>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bogacimy się

szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, Mistrzostwa świata
Godzina: 15:00
Spotkanie: Smith - King
Typ: Smith -1,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszego meczu Smitha nie oglądałem jednak patrzę w statystyki i w 5 setach rzucił dużo 180 co jeszcze nie tak dawno (mimo że jest znany z rzucania maxów) nie szło mu tak łatwo średnia w okilicach 97 punktów procent checkoutów 34,29 czyli dość wysoko, najwyższy checkout 143 mimo że Ricky Evans postawił trudne warunki i grał trochę pod presją. Natomiast King fakt wygrał z Westem po comebacku jednak te zwycięstwo raczej zawdzięcza Westowi który te szanse mu dał, równie dobrze mecz mógłby zakończyć się gładkim 3:0 dla Westa. Średnia 3 rzutów 86 co nie jest zbyt imponujące, tylko 2 180 w 5 setowym pojedynku w którym ostatni trwał chyba 10 legów. Jak dla mnie kurs zachęcający aby spróbować.
Stawka 3/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 16:30
Spotkanie: Chisnall - Dobey
Typ: Dobey under 5,5 180
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kto w tym meczu zdobędzie więcej 180 raczej nie ulega większym wątpliwościom, bo Chizzy to jeden z największych specjalistów w rzucaniu maxów na świecie Dobey taki dobry nie jest. Skoro to takie pewne który rzuci więcej 180 to czemu tego nie gram ? ponieważ kurs jest 1.25 a ten zakres nie łapie się do naszej zabawy jakby był 1,4 bym się nawet nie zawahał. Dlatego sprawdziłem ile Dobey rzucił w pierwszym meczu a rzucił ich tylko 2 co było znacznie gorszym wynikiem od Pipa i mecz ten wygrał tylko przez słabe checkouty Pipa a Dobey miał double na poziomie 55% więc wyśmienity wynik. Uważam jednak że przy takiej średniej jaką miał Dobey w pierwszym meczu to z Chizzym za bardzo nie poszaleje i mecz się może szybko zakończyć bo mimo że Chizzy nie wygrywa za dużo turniejów :grin: to jest to zawodnik z najwyższej półki i po dość niemrawym pierwszym meczu powinien się rozkręcić i zakończyć mecz w 4-5 setach.
Stawka 2/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Wizards - Indiana
Typ: Gortat under 12 zbiórek
Kurs: 1.87
Bukmacher: betano
Analiza:

Dzisiaj na polsat sporcie przeczytałem newsa, że Marcin jest bodajże 6 zbierającym w lidze ze średnią 11,6 zbiórek na mecz i chyba dlatego betano wystawia taką linię. W ostatnich dziesięciu meczach Gortat miał kolejno 12 11 9 7 14 12 10 14 7 11 zbiórek co w przypadku podanej lini daje 6 wygranych 2 zwroty i 2 przegrane mnie to już zachęca ale teraz sprawdźmy z kim Polak będzie przeważnie walczył pod koszem. Indiana nie ma zawodnika który tak jak Gortat który przeważnie jest najlepszym zbierający w drużynie. W Indianie czasmami jest to Turner albo Young zbierając w okolicach 9 zbiórek na mecz i jest jeszcze kilku zawodników którzy do tej granicy potrafią dobić. Jak dla mnie Gortat nie będzie miał dziś łatwego meczu i bedzie musiał trochę bardziej się wysilić aby pokryć tę linie.
Stawka 3/5

Curry under 4 zbiórki @ 1,85 betsafe stawka 3/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna, Anglia, Premier League ⚽
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Kante kartka tak
Kurs: 3.5
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kurs jak dla mnie śmiesznie wysoki, bo np na Diego Coste który w tym sezonie złapał także 5 kartek jest tylko 2,5 a to przecież Kante jest zdecydowanie bardziej zaangażowany w defensywę niż Costa. Dla porównania ten sam typ na Unibecie jest zaledwie po kursie 3. Dodatkowa za typem przemawia fakt że sędzią będzie Atkinson który ostatnio lubi sięgać do kieszonki i wyciągać kartoniki a w takim meczu moje przewidywania są takie, że wyciągnie ich bardzo dużo bo nie dość że są to derby Londynu to jedna drużyna wchodzi na bardzo wysoki poziom a druga mimo 13 zwycięstw z rzędu raczej z tego najwyższego poziomu powoli schodzi i walka powinna rozegrać się w środku pola. Może z kartkami to lekka loteria ale ja tu naprawdę widzę ogromne value.
 
Do góry Bottom