>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

simons 646

simons

Forum VIP
WYPŁATA BONUSU:

Aby wypłacić bonus musisz dokonać zakładów na 30-krotność przyznanego bonusu w dowolnej grze za wyjątkiem ruletki, blackjacka i baccarata. Wszystkie bonusy są ważne przez 15 dni od daty ich przyznania.
Możesz sledzić obrót swoim bonusem dzięki pojawiającemu się przy wypłacie okienku, w którym sprawdzisz stan swojego konta oraz stan bonusu pozostałego do obrotu.

Możesz wypłacić pieniądze, kiedy tylko chcesz, ale musisz dokonać wymaganego obrotu bonusem. Stawiając swój bonus wielokrotnie zwiększasz szanse na wygraną.
Jeśli stan Twojego konta to 100€, w czym 20€ to kwota bonusu, możesz wypłacić 80€. Reszta środków, czyli 20€ bonusu musi zostać obrócona przed jej wypłatą.
...
http://pl.betclic.com/content.aspx?pagecode=cas_bonus_15d
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Korzystał ktoś z promocji na pokera? Czy obowiązują te same zasady jak w bonusach na zakłady sportowe? Mówię tutaj o złożeniu depozytu, przyznaniu automatycznego bonusu i wypłaceniu depozytu.
 
C 0

ceb00la

Użytkownik
Mam parę pytań co do bonusu &quot;do 10€ w kasynie&quot;.
1. Dostałem maila, ale nic nie mam w zakładce &#39;Moje oczekujące bonusy&#39;. Czy dalej przysługuje mi bonus?
2. Czy po podwojeniu pieniędzy w kasynie mogę odrazu przerzucić je do zakładów?
 
B 7

buklak

Użytkownik
1. Jeśli dostałeś maila - przysługuje. Ten bonus nigdy nie wyświetla się w tej zakładce.
2. Tak, da radę bez żadnego obrotu.
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Sprawdzcie maile lub aktywne bonusy w Betclick.
Bonus do 40zł przy wpłacie. Pewnie swoje 40 można wypłacic.

sprawdzone wpłacasz 40 dostajesz 80, swoje 40 wypłacasz ✅
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
w mailu dostalem ze wplata przez moneybokers nie liczy sie do przyznania bonusu wiec jak to jest w koncu?? jak wplace przez mb 40 to dostane bonus 40 czy nie?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Dokładnie to jest bonus który został rozesłany jakieś 10 dni temu teraz tylko przypominają jeśli z niego jeszcze nie skorzystałeś...
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
no ok panowie ale w koncu jak wplace przez mb te 40 to dostan bonus?? bo mam a bobusach do wykorzystania taki... i w mailu mam ze moneybokers nie dostaje a koles mi pisal ze przez mb wplacil i otrzymal bonus
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
no ok panowie ale w koncu jak wplace przez mb te 40 to dostan bonus?? bo mam a bobusach do wykorzystania taki... i w mailu mam ze moneybokers nie dostaje a koles mi pisal ze przez mb wplacil i otrzymal bonus
wejdź w zakładkę wpłata
wciśnij moneybookers
wpisz np.40zł jeżeli pokaże ci się kwota bonusu to znaczy że na twoim koncie dostępny jest bonus przy wpłacie przez MB
jeżeli nie wybierz inną opcje wpłaty
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
pytanie kontrolne ;)


wpłacam 40 zł do betclicka przelewam 10 e do kasyna dostaje drugie 10 i to co wplacilem moge odrazu no wypłacic ?? a nadwyzki z tamtego bonusu mozna przelewac.


dzieki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
pytanie kontrolne ;)


wpłacam 40 zł do betclicka przelewam 10 e do kasyna dostaje drugie 10 i to co wplacilem moge odrazu no wypłacic ?? a nadwyzki z tamtego bonusu mozna przelewac.


dzieki.
Odpowiedź kontrolna:
Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz wpłacić do kasyna dostać bonus, i grać jedynie za bonus? Bo jeśli tak, to nie możesz tak zrobić. ????
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Odpowiedź kontrolna:
Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz wpłacić do kasyna dostać bonus, i grać jedynie za bonus? Bo jeśli tak, to nie możesz tak zrobić. ????
a)można wypłacić depo i grać za bonus.
b)to co wygrasz ponad bonus możesz przelać i wypłacić
teraz pytanie ,czy to jest dla wszystkich ,czy tylko dla odbiorców mejli?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
a)można wypłacić depo i grać za bonus.
b)to co wygrasz ponad bonus możesz przelać i wypłacić
teraz pytanie ,czy to jest dla wszystkich ,czy tylko dla odbiorców mejli?
No tak, ale nie można grać TYLKO za bonus, bo musisz grać za bonus i depozyt, jeśli chcesz wypłacić pieniądze.
 
Do góry Bottom