>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

S 54

szymi16

Użytkownik
Chisora przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikacje 7.00 Unibet

Aż żal nie spróbować po takim kursie, są dwa scenariusze według mnie albo Usyk na pkty do jednej bramki albo Chisora trafia jakimś cepem i kończy Ukraińca. Szczęka Usyka wielka nie wiadomą, dzieki wspaniałej pracy nóg w Cruiser mało zbierał ale tutaj ciosy warzą o wiele więcej ...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja jeszcze spróbuję typu na zwycięstwo Usyka w przedziale rundowym 9-12 @5,00 STS . Skoro Chisora planuje od początku mocno atakować, to w końcowej fazie walki może być już słabo z kondycją. i Usyk może to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W sumie to była ciekawa walka. Początek zdecydowanie dla Chisory, potem Usyk przejął inicjatywę, a w końcówce Chisora miał swoje momenty. Wydawało się, że Usyk to może zakończyć przed czasem, ale w ostatnich rundach dbał głównie o to, żeby nie dać sobie zrobić krzywdy. Punktacja u dwóch sędziów była zaskakująco bliska.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
  • Najlepsze analizy listopada 2020 (1. miejsce)
  • #3044
Dziś wieczorem mamy kolejną odsłonę gali z cyklu 'Kold Wars' która odbywa się w Mińsku, na Białorusi. Nie ukrywam że walka wieczoru to według mnie jeden z ciekawszych pojedynków w ostatnim czasie- spodziewałem się wyrównanych kursów (chociaż ja mam swojego zdecydowanego faworyta) ale zostałem bardzo miło zaskoczony. Zacznę od tego że Białoruś ma dwóch naprawdę dobrych amatorów- braci Dauhaliavets. Nieco lepszy jest chyba 30letni Michaił który był uczestnikiem m.in IO w Londynie, czy brązowym medalistą uniwersjady. On walczy jednak w wadze półciężkiej a dziś w ringu zobaczymy jego młodszego brata, który walczył będzie w kategorii półśredniej (do 63.5 kg). Yauheni Dauhaliavets w wieku 29 lat przeszedł na zawodowstwo (co wiąże się pewnie z tym że obecnie boks olimpijski można łączyć z zawodowym, wiec nie wyklucza to jego startu w przyszłym roku na Igrzyskach w Tokio) i póki co idzie jak burza- odprawił 3 wprawdzie niezbyt wymagających rywali, ale błyskawicznie wszystkich w 1 rundzie. Przede wszystkim tak jak wspomniałem na początku- naprawde świetny, utytułowany amator który podczas 10 letniej kariery amatorskiej pokonywał naprawdę niezłe nazwiska obecnie ze światowego boksu, Ivana Baranchyka czy Israila Madrimova. Co jest też istotne- na ringach amatorskich walczył kategorię wagową a nawet dwie wyżej a tutaj schodzi niżej i jestem przekonany że przez to jego siła będzie bardzo odczuwalna dla rywali a te nokauty w 1 rundach to nie przypadek. A to bokser który jest naprawde świetnie wyszkolony technicznie, z niezwykle agresywnym stylem co oczywiście nie dziwi bo zna swoją siłę. Tutaj w zaledwie 4 walce zawodowej dostaje walkę o pas Euroasia i bardzo trudnego rywala- 26letni Rosjanin Georgi Chelokhsaev ma na koncie 19 wygranych, 1 porażkę i 1 remis. Mimo że większość walk (12) wygrywał przed czasem to nie wydaje mi się żeby dysponował szczególnie mocnym ciosem. W dodatku to bokser który sporo przyjmuje, ma raczej dziurawą defensywę i nie mam wątpliwości że tutaj rywalowi będzie ustępował zdecydowanie techniką boksowania. Oczywiście, ma dużo większe doświadczenie od rywala na ringach zawodowych i to z pewnością jego duży atut ale według mnie to nikt wybitny i wydaje mi się że dosyć szybko odczuje siłę uderzeń rywala i może to przegrać nawet przed czasem. Jak do tego dodamy fakt że Dauhaliavets walczy tutaj u siebie, na Białorusi to ja widze go w roli faworyta.

Yauheni Dauhaliavets @4,15 Efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +447
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
a faktycznie zwracam honor , fortuna tez już na zielono , jak wygladal przebieg walki bo nie zdazylem obejrzec , ko czy na punkty ? No i oczywiscie wielkie dzieki dla xaviego za typ
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Jutrzejszego poranka będzie miała miejsce gala w Auckland, w Nowej Zelandii. Jest parę walk przykuwających uwagę ale zdecydowanie najciekawszy pojedynek (do obstawienia przynajmniej) to walka Beuchamp- Hadlow. Według mnie kursy równie dobrze mogłyby być odwrotne, zaskoczony jestem wystawieniem Norta Beuchampa w roli faworyta. 35cio latek który pochodzi z Tajlandii ma rekord 18-2 ale wydaje mi się że traktuje te walki raczej hobbistycznie, w ostatnim czasie nie jest zbytnio aktywny w ringu- bardziej poświęca się promotorce (organizuje amatorskie gale czy prowadzi własny klub bokserski). Jego rywal- Richie Hadlow to bardzo ciekawy bokser z sukcesami jako amator, zdobył wiele lokalnych tytułów czy uczestniczył w Igrzyskach Wspólnoty Narodów. Krótko mówiąc miał opinie prospekta. Obecnie ma 33 lata a na ringach zawodowych zadebiutował dopiero w zeszłym roku, nokautując słabego rywala. Z jego debiutem wiąże się też ciekawa historia bo miał debiutować 2 lata temu podczas dużej gali z walką wieczoru Josep Parker- Alexander Flores ale wykryto u niego problemy neurologiczne ale dosyć szybko został 'oczyszczony' i reaktywował (w sumie to jeszcze nie zaczętą) karierę. Co jest też istotne- będzie miał naprawdę sporą przewagę warunków fizycznych (wywodzi sie z wyższej kategorii wagowej). Walka zakontraktowana na 6 rund, nie spodziewam się fajerwerków a raczej nudnej walki ale jeśli Hadlow faktycznie coś umie i skorzysta z przewagi zasięgu to nie powinien mieć problemów z wypunktowaniem rywala.

beuhamp.jpg

Richie Hadlow na punkty @4,00 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Na jutrzejszy poranek (Nowa Zelandia), wieczór (Włochy) i na koniec noc (Argentyna) polecam zagrać taki kupon z obecnym AKO 4.24:
kupon.jpg

David Light to ciekawy Nowy Zelandzki cruiser, 28latek z rekordem 15-0 i już całkiem wysoko notowany w rankingach. Tutaj dostaje totalnie rozbitego rywala- Lance Byrant może być znany Polskim kibicom bo był w Polsce 2 lata temu gdy przegrał z Nikodemem Jeżewskim na punkty a już wtedy przyjeżdżał po tym jak w poprzedniej walce przegrał przed czasem w 3 rundzie. To bokser który ma już 40 lat i jak na cruisera jest 'bardzo mały' to można sie spodziewac że potem było już tylko gorzej. Co ciekawe to będzie walką rewanżowa bo właśnie niemal 2 lata temu (miesiąc po walce z Jeżewskim) Light zdominował Bryanta nokautujac go w 2 rundzie. Ciezko się spodziewać żepo 2 latach Bryant będzie miał więcej do zaoferowania. Zwłaszcza że po tamtej porażce walczył jeszcze tylko raz, w marcu tego roku przegrał w ..1 rundzie i wyglądało to tak jakby po odczuciu 1 mocnego ciosu już się 'wyłącza' (coś jak Artur Szpilka)- krótko mówiąc wydaje mi się że nie powinien być już wpuszczany do ringu i bardzo się zdziwie jak walka wyjdzie ponad 2 runde a tu mamy wysoki próg rund.



Arblin Kaba, Albański- Włoch ma opinię całkiem niezłego prospekta, obecnie rekord 12-0. Tutaj docelowo rywalem miał być Andrea Scarpa i walka miała mieć charakter mistrzowski, o bodajże jakiś pas mistrza Włoch. Tyle że Scarpa zachorował i ledwo 4 dni temu organizatorzy zakontraktowali zastępstwo- Mohamed Khalladi to dobry bokser, ale journeyman który ma już 8 porażek. Wprawdzie całkiem niedawno bo we wrześniu pokonał sensacyjnie lokalnego faworyta, bardzo utytułowanego amatora Domenico Valentino- wygrywajać przez tzw 'lucky punch'. Ale wydaje mi się że Kaba zaboksuje dużo mądrzej.
Na koniec gram na faworyta z gali w Argentynie i powód bardzo podobny jak wyżej, również tu nastąpiła zmiana rywala i również Javier Francisco Maciel to dobry bokser ale też journeyman z 9cioma porażkami w rekordzie, 36 lat na karku i swój prime dobrych pare lat temu- nie wydaje mi się żeby zastopował lokalnego prospekta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
K 2,4K

krokodile1

Użytkownik
Wiadomo co tam sie działo w walce Hadlowa ? Znalazłem tylko taka informacje o wyniku „schedued bounts subject to change commission approval”

/edit Nort na instagramie powiedział ze przegrał minimalnie na punkty, czyli kuponik chyba siedzi 💪
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Wiadomo co tam sie działo w walce Hadlowa ? Znalazłem tylko taka informacje o wyniku „schedued bounts subject to change commission approval”

/edit Nort na instagramie powiedział ze przegrał minimalnie na punkty, czyli kuponik chyba siedzi 💪
Richie Hadlow zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.
 
Do góry Bottom