>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bogacimy się

szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Bilbao-Barcelona
Typ: 1 DNB
Kurs 4,46
Buk oddring
Analiza:
Kolejny raz raczej podaje typ nie do którego jestem przekonany tylko widzę ogromnie zawyżony kurs do prawdopodobieństwa a już opisuje dlaczego mi się tak wydaję. Po pierwsze Atletic Bilbao bardzo dobrze radzi sobie u siebie na stadionie, ostatni raz u siebie przegrali 28 sierpnia z .... Barceloną ale to była liga a liga dla Barcelony jest znacznie ważniejsza niż puchar króla a Atletic te rozgrywki traktuje bardzo poważnie jak ktoś już tu wcześniej pisał bo o wygraniu ligi raczej nie mają co marzyć bo 3 drużyny które walczą o ten tytuł czyli Atletico Real Barcelona są po za zasięgiem a podobny puchar co puchar króla ostatnimi laty robią sobie w lidze mistrzów której rozgrywki jest zdecydowanie bardziej prestiżowymi. Jak dla mnie nie jest to pewnik ale kurs zachęca do grania. stawka 1/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: WAW - Minesota
Typ: Gortat under 12,5 zbiórek
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Analiza:

Gortat się rozkręcił ostatnio ze zbiórkami i w ostatnim meczu zebrał 16 razy w przedostatnim 14 w poprzednim 12 więc podbił trochę linie u buków a raczej u jednego w unibecie bo na betano i betsafe ciągle jest 12 a wg mnie dzisiaj Gortat będzie miał trochę ciężej bo w Minesocie podobne statystyki w ostatnich meczach ma Towns który zbierał w ostatnich meczach też znacznie powyżej linie 12 zbiórek. Jak dla mnie warto to zagrać.
STAWKA 4/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division
Godz: 16:15
Spotkanie: Real Betis - CD Leganés
Typ: over 2 (azjan)
Kurs: 1,98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Patrze i nie dowierzam na ten kurs wtf ? niby Betis to zespół który u siebie w ostatn1ich meczach pokrył linie tylko dwukrotnie ale jeżeli na tym stadionie z Celtą zagrali mecz w którym padło aż 6 goli (3:3) to dlaczego nie zaryzykować linii po takim kursie i w przypadku gdy padnie mniej bramek o 4 to będzie zwrot szczególnie że Leganes to zespół który na wyjazdach dostaje dobry oklep gdzie przeważnie pada 2,5 bramki +. STAWKA 3/5
over 2,5 @ 2,8 stawka 1/5
over 3,5 @ 5,5 unibet stawka 0,5/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: NBA koszykówka
Spotkanie: Raptors - Rockets
Godz : 00:00
Typ : Raptors + 6,5
Kurs : 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Raptorsi to drużyna bardzo dobrze grająca na swoim parkiecie i najczęściej jak przegrywa przed własną publicznością to niewielką ilością punktów w tym sezonie najwięcej było to 6 punktów z drużyną Golden State Warriors więc faworytem do wygrania całej ligi, więc dlaczego tak wysoki kurs przy tak wysokim handi na drużynę grającą u siebie ? hmmm nie mam pojęcia wydaję mi się że buki biorą pod uwagę to że Rakiety bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach mnie to jednach nie zniechęca.Stawka 2/5

Jeden Punkt ????
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: NBA koszykówka
Godzina: 02:00
Spotkanie: Bulls - OCT
Typ: Bulls (z dogrywką)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
analiza:

Nie widzę żadnych powodów by faworyzować OCT, na wyjazdach zostają raczej solidny oklep ostatnio a zespół z Chicago dobrze sobie radzi na własnym parkiecie natomiast Bulls nie dawno byli w stanie wygrać na wyjeździe z Clevland które ostatnio jest w gazie. Do tego dochodzi ogromna forma Bulttera który został wygrany graczem weekendu w swojej konfederacji. Jak dla mnie typ warty pogrania.
Stawka 2/5
 
Do góry Bottom