>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też dostałem info o tym bonusie 40 zl. Tylko za nic w swiecie nie umiem znalezc warunkow obrotu tym bonusem...jest podany link warunki obrotu bonusem, ale pojawia sie caly regulamin i nie potrafię tam znalezc nic na ten temat...
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Też dostałem info o tym bonusie 40 zl. Tylko za nic w swiecie nie umiem znalezc warunkow obrotu tym bonusem...jest podany link warunki obrotu bonusem, ale pojawia sie caly regulamin i nie potrafię tam znalezc nic na ten temat...
. Wykorzystanie freebeta określone jest warunkami regulaminu Zakładów sportowych. Zasady dostępne są w Regulaminie ogólnym BetClic. Aby wypłacić bonus, musi on zostać obrócony trzykrotnie w jednym lub więcej zakładach postawionych na różne wydarzenia sportowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami i kursem minimalnym 1,20. Wszystkie bonusy są ważne przez 15 dni od daty ich przyznania. Po tym czasie niewykorzystane bonusy będą usuwane z kont graczy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też dostałem info o tym bonusie 40 zl. Tylko za nic w swiecie nie umiem znalezc warunkow obrotu tym bonusem...jest podany link warunki obrotu bonusem, ale pojawia sie caly regulamin i nie potrafię tam znalezc nic na ten temat...
Obrót trzy raz za 40 zl (jeśli wpłacaleś 40) po min. kursie 1.20 (1X2)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wykorzystanie freebeta określone jest warunkami regulaminu Zakładów sportowych. Zasady dostępne są w Regulaminie ogólnym Betclic.
Freebet to wiem, bo skorzystałem. Chodzi mi o 40 zł bonus przy wpłacie 40 zł lub więcej.
Aby wypłacić bonus, musi on zostać obrócony trzykrotnie w jednym lub więcej zakładach postawionych na różne wydarzenia sportowe z co najmniej trzema możliwymi wynikami i kursem minimalnym 1,20.
Obrót trzy raz za 80 zl (jeśli wpłacaleś 40) po min. kursie 1.20 (1X2)
No to jak w końcu Panowie ?? Bo podaliscie to troche inaczej...Wg panmam2 musiałbym obrócić kwotą 120 zł a wg Jacquesa kwotą 240 zł...Ale znalazłęm to wlasnie w regulaminie i pisze tak jak podał panmam2. Czyli wychodzi z tego, że musze zagrac 3 kupony po 40 zl. Ale czy mogę 1 za 120 ??
Wszystkie bonusy są ważne przez 15 dni od daty ich przyznania.
Czyli mam 15 dni od dnia przyznania na obrót bonusem ??
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Obrót 3 x bonus, a wiec 3 x 40 zł na 100%. Mozesz jak chcesz, ważne aby łączna kwota zagrana po kursie min. 1.20 wynosiła 120 zł. Tak, masz 15 dni na obrót.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak, masz 15 dni na obrót.
Akurat w tej promocji odpisali mi, że nie ma daty na obrócenie tym bonusem.
Wpłaciłem i dostałem 40 zł bonusu, ale nadal czegoś nie rozumiem...Postawiłem zakład tak dla picu, żeby sprawdzić jak to działa za 10 zł zwycięstwo Chelsesa po kursie 1,22 czyli wszystkie warunki spełniłem i dałem wypłać, żeby zobaczyć czy rzeczywiście mogę depozyt wypłacić i pojawiło mi sie w informacji przy wypłacie, że mój bonus to: 36,67 zł a depozyt: 33,33 zł czyli z tego 10 zł, które postawiłem to pobrało mi 3,33 zł z bonusa a 6,77 zł z depozytu ?? Jak dla mnie kompletny bezsens albo tego nie rozumiem.
No i dostałem na to odpowiedź z supportu:
&quot;Uprzejmie informujemy, iż składając zakład, pieniądze wpierw pobierane są z depozytu, później z bonusu. Jeśli wypłaciłbyś pieniądze od razu to wtedy na koncie został by tylko bonus.&quot;
Wydaje mi się, że jest to troche nieuczciwe podejście do sprawy...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No być może...Ale chyba tylko wtedy jeśli wypłacisz pieniądze z depozytu...Bo ja zostawiłem depozyt i postawiłem jak napisałęm wyżej za 10 zł wygraną Chelsesa po kursie 1,22 i przy wypłacie w info mam, że mogę wypłacić 33,33 zł a bonus został 36,67...Czyli pobrało mi 3,33 z bonusa a 7,77 z depozytu...Tego nie rozumiem i to jest dla mnie dziwne...Bo myślałem, że pobierze mi 10 zł bonusa i dziękuje po problemie a tak część z bonusa część z depozytu...
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
No być może...Ale chyba tylko wtedy jeśli wypłacisz pieniądze z depozytu...Bo ja zostawiłem depozyt i postawiłem jak napisałęm wyżej za 10 zł wygraną Chelsesa po kursie 1,22 i przy wypłacie w info mam, że mogę wypłacić 33,33 zł a bonus został 36,67...Czyli pobrało mi 3,33 z bonusa a 7,77 z depozytu...Tego nie rozumiem i to jest dla mnie dziwne...Bo myślałem, że pobierze mi 10 zł bonusa i dziękuje po problemie a tak część z bonusa część z depozytu...
mądry Polak po szkodzie ,w Betclick ,wpłacasz ,dostajesz bonus i wypłacasz.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
A dlaczego ma odrazu wypłacać ??
40 zł to chyba nie majątek....????
Grajcie uczciwie i tak obrót jest mały...
przecież to jest uczciwe ,nawet w termsach napisali ,że trzeba bonusem obrócić 3 po kursie 1.20 .
nie widzę w tym nic nieuczciwego.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Brał ktoś udział w promocji związanej z grami??

W Grach BetClic czeka na Ciebie bonus 40 zł, dzięki któremu możesz obstawić najlepsze mecze europejskie!
Zagraj za 40 zł w nową grę slot Road To Victory lub w jedną z ponad 50 innych gier i odbierz bonus 40 zł.
Jeśli tak, to czy dostaliście już pieniądze?mieli dzisiaj dawać
 
skwarito 19

skwarito

Użytkownik
Brał ktoś udział w promocji związanej z grami??

W Grach BetClic czeka na Ciebie bonus 40 zł, dzięki któremu możesz obstawić najlepsze mecze europejskie!
Zagraj za 40 zł w nową grę slot Road To Victory lub w jedną z ponad 50 innych gier i odbierz bonus 40 zł.
Jeśli tak, to czy dostaliście już pieniądze?mieli dzisiaj dawać
pytałem na live, dopiszą dziś do godziny 24, jednak nie wiedzą o której dokładnie
edit: już mam ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
No być może...Ale chyba tylko wtedy jeśli wypłacisz pieniądze z depozytu...Bo ja zostawiłem depozyt i postawiłem jak napisałęm wyżej za 10 zł wygraną Chelsesa po kursie 1,22 i przy wypłacie w info mam, że mogę wypłacić 33,33 zł a bonus został 36,67...Czyli pobrało mi 3,33 z bonusa a 7,77 z depozytu...Tego nie rozumiem i to jest dla mnie dziwne...Bo myślałem, że pobierze mi 10 zł bonusa i dziękuje po problemie a tak część z bonusa część z depozytu... __________________
30 zl postawione uwalnia 10zl bonusu, pisalem to wczesniej.
A dlaczego ma odrazu wypłacać ?? 40 zł to chyba nie majątek.... Grajcie uczciwie i tak obrót jest mały.
O jakiej uczciwosci Ty mowisz? Spojrz na ponizszy cytat z supportu, chyba jasno z niego wynika ze wyplacenie depozytu zaraz po wplaceniu nie jest nieuczciwe.
No i dostałem na to odpowiedź z supportu: &quot;Uprzejmie informujemy, iż składając zakład, pieniądze wpierw pobierane są z depozytu, później z bonusu. Jeśli wypłaciłbyś pieniądze od razu to wtedy na koncie został by tylko bonus.&quot;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
mądry Polak po szkodzie ,w Betclick ,wpłacasz ,dostajesz bonus i wypłacasz.
No niestety...człowiek uczy się na błędach :] Ale najwyżej jak coś siądzie to wypłace te 40 a bonus zostanie i będę go sobie obracał.
Grajcie uczciwie i tak obrót jest mały...
Strasznie źle dobrane słowo...grajcie uczciwie ?? A kto tego nie robi ?? Jasna sprawa, że jeśli chce to mogę 40 wypłacić i po problemie. Tylko szkoda, że nie wiedziałem tego wcześniej :] I myślę, że na takich błędach jak mój bazują :p
30 zl postawione uwalnia 10zl bonusu, pisalem to wczesniej.
Zgadza się...Ale dopiero jak ta kase miałem na koncie i postawiłem to zrozumiałem o co chodzi...
 
Do góry Bottom