>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bogacimy się

szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 4:30
Spotkanie : GSW - Pistons
Typ: Curry under 4,5 trójki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Jeszcze nie dawno można było w prawie każdym meczu zagrać linie 3 po podobnym kursie, jednak zawodnik który od początku sezonu raczej rozczarowywał w porównaniu do sezonu poprzedniego w rzucaniu z dystansu ostatnio się poprawił i linia znacznie wzrosła. Zobaczmy jak było w ostatnich meczach: z Maiami 4 z Kings 5 z Mephis 5 z Portland 5 z Nuggets 3 więc statystki ostatnich 5 meczów raczej nie przemawiają za tym typem jednak ważna jest też defensywa przeciwników a Detroits tylko jednemu zawodnikowi w ostatnich 5 meczach pozwolili pokryć linie trójek podanych przeze mnie.STAWKA 3/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: NYK-Wizards
Typ: Gortat under 11,5 zbiórki
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betano
Analiza:
Jak dla mnie typ petarda, mimo że Wizards po słabym początku odbili się od dna to odbili się od tego dnia głównie grając u siebie na wyjazdach idzie im znacznie słabiej tak samo z Marcinem Gortatem na wyjazdach gorzej zbiera. To nie jest jednak głowny powód dlaczego ten tym nazwałem petardą, ten typ nazywa się petardą bo Wizards gra dzisiaj z NYK a w NYK grają bardzo dobrzy zbierający. Spójrzmy w statystyki z Bostonem NYK miało 57 zbiórek do 33 Bostonu, z Atlantą 53 do 36 z raptorsi 42 do 43 47 do 43 i rzadko kiedy pozwalają zawodnikowi drużyny przeciwnej zebrać linie podaną w typie. STAWKA 5/5
 
Do góry Bottom