>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bilety na Euro 2012 - zakaz handlu!

telewizor 24

telewizor

Użytkownik
ja nie miałem biletów, ale dzisiaj próbuje się zalogować i mam taki komunikat : Unfortunately you do not have permission to login.
miał ktoś coś takiego ?
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
ja nie miałem biletów, ale dzisiaj próbuje się zalogować i mam taki komunikat : Unfortunately you do not have permission to login.
miał ktoś coś takiego ?
mam to samo i za groma nie wiem o co idzie, i nie moge sprawdzic czy cos jest czy nie ma :/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ee u mnie chyba nie tak źle :grin:



E: Wychodzi ze mam 4 bilety do Gdańska i 4 na Ukraine ????
Do kiedy trzeba za nie zapłacić ?
Ty to bankowo masz jakieś &quot;wtyki&quot;, ostatnio jak kupiłem od Ciebie bilet to aż do samego wejścia zastanawiałem się co będzie jak jedna osoba by nie weszła na stadion...
Ale jednak jesteś rzetelny sprzedawca ????
Zerknij na PW.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
a jak się okazuje ja już konta nie mam bo jakimś cudem mi znikło ???? wpisuję nr klienta hasło i nic. Jak chcę przypomnienie hasła to mi pisze, że nie mam takiej możliwości ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wszyscy to mają , tak jak ktoś pisał wcześniej pewnie dodają dalej bilety ????
wczoraj sprawdzałem , i u mnie lipa była :|
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
a jak się okazuje ja już konta nie mam bo jakimś cudem mi znikło ???? wpisuję nr klienta hasło i nic. Jak chcę przypomnienie hasła to mi pisze, że nie mam takiej możliwości ????
Też tak miałem wczoraj na swoim koncie i Żonki.Tak jakby nasze konta nie istniały.Benek ,mam nadzieje,ze na półfinał nie jedziesz?Jakby co odkupił bym ticketa.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Ty to bankowo masz jakieś &quot;wtyki&quot;, ostatnio jak kupiłem od Ciebie bilet to aż do samego wejścia zastanawiałem się co będzie jak jedna osoba by nie weszła na stadion...

Ale jednak jesteś rzetelny sprzedawca ????

Zerknij na PW.
Oj tam, oj tam wtyki odrazu ;)
Aż tak się bałes? Przeciez nie bede biletu na SGP podrabiać :cool:
Moze na żużel chcesz isc? Mam dwa karnety a dzis nie moge:razz:
 
Do góry Bottom