>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

artemis21 0

artemis21

Użytkownik
Nie wiem czy to jest jakiś błąd ale prawdopodobnie są 2 bonusy:
Pierwszy 40 zł od depozytu w grach tylko dla odbiorców maila
Drugi 40 zł od depozytu na zakłady
Dostałem ten bonus w grach i w zakładce bonusy pojawił mi się następny:
Moje oczekujące bonusy

Bonus do 40,00 zł przy następnej wpłacie.

Moje wykorzystane bonusy

09/09/2010 Bonus 40,00 zł
Ma tak ktoś jeszcze?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
to jest po prostu stary bonus
nie to sa 2 bonusy raz wplac 40zl i potem 2 raz 40zl aha pisza ze bonus tylko do gier a ja moge wykorzystac go w zakladach ????
takiego e-maila od nich nie dawno dostalem:

Szanowny Kliencie!
Rozpocznij wrzesień z hukiem dzięki wyjątkowemu bonusowi 40 zł, który znajdziesz w Grach BetClic!
Zagraj w swoje ulubione gry w BetClic
za dwukrotność stawki, którą wpłacisz. To doskonały prezent na początek miesiąca!
Odbierz swój bonus teraz!
Pozdrawiam,
Julia

&lt;table align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;272&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot; style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 12px; color: rgb(0, 0, 0);&quot; align=&quot;left&quot; height=&quot;25&quot;&gt;
Jak odebrać bonus?
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); padding-bottom: 3px;&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;img alt=&quot;1&quot; align=&quot;top&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;20&quot; height=&quot;20&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); padding-bottom: 5px; padding-right: 3px; padding-left: 5px;&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot; width=&quot;250&quot;&gt;Zaloguj się do działu Gier BetClic używając swojego loginu i hasła.&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); padding-bottom: 3px;&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;img alt=&quot;2&quot; align=&quot;top&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;20&quot; height=&quot;20&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); padding-bottom: 5px; padding-left: 5px;&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;Dokonaj dowolnej wpłaty na swoje konto BetClic między godziną 10:55 CEST
w czwartek 9 września, a 01:59 CEST
w poniedziałek 13 września.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); padding-bottom: 3px;&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot; height=&quot;9&quot;&gt;&lt;img alt=&quot;3&quot; align=&quot;middle&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;20&quot; height=&quot;20&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); padding-bottom: 5px; padding-left: 5px;&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;My natychmiast dodamy tyle samo aż do 40 zł.&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
K 0

kozasss

Użytkownik
pytanie
Mam pytanie odnośnie....
Na mistrzostwach światach w piłce nożnej zrobiłem sobie konto bo była promocja zakładu bez ryzyka wpłaciłem kasę wygrałem i wypłaciłem
Teraz wpłaciłem 40 zł i dostałem 40 zł bonusu... jakie są warunki jego wypłaty chodzi o to że 3 razy muszę obrócić tymi 40 zł po kursie 1,2 w zakładach gdzie są 3 kombinacje wyniku np piłka nożna ręczna hokej??i obojętnie ile zdarzeń na kuponie tylko żeby było 1.2?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Czyli można wpłacić 10 dostać kolejne 10 to swoje wpłacone można od razu wypłacić,a za 10 trzeba grać za obrót 300 euro żeby móc coś z tym zrobić?
To prawie jak nd ????
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
Czyli można wpłacić 10 dostać kolejne 10 to swoje wpłacone można od razu wypłacić,a za 10 trzeba grać za obrót 300 euro żeby móc coś z tym zrobić?
To prawie jak nd ????
10 swoich wyplacasz a z 10gratisowych ojrosów również nadwyzke można przelać
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
OK dzięki,a wiesz może czy przelaną nadwyżkę z bonusu na sporty obejmuje 3 krotny obrót jak jest to np. w Betsafe?
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
OK dzięki,a wiesz może czy przelaną nadwyżkę z bonusu na sporty obejmuje 3 krotny obrót jak jest to np. w Betsafe?
na 100% przelane środki nie trzeba obracać wszakże jest to bonus casynowy to co ma do tego bukmacher ????
wysokich wygranych ja z 10 ojrosów wyciagam po trochu i 110pln na lige europejską wyskrobałem ????
 
basturk66 0

basturk66

Użytkownik
G**no prawda,jeśli nie masz bonusu w zakładce Moje bonusu to bonusu nie otrzymasz po wpłacie na 100%
mylisz się tak samo myślałem bo też nie miałem w oczekujące bonusy zapytałem na czacie nawet to mówiła ze jak nie będę miał to mam to zgłosić ale wpłaciłem i kasa w kasynie x2 ????
 
Do góry Bottom