mniej, nie więcej ze specyfiki toru oraz &#39;osiągów&#39; Grześka na Arlington, gdzie to nie przekroczył granicy jednego oczka od roku 2010 ;) wszystkim nieobytym z Wyspami jeździ się tam ciężko, Simon wczoraj bardzo dobrze. Handi zawyżone, ale ze stawką bym nie szalał.
Za Lahtiego z/z zatem wielce prawdopodobne nawet 6 startów Szweda.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
A co Nicholls under 12 kurs 2,1 Bet365 i kaspre under 9,5 1,72 Tobet ?

Jak dla mnie to są zawodnicy, którzy nie gwarantują takiej ilości pkt.
Nicholls jeździł przy Arlington w 2008. Stary wyjadacz angielskich torów. Ostatnio w troche słabszej formie. Przy typowaniu na niego trzeba uważać jako, że może jechać dzis 6 razy. Wg mnie zdobędzie 15pkt (w tym joker), tobet rozliczy jako 12.
Co do Kaspera nie mam zdania. Może objechać każdego ale też może przegrać z każdym. Dla mnie no bet.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Spoko, widze że Kasper nie może jechać z Z/Z, więc max 5 startów.
skoro i tu i tu Z/Z to łądny kurs na Zengotę jest na betssonie vs Gustafosson 2,55
jak dla mnie warto zagrać Gustafssona z Zengotą po 1.46 bez handi w Betsafe, wszędzie indziej jest -2/-2.5 ujemne na Szweda.
Jak dla mnie warto właśnie na Zengotę bez handi, jest w zdecydowanie lepszej formie niż simon ????
Wczoraj 2:1 dla Zygi
Co z tego, że jest w lepszej formie niż Simon jak na arlington po prostu nie umie jeździć? Popatrz sobie na wyniki z zeszłych lat jak jeździli Polacy na torze w Eastbourne.

Wiem o tym dlatego obstaje przy handi, bez handi dla bardziej odważnych ale wg mnie warto.
Spoko, nie obrażę się. Wręcz podziękuje bo po chwili zastanowienia lekko zagrałem handi, a mocniej uderzyłem przeciwko Kasperowi. Prze ostatnie lata nie interesowałem się to fakt ale staram się to nadrobić. Między innymi żeby unikać czegoś takiego, pisze tutaj na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom