>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

M 0

marcipeusz

Użytkownik
przeczytaj to co jest napisane
dwa posty wyżej
albo regulamin promocji
Takoż i ja miałem przyjemność rozmowy z supportem na ten temat i:

łączny kurs zakładu wielokrotnego live składającego się z minimum TRZECH ZDARZEŃ NA KUPONIE musi WYNOSIĆ MINIMUM 1.50
czyli
gramy za 40zł TREBLA ze zdarzeń live lub np dwa kupony po 20zl kazdy na trzy zdarzenia LIVE np

legia -wisła 1
1.15
ruch-macedonia 1
1.15
inter-odra opole 2
1.35
za 40zl

lub drugi przypadek:
legia -wisła 1
1.15
ruch-macedonia 1
1.15
inter-odra opole 2
1.35

za 20zl

+
pogon-amica 1
1.20
szczakowianka-wks 1
1.20
polska- antyle holenderskie 2
1.25

za 20zł
 
E 27

egnagel

Użytkownik
dobrze, że ktoś wyręczył mnie w rozmowie z supportem bo jest to kiepsko wytłumaczone i może być w różny sposób interpretowane.
wystarczyło napisać:
łączna kwota zakładów 40 pln
minimum 3 zdarzenia na zakład z łącznym kursem 1.5
wysłałem zakład:
Atalanta - Grosseto Czas gola (rozpoczęcie - 10. minuta) : Nie (Kurs: : 1,02)
Crusaders - Glenavon Czas gola (11. minuta - 20. minuta) : Nie (Kurs: : 1,28)
Glasgow Rangers - Kilmarnock Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Nie (Kurs: : 1,20)
40,00 zł 1,57 62,80 zł
mam nadzieję, że się zakwalifikuje.
pozdrawiam Andrzej
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
dobrze, że ktoś wyręczył mnie w rozmowie z supportem bo jest to kiepsko wytłumaczone i może być w różny sposób interpretowane.
wystarczyło napisać:
łączna kwota zakładów 40 pln
minimum 3 zdarzenia na zakład z łącznym kursem 1.5
wysłałem zakład:
Atalanta - Grosseto Czas gola (rozpoczęcie - 10. minuta) : Nie (Kurs: : 1,02)
Crusaders - Glenavon Czas gola (11. minuta - 20. minuta) : Nie (Kurs: : 1,28)
Glasgow Rangers - Kilmarnock Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Nie (Kurs: : 1,20)
40,00 zł 1,57 62,80 zł
mam nadzieję, że się zakwalifikuje.
pozdrawiam Andrzej
ja nie ryzykowałem postawiłem jeden kupon za 40zł ako 12,6 i wszedł ku mojemu zdziwieniu
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujmy, iż aby otrzymać bonus od depozytu za zakład wielokrotny należy postawić jeden lub więcej zakładów wielokrotnych na żywo składających się z co najmniej 3 zakładów pojedynczych na różne zdarzenia za łączną kwotę 40 zł. Kurs każdego zakładu wielokrotnego musi wynosić co najmniej 1,50.
Należy również dokonać wpłaty na konto w dniu 12 stycznia by bonus został dopisany.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
L 0

lukasz1906

Użytkownik
Pisałem właśnie na lc i spytałem dlaczego nie mam przyznanego bonusu. Otrzymałem informację, że zakład obstawiłem poprawnie, ale nie należy mi się bonus ponieważ jak on twierdzą nie podałem loginu na odpowiedniej stronie. Mimo tego, że to uczyniłem. ;/ Pierwszy raz zdarzają mi się problemy z betclic.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Mi odpisali
Witaj Tomaszu,

Dziękujemy za email.

Uprzejmie informujmy, iż aby otrzymać bonus od depozytu za zakład wielokrotny należało postawić jeden lub więcej zakładów wielokrotnych na żywo składających się z co najmniej 3 zakładów pojedynczych na różne zdarzenia za łączną kwotę 40 zł. Kurs każdego zakładu wielokrotnego musiał wynosić co najmniej 1,50.
Jeśli to zrobiłeś bonus zostanie dopisany 12 stycznia w ciągu 24 godzin.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.

Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
Także dalej czekam aż bonus pojawi się na moim koncie.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
to i tak prawie to samo, bo przeciez wplacona kase mozna od razu wyplacic ;)
prawie prawie bo:
Chcielibyśmy przypomnieć, iż aby wypłacić bonus należy dokonać trzykrotnego obrotu jego wartością. Zakład pojedyńczy na różne zdarzenia sportowe, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np.1 lub X lub 2), o minimalnym kursie zdarzeń 1.50, bądź dowolny zakład wielokrotny. Po dokonanym obrocie, będziesz mógł wypłacić środki znajdujące się na Twoim koncie
Wszystkie bonusy są ważne przez 15 dni. Po tym czasie bonus niewykorzystany zostanie usunięty z konta.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dajcie znać czy wam zaliczyli bonus z kursami poniżej 1,50...Bo 3 razy na czacie pytałem i ewidentnie powiedział mi gość, że każde zdazenie ma być powyżej 1,50...I mało tego...Nie mogą to być 2 kupony po 20 tylko 1 za 40 zł...Spytałęm dlaczego inaczej pisze w regulaminie i odpowiedziano mi, ze wdarł się tam błąd...Jeśli Wam przznadzą bonusy za kursy mniejsze niz 1,50 i kupony po 20 zl to oficjalnmie skladam tam skarge na brak kompetencji...
A obrót już tym bonusem to może byc 4 spotkania po 1,20 np?? czy tez musi byc jakies z 1,50 ?
 
Do góry Bottom