>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

S 54

szymi16

Użytkownik
Betsson kurs 1,73

Aleksander Powietkin(30-1, 22 KO)-Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO) 1 1,10
Oleksandr Usyk (10-0, 9 KO)- Thabiso Mchunu (17-2, 11 KO) 1 1,05
Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO- Joe Smithem Jr (22-1, 18 KO) 1 1,50

Wiadomo ze Povietkin jest duzo lepszym bokserem od Stiverne dodatkowo walczy u siebie jedyna szansa na zwyciestowo Amerykanina to przypadkowy cios chociaz nie wydaje mnie się zeby go bylo na to stac Povietkin zanotowal lekko ponad 100kg wiec raczej bedzie szybki w tej walce a nigdy nie mial szklanej szczeki.

Usyk kurs 1,05 w ogole sie nie powinno ruszac ale jestem jakos tak pewny ze Ukrainiec sie przejdzie po Mchunu ze gram. 10 cm wyższy i 14cm zasiegu. Widzielismy jakim bokserem jest Usyk z naszym Glowackim.

O Hopkinsie pisal juz kolega wyzej, ostatnia walka na pozegnanie legendy wiec raczej nie da dadza mu przegrac. Z czysto sportowego punktu widzenia to Smitch to nie ta liga Bernard wypunktuje go spokojnie. Juz w walce z Fonfara po poczatku pojedynku gosc z budowy nie wiedzial co sie dzieje i myslalem ze Andrzej zaraz to ogarnie niestety dostal przypadkowa bombę i jak to sie skonczylo wszyscy widzieli. Jedynie co moze martwic to 2 letnia przerwa od boksu i 52 lata na karku ale biorac pod uwage profesjonalizm Bernarda jestem spokojny
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Bernard Hopkins vs Joe Smith Jr - Joe Smith Jr. - 2.50 - Bet365 ✅✅✅
Trzeba skończyć ten kabaret z analizami śmieszków z kursami 1.05 na Usyka czy 1.50 na dziada Hopkinsa bo aż mnie oczy bolą od tych bzdur.
W wieku 52 lat to się powinno siedzieć w fotelu z pilotem w ręku i patrzeć na gablotę z trofeami zdobytymi podczas swojej kariery, a nie brać walki o pas (praktycznie to pasek od spodni) Hopkins zatracił już wszystko oprócz sprytu. Nigdy nie bił mocno, a zwłaszcza teraz. Z szybkości też nic nie zostało. Jeśli chcecie wyszukiwać sobie argumenty do grania na dziadka to musicie szukać ich w walkach z przed kilku lat. Ostatni raz walczył 2 lata temu a od tamtego czasu jego przeciwnik ciągle pnie się w górę. Wszyscy bronicie Andrzejka, że dostał lucky puncha tylko po to, aby zwiększyć wiarygodność że uważacie Smitha za cieniasa a tak naprawdę nic o nim nie wiecie. O umiejętności Smitha i siłę jego ciosu się nie martwię. Obawiam się jedynie przekrętu sędziowskiego, których jest coraz więcej (Ward i Whyte) Hopkins do tej walki zmienił trenera i nie wyjdzie już z Emmanuelem Stewardem co jeszcze bardziej mu skomplikuje sytuację. Smith jest zmotywowany, pokonanie legendy otworzy mu drogę do jeszcze większych walk. Number One Contendera już zjadł w 1 rundzie, liczę, że zrobi to samo z Hopkinsem. Pograne po kursie 3.00 kilka dni temu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Zdumiewa mnie to lekceważenie Smitha i wychwalanie kata.
Super, że kursy na Smitha z Fonfarą były jakie były, ale do cholery znokautował bardzo dobrego pięściarza w 1 rundzie i nawet jakby ta walka miała trwać dłużej to ja specjalnej przewagi ze strony Fonfary nie widziałem.
Poza tym wypada jeszcze pamiętać, że Smith już ma świetny rekord i dopiero wchodzi w optymalny boksersko wiek...
...a z drugiej strony podniecacie się zawodnikiem, który oczywiście był świetnym bokserem, ale aktualnie jest ponad 50 letnim dziadkiem, który do tego ostatni raz bił się ponad 2 lata temu.
Dla mnie kpiną jest ten rozkład kursów
Smith DNB
2,65 w betsson
 
H 259

hmista3

Użytkownik
Bernard Hopkins vs Joe Smith Jr - Joe Smith Jr. - 2.25 - STS
Ja także popieram typy poprzedników. Facet w wieku 52 lat powinien trenować młodszych, a nie brać się za walki. Poza tym wypowiedzi Smitha wskazują, że litości dla byłego mistrza nie będzie. Ta walka powinna być walką wieczoru w Polsat Boxing Night, a nie HBO Boxing.
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Spokojnie odrobi się. Hopkins jednak spuchł i wiek zrobił swoje bo przecież nie ten cepiarz który prul powietrze czekam tylko kogo teraz dostanie to da zarobić. Hopkins kończy karierę niczym nasz Albercik Sosnowski wypadajac z ringu z taksówkarzem z Belfastu
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Masz rację, Hopkins nie miał już siły stać, więc postanowił odpocząć na podłodze poza ringiem. Ta 16 koło twojego nicku to chyba wiek bo nikt poważny by takich bzdur nie wygadywał.
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Do czasu nokautu raczej wygrywal na pkty i gdyby dalej tak to wygladalo to by wygral dal sie zlapac bo byl juz zmeczony i cepiarz w koncu trafil, dopoki byl swiezy i mial sily to raczej Smith nie trafial. Nie ma co gadac zagrales po kursie 3 wiec jestes 20zl na czysto zarobiony i tyle
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Uwielbiam te mądrzenie się po tym jak komuś wejdzie jeden typ a ktoś podawał inny. Smith jest prymitywny z tym że nieustępliwy i to po prostu wystarczyło na niestety już widocznie zardzewiałego Hopkinsa, choć w momencie przerwania pojedynku walka była bliska remisu a uniki rotacyjne i bezpośrednie prawe bite z kontry przez B-Hopa wciąż pokazywały jego niesamowite zdolności. I oczywiście, że Smith pruł powietrze - jak na taką ilość ciosów niewiele dochodziło do szczęki Kata. Co do przerwania pojedynku - Hopkins zawsze był płaczkiem i szukał wymówek (np. pierwsza walka z Dawsonem) ale nigdy nie odmawiał rywalom wyjścia do ringu. Choć przy takim upadku faktycznie mogło mu się coś stać. Wziął młodego głodnego Smitha no i przeliczył się z jego siłą ciosu, która jest abstrahując jego jedynym atutem obok nieustępliwości. Różnica z walki z Fonfarą jest taka, że tu Smith trafił ładną akcją, a z Andrzejem wyszedł totalny lucky punch. Tak czy siak może dostanie szanse od jakiegoś Stevensona, choć obecnie każdy z TOP10 go robi.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
To nie mądrzenie tylko fakty. Jesteście gorszymi prymitywami jeśli chodzi o stawianie niż według was Smith jako bokser. Boli was to, że miał nad dziadem przewagę. Hopkins wygrał tylko 4 rundę, a w każdej uciekał jak mała dziewczynka. Te jego ciosy to musiały łaskotać Smitha skoro po każdym ciosie parł bardziej do przodu zdenerwowany tym, że coś go musnęło. Poza tym pokazał świetne cardio skoro miał nadal siły po 8 rundach na takie akcje kiedy przez cały dystans musiał dosłownie biegać za spierniczającym staruchem. Już się szykowała ustawka gdyby nie świetna akcja Smitha. Zachowujecie się dokładnie jak Hopkins. Nie potraficie się przyznać do błędu tylko zrzucacie wszystko na farta i starość. Skoro się tak tłumaczycie to po jaką cholerę stawialiście żałosny kurs 1.50? Następną okazję na legendę macie w starciu Joshua vs Kliczko. Jestem przekonany, że będzie walić na Włada bo to przecież legenda...
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Te łaskotanie i parcie do przodu to sie nazywa frustracja kolego. W boksie chodzi o to zeby trafiać a to że Hopkins bije lekko kazde wie i nie ma nokautujacego ciosu jak Twoj bohater Smitch. I jak wedlug Ciebie wygral tylko 4 runde to chyba liczyles te wszystkie ciosy w powietrze. Strasznie sie unosisz i grzejesz udalo ci sie trafic to dobrze ciesz sie ale nie rzucaj sie. Gdyby nie ta akcja z 8rundy i walka potrwala do konca to czy Hopkins wygrywalby na pkt czy nie i tak by wygral bo by skrecili Smitcha. A malo brakowalo a w tej akcji gdyby nie to ze wyraznie bylo widac ze po ciosach a lekko by go pchnal to by zrobili walke no contest. Jak jestes tak pewny Anthonego z Kliczka to laduj juz dzisiaj kto ci broni ???? dla mnie walka 50/50
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
To w takim razie w boksie chodzi o uciekanie przed przeciwnikiem i dostawaniem za to punkty? Kurde, nie wiedziałem o tym
Ładować kurs 1.44 to chyba możesz jedynie ty śmieszny koleżko ????
Z kim ja w ogóle rozmawiam, jakieś trolle na forum wjechały...
Bez odbioru
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Następną okazję na legendę macie w starciu Joshua vs Kliczko. Jestem przekonany, że będzie walić na Włada bo to przecież legenda...
Akurat tam to może mieć sens bo mimo, że Joshua będzie faworytem, to na Kliczko jest bardzo ciekawy kurs 2,9.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Akurat tam to może mieć sens bo mimo, że Joshua będzie faworytem, to na Kliczko jest bardzo ciekawy kurs 2,9.
Za Smithem i kursem 3.00 na niego przemawiało o wiele więcej niż za Kliczko z Joshuą. Kurs bardzo fajny, zwłaszcza że Wład to i tak nadal TOP3 wagi ciężkiej, ale z Joshuą nie ma szans. Ten gość to atleta nie z tej ziemi, skoro ciosy Fury&#39;ego robiły krzywdę Kliczce to ciosy Anthonego mogą go znokautować. Zwłaszcza, że to właśnie on z braci miał i ma słabszą szczękę. Przewaga szybkości duża na korzyść Brytola. Tutaj również ogromną rolę odegra wiek. Kliczko już teraz pewnego poziomu nie przeskoczy i jedynie co to może zawalczyć lepiej niż z Furym. Można upatrywać szansy na idealnie wymierzony cios Władimira bo również ma z czego uderzyć, ale czy skupiony i spokojny Joshua da się trafić? Szczerze wątpię. Upatruję długą walkę i jeśli nie wygrana Joshuy przez TKO w okolicach 10 rundy to zdecydowana przewaga punktowa
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Skoro się tak tłumaczycie to po jaką cholerę stawialiście żałosny kurs 1.50? Następną okazję na legendę macie w starciu Joshua vs Kliczko. Jestem przekonany, że będzie walić na Włada bo to przecież legenda...
Hipokryzja.
A co, jesteś taki pewny Joshuy, że postawisz na &quot;żałosny&quot; kurs 1,40?
A może jesteś w stanie wskazać boksera z TOP10 LHW którego Smith pokonuje? Typ przegrany bo przejechałem się na wieku B-Hopa i jego magia po prostu przestała działać. Jednak gloryfikowanie Smitha to jest przesada. Solidny rzemieślnik i tyle, jak widać na takiego Kata już wystarczyło.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Nie mogę zgodzić się, że Kliczko będzie bez szans.
Z Furym naruszony specjalnie nie został. Trochę go zlekceważył, został skarcony i nie potrafił w trakcie walki tego zmienić… tutaj wiadomo, że przygotuje się już na 100%
Wieku Kliczki i Hopkinsa nie ma w ogóle co porównywać. Wiadomo, że Ukrainiec będzie powoli dołował ale jest to jeszcze spokojnie wiek do walk i tytułów mistrzowskich.
Joshua zapewne w końcu zdominuje ringi ale póki co główny problem z nim jest taki, że nie bił się jeszcze z nikim topowym! (Tylko nie wyskakiwać tutaj z Martinem)
Ogólnie skłaniam się w stronę późnego zwycięstwa lub na punkty Joshuy, ale granie go po 1,4 też będzie niepoważne.
Na tę chwilę MO całkowicie bym odpuścił i poszedł właśnie w stronę dużej liczby rund albo nawet pełnego dystansu….
Z tym, że do walki jeszcze full czasu więc bez spiny ;)
A może jesteś w stanie wskazać boksera z TOP10 LHW którego Smith pokonuje?
Tutaj trochę mocno odleciałeś... W tej chwili zdecydowanie poza jego zasięgiem są Ward, Kovalev i Stevenson.
Z pozostałymi może spokojnie powalczyć, a takiego Fonfarę już z Top10 pokonał ;)
 
S 54

szymi16

Użytkownik
Moze Top 10 lekko przesadzone ale też nie przepadam za gościem moze dlatego ze pokonal naszego Andrzejka, w rewanżu nie dawalbym mu wielkich szansa tak samo jak z Wardem,Kowaliowem,Pascalem,Baterbijewem,Stevensonem,Alvarezem,Gvozdykiem,Dawsonem
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Moze Top 10 lekko przesadzone ale też nie przepadam za gościem moze dlatego ze pokonal naszego Andrzejka, w rewanżu nie dawalbym mu wielkich szansa tak samo jak z Wardem,Kowaliowem,Pascalem,Baterbijewem,Stevensonem,Alvarezem,Gvozdykiem,Dawsonem
Zgadzam się poza Dawsonem który jest już rozbity i past prime ale dorzuciłbym Barrerę, Cleverly&#39;ego co daje nam TOP10, które w mojej opinii go pokonuje. Gdzieś popłynąłem? Smith jest solidnym rzemieślnikiem, który może dać ciekawe i zacięte pojedynki ale nie więcej.
 
Do góry Bottom