>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Bardzo ciekawa walka jutrzejszego poranka z gali w Japonii, z Osaki. Japończyk Ayumu Hanada skrzyżuje rękawice z reprezentantem Panamy Azael Villar, gdzie to rzadkość ale to przyjezdny pięściarz jest sporym faworytem, przynajmniej według STS bo niestety tylko oni wystawili kursy na tą walkę. Można tak uważać- Azael, 28mio latek z rekordem 19-1 (oraz 3 remisy) pierwszy raz przybył do Japonii w sierpniu ubiegłego roku i sensacyjnie odprawił w pierwszej rundzie Ryo Miyazaki. Tyle że trzeba to nieco umniejszyć bo Miyazaki wyglądał już zdecydowanie na boksera 'past-prime' i nie ma tu nic dziwnego bo miał spory rozbrat z ringiem- nie walczył przez blisko 6 lat i wprawdzie przed walką z panamczykiem wygrał dwie walki ale w słabym stylu. Co by też nie mówić to stwierdzenie że Miyazaki został znokautowany jest tutaj nieco na wyrost bo sędzia przerwał walkę chyba nieco przedwcześnie gdy Miyazaki próbował klinczować i nie wylądował na deskach. Do tej walki Villar był anonimem z nabitym rekordem, w którym też nie brakuje skaz i nie wydaje mi się żeby miał on jakiś szczególny potencjał. Warto skoncentrować się tutaj na lokalnym zawodniku. Ayumu Hanada, ledwo 20stolatek bez wątpienia ma opinie prospekta i co ciekawe ciężko tutaj jednoznacznie stwierdzić że to reprezentant gospodarzy bo parę lat spędził w Meksyku gdzie stoczył też kilka lat a działo się tak ponieważ zainwestowano w niego spore pieniądze-debiutował na ringach zawodowych już w wieku 16 lat (w Meksyku to dozwolone, w Japonii nie) i póki co ma bilans 8-1-1, remis zanotował z innym prospektem Ryutaro Nakagaki gdzie obaj pokazali kawał dobrego boksu i utwierdza mnie to w przekonaniu że Ayumu mimo rekordu wskazującego na punchera, boksuje też inteligentnie. Tutaj mamy walkę na 8 rund i zestawienie które według mnie daje spore szanse aby Hanada został wywindowany wysoko w rankingach. Do tego wspominany już Miyazaki miał ledwo 156 cm wzrostu a Hanada to jego przeciwieństwo- w tak niskiej kategorii wagowej ma kapitalne warunki fizyczne, którymi zdecydowanie dominuje nad panamczykiem i zakładam że go wypunktuje, na co w ogóle kursy już są totalnie zaskakujące.

A. Hanada @3,20 STS
A. Hanada przez decyzję @6,00 STS

1672948129393.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4108
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dosyć uboga sobota jeśli chodzi o sporty walki, przynajmniej jeśli chodzi o obstawianie. Jest w nocy gala w USA z walką wieczoru Gervonta Davisa gdzie na undercardzie są też ciekawe nazwiska ale zestawienia typowo ze zdecydowanymi faworytami. Do ringu wejdzie także Jaron Ennis, o którym nie ma co się szczególnie rozpisywać: ścisły top kategorii półśredniej, kapitalny pięściarz który zazwyczaj demoluje błyskawicznie rywali. Dlatego tutaj mamy bardzo niski próg ale może trochę życzeniowo liczę że walka jednak trochę potrwa. Dla Karena Chukhadzhiana to walka życia, wprawdzie Ukrainiec trenujący w Niemczech wygląda (bazując na jego pięściarskim CV) jakby się pojawił 'z znikąd' ale kiedyś już stawiałem jego walki i wydaje mi się że ma on podstawy aby naprawdę zostawić serce w ringu. Jest naprawde solidnie wyszkolony, nie wygląda na takiego który wyjdzie do ringu z takim kozakiem jak Ennis i od razu się podda. Liczę nawet na to że wytrwa do drugiej fazy walki.

Ennis- Chukhadzhian powyżej 3.5 rund @1,85 STS
Ennis w rundach 7-12 @6,00 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2072
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
  • Najlepsze analizy stycznia 2023 (1. miejsce)
  • #3263
Dziś w końcu mamy galę dla której warto zarwać noc, nawet mimo faktu że nie zobaczymy w ringu zawodników ze ścisłej czołówki. Ale wciąż w 3 głównych walkach mamy obecnie niemal kursy 50/50 co się po prostu nie zdarza. W dodatku dwie główne walki to pojedynki kategorii ciężkiej gdzie już w ogóle wyrównany matchmaking się zdarza od święta. W walce wieczoru nigeryjski koszmar Efe Ajagba stanie na przeciwko Stephana Shaw'a- warto podkreślić że ten wziął walkę w zastępstwie za Oscara Rivasa, około 2 tygodnie temu. Tutaj zaczyna się robić ciekawie bo Ajagba był początkowo solidnym faworytem rzędu 1,50 a obecnie rolę sie odwróciły i to Shaw jest delikatnym faworytem. Dlaczego tak się dzieje- zapewne z tego powodu że Ajagba został mocno obnażony przez Franka Sancheza, który go bez większych problemów wypunktował defensywnym boksem. Stephan Shaw jest również bardzo mobilny i niezły technicznie ale nie dysponuje mocnym ciosem (Sanchez miał Ajagbe na deskach). Wydaje mi się że to jednak półka niżej niż wspomniany Frank Sanchez, dlatego ja uważam że kursy na wygraną na punkty Ajagby są przesadzone. Przede wszystkim to nigeryjczyk jest tym mocniej promowanym i ma w rekordzie ciekawsze nazwiska, a i możliwe że z lekcji od Franka Sancheza wyciągnie wnioski. A Stephan Shaw ? Bez szału: pokonywał pięściarzy typu dziadek Booker którego wypunktował też Marcin Siwy albo Joey Dawejko który ma 178 cm. Więc mimo niezłych umiejętności to wydaje mi się że Stephan z takim wielkoludem jak Ajagba (niesamowite warunki fizyczne, zasięg aż 216 cm) już tak pewnie w ringu się nie będzie czuł, zwłaszcza jak odczuje jego siłe ciosu. Value jest tutaj w wygranej Ajagby na punkty.
W co-main evencie włoch Guido Vianello zmierzy się z Jonathanem Rice. Na moje to Vianello, mimo niezłego podłoża z ringów amatorskich zostanie dziś zweryfikowany i na tym się skończy budowanie jego nazwiska. Póki co rekord 10 wygranych- 9 przed czasem i jeden remis.. który mu podarowano bo Kingsleh Ibeh mógł spokojnie dostać tam wygraną, mocno porozbijał Włocha. W dodatku Vianello pod koniec października miał mieć łatwą walkę a męczył się ze słabiutkim szkotem McFarlane, wygrawając na dystansie 8 rund. Natomiast Jonathan Rice jest pod dwóch (niespodziwanych) zwycięstwach nad Michaelem Coffie gdzie pokazał się z bardzo dobrej strony i zaryzykuje stwierdzenie że może być obecnie w formie życia. A to pięściarz gabarytowo jak Kingsleh Ibeh (125 kg, o 17 więcej od Vianello) i jeśli Ibeh sprawiał mu spore problemy Vianello to uważam że Jonathan Rice go znokautuje w drugiej fazie walki.

Efe Ajagba na punkty@4,75 Superbet
Jonathan Rice przed czasem @3,50
Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11475
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dziś w nocy bardzo ciekawa gala Showtime- gdzie 3 główne walki (transmitowane od 3:00 także na Fightclubie) mają ciekawe podłoże bo takie coś praktycznie się nie zdarza że ... wszyscy są niepokonani. Dlatego szkoda że nikt nie wystawił kursów na tą galę, tym bardziej że przecież na Showtime w przeszłości walczyli przecież obecnie wielcy pięściarze jak Fury czy Wilder. No właśnie- nikt nie wystawił poza STS który stanął na wysokości zadania, w dodatku oferując bardzo przyjemne kursy.
Zacznę od walki z undercardu- niepokonanego Moses Johnson'a sprawdzi Terrell Jamal Woods. Moses na papierze wygląda jak jeden z wielu niepokonanych których sprawdzał Jamal Woods- swoją drogą niesamowita postać bo solidny bokser który nie przegrywa przed czasem i który od czasu do czasu zweryfikuje jakiegoś prospekta (własnie to zrobił w ostatniej walce dlatego pewnie kursy wyższe niż sie spodziewałem) ale wciąż to bokser co ma na koncie aż 55 porażek i walczy praktycznie co chwile. Tutaj nie widzę szans na sensację bo Moses Johnson jest uważany za prospekta, co jest jednak dosyć niespodziewane dla mnie bo ma już 30 lat i niezbyt obiecujące warunki fizyczne ale fakt jest taki że wypowiadają sie o nim w samych superlatywach. A zaufała mu uznana grupa promotorska 'Salita Promotions' podpisując z nim kontrakt w zeszłym roku i dzięki temu miał szansę na solidne przygotowania mając okazję do sparowania m.in z Jaredem Andersonem czy Danielem Dubois. Tam nawet padają deklarację że to przyszły mistrz (na ringach amatorskich miał spore sukcesy, wygrał m.in Złote Rękawice w 2015), ale tak daleko bym nie wybiegał. Technicznie Moses wygląda przyzwoicie a że Woods to journeyman premium i dystans 6ciu rund nie widzę innego rozwiązania niż pewna wygrana Johnsona przez decyzję.
Natomiast walka wieczoru jest niesamowicie ekscytująca- reklamowana jako starcie podopiecznych dwóch klasowych trenerów Ronnie Shields'a który prowadzi Davida Stevensa (22 lata, rekord 11-0) vs Buddy McGirt który będzie w narożniku Sean Hemphill'a (27 lat, 14-0). Na wstępie warto zaznaczyć że Stevens z Shieldsem współpracuje już od jakiegoś czasu, natomiast Hemphil z McGirtem od niedawna. Druga rzecz- walka miała się odbyć już w listopadzie ale wówczas Hemphill nabawił się kontuzji i ostatnią walkę stoczył ponad rok temu. Dla mnie faworytem tego starcia jest młodszy z tego zestawienia, na papierze Stevens wygląda jak prawdziwy prospekt z sukcesami z kariery na ringach amatorskich (rekord 60-8) na którego jest po prostu pomysł. Oczywiście Hemphil też jest doświadczony i to niewątpliwie niezły pięściarz ale sam fakt że jest o te 5 lat starszy już daje do myślenia. Natomiast kluczem w tej walce jest dla mnie fakt że David Stevens to lokalny pięściarz z Reading, Pensylwanii który bedzie walczył na gali u swojego promotora Marshalla Kauffmana a jak wiemy to szczególnie w boksie ściany sprzyjają gospodarzom. Oglądałem urywki z ich dostępnych walk i z tego co mi się wydaje to mimo lepszych warunków fizycznych Hemphila to jednak Stevens ma bardziej widowiskowy styl który będzie potrafił w tej walce narzucić a przy wsparciu fanów, walcząc u siebie to on powinien być tutaj faworytem. Mimo wysokiego procentu wygranych przed czasem obydwu bokserów to jednak myślę że wobec wysokiego poziomu jaki obaj prezentują to walka odbędzie się na pełnym dystansie 8miu rund gdzie liczę na wygraną Davida Stevensa.
Na tej gali walczy jeszcze jeden lokalny bokser Julian Gonzalez, również młody (ledwo 21 lat)- z rekordem 8miu wygranych, z czego wszystkie pojedynki wygrywał przed czasem z rywalami wątpliwej klasy a jak już sie mierzył z kimś konkretniejszym to sędziowie uratowali mu remis. Tutaj dostaje rywala dużo bardziej doświadczonego-Rosalindo Morales jest starszy o 8 lat i może nie ma jakieś wybitnej kariery zawodowej, którą także na jakiś czas stopował przez narodziny dziecka ale doświadczeniami i sukcesami z ringów amatorskich bije rywala na głowę. Dlatego w tego typu zestawieniach jak mamy typowego punchera przeciwko technikowi są zawsze spore szanse że puncher wystrzela się w pierwszych rundach i zostanie wypunktowany- chociaż tutaj warto próbować tylko ze względu na gigantyczny kurs bo normalnie to przeciwko lokalnym prospektom się grać nie powinno.

Moses Johnson przez decyzję @2,10 STS
David Stevens przez decyzję @5,50 STS
Rosalindo Morales przez decyzję @7,00
STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +590
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kursy na wszystkie Twoje typy już konkretnie spadły, zresztą nie pierwszy raz jest taka sytuacja. Ciekawe czy te spadki są spowodowane wysokimi stawkami naszych forumowiczów czy temat ten regularnie czytają ci co wystawiają kursy u bukmacherów, a może i jedno i drugie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Poprzednim razem przeczytałem post 15-20 minut po publikacji i kursy były albo obniżone, albo całkowicie zdjęte z STSu. Myślę, że ludzie odpowiedzialni za zarządzaniem ryzykiem śledzą temat na bieżąco i to nie tylko ten, bo linie na statystyki zawodników w NBA też mega szybko się zmieniają jak ktoś da znać na forum, a na zagranicznych bukach pozostają bez zmian.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kursy na wszystkie Twoje typy już konkretnie spadły, zresztą nie pierwszy raz jest taka sytuacja. Ciekawe czy te spadki są spowodowane wysokimi stawkami naszych forumowiczów czy temat ten regularnie czytają ci co wystawiają kursy u bukmacherów, a może i jedno i drugie.
a jaki może być limit na taką niszę w momencie gdy xavi mówi że to jedyny bukmacher oferujący tą galę i to w dodatku STS
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Może i śledzą, ale czasem kurs na handi w darcie w turnieju telewizyjnym wisiał pół dnia, a wrzuciłem 1500 i poleciał na łeb na szyję. A gdzie taki turniej przyrównywać do tej gali. Mowa o sts konkretnie.
 
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Panowie inwestujecie 200- 400 zł i są spadki o nawet 100%.
4-5 lata temu było lepiej ale też trzeba było mieć farta przy kursach z boksu.
Pracownicy STS komentowali to niedowierzaniem.
Jeżeli próbujesz coś za tysiąc to są problemy żeby zaakceptowali a jeżeli zaakceptują to w trakcie akceptacji zbijają kurs o polowe, np.
Ale to nie tylko STS czy Fortuna bo np niemieckie Tipico ( chwała sie wypłata do 100000€ w niektórych lokalach) a zamyka mecz bo 200€ położono na polską koszykówkę.
Rozmawiałem kiedyś z pracownica Fortuny i mówiła mi że wiekszość korekt kursów to zwykła manipulacja.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam grupe zamknięta z garstka osób. Gramy głównie niszowe rzeczy jak asy serwisowe z tenisa . Gdy wrzuce typ z obojętnie którego bukmachera to po kilku minutach, gdy kilka osób zagra kursy momentalnie lecą na łeb na szyję, bądź następuje korekta wystawionych lini w ostateczności bukmacher nawet usuwa zdarzenie z oferty. Dodatkowo jesli ktoś ma zlimitowane konto i probuje cos takiego zagrac to momentalnie zaklad trafia do akceptacji i u bukmachera zaświeca się czerwona lampka. Przykład chociaż dzis z rana: próbowałem zagrac za śmieszne 100zl w meczu tenisa Magda Linette poniżej 3.5 asow po 2.20 w betfan. Zaklad trafił do weryfikacji i został odrzucony po czym kurs zmienili na 1.60.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +232
M 86K

michalkin

Użytkownik
No i dobra. W 1 walce remis, którego nie dało się w żaden sposób postawić. Heh wiec wszystkie 4 sposoby zakończenia walki i tak byłyby na czerwono (1 przed czasem i dezycję, 2 przed czasem i dezycję)
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
No i dobra. W 1 walce remis, którego nie dało się w żaden sposób postawić. Heh wiec wszystkie 4 sposoby zakończenia walki i tak byłyby na czerwono (1 przed czasem i dezycję, 2 przed czasem i dezycję)
Właśnie to jest STS, pisałem kiedyś nawet pisemne reklamację ale z nimi nie wygrasz- nie można było postawić remisu a i tak nie przyznają zwrotów.

Niesamowity pech wczoraj, Woods mocno się postawił i Johnsonowi uratowano remis a ze Stevensem to czegoś takiego w życiu nie widziałem- już odhaczałem wygraną a on znokautował rywala na 3 sekundy przed końcem.
Co do limitów, to oczywiste że na niszowe wydarzenia sportowe wysokie stawki szybko zrzuca kurs. Ale wydaje mi się że większość nie stosuje żadnych schematów- dla przykładu ja zagrałem Stevensa po 5,50 na paru kuponach za łącznie 500 zł ale na każdym dołożone kurs 1,10 - 1,20 i kurs nawet nie drgnął.
Inna kwestia że bukmacherzy śledzą fora i ich zadaniem jest eliminować tzw 'cwaniaków' czyli po prostu tych co wygrywają- bo przecież obstawianie polega na tym żeby szacować błędnie wystawione kursy. Plus jest taki że w tych czasach bukmacherów jest jednak sporo + wciąż można obstawiac w lokalnych punktach. Inaczej to jest tak jak A ar0nek napisał- jak ktoś kto ma zlimitowane konto spróbuje coś obstawić to zakłady są weryfikowane przez analityków czy aby na pewno wszystko się z nimi zgadza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1738
K 1,7K

konradjerzy

Użytkownik
Ludzka psychika, słabostki i złe nawyki bardzo utrudniają skuteczne typowanie zakładów bukmacherskich i często są jedną z głównych przyczyn niepowodzenia.

Psychologia to nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Jeżeli myślisz o typowaniu zakładów bukmacherskich w kontekście długofalowego zysku to musisz wyzbyć się złych przyzwyczajeń i przestrzegać ściśle określonych zasad.

Xavi forum istnieje kilka lat a branża świetnie się rozwija😁
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Wolę zdechnąć niż u Juroszka postawić złotówkę. Mam nadzieję, że prędzej Ci lobbyści, którzy odpowiadają za pseudo-ustawę antyhazardową bekną, co się pewnie nie stanie.

Postawcie kosza w hicie dnia w tfu STS-ie, gdzie macie możliwość obstawiania dwudrogowo, a przy zakładzie adnotacja ZWYCIĘSTWO i się módlcie aby nie zakończyło się remisem bo wtedy zobaczycie jak działa ten pseudo bukmacher. Do Nich nic nie dociera, bo był remis i masz przegraną, więc na prosty, chłopski rozum nieważne co postawiłeś i tak przegrywasz 😅
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Ciekawa gala jutro w Tajlandii, w Bangkoku gdzie w walce wieczoru zmierzą się... japończyk z chińczykiem. Sednem tego zestawienia jest fakt że gale współtworzy chiński promotor Liu Gang ( były bokser, olimpijczyk z Barcelony 92). W stawce pas WBA International a walczyć o niego będzie promowany przez niego zawodnik: Wulan Tuolehazi który skrzyżuje rękawice z japończykiem Sho Kimura. Z tego zestawienia na papierze zdecydowanie lepiej prezentuje się Sho Kimura, tylko 34latek- mimo że wydaje się to idealny wiek dla pięściarza to raczej można założyć że jest zdecydowanie past-prime. Znikoma aktywność w ostatnie lata, a pół roku temu zaskakująco męczył się z rywalem który był noł-nejmem z rekordem 3-1 a i tak musieli mu ratować remis. Tam zaprezentował się mocno przeciętnie, dlatego to może być celowy zabieg dobrania rywala idealnego pod chińczyka- który wirtuozem nie jest, ale przegrywał tylko z niezłym Tanaką i walki na samym początku kariery. Dystans 12 rund tez tutaj powinienen promować Toulehaziego czyli boksera który jest młodszy i w potencjalnie lepszej dyspozycji. Tym razem kursy wystawił też Bet365 i są troche wyższe niż się spodziewałem, wydawało mi się że mogą być bliskie albo i Wulan w roli delikatnego faworyta więc value wydaje się w jego kierunku.

Wulan Tuolehazi @2,79 Efortuna
REMIS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Dziś wieczorem walka o pas 'Mistrzyni Hiszpanii'- gdzie nie ma co ukrywać że boks kobiet w tym kraju stoi na bardzo słabym poziomie ale w roli zdecydowanej faworytki widze Karlę Meride. To katalonka z krwi i kości i walczyć będzie u siebie w domu, w Barcelonie. Rywalką jest Marian Herreria i to ona (niestety kursy tylko STS) jest postawiona w roli delikatnej faworytki- najprawdopodobniej z prostego powodu: Herreria pokazała się w październiku na gali w Polsce gdzie zaprezentowała się w miare przyzwoicie w walce z Laurą Grzyb. Tu jednak warto postawić pytanie czy to nie Laura jednak prezentuje się troche gorzej niż się od niej oczekuje. W każdym razie ja widzę w roli faworytki Karlę, gdzie oczywiście argument własnych ścian już jest kluczowy- swoją drogą ćwiczy w ciekawej ekipie KO Verde gdzie na co dzień trenuje też np Sandor Martin. Ale tych argumentów jest zdecydowanie więcej- jest od rywalki młodsza, wyższa, leworęczna, o niewygodnym stylu- wprawdzie tez przegrała na ringach zawodowych jeden pojedynek, ale kontrowersyjnie na gali we Francji z reprezentantką gospodarzy. Jak się przyjrzeć dokonaniom w boksie amatorskim to też wszystko wydaje się na korzyść Meridy- zdobywała na turniejach krajowych złote medale i srebrne a Herreria może poszczycić sie 'tylko' brązowymi medalami. W dodatku obie Panie się z tych właśnie turniejów znają i na jednym z nich, 3 lata temu Merida wypunktowała Herrerie bez większych problemów. Zakładam że dziś będzie podobnie i realny kurs w tej walce to dla mnie 1,30 a biorąc i pod uwage fakt że w przypadku remisu bedzie zwrot to może i 1,20. Oczywiście zakładam że nie wydarzy się tutaj nic niespodziewanego i Merida wygra to przez decyzję (na co jest kurs 2,40) ale opcja bezpieczna jest także po niezłym kursie.

Karla Merida @2,00 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3751
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dziś też intrygujące zestawienie na OVO Arena Wembley- intrygujące bo takie coś że lokalny bohater, pięściarz o niezłym potencjale jest skazywany na pożarcie i daje mu się około 10% szans to sie po prostu nie zdarza. Oczywiście tutaj rywalem Anthony Yarde będzie kapitalny Artur Beterbiev o którym możemy śmiało powiedzieć że to jeden z najlepszych bokserów naszych czasów. W dodatku Anthony został już poniekąd zweryfikowany- rozbijał go past-prime Kovalev a na punkty przegrał tez z Arthurem Lyndonem (któremu się boleśnie zrewanżował). Oczywiście są argumenty które pozwalają mieć nadzieje- w końcu Beterbiev mimo że to bestia która na 18 walk wygrała wszystkie 18 przed czasem to jednak ta liczba tych zawodowych walk jak na fakt że skończył niedawno 38 lat nie jest jakoś szczególnie duża. Miał on też walki w których nie zachwycał a tutaj tak naprawdę chyba pierwszy raz stoczy typową 'wyjazdową walkę' gdzie ponad 10 tys ludzi będzie przeciwko niemu. Jaki będzie przebieg tej walki- nie zdziwi mnie nic, łącznie z tym że Yarde się postawi bardziej niż mu się daje szanse, ale równie dobrze może to przegrać na punkty albo i w pierwszych rundach. Liczę tutaj jednak że będzie odpowiednio przygotowany przede wszystkim taktycznie i wejdzie 'mądrze' w walkę nie dając od początku rozwinąć skrzydeł Beterbiev'owi. Bukmacherzy jako najbardziej realną opcję widzą że Yarde pare rund przetrwa- ale w drugiej fazie walki będzie już w opałach. Nie wiem czy u Polskich bukmacherów będzie taki zakład ale wpadła mi w oczy ciekawa opcja do zagrania z 'zakładów specjalnych' do tej walki, dostępnych na 22bet/1xbet itd-> Knock-down in rounds 1-6 NIE po fajnym kursie. Wydaje mi się że jeśli będzie knock-down to Beterbiev już nie dopuści aby walka była kontynuowana ale licze na to że to będzie naprawdę ciekawa walka która nie skończy się aż tak szybko.

Beterbiev-Yarde: Knock-down in rounds 1-6 NIE @3,20 1xbet/22bet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3854
Do góry Bottom