>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

D 5

dami21

Użytkownik
szkoda was ogólnie , jeszcze pochwalcie się na czacie . Jest tak już od 2 lat , i nie widzę powodu aby odrazu wypłacać bo to najlepszy bukmacher , a skoro tak robicie to następnym razem będzie max 40 pln ???? !!
 
S 2

sid07

Użytkownik
Bodajże dziś miały być wyniki losowania w promocji &quot;Wygraj wycieczkę do Australii&quot;, jednak nigdzie nie mogę znaleźć tego, na mailu też żadnej informacji. Dostał ktoś maila?
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Sprawdźcie swoje konta. Bonus od wpłaty na zakłady 100% do 10 euro + bonus w kasynie 100% do 10 euro + 1 euro free w kasynie. Co ciekawe, nie otrzymałem maila promocyjnego odnośnie bonusu sportowego (mail o kasynie jest).
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Czyli po wpłacie automatycznie jest 100 % więcej kasy? Jakieś warunki obrotu znacie?
Tak jak zawsze, wplacasz 40 masz 80. 40 mozesz wyplacic od razu a obrot bonusem to kazde postawione 30zl uwalnia 10 zl bonusu.
 
K 14

kobyla1945

Użytkownik
O co chodzi z tym bonusem w kasynie? Wplacam 10 euro i dostaje 10 euro? Maila z promocja do kasyna nie otrzymalem tak jak maila z promocja na zaklady ale do tego bylem uprawiony.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
To najprawdopodobniej nie masz bonusa w kasynie, ale zawsze mozesz przelac i jak nie pojawi sie bonus to z powrotem na zaklady. Ale jak nie masz 1 euro free w kasynie, to najprawdopodobniej bonusa 100% w kasynie nie bedzie niestety.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
hehe tez nic nie miałem o tej promocji w mailu czy na koncie a tu proszę,przelałem 10 euro i dostałem 10 euro bonusu(może tak jest zawsze?)
ps. może niech ktoś kto nie dostał maila ani nie ma informacji w dziale bonusu na stronie po zalogowaniu to niech przeleje 40 zł na konto i może dostanie drugie 40 jak jest i taki bonus ktoś tu pisał
 
Do góry Bottom