>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bilety na Euro 2012 - zakaz handlu!

rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Rygiel ja Cie skądś znam. Nie chodziliśmy razem do Podstawówki :p :?:
Jak nadal masz wolne to pisz ! GG: 2860902.
Na Ukrainę też przejmę !!!
Po nicku ciezko kogos poznac wiec nie wiem :cool::razz:
Odezwij sie na PW bo w pracy nie mam gg, to pogadamy ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Jak jeszcze była możliwość zalogowania się do portalu biletowego to u mnie niestety było okrągłe zero. Choć podobno trzeba mieć nadzieję, bo jeszcze nie wszystko musiało być wprowadzone do systemu.
Za to kumpel miał na koncie trzy bilety na mecz otwarcia ???? .
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Rygiel na jaki dokładnie mecz masz bilet (UKR) :?:
Xavy gratulacje ;) &quot;Proud being Polish&quot;. Mam nadzieję, że będziesz jeszcze bardziej proud na tym meczu.
W lipcu podobno druga tura. Będzie takie losowanie jak w kwietniu :?:
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany.
Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety lub w lipcu 2011 roku będzie je można nabyć za pośrednictwem platformy odsprzedaży biletów.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany(a) dystrybucją biletów, odwiedzaj regularnie portal biletowy UEFA EURO 2012™ na witrynie www.UEFA.com .

???? fatalnie
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie ma co się martwić , to dopiero pierwsza bitwa w walce o bilety ???? Na bank nie wszyscy ludzie zapłacą za bilety o które się ubiegali, a poza tym jeszcze PZPN dostanie swoją pule na mecze Polaków:
Co z pulą biletów przeznaczoną dla PZPN-u?
O tym zdecyduje zarząd Związku, dlatego nie mogę jeszcze przekazać żadnych szczegółów. Myślę, że również z tej puli będzie można dostać wejściówki przez internet. W meczach Polski przypada nam 16 procent pojemności stadionu. Gramy na obiektach w Warszawie i Wrocławiu, więc ta ilość nie będzie mała.
 
Do góry Bottom