>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bilety na Euro 2012 - zakaz handlu!

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Podobno ma być tak, że jeśli ktośbędzie chciał sprzedać bilet za najwyższą cenę :p to musi to zrobić pred stadionem i wpuścić daną osobę na swój bilet potwierdzając tożsamość.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Post pod postem, ale zaczyna to już być irytujące... Do końca kwietnia 3 dni, a tu wciąż mają problemy jakieś... Ogłosili już mediom, że II tura w lipcu, a z tymi jeszcze nie skończyli. Jak ktoś będzie coś wiedział to niech pisze tutaj od razu :p
 
julek 421

julek

Użytkownik
@up
tozsamosc sie bedzie potwierdzalo przed wplata pieniedzy najprawdoopodobniej. Czyli jak Ci przysla bilety robisz z nimi co chcesz. Chca zrobic zeby bylo jak najmniej konikow czyli sprzedaz biletow na allegro np pewnie nie bedzie wchodzil w gre. No chyba ze sprzedajesz koszulke z lumpexu i gratis bilet ;)
to musi to zrobić pred stadionem i wpuścić daną osobę na swój bilet potwierdzając tożsamość.
to co pod bramki idzie 2 osoby jedna wchodzi druga sie pcha zeby wyjsc ???? napewno nie ;p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Napisałem tylko jak słyszałem z plotek. Twoje info jest przynajmniej racjonalne i zapewne tak będzie jak piszesz. Tylko kurde kiedy oni zaczną wysyłać te maile...
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Bilety nie mogą być imienne bo przecież zajmiesz tylko 1 miejsce
Unfortunately you do not have permission to login.
Przy tym całym czekaniu narodziła się legenda o emailu
W radiu słyszałem, że każdy dostaie email o wiadomości że brał udział w losowaniu jeżeli coś dostał to zostanie mu wysłany następny email potwierdzający wygranie. U mnie na razie tylko wiadomośc od Castrola, że moge wygrać wejściówke.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Benek, spoko Maroko ;) Bilety już masz zaklepane. Nawet nie wiesz ile by człowiek dał aby być na Twoim miejscu.
Gdzieś czytałem, że jeżeli ktoś zdążył sprawdzić swoje konto przed zablokowaniem możliwości logowania (i wylosował bilety) może być spokojny i czekać tylko na e-mail potwierdzający.
Oczywiście jeżeli ktoś ma za dużo to piszcie ;)
Ja dla pocieszenia wybiorę się na Olimpiadę (oczywiście jeżeli szczęście mi tu dopisze). Ktoś się wybiera :?:
- Jeśli ktoś sprawdził na stronie UEFA, to już może się cieszyć. I jeśli już się ucieszył, to niech teraz czeka na mail i list od UEFA, bo tylko one są wiążące - tłumaczy Juliusz Głuski.
 
Do góry Bottom