>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bogacimy się

szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, Mistrzostwa świata
Godzina: 15:00
Spotkanie: Smith - King
Typ: Smith -1,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszego meczu Smitha nie oglądałem jednak patrzę w statystyki i w 5 setach rzucił dużo 180 co jeszcze nie tak dawno (mimo że jest znany z rzucania maxów) nie szło mu tak łatwo średnia w okilicach 97 punktów procent checkoutów 34,29 czyli dość wysoko, najwyższy checkout 143 mimo że Ricky Evans postawił trudne warunki i grał trochę pod presją. Natomiast King fakt wygrał z Westem po comebacku jednak te zwycięstwo raczej zawdzięcza Westowi który te szanse mu dał, równie dobrze mecz mógłby zakończyć się gładkim 3:0 dla Westa. Średnia 3 rzutów 86 co nie jest zbyt imponujące, tylko 2 180 w 5 setowym pojedynku w którym ostatni trwał chyba 10 legów. Jak dla mnie kurs zachęcający aby spróbować.
Stawka 3/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 16:30
Spotkanie: Chisnall - Dobey
Typ: Dobey under 5,5 180
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kto w tym meczu zdobędzie więcej 180 raczej nie ulega większym wątpliwościom, bo Chizzy to jeden z największych specjalistów w rzucaniu maxów na świecie Dobey taki dobry nie jest. Skoro to takie pewne który rzuci więcej 180 to czemu tego nie gram ? ponieważ kurs jest 1.25 a ten zakres nie łapie się do naszej zabawy jakby był 1,4 bym się nawet nie zawahał. Dlatego sprawdziłem ile Dobey rzucił w pierwszym meczu a rzucił ich tylko 2 co było znacznie gorszym wynikiem od Pipa i mecz ten wygrał tylko przez słabe checkouty Pipa a Dobey miał double na poziomie 55% więc wyśmienity wynik. Uważam jednak że przy takiej średniej jaką miał Dobey w pierwszym meczu to z Chizzym za bardzo nie poszaleje i mecz się może szybko zakończyć bo mimo że Chizzy nie wygrywa za dużo turniejów :grin: to jest to zawodnik z najwyższej półki i po dość niemrawym pierwszym meczu powinien się rozkręcić i zakończyć mecz w 4-5 setach.
Stawka 2/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Wizards - Indiana
Typ: Gortat under 12 zbiórek
Kurs: 1.87
Bukmacher: betano
Analiza:

Dzisiaj na polsat sporcie przeczytałem newsa, że Marcin jest bodajże 6 zbierającym w lidze ze średnią 11,6 zbiórek na mecz i chyba dlatego betano wystawia taką linię. W ostatnich dziesięciu meczach Gortat miał kolejno 12 11 9 7 14 12 10 14 7 11 zbiórek co w przypadku podanej lini daje 6 wygranych 2 zwroty i 2 przegrane mnie to już zachęca ale teraz sprawdźmy z kim Polak będzie przeważnie walczył pod koszem. Indiana nie ma zawodnika który tak jak Gortat który przeważnie jest najlepszym zbierający w drużynie. W Indianie czasmami jest to Turner albo Young zbierając w okolicach 9 zbiórek na mecz i jest jeszcze kilku zawodników którzy do tej granicy potrafią dobić. Jak dla mnie Gortat nie będzie miał dziś łatwego meczu i bedzie musiał trochę bardziej się wysilić aby pokryć tę linie.
Stawka 3/5

Curry under 4 zbiórki @ 1,85 betsafe stawka 3/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna, Anglia, Premier League ⚽
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Kante kartka tak
Kurs: 3.5
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kurs jak dla mnie śmiesznie wysoki, bo np na Diego Coste który w tym sezonie złapał także 5 kartek jest tylko 2,5 a to przecież Kante jest zdecydowanie bardziej zaangażowany w defensywę niż Costa. Dla porównania ten sam typ na Unibecie jest zaledwie po kursie 3. Dodatkowa za typem przemawia fakt że sędzią będzie Atkinson który ostatnio lubi sięgać do kieszonki i wyciągać kartoniki a w takim meczu moje przewidywania są takie, że wyciągnie ich bardzo dużo bo nie dość że są to derby Londynu to jedna drużyna wchodzi na bardzo wysoki poziom a druga mimo 13 zwycięstw z rzędu raczej z tego najwyższego poziomu powoli schodzi i walka powinna rozegrać się w środku pola. Może z kartkami to lekka loteria ale ja tu naprawdę widzę ogromne value.
 
Do góry Bottom