>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Boks - typy z analizami

K 1,1K

komar54321

Użytkownik
STS chyba jako jedyny bukmacher wystawił kursy na walkę Rafała Jackiewicza z Rico Muellerem. Rafał już wiele razy kończył karierę, ale jak widać znów skusiła go oferta last minute za dobrą kase. Polak nie ukrywa, że z poważnym boksem nie ma już do czynienia. Prowadzi treningi i na tym tak naprawdę jego aktywność się kończy. Jedzie typowo po pieniądze i raczej nie będzie na siłę tracił zdrowia. Sam przyznał na Twitterze, że 3 dni temu robił pierwszą tarczę od grudnia 2019. Mueller wraca po porażce i powinien chcieć się pokazać. Na 25 wygranych walk 17 kończył przed czasem. Jackiewicz co prawda porażek przed czasem tylko 4, ale trzeba wziąć pod uwagę jego aktualną dyspozycję, jego nastawienie i dość mocnego rywala. Kurs bardzo dobry więc trzeba spróbować.


Mueller R. - Jackiewicz R. 1 zaw. wygra przed czasem @4,5 sts
Jackiewicz to wygrał niejednogłośną decyzja :D:D:D:D:D
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Kusi mnie kurs na Postola niemiłosiernie. Może Ramirez silniejszy fizycznie, ale Postol przegrywał tylko z Crawfordem i Taylorem, jest bardziej doświadczony i obyty w ringowych bojach. Nie twierdze, że na pewno wygra, ale w zupełności go nie skreślam, a ringowe doświadczenie i cwaniactwo jest po jego stronie. Szkoda nie spróbować.

Postol @ 5.55 fortuna
 
Ostatnia edycja:
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Natomiast największe value weekendu to dla mnie wygrana Briana Mendozy, najpewniej na punkty. Teraz kursy się trochę wyrównały (wyjściowy był 2,80) ale nie zdziwię się jak spadną jeszcze bardziej i Mendoza przed walką będzie według kursów faworytem. Brian Mendoza miał dosyć krótka karierę amatorską, ale był na tyle obiecujący że wskoczył na zawodowstwo szybko, debiutował w wieku 20 lat i obecnie mają 26 lat ma rekord 18 wygranych/ 1 porażka. Przegrał wprawdzie (niejednogłośną decyzją) ostatnią walkę ale rok temu podpisał 5 letni kontrakt z grupą Top Rank więc z pewnością w niego wierzyli ale co ciekawe Mendoza ten kontrakt rozwiązał i tutaj debiutuje w barwach nowej grupy, równie znanej 'Premier Boxing Champions' (która jest organizatorem gali). Jestem przekonany że Mendoza cały czas się rozwija, ćwiczy w grupie świetnego trenera Ismaela Salasa, gdzie sparuje z bokserską elitą- takimi asami jak Erislandy Lara (walczy na tej gali w walce wieczoru) czy Yordenis Ugas. Mendoza wprawdzie w rekordzie na 18 wygranych aż 13 rywali skończył przed czasem ale tutaj wskakuje kategorie wagową wyżej (miał problemy z robieniem wagi) wiec myśle że aż takiej mocnej siły rażenia nie będzie miał. Rywal- Thomas LaManna (starszy o 3 lata) to nikt wybitny, rekord wprawdzie okazały bo 28 wygranych i 3 porażki, ale z tego co widziałem to bokser walczący nudno, często schowany za podwójną gardą który nie zadaje jakieś sporej ilości ciosów. Do tego w swoim ostatnim pojedynku w styczniu tego roku przegrał przed czasem z Jorge Cotą gdzie zakończenie wydawać się może conajmniej dziwne (można zobaczyć TUTAJ, od 16:00) ale to tylko pozory, został poddany przez narożnik, w teorii w niegroźnej sytuacji ale przez całą walkę był bardzo obijany. Podejrzewam że Mendoza go wypunktuje bez większych problemów

Brian Mendoza przez decyzję @5,50 Betclic
(około 4.00 STS/ Efortuna)
piękny typ! Mendoza wygrywa jednogłośnie na pkt 96-94 i 2 razy 98-92. Szczerze mówiąc dla mnie ta punktacja to kpina, walka bardzo bliska, skłaniałbym się nawet bardziej do Lamanny, no ale cóż typ świetny! Gratulacje!
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
STS właśnie wystawił kursy na dwie rosyjskie gale w czwartek i piątek. Ewidentnie gale pod nabijanie rekordów i łatwe zwycięstwa faworytów także trzeba obstawiać sposób zakończenia, a to w trzech przypadkach wydaje się być stosunkowo łatwe.

Pierwsza walka jutro w Groznym. Niepokonany Aslambek Idigov walczy z Stanislavem Kashtanovem. Ten bilans ma wciąż dobry 35-5, ale ewidentnie zaczął go sprzedawać. Ostatnie trzy walki przegrane, ale nigdy nie przegrał przed czasem. Idigov mistrzem nokautu nie jest. Tylko 7 wygranych przed czasem na 18 pojedynków, a ostatnie trzy ciężkie boje zakończył na punkty.

Misiura i Ziyatdinov mają typowo rywali do nabicia kolejnego szybkiego zwycięstwa. Obaj często wygrywają przed czasem, a rywale naprawdę z niskiej półki. Varazdat Chernikov bilans 11-15 z tego 10 porażek przed czasem, w tym 6 ostatnich z rzędu przegrał bardzo szybko, prawie wszystkie w rundach 1-3. Gasan Gasanov przegrywał 9 razy w karierze i 8 razy przez KO/TKO.

Wydaje się, że można zrobić z tego niezły tripel.


Aslambek Idigov - Stanislav Kashtanov 1 wygra na punkty @1,5
Oleg Misiura - Varazdat Chernikov. 1 wygra przed czasem @1,3

Artur Ziyatdinov - Gasan Gasanov 1 wygra przed czasem @1,2
AKO: 2,34

STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Pierwsza walka jutro w Groznym. Niepokonany Aslambek Idigov walczy z Stanislavem Kashtanovem. Ten bilans ma wciąż dobry 35-5, ale ewidentnie zaczął go sprzedawać. Ostatnie trzy walki przegrane, ale nigdy nie przegrał przed czasem. Idigov mistrzem nokautu nie jest. Tylko 7 wygranych przed czasem na 18 pojedynków, a ostatnie trzy ciężkie boje zakończył na punkty.

Misiura i Ziyatdinov mają typowo rywali do nabicia kolejnego szybkiego zwycięstwa. Obaj często wygrywają przed czasem, a rywale naprawdę z niskiej półki. Varazdat Chernikov bilans 11-15 z tego 10 porażek przed czasem, w tym 6 ostatnich z rzędu przegrał bardzo szybko, prawie wszystkie w rundach 1-3. Gasan Gasanov przegrywał 9 razy w karierze i 8 razy przez KO/TKO.

Wydaje się, że można zrobić z tego niezły tripel.


Aslambek Idigov - Stanislav Kashtanov 1 wygra przed czasem @1,5
Oleg Misiura - Varazdat Chernikov. 1 wygra przed czasem @1,3
Artur Ziyatdinov - Gasan Gasanov 1 wygra przed czasem @1,2
AKO: 2,34
STS
coś się tutaj nie klei kolego :D
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Świetny kurs dało eToto na zwycięstwo Akhmedova na punkty. Wraca on po pierwszej porażce w karierze zawodowej, która odniósł prawie rok temu z rąk Mario Barriosa. Wcześniej 7 zwycięstw i co prawda 6 przed czasem, ale chyba za wcześnie żeby określać go mianem killera. Rywal wydaje się mega twardy. Walczył z wieloma zawodnikami z czołowej 30 i na 11 porażek tylko 2 razy przegrywał przed czasem. Doświadczony, nie powinien dać sobie zrobić krzywdy. Bardzo dobry kurs, na STS czy eWinner to samo zdarzenie tylko 4,0. Trzeba spróbować.

Batyr Akhmedov vs Rey Perez
Batyr Akhmedov by Decision or Technical Decision
@7.50
więcej niż 3,5 rundy @1,75

eToto
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Crowley z bilansem 18-0 i tylko 9 wal zakończonych przed czasem. W ostatnich latach jeśli wygrywał przez KO/TKO to tylko z zawodnikami którzy lubią się przewracać. Do takich na pewno nie należy Josh Torres. Na jego koncie 6 walk przegranych, ale wszystkie na punkty. Nie znokautował go m.in Mike Alvarado i wydaje się, że skoro Crowley nie ma wybitnie mocnego ciosu, to powinien wygrać to przez decyzję.
Podobny przebieg walki przewiduje w pojedynku Herring - Oquendo. Herring faworytem, ale nawet 50% walk nie skończył przed czasem. Ostatnie 4 pojedynki zakończone UD, a większość wygranych przed czasem na początku kariery, gdzie przeciwnicy byli z niskiej półki. Oquendo przegrał co prawda 2 na 6 walk przed czasem, ale rywalami byli wtedy typowi puncherzy Juan Manuel Lopez i Wilfredo Vazquez Jr.
Wydaje się więc, że obaj faworyci nie mają na tyle umiejętności kończenia przed czasem, a twardzi przeciwnicy na pewno się nie położą.

Cody Crowley - Josh Torres Crowley na pkt @1,5
Jamel Herring - Jonathan Oquendo Herring na pkt @1,5

AKO: 2,25

STS
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Bez obrazy M musampha bo zawsze miło jak ktoś podaje typy z boksu ale według mnie takie granie kursów po 1.20 - 1.50 jeszcze do tego na dokładny sposób wygranej i uwzględniając fakt że mowa o polskich bukmacherach gdzie dochodzi podatek to moim zdaniem mija się z celem. Tak jak zresztą widzisz wyżej gdzie nie wszedł Ci kurs 1,20 bo Gasanov sprawił sporą niespodziankę. Nie zmienia to faktu że podoba mi się typ na Akhmedova, zgadzam się że po tym kursie to spore value, Herring też na punkty powinien wygrać ale na Crowleya bym uważał- nie było jeszcze ważenia ale on będzie miał zdecydowaną przewagę warunków fizycznych i jest z wyższej kategorii wagowej. Pozdrawiam
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Mi natomiast dziś podoba się typ na to że Jared Anderson wygra przez decyzję. Pisałem już o nim wcześniej że to krótko mówiąc 'nowy Wilder', niecałe 21 lat a zapowiada się bardzo dobrze. Póki co wszystkie 5 walk wygranych przed czasem gdzie najdalej walka doszła do 3 rundy. Ale to byli rywale jednak trochę gorszej jakości niż dzisiejszy- prawie wszyscy ważyli w okolicach 100 kilogramów więc nie do końca typowi 'ciężcy'. Co ciekawe Anderson też przybiera na wadze- ważył zazwyczaj około 107 kg a teraz na ważeniu wniósł ponad 112 co się troche może odbić na mobilności. Rodney Hernandez ostatnio wprawdzie przegrał ostatnią walkę już w 2 rundzie ale to było ze świetnym Martinem Bakole i tam miał potężne rozcięcie nad okiem którego nabawił się już w pierwszych minutach walki ale to wciąż naprawde dobry bokser- rekord 13 wygranych / 9 porażek ale tylko 2 przed czasem a walczył z naprawde wieloma mocnymi nazwiskami wagi ciężkiej (jak chociażby Adam Kownacki z którym przewalczył jako jeden z nielicznych dystans pełnych 8 rund- a tutaj walka zakontraktowana jest na 6). Do tego to też kawał byka, 115 kilogramów i nie wydaje mi się żeby padł tutaj szybko zwłaszcza że Anderson to bokser który bazuje raczej na pojedynczym ciosie a nie na kombinacjach (tak jak wspominałem- Wilder) to Rodney jest w stanie przeklinczować walkę. U zagranicznych (Bet365 etc) spadło już do 3.5 a w Efortunie mamy wciąż 6.5

Jared Anderson na punkty @6,50 Efortuna
dotarł do 4 rundy to over by wszedł ale troche zabrakło :(
 
Ostatnia edycja:
M 76

marian555

Użytkownik
Mnie ciekawi walki Mark Heffron - Denzel Bentley . Kursy prawie 50/50 a jak wy zapatrujecie tę walkę? Oglądałem na YT walki obu może ktoś bardziej fachowym okiem na to spojrzy w czyją stronę iść?
 
K 245

kensei

Użytkownik
Mnie ciekawi walki Mark Heffron - Denzel Bentley . Kursy prawie 50/50 a jak wy zapatrujecie tę walkę? Oglądałem na YT walki obu może ktoś bardziej fachowym okiem na to spojrzy w czyją stronę iść?
Cóż kursy odzwierciedlają sytuację, obaj zawodnicy to raczej spora niewiadoma, rekordy nabite, bez żadnych znaczących nazwisk, obecnie notowani jako nr 6 i 10 w Wielkiej Brytanii. Nie jest to dobry wybór do typowania, chyba, że ktoś lubi lotka puszczać.
Po samych statystykach skłaniałbym się jednak ku Denzelowi, jako że rozpoczął kariere w 2017 i stopniowo idzie w góre(z poziomem przeciwników), Heffron natomiast boksuje od 10 lat, a jednak żadnej walki o tytuł, czy chociażby przeciwników z wyższej półki.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Jestem trochę trochę zaskoczony (ale pozytywnie) kursami na walkę wieczoru z gali która ma miejsce dziś w nocy w Managua- Nicaragua. Tam gale rządzą się swoimi prawami ale niektórych lokalnych bokserów mają całkiem niezłych a ich gale cechują się tym że wielu bokserów walczy miedzy sobą... nawet kilka razy w roku. Tak też mamy dzisiaj gdzie w roli underdoga (i to sporego) jest stawiany Aron Juarez a faworytem jest Alexander Espinonoza. Moim zdaniem obaj to bardzo porównywalni zawodnicy o czym świadczą pozycje w Boxrec (to nie wyrocznia ale najbardziej popularny portal bokserski) gdzie Espinoza jest notowany na 84 pozycji a Juarez ledwo 6 pozycji niżej. Obaj bokserzy walczyli między sobą dwukrotnie- w lipcu i listopadzie 2017 i wówczas w pierwszej walce padł remis a w drugiej wygrał niejednogłośnie Espinoza ale z tego co czytam to spokojnie obie walki mógły iść w kierunku Juareza. Od tamtej pory wydaje mi się że to Juarez zrobił postęp- stoczył 9 walk z czego wygrał 7 ale te dwie porażki byly wytłumaczalne bo jedna z czołowym zawodnikiem lokalnym a druga to walka wyjazdowa do Rosji. Alexander Espinoza wprawdzie też wygrywał ale w przedostatniej walce przegrał przez ciężki nokaut, coś jak Szpilka od Chisory:


Uważam że po takim ciężkim nokaucie żaden bokser już nie jest taki sam, wprawdzie to było rok temu i w marcu tego roku Espinoza stoczył jedną walkę gdzie wypunktował rywala ale to był bokser z ujemnym rekordem i z niższej kategorii wagowej. Natomiast Juarez warunki fizyczne ma lepsze wiec moim zdaniem to jest walka która będzie bardzo wyrównana a wobec nokautu który na pewno zostawił ślad na zdrowiu a pewnie i w psychice to skłaniam się ku Juarezowi.

Aron Juarez @5.75 STS

/ Juarez na punkty @9.00 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Jestem trochę trochę zaskoczony (ale pozytywnie) kursami na walkę wieczoru z gali która ma miejsce dziś w nocy w Managua- Nicaragua. Tam gale rządzą się swoimi prawami ale niektórych lokalnych bokserów mają całkiem niezłych a ich gale cechują się tym że wielu bokserów walczy miedzy sobą... nawet kilka razy w roku. Tak też mamy dzisiaj gdzie w roli underdoga (i to sporego) jest stawiany Aron Juarez a faworytem jest Alexander Espinonoza. Moim zdaniem obaj to bardzo porównywalni zawodnicy o czym świadczą pozycje w Boxrec (to nie wyrocznia ale najbardziej popularny portal bokserski) gdzie Espinoza jest notowany na 84 pozycji a Juarez ledwo 6 pozycji niżej. Obaj bokserzy walczyli między sobą dwukrotnie- w lipcu i listopadzie 2017 i wówczas w pierwszej walce padł remis a w drugiej wygrał niejednogłośnie Espinoza ale z tego co czytam to spokojnie obie walki mógły iść w kierunku Juareza. Od tamtej pory wydaje mi się że to Juarez zrobił postęp- stoczył 9 walk z czego wygrał 7 ale te dwie porażki byly wytłumaczalne bo jedna z czołowym zawodnikiem lokalnym a druga to walka wyjazdowa do Rosji. Alexander Espinoza wprawdzie też wygrywał ale w przedostatniej walce przegrał przez ciężki nokaut, coś jak Szpilka od Chisory:


Uważam że po takim ciężkim nokaucie żaden bokser już nie jest taki sam, wprawdzie to było rok temu i w marcu tego roku Espinoza stoczył jedną walkę gdzie wypunktował jednego rywala ale to był bokser z ujemnym rekordem i z niższej kategorii wagowej. Natomiast Juarez warunki fizyczne ma lepsze wiec moim zdaniem to jest walka która będzie bardzo wyrównana a wobec nokautu który na pewno zostawił ślad na zdrowiu a pewnie i w psychice to skłaniam się ku Juarezowi.

Aron Juarez @5.75 STS
/ Juarez na punkty @9.00 STS
Typ fajny, ale coś się tu nie zgadza. KO które wklejasz pochodzi wydaje mi się z innej walki. Rzeczywiście przedostatnią walkę Espinoza przegrał, ale przez TKO w 2 rundzie i został wyliczony na stojąco ( do obejrzenia na jołtubie po hasłem : "Alexander Espinoza vs Dixon Flores - Bufalo Boxing Promotions".
Pozdro
 
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Typ fajny, ale coś się tu nie zgadza. KO które wklejasz pochodzi wydaje mi się z innej walki. Rzeczywiście przedostatnią walkę Espinoza przegrał, ale przez TKO w 2 rundzie i został wyliczony na stojąco ( do obejrzenia na jołtubie po hasłem : "Alexander Espinoza vs Dixon Flores - Bufalo Boxing Promotions".
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Typ fajny, ale coś się tu nie zgadza. KO które wklejasz pochodzi wydaje mi się z innej walki. Rzeczywiście przedostatnią walkę Espinoza przegrał, ale przez TKO w 2 rundzie i został wyliczony na stojąco ( do obejrzenia na jołtubie po hasłem : "Alexander Espinoza vs Dixon Flores - Bufalo Boxing Promotions".
Pozdro
O kurde faktycznie, to KO jest z walki Darwina Martineza z Julio Borda którzy walczyli wówczas na tej samej gali w walce przed Espinoza- Dixon stąd też wkradł się błąd ale na przyszłość będe weryfikował dwa razy. Niemniej jednak dla mnie zmienia to tyle że z szans 60/40 na Juareza obstaje przy 50/50. Video z tamtej porażki Espinozy TUTAJ (też sporo przyjął)
pozdrawiam
 
Do góry Bottom