>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

R 58

rychlik

Użytkownik
@ dowczan
ja zagrałem na 3 zdarzenia z AKO ok. 1,68. żadne ze zdarzeń nie miało wyższego kursu niż 1,50. bonus dodali. jak z obrotem to nie pamiętam już ;)
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
no i walą w ....
nie dostałem konusa :grin:
napisali że się nie zarejestrowałem
co jest nieprawdą
zaczynają kombinować
a jak do tej pory wszystko z nimi było ok
 
K 0

kawmir

Użytkownik
wlasnie pytalem na czacie w pomocy i koles mowil ze nie mozna wplacic i wyplacic tylko trzeba to obraca. Jak betclick zauwazy ze tak bylo moze anulowac i wyplate i nawet zablokowac konto. A sam tak robie jak dostane bonus ale w zakladach sportowych wiec w sumie nie wiem czy wplacac czy nie???
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
wlasnie pytalem na czacie w pomocy i koles mowil ze nie mozna wplacic i wyplacic tylko trzeba to obraca. Jak betclick zauwazy ze tak bylo moze anulowac i wyplate i nawet zablokowac konto. A sam tak robie jak dostane bonus ale w zakladach sportowych wiec w sumie nie wiem czy wplacac czy nie???
No no pytajcie dalej na czatach o takie coś :|
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie gram nigdy w kasynie bo granie na payout 90 procent jest wg mnie totalnym frajerstwem, wczoraj jednak z nudow wplacilem 40 dostalem 40 bonusu oczywiscie 40 bonusu przegralem(obrot 25 krotny to jakies jaja) i 40 moglem bez problemu wyplacic na MB wlasnie kasa doszla akurat tutaj plus dla betclica✅
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja tez dostalem bonus 40zl od gier od betclica napisalem do supportu i pracownik Michal probowal mi wmowic ze nalezalo wplacic do 17 stycznia.Przytocze 4 punkty regulaminu jak jest naprawde:
Promocja trwa w Grach BetClic od godziny 09:55 CET w poniedziałek 17 stycznia do godziny 00:59 CET w piątek 21 stycznia.

• Promocja jest przeznaczona dla graczy grających za pieniądze, którzy dokonali pierwszego depozytu w okrasie jej trwania. Aby byc uprawnionym do wzięcia udziału w tej Promocji, gracz będzie musiał otrzymać specjalnego maila z ofertą Promocji.

• Maksymalna kwota bonusu, którą gracz może otrzymać to 40 zł.

• Bonus zostanie automatycznie dopisany do konta gracza.

I jakos z automatu go nie dostane bo pytalem o to...Widac jakie jest przeszkolenie pracownikow betclica...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
oto odpowiedz od nich przynajmniej koles sensownie odpisał:
Witaj XXX,
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, że pracownik Michal przekazał Ci jak najbardziej prawidłowe informacje. Zadaniem naszych agentów nie jest wprowadzać w błąd naszych klientów. Bardzo prosimy respektować informacje, które od nich otrzymujesz. Pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni i mają za zadanie przekazać rzetelne informacje, tak stało się w Twoim przypadku.

Poniżej odpowiedź z Działu Promocji :
W wyniku błędu technicznego, datą ważności bonusu dla tego użytkownika był dzień, w którym promocja wystartowała, tj. 17/01/2011. Problem został usunięty. Jeżeli gracz pragnie skorzystać z bonusu, musi do dnia 20/01/2011 dokonać wpłaty na konto BetClic.
Przepraszamy za niedogodności.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Siema,dziś ten bonus od podwojenia do 10 euro w grach jest jeszcze aktualny?
Wreszcie do 20 czy do dziś do 12.59 jest aktualny?
Jeśli ktoś korzystał jak z nadwyżką,norma? :p
Pozdro
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Może nie powinienem pisać w tym temacie ale najwyżej usuncie to. Mam pytanie czy zna ktos jakas strone gdzie sa opisane taktyki jak obracac takie bonusy?
 
Do góry Bottom