>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z jednej strony jeżeli przyjąć że walka zakończyła się na pkt. to zakład -7,5 rundy powinien wejść, a z drugiej jeżeli zakładamy że walka zakończyła się przez tech. dec. przed czasem (bo co do zasady zakończyła się przed regulaminowym czasem ale na pkt - to nie był zakład na wygraną przez KO/TKO). Poza tym z tego co pamiętam przy tej walce nie było zakładu dotyczącego tech dec jak czasami to bywa. Problemem jest że nie wiem na co się powołać przy składaniu reklamacji, do czego się odnieść.
a w rekordzie co maja obaj zawodnicy po tej walce? odnioslbym sie do rekordu przed i po walce tj. bilansu.
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Na boxrecu nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej walce. Natomiast można w necie wyczytać że walka zakończyła się przez techniczną decyzję w 6 rundzie na skutek zderzenia głowami i została przerwana, podliczono punkty i wygrał Cazares. Zakłady o których mówię to zakłady dwudrogowe, czyli jedna z podanych możliwości musi być rozliczona pozytywnie.
1) zakład - walka potrwa poniżej 7,5 rundy albo walka potrwa powyżej 7,5 rundy (mój typ to poniżej 7,5)

walka została przerwana w 6 rundzie, STS dokonuje zwrotu stawki. Jeżeli przyjąć w takim razie że walka byłaby rozliczona tak jak pisze xavi90 xavi90 przed czasem przez techniczną decyzję to powinien wejść drugi typ, czyli:

2) zakład - TAK zawodnik wygra przed czasem albo NIE zawodnik nie wygra przed czasem (mój typ Cazares przed czasem)

STS rozlicza ten zakład jako przegrany.

Oba zakłady to zakłady dwutorowe. Należy zadać sobie pytanie czy jakbym postawił że:
1) walka potrwa powyżej 7,5 rundy to bym wygrał (trwała 6 rund) ?
2) czy jakbym postawił że zawodnik NIE wygra przed czasem to bym wygrał (przecież walka zakończyła się przed czasem) ?

Zapewne w obu przypadkach przegrałbym także oba zakłady, z tym że w pierwszym przypadku miałem zwrot stawki a jakbym postawił powyżej 7,5 rundy to miałbym również przegraną. Czyli przy zakładzie dwutorowym mam obecnie 1 zwrot i 1 przegraną, a jakbym postawił odwrotnie to miałbym 2 przegrane...
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
STS to po prostu cwaniaki, tak samo jak z tymi przegranymi jak jest remis mimo że remisu nie można postawić. Tutaj moim zdaniem sytuacja jest oczywista- jeśli przegrany jest zakład że Cazares wygra przed czasem (z czym się zgadzam bo wygrał po podliczeniu punktacji) to logiczne jest to że wygranym zakładem jest jego wygrana na punkty. A co się z tym wiążę- w regulaminie nie jest to sprecyzowane więc dla mnie logiczne że zakład na poniżej 7.5 rundy jest wygrany. W przeciwnym razie jakby próg był np 3.5 rundy to też powinien być zwrot co jest totalnym absurdem. Jedyne co możesz zrobić to pisz do nich o przedstawienie konkretnego punktu z regulaminu.
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Dzięki wszystkim za porady i podpowiedzi i zaraz zabieram się za rozprawkę reklamacyjną, zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście dam tutaj znać jak to się zakończyło.

I zieloności w weekend, bo dzisiaj jest gal i wydarzeń ze sportów walki do wyboru do koloru. Dawajcie swoje typy i może dzisiaj uradzimy coś dobrego wspólnie. Nie zmienia to faktu że xavi90 xavi90 Twój typ i analiza walki z kursem @8.00 rewelka!
Pozdrowienia
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
W nocy udało się trafić bardzo przyjemny zakład a dziś mamy dzień/ noc z naprawdę niezwykłą ofertą na sporty walki. Z takich ciekawszych kursów to troche jestem zaskoczony kursami na walkę Bolotniks- Burton. To że są wyrównane to pewnie zasługa tego że Bolotniks wygrał ostatnio przez nokaut w 1 rundzie z faworyzowanym Stevenem Wardem a do tego gala jest u niego w Rydze, na Łotwie. Ale ani do jednego ani do drugiego nie przywiązywałbym szczególnej uwagi- Bolotniks to taki typowy bijok który wchodzi mocno od samego początku i tutaj miała farta że ustrzelił zdekoncentrowanego rywala błyskawicznie ale zakładam że na 10 pojedynków Ward wygrałbym z nim 8. A to że gala jest na Łotwie- oczywiście panuje zasada że ściany sprzyjają gospodarzą ale tutaj gale organizuje MTK Global i myślę że możemy liczyć na uczciwe sędziowanie. Ogólnie Łotysz to mocno ograniczony bokser z rekordem 16 wygranych/ 5 porażek. Moim zdaniem Bolotniks zostanie tutaj wypunktowany przez Hosea Burtona- to co ciekawe kuzyn Tysona Furego, bokser który przez wiele lat walczył z sukcesami na ringach amatorskich a od 2012 roku na ringach zawodowych gdzie nabił rekord 25 wygranych i 1 porażka (przegrał z będącym wówczas jeszcze w całkiem dobrej formie Frankiem Buglioni). Tak jak wspomniałem już o walce z Wardem - myśle że tutaj Bolotniks się wystrzela i dalej Burton go wypunktuje. A warunki fizyczne ma do tego kapitalne, przewaga w zasięgu kolosalna.



Hosea Burton na punkty @3,40 Etoto
kompletnie nie doceniłem Łotysza a on kompletnie zdominował walkę.. chociaż można równie dobrze powiedzieć że Burton nie umie boksować...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Nie mam tego w zwyczaju ale że dziś mamy święto sportów walki to gram AKO o łącznym kursie 7.89 (a możliwe że dołoże też niestety przeciwko Błachowiczowi) gdzie jak nie wejdzie coś to będę bardzo zaskoczony:
sts.jpg

Co do Alexandra Rigasa- faktycznie Mendy to konkretny zawodnik ale raczej już coraz słabszy, wprawdzie z Parzęczewskim przegrał nieznacznie ale z Czerkaszynem nie miał już nic szczególnego do powiedzenia i przegrał przed czasem. Tutaj dostaje Niemca na jego terenie który ma rekord 10-0 a wiemy jakie wałki odchodzą w Niemczech wiec jakby była potrzebna pomoc to Rigas ją dostanie.
Thorslund to światowa czołówka tej kategorii, zawodniczka promowana przez Sauderlanda który promuje tą galę a w dodatku tutaj dostaje zawodniczke z niższej kategorii wagowej która ostatni raz walczyła 15 miesięcy temu na gali... w Buku gdzie została wypunktowana bez większych problemów przez Ewelinę Pekalską.
Hrgovic to według mnie jeden z tych 'młodych wilków' który chyba najszybciej zapuka do światowej czołówki. Kompletnie nie rozumiem tej walki- dostaje on tutaj 39letniego Greka z nabitym rekordem 8-1, w dodatku który walczył w większości w Cruiser i w dodatku który wziął tą walkę.. 5 dni temu w zastępstwie za innego 'asa'. Wydaje mi sie że to może być cos podobnego jak ostatnio miał Różański z Turkiem z ciekawym rekordem.. Jak to wyjdzie za 1 rundę to będzie kompromitacja Hrgovica.
O Charlo pisano już w tym temacie- szanuje Derevyanchenko bo to naprawde kapitalny bokser ale nie wydaje mi się żeby w jakikolwiek sposób mógł się dobrać bo po prostu warunki fizyczne go ograniczają a Jermall jest naprawdę 'wielki' i bije bardzo inteligentnie.
Aleksander Jasiewicz to obiecujacy bokser, tutaj dostaje za rywala Denisa Mądrego który ma rekord 5-4 i jest raczej po to żeby dał dobre rundy Jasiewiczowi. Nie wydaje mi się żeby tu było możliwe inne rozstrzygnięcie niż szybka wygrana.
Co do Briedisa też nie będę się powtarzał- na ważeniu wyglądał świetnie, jak wiemy cała otoczka pod niego.. Jak go Dorticos nie ustrzeli w pierwsze 3-4 rundy to nie ma szans na to żeby Maris to przegrał.

AKO 7.89 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Nie mam tego w zwyczaju ale że dziś mamy święto sportów walki to gram AKO o łącznym kursie 7.89 (a możliwe że dołoże też niestety przeciwko Błachowiczowi) gdzie jak nie wejdzie coś to będę bardzo zaskoczony:
Pokaż załącznik 3440

Co do Alexandra Rigasa- faktycznie Mendy to konkretny zawodnik ale raczej już coraz słabszy, wprawdzie z Parzęczewskim przegrał nieznacznie ale z Czerkaszynem nie miał już nic szczególnego do powiedzenia i przegrał przed czasem. Tutaj dostaje Niemca na jego terenie który ma rekord 10-0 a wiemy jakie wałki odchodzą w Niemczech wiec jakby była potrzebna pomoc to Rigas ją dostanie.
Thorslund to światowa czołówka tej kategorii, zawodniczka promowana przez Sauderlanda który promuje tą galę a w dodatku tutaj dostaje zawodniczke z niższej kategorii wagowej która ostatni raz walczyła 15 miesięcy temu na gali... w Buku gdzie została wypunktowana bez większych problemów przez Ewelinę Pekalską.
Hrgovic to według mnie jeden z tych 'młodych wilków' który chyba najszybciej zapuka do światowej czołówki. Kompletnie nie rozumiem tej walki- dostaje on tutaj 39letniego Greka z nabitym rekordem 8-1, w dodatku który walczył w większości w Cruiser i w dodatku który wziął tą walkę.. 5 dni temu w zastępstwie za innego 'asa'. Wydaje mi sie że to może być cos podobnego jak ostatnio miał Różański z Turkiem z ciekawym rekordem.. Jak to wyjdzie za 1 rundę to będzie kompromitacja Hrgovica.
O Charlo pisano już w tym temacie- szanuje Derevyanchenko bo to naprawde kapitalny bokser ale nie wydaje mi się żeby w jakikolwiek sposób mógł się dobrać bo po prostu warunki fizyczne go ograniczają a Jermall jest naprawdę 'wielki' i bije bardzo inteligentnie.
Aleksander Jasiewicz to obiecujacy bokser, tutaj dostaje za rywala Denisa Mądrego który ma rekord 5-4 i jest raczej po to żeby dał dobre rundy Jasiewiczowi. Nie wydaje mi się żeby tu było możliwe inne rozstrzygnięcie niż szybka wygrana.
Co do Briedisa też nie będę się powtarzał- na ważeniu wyglądał świetnie, jak wiemy cała otoczka pod niego.. Jak go Dorticos nie ustrzeli w pierwsze 3-4 rundy to nie ma szans na to żeby Maris to przegrał.

AKO 7.89 STS
Bardzo fajny kuponik. Ja postawiłem na Briedisa, 2x Charlo i Radovana po łącznym kursie 3.38. Niestety walka Radovana z Talarkiem została odwołana z powodu koronawirusa w zespole Talarka.
Na Rigasa również postawiłem i od jakiegoś czasu dziwię się dlaczego jest na niego tak wysoki kurs.
Jeśli chodzi o polskie gale to stawiam również na Parzęczewskiego (TKO - zaryzykuję), Ślusarczyka i Salaburę.
Co do tego Bolotniksa, to od jakiegoś czasu zastanawiam się na tą walką, ale wolę ją odpuścić. I jeden i drugi przegrywali przed czasem, do tego walka na Łotwie i mogą się tam dziać różne dziwne rzeczy. Ciężko mi sobie wyobrazić że Anglik wygra tam na punkty, ale warunki fizyczne rzeczywiście mogą mu w tym pomóc.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Bardzo fajny kuponik. Ja postawiłem na Briedisa, 2x Charlo i Radovana po łącznym kursie 3.38. Niestety walka Radovana z Talarkiem została odwołana z powodu koronawirusa w zespole Talarka.
Na Rigasa również postawiłem i od jakiegoś czasu dziwię się dlaczego jest na niego tak wysoki kurs.
Jeśli chodzi o polskie gale to stawiam również na Parzęczewskiego (TKO - zaryzykuję), Ślusarczyka i Salaburę.
Co do tego Bolotniksa, to od jakiegoś czasu zastanawiam się na tą walką, ale wolę ją odpuścić. I jeden i drugi przegrywali przed czasem, do tego walka na Łotwie i mogą się tam dziać różne dziwne rzeczy. Ciężko mi sobie wyobrazić że Anglik wygra tam na punkty, ale warunki fizyczne rzeczywiście mogą mu w tym pomóc.
Przeciwko Talarkowi tez miałem grać- nawet że przegra przed czasem. Na Łotwie jest event organizowany przez Irlandzką grupę MTK Global w ramach tzw ' Golden Contract' która ma w swoim gronie m.in Tysona Furego a gala jest transmitowana na Sky Sports a w USA na ESPN więc jeśli Burton będzie lepszy to nie powinni go oszukać.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Sebastian Ślusarczyk

Zasłużenie przegrywa na pkt. Balonik pękł.

Jeden sędzia 8-0 w rundach
Załatwił mnie po całości. Moim zdaniem 8-0 w rundach jest słuszne. To tylko pokazuje poziom Polskiego boksu skoro gość pokonał cenionego Sęka i Gromadzkiego i od razu okrzyknięty dużym prospektem- a tutaj totalna weryfikacja. Pewnie zrobią rewanż ale nie widze w jaki sposób mógłby pokonać takiego Czyżyka którego styl kompletnie mu nie leżał, a co dopiero mówić o większych wyzwaniach.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Niesamowite, 40 letni Uzbek , nieprzygotowany z niższych kategorii wagowych, nie walczący od 2 lat sprzątnął Parzęczewskiego pojedynczym ciosem.. Niech Mati Borek zwija sprzęt bo chyba w swojej stajni nie ma już na kim oprzeć gal..
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
I dobrze, nie przepadam za Parzęczewskim i być może zostanie sprowadzony na ziemię, bo wydaje mi się że że po ostatnich walkach ze słabymi rywalami zbyt odleciał. Uważam, że prędzej czy później takie prowadzenie zawodnika skończyłoby się w podobny sposób, jednak myślałem że z lepszym rywalem.
U Ślusarczyka akurat zabrakło wyszkolenia i pomysłu na walkę. Okazał się zbyt jednowymiarowy, ale nie można mieć do niego większych pretensji, chłopak jeszcze się uczy i myślę że jakieś wnioski z tej walki wyciągnie.
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Na boxrecu nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej walce. Natomiast można w necie wyczytać że walka zakończyła się przez techniczną decyzję w 6 rundzie na skutek zderzenia głowami i została przerwana, podliczono punkty i wygrał Cazares. Zakłady o których mówię to zakłady dwudrogowe, czyli jedna z podanych możliwości musi być rozliczona pozytywnie.
1) zakład - walka potrwa poniżej 7,5 rundy albo walka potrwa powyżej 7,5 rundy (mój typ to poniżej 7,5)

walka została przerwana w 6 rundzie, STS dokonuje zwrotu stawki. Jeżeli przyjąć w takim razie że walka byłaby rozliczona tak jak pisze xavi90 xavi90 przed czasem przez techniczną decyzję to powinien wejść drugi typ, czyli:

2) zakład - TAK zawodnik wygra przed czasem albo NIE zawodnik nie wygra przed czasem (mój typ Cazares przed czasem)

STS rozlicza ten zakład jako przegrany.

Oba zakłady to zakłady dwutorowe. Należy zadać sobie pytanie czy jakbym postawił że:
1) walka potrwa powyżej 7,5 rundy to bym wygrał (trwała 6 rund) ?
2) czy jakbym postawił że zawodnik NIE wygra przed czasem to bym wygrał (przecież walka zakończyła się przed czasem) ?

Zapewne w obu przypadkach przegrałbym także oba zakłady, z tym że w pierwszym przypadku miałem zwrot stawki a jakbym postawił powyżej 7,5 rundy to miałbym również przegraną. Czyli przy zakładzie dwutorowym mam obecnie 1 zwrot i 1 przegraną, a jakbym postawił odwrotnie to miałbym 2 przegrane...

Dla zainteresowanych, reklamacja rozpatrzona pozytywnie i zakład poniżej 7,5 rundy rozliczony jako wygrany.💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
Do góry Bottom