>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2013

Status
Zamknięty.
M 49

mrbuu

Użytkownik
S.Ulamek v Mi.Szczepaniak Mi.Szczepaniak(+5.5) @1.35 ⛔
Ułamek w parze ze Świderskim, który jeździ na tym torze od początku sezonu, a dla Ułamka dzisiaj debiut, więc może tracić punkty na koledze z pary. Do biegu 15 raczej się nie załapie, więc mało prawdopodobne, że w tych 4 biegach dobije do 10pkt.
Szczepaniak w tym sezonie tylko raz poniżej 4 pkt. Jedzie z rezerwy + możliwy dodatkowy start za Nicholsa jako ZZ.

Bieg 1 Heat Most Team Points Home @1.975 ⛔
Zagar/ Mroczka vs B. Pedersen/L. Dryml Po tym kursie można spróbować nawet bez większej analizy. Zagar mocny u siebie, a przeniesiony z 5 na 2 Mroczka spokojnie może pokonać jednego z rywali.

Ale dramat. Szczepaniak 2,2,0,w,0 i jeszcze ten 14 bieg, gdzie jechał chyba rowerem, bo ledwo ruszył się ze startu. Zabrakło 1 pkt..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside -9,5 - Coventry 1 @ 1,72 Expekt ✅ 55-40

Pszczoły dzisiaj bez Nichollsa za niego R/R bo nie znaleźli odpowiedniego gościa za niego. Jest to przeogromna strata i nie sądzę że goście dzisiaj nawiążą walkę, sam Kasprzak nic nie zrobi. Zengota wczoraj w Lesznie kapitalne zawody ???? ???? ale dzisiaj o punkty będzie nieco ciężej. Mocna obsada 1-5 u Młotów na papierze nie ma dziur, bo w rzeczywistości Ułamek będzie dziurą. Ale to raczej nie zmienia typu. PK, Watt i Świder swoje zrobią. Bridger 0 nie powinien przywozić rezerwa dość solidna więc widzę tu wygraną Młotów w granicach 14 punktów.

Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 10 peffka :grin:

Co oni mają z tą linią 1,5 to nie wiem, ale po raz kolejny pobieram. Lawson to nie byle kto w tym roku tylko raz nie zdobył dwóch punktów w lidze a było to w Birmingham kiedy na torze pojawił się tylko jeden raz! Jego zdobycze w Lakeside w tym roku to: 5,2,5,2,6. Ogólnie: 5,7,3,2,5,1,4,2,6,6. Czyli te 2 oczka powinien co najmniej dorzucić do dorobku młotów tym bardziej że z rezerwy u gościu cudów nie ma bo Summers i Szczepaniak a i ziomala z drużyny może pokonać, bo Mear bez ubiegłorocznego błysku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Auty -1,5 - Cook 1 @ 2,10 Sportingbet ⛔ 6-9
Auty będzie dzisiaj strzałą w teamie Niedźwiadków z Birmingham, przesunięty z 4 na rezerwę zapunktuje na solidnym poziomie. Tak i tak punktował w tym roku nieźle bo na poziomie 5 oczek a przecież jeździł głównie w parze z Kingiem więc miał szalenie ciężko. Dzisiaj zamiana ze Smołą i pewnie dorobek punktowy też się zmieni. Oti to będzie spory handicap na rezerwie. Cook w parze z Woelbertem. Niby talent niesamowity, ale prawdę mówiąc mnie nie porywa. Dzisiaj z 3 czyli 2 biegi to pojedynki ze Smołą więc o punkty będzie też ciężko. Do tego kolega z pary też nie byle kto i będzie mu zabierał punkty. Szkoda że jest jeszcze handicap -1,5 ale i tak Auty powinien go pokryć. Liczę na 10-11 oczek Autiego i max 7 Cooka.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Lakeside Hammers-Poole Pirates(+12,5) 2 @ Betsafe:minus60-32 - kontuzja Przemka i po robocie.
Moim zdaniem calkiem fajna linia na Piratów, bo Holder zrobi swoje i przywiezie ponad 10pkt. Do tego Przemek Pawlicki też powinien nieźle zapunktować, a Janowski dzisiaj ma dodatkowy start jako zz-etka za Miśkowiaka. Na rezerwie Stachyra, który też jest w stanie dorzucić kilka punktów. Mloty mocne ale ostatnio jechali z Pszczolami, gdzie byl tylko KK i nic więcej. Tutaj jest kilku zawodników do jazdy więc tak latwo nie pójdzie. A jeśli będzie źle z Piratami, to jest jeszcze joker, który pomoże im utrzymać te +12,5.
Coventry Bees-King&#39;s Lynn Stars(+6,5) 2 @ 1,85 Tobet✅47-43
Gram także dodatni handicap na Gwiazdki, które dzisiaj mogą powalczyć nawet o wygraną. Puk mega forma, do tego zz-etka za Madsa, co daje dodatkowy start RooBoyowi. Stead, Alden tez swoje zrobią, a na rezerwie debiutuje dzisiaj Lebiediew i licze, że z dobrej strony pokaże się na Wyspach, bo forma fajna, a motory też jadą. Pszczoly w poniedzialek lanie dostaly porządne od Mlotów. Dzisiaj nie ma KK i jest bieda, bo King go nie zastąpi w takim w stopniu, żeby ta strata nie byla odczuwalna. Hot Scott po kontuzji, Zengi to nie jest gwarant dużych punktów więc gości stać na wygraną, a taka linia to bez problemu powinna być pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Coventry - King&#39;s Lynn +6,5 2 @ 1,85 Tobet ✅ 47-43 :grin:
Pszczoły z Coventry bez lidera Kasprzaka za niego King a to jest ogromna strata. Jedzie jednak Scott Nicholls choć dzisiaj chodziło info że ma być za niego R/R zamiast za Allena ( to też duża strata pszczół), no ale mimo wszystko jest po kontuzji i pewnie nie będzie się spinał. Goście bez Korneliusena za niego R/R i wszyscy oprócz Nielsa mają dodatkowy start. Licze mocno na potężny debiut Andrzeja Lebediewa, on jedzie z rezerwy. Moc Iversena. Solidność Steada, Schlein przy 6 biegach powinien sporo punktów dorzucić. Alden musi te 4-6 oczek dołożyć i wtedy Gwiazdy ten mecz nawet wygrają. Jakby ewentualnie przegrywali to jest JOKER a u gości ma kto jechać jako TR więc ten handicap jest bardzo przyzwoity.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 9+3 PAID MAXIMUM :cool:
Ostatnio pisałem tak i nie mam nic do dodania, tylko tyle że wtedy zdobył 10 oczek a teraz jedzie z łatwiejszym numerem czyli 6. Do tego Lanhman i Stachyra to przeciętniacy z rezerwy u gości. W 1 starcie zrobi tego overa.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 10 peffka :grin:

Co oni mają z tą linią 1,5 to nie wiem, ale po raz kolejny pobieram. Lawson to nie byle kto w tym roku tylko raz nie zdobył dwóch punktów w lidze a było to w Birmingham kiedy na torze pojawił się tylko jeden raz! Jego zdobycze w Lakeside w tym roku to: 5,2,5,2,6. Ogólnie: 5,7,3,2,5,1,4,2,6,6. Czyli te 2 oczka powinien co najmniej dorzucić do dorobku młotów tym bardziej że z rezerwy u gościu cudów nie ma bo Summers i Szczepaniak a i ziomala z drużyny może pokonać, bo Mear bez ubiegłorocznego błysku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Sebastian Alden over 1,5 pkt 1.35 Sportingbet
Podobna pomyłka jak z juniorem z Bydgoszczy nie dawno. Dzisiaj Z/Z za Korneliussa, także Alden z tego co popatrzyłem to 5 startów powinien zaliczyć. Nawet przy 4 ta linia do pokrycia. W parze z Simon Stead także punktów nie musi tracić. 14 bieg dosyć łatwy. Forma nie jest zła, ostatnio bodajże z Poole wywiózł 6 czy 7 pkt. Coventry bez Kasprzaka...
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/simon-stead
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bjarne Pedersen over 10,5 @ 1,85 Tobet ✅✅✅ 15
Pussy dzisiaj ma 6 startów bo R/R za Woodwarda. Na Arlington w tym roku punktuje tak: 14 (5 startów), 13 (5) , 8 (5) , 11 (5) , 13 (5). Czyli 4 razy ponad 10,5 punktów i to w 5 startach. Dzisiaj przy 6 startach popularny Pussy powinien zrobić ok 13 punktów, bo przegra pewnie 3 razy z Lindgrenem. Myślę że Orły będą chciały wykorzystać brak Woffindena i wygrać za 3 punkty także pewnie nie będzie żadnego odpuszczania przy dobrym wyniku i Bjarne powinien liderować drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wolverhampton Wolves-The Lakeside Hammers(+6) 2 @ 1,83 Bet365
W tym sezonie raczej tego nie robiłem ale dzisiaj przeciwko Wilkom można spróbować. Za Tajskiego jedzie Nicholls, a to jest osłabienie, bo na pewno nie zrobi tyle co Woffinden. Za Proctora dalej zz-etka i to też minus, bo za niego może jechać Skóra i rezerwowi ze Szwecji, a ta trójka na pewno tyle nie zrobi punktów, co Tyron. Tak więc dwóch mniej więcej pewnych zawodników do punktów - Fred i Nicholls, a także pozostała czwórka, która już tak mega pewna nie jest, chociaż na Monmore powinni być groźni. Goście z kolei mega mocne pozycje 1-5. Pikej wiele lat spędził w barwach Wilków więc tor zna kapitalnie. Do tego Watt, Bridger, Świder i Ułamek też powinni swoje dołożyć. Rezerwowi wcale nie gorsi od gospodarzy, bo Lawson ostatnio w fajnej formie, chociaż wiadomo, że te punkty robił na Thurrocku.
W mojej ocenie Młoty są w stanie tutaj nawet wygrać ale jako że jest dodatni handicap na gości, to trzeba z niego skorzystać.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Matej Zagar (Belle Vue Aces) over 11 | 12 pkt po 4 startach - jak maszyna ✅ ✅ ✅
2.10
bet365
Wczoraj genialny występ w Gnieźnie, liczę, że dzisiaj Słoweniec podtrzyma swoją wspaniałą formę, szczególnie, że rywale niezbyt wymagający. Kurs warty próby - dla porównania w Tobet @2.00 za over 12.5.
PS. Na razie super skuteczność w dziale żużel, 100%, 7/7 typów ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mocno kuszący kurs na Lakeside 2.87 na Bet365. Co myślicie ?
Ciężko przeczytać analizę powyżej?... Co chwila w tematach żuzlowych widzę Twoje posty typu: czy warto, czy to fajne, a tamto nie fajne... Samemu tez można myśleć...
 
K 46

karny

Użytkownik
Ja pobrałem typ z handicapem, który został zaproponowany powyżej, bez żadnego namysłu. W porównaniu z tobetem wielka różnica, więc warto.
Właśnie dlatego też się zastanawiałem bo na Tobet tylko 2.25 a Młoty jednak są ostatnio w dobrej formie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅✅✅ 3 w 1 biegu
Argumenty te same co zawsze. W 1 biegu robi tego overa.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 9+3 PAID MAXIMUM :cool:

Ostatnio pisałem tak i nie mam nic do dodania, tylko tyle że wtedy zdobył 10 oczek a teraz jedzie z łatwiejszym numerem czyli 6. Do tego Lanhman i Stachyra to przeciętniacy z rezerwy u gości. W 1 starcie zrobi tego overa.
Lawson over 1,5 @ 1,40 Sportingbet ✅ 10 peffka :grin:

Co oni mają z tą linią 1,5 to nie wiem, ale po raz kolejny pobieram. Lawson to nie byle kto w tym roku tylko raz nie zdobył dwóch punktów w lidze a było to w Birmingham kiedy na torze pojawił się tylko jeden raz! Jego zdobycze w Lakeside w tym roku to: 5,2,5,2,6. Ogólnie: 5,7,3,2,5,1,4,2,6,6. Czyli te 2 oczka powinien co najmniej dorzucić do dorobku młotów tym bardziej że z rezerwy u gościu cudów nie ma bo Summers i Szczepaniak a i ziomala z drużyny może pokonać, bo Mear bez ubiegłorocznego błysku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Już tylko 1,25. Dziwi mnie bardzo zachowanie oddsmakerów Sportingbetu. Czy koledzy grający żużel dłużej mogliby się wypowiedzieć o poprzednich sezonach i tego typu betach ?
Przecież można zwiększyć linię, wręcz wypadałoby.
Bo to wygląda mi na próbę pozyskania jak największej ilości kapitału. Przecież jeden wygra te 40%, a teraz już tylko 25% i wypłaci, a drugi będzie grał dalej już na normalnych zakładach ;)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Widzę, że niektórzy mocno przykładają skoro Sportingbet tak szybko zlatuje z kursami. Był Wattie -1,5 z Wellsem po 1,85, a nie zdążyłem dobrze statsów przepatrzeć i już -2,5 :grin:.
Dzisiaj zagrałem za to na świetnego ostatnio Craiga Cooka przeciwko Keniowi Bjerre. Typ dość ryzykowny, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Duńska złotówa w Anglii na razie bez szału. Ostatni dobry mecz odjechał miesiąc temu kiedy zrobił 13 pkt w Lakeside. Kolejne dwa spotkania już takie dobre nie były, bo 9 pkt (nie liczę jokera) u siebie z Pszczółkami i 2 &quot;oczka&quot; przeciwko tej samej ekipie na wyjeździe na kolana nie rzucają.
Tymczasem młody Anglik jedzie na razie znakomity sezon i jest pewnym punktem w drugiej linii Asów. Ostatnio na torze w Birmingham zrobił nawet 3 &quot;trójki&quot; objeżdżając nienajgorszych riderów. U siebie regularnie trzaska przynajmniej 6-8 pkt, więc liczę, że wyrobienie tej normy wystarczy na Duna. Na plus dla Cooka jest układ biegów, bo Kenio jadąc z &quot;jedynki&quot; ma trudniejszych rywali. Szczególnie myślę tu o Zagarze, a i Zorro na pewno będzie ciężkim przeciwnikiem
Oba zespoły jechały już przeciwko sobie w 15 kwietnia i wtedy było 8-5 dla Craiga, więc nie miałbym nic przeciwko na powtórkę z rozrywki.
Craig Cook - Kenneth Bjerre - Craig Cook +0,5 # 2,10 Sportingbet ⛔ (11-12) OMG...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom