>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

R 58

rychlik

Użytkownik
@ dowczan
ja zagrałem na 3 zdarzenia z AKO ok. 1,68. żadne ze zdarzeń nie miało wyższego kursu niż 1,50. bonus dodali. jak z obrotem to nie pamiętam już ;)
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
no i walą w ....
nie dostałem konusa :grin:
napisali że się nie zarejestrowałem
co jest nieprawdą
zaczynają kombinować
a jak do tej pory wszystko z nimi było ok
 
K 0

kawmir

Użytkownik
wlasnie pytalem na czacie w pomocy i koles mowil ze nie mozna wplacic i wyplacic tylko trzeba to obraca. Jak betclick zauwazy ze tak bylo moze anulowac i wyplate i nawet zablokowac konto. A sam tak robie jak dostane bonus ale w zakladach sportowych wiec w sumie nie wiem czy wplacac czy nie???
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
wlasnie pytalem na czacie w pomocy i koles mowil ze nie mozna wplacic i wyplacic tylko trzeba to obraca. Jak betclick zauwazy ze tak bylo moze anulowac i wyplate i nawet zablokowac konto. A sam tak robie jak dostane bonus ale w zakladach sportowych wiec w sumie nie wiem czy wplacac czy nie???
No no pytajcie dalej na czatach o takie coś :|
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie gram nigdy w kasynie bo granie na payout 90 procent jest wg mnie totalnym frajerstwem, wczoraj jednak z nudow wplacilem 40 dostalem 40 bonusu oczywiscie 40 bonusu przegralem(obrot 25 krotny to jakies jaja) i 40 moglem bez problemu wyplacic na MB wlasnie kasa doszla akurat tutaj plus dla betclica✅
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Ja tez dostalem bonus 40zl od gier od betclica napisalem do supportu i pracownik Michal probowal mi wmowic ze nalezalo wplacic do 17 stycznia.Przytocze 4 punkty regulaminu jak jest naprawde:
Promocja trwa w Grach BetClic od godziny 09:55 CET w poniedziałek 17 stycznia do godziny 00:59 CET w piątek 21 stycznia.

• Promocja jest przeznaczona dla graczy grających za pieniądze, którzy dokonali pierwszego depozytu w okrasie jej trwania. Aby byc uprawnionym do wzięcia udziału w tej Promocji, gracz będzie musiał otrzymać specjalnego maila z ofertą Promocji.

• Maksymalna kwota bonusu, którą gracz może otrzymać to 40 zł.

• Bonus zostanie automatycznie dopisany do konta gracza.

I jakos z automatu go nie dostane bo pytalem o to...Widac jakie jest przeszkolenie pracownikow betclica...
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
oto odpowiedz od nich przynajmniej koles sensownie odpisał:
Witaj XXX,
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informujemy, że pracownik Michal przekazał Ci jak najbardziej prawidłowe informacje. Zadaniem naszych agentów nie jest wprowadzać w błąd naszych klientów. Bardzo prosimy respektować informacje, które od nich otrzymujesz. Pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni i mają za zadanie przekazać rzetelne informacje, tak stało się w Twoim przypadku.

Poniżej odpowiedź z Działu Promocji :
W wyniku błędu technicznego, datą ważności bonusu dla tego użytkownika był dzień, w którym promocja wystartowała, tj. 17/01/2011. Problem został usunięty. Jeżeli gracz pragnie skorzystać z bonusu, musi do dnia 20/01/2011 dokonać wpłaty na konto BetClic.
Przepraszamy za niedogodności.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o ponowny kontakt.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Siema,dziś ten bonus od podwojenia do 10 euro w grach jest jeszcze aktualny?
Wreszcie do 20 czy do dziś do 12.59 jest aktualny?
Jeśli ktoś korzystał jak z nadwyżką,norma? :p
Pozdro
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Może nie powinienem pisać w tym temacie ale najwyżej usuncie to. Mam pytanie czy zna ktos jakas strone gdzie sa opisane taktyki jak obracac takie bonusy?
 
Do góry Bottom