>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bilety na Euro 2012 - zakaz handlu!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@C.suarez, rozumiem Twoją euforie, ale nie musisz tak krzyczeć na forum ;) (caps lock)
Ja na 3 kontach - zero biletów :/ Podobnie jak inni, gdyby ktoś chciał odsprzedać bilet to pisać na priv.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Ostatecznie:
Gdańsk - 18 czerwiec, mecz 21- C4 - C1, kategoria 1 - 120€ - 4 sztuki
Kijów - 15 czerwiec, mecz 15 - D2 - D4, kategoria 3 - 30€ - 4 sztuki
;)
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
@C.suarez, rozumiem Twoją euforie, ale nie musisz tak krzyczeć na forum ;) (caps lock)
Ja na 3 kontach - zero biletów :/ Podobnie jak inni, gdyby ktoś chciał odsprzedać bilet to pisać na priv.
wybacz moja euforie ???? już zmieniłem
ja się ciesze a inni ci co nie dostali pewno nie zycze powo bo 2 ture macie już w lipcu lub ktoś odsprzeda ja jeszcze się nie decyduje jak coś to dam znać
ale fakt faktem troche to niesprawiedliwe kolega zadzwonił dziś rano z Wrocławia że wylosował 4 bilety a inny mają 0 ;/
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Kazdy miał takie same szanse na wylosowanie wiec co w tym niesprawiedliwego?
znaczy się wiadomo było iż każdy nie może zostać wylosowany ale powinni to jakoś podzielić a nie ktoś dostał 6 biletów a jeden 0 powinni to jakoś podzielić by przynajmniej być na 1 meczu ja sam chyba się zdecyduje na sprzedasz 1 biletu nie by zarobić lecz by ktoś był na choć 1 meczu ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.
Oczywiscie znając życie to najwięcej biletów otrzymały takie miasta tak Wrocław, Warszawa, Poznań ....
Oczywiscie kto mieszka na wioskach nie miał szans na bilet choć pisano że każdy ma równe szanse ale tak naprawdę nikt nie wiem czym UEFA się kierowało
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
u mnie niestety też brak biletów. Chciałem tylko 1 właściwie, ale wyszło aż 1...
Jak ktoś ma bilet do odsprzedania na mecze we Wrocławiu, dowolnie jaki mecz, lecz kategoria 3 to jestem chętny.
 
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
wylosowalem kilka biletow na euro2012. Dostalem maila z info jaka pula zostala mi przyznana + info o tym, że listowne zostane poinformowany o terminie platnosci (wybralem przelew krajowy) Nie wiem kiedy przyjdzie ten list oraz jaki bedzie termin platnosci. I tutaj pytanie, czy ktos sie orientuje ile bede mial czasu aby za bilety zaplacic? Dodam, ze kwota jest dosc znaczna bo prawie 2tys E i stad moja zniecierpliwienia oraz ciekawosc.
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
wylosowalem kilka biletow na euro2012. Dostalem maila z info jaka pula zostala mi przyznana + info o tym, że listowne zostane poinformowany o terminie platnosci (wybralem przelew krajowy) Nie wiem kiedy przyjdzie ten list oraz jaki bedzie termin platnosci. I tutaj pytanie, czy ktos sie orientuje ile bede mial czasu aby za bilety zaplacic? Dodam, ze kwota jest dosc znaczna bo prawie 2tys E i stad moja zniecierpliwienia oraz ciekawosc.
miesiac,tylko nie wiem od kiedy dokladnie, pewnie od momentu w ktorym otrzymasz potwierdzenie listownie ew zalicza od daty maila od nich (czyli termin do konca maja gdzies).
btw
jak chcesz cos odsprzedac po normalnej cenie to z mila checia odkupie ????
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Wygrałem 3 bilety ne 3 mcz polaków ale jak wchodze na strone Uefa dalej nie mogę się zalogować, i nie wiem co mam zrobić bo jeśli jeszcze nie mog, sie zaogowac a e-maila dostałem że wygrałem al przez peną strone sprawdziłem na jakie mecze nom ale na uefa nie moge sie zalogować, jak cos miszą że błąd a jak che przypomniec hasło że takiego e-mila nie maja w archiwum. nie wim czekać czy pisać i si upominac tylko jak pisac to gdzie ??
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
wylosowalem kilka biletow na euro2012. Dostalem maila z info jaka pula zostala mi przyznana + info o tym, że listowne zostane poinformowany o terminie platnosci (wybralem przelew krajowy) Nie wiem kiedy przyjdzie ten list oraz jaki bedzie termin platnosci. I tutaj pytanie, czy ktos sie orientuje ile bede mial czasu aby za bilety zaplacic? Dodam, ze kwota jest dosc znaczna bo prawie 2tys E i stad moja zniecierpliwienia oraz ciekawosc.
Również chętnie coś odkupie :p
Ty to masz farta ;D
 
F 5

flaming

Użytkownik
To wystaw koszulke czy byle co i gratis bilet. Ustaw cene minimalna jaka Cie interesuje i powinno byc po problemie.
Raczej nie: &quot;Choć sprzedaż biletów na Euro 2012 poza systemem dystrybucji UEFA jest zakazana, nieuczciwi kibice szukają sposobów na łatwy zarobek. Bilety, które wylosowali (lub ich podróbki), próbują... oddać gratis na internetowych aukcjach. Gdzie tkwi haczyk? Przedmiotem takich aukcji formalnie są np. piłkarskie szaliki czy breloczki w cenie 1 – 2 tys. zł. Bilet na Euro 2012 dorzucany jest za darmo. – Udaremniamy wszelkie nieregulaminowe próby sprzedaży biletów na Euro 2012 – mówi Magdalena Krukowska z Allegro. Dodaje, że działania podejmowane są nie na wniosek UEFA, ale w związku z wewnętrznym regulaminem samego portalu. Zgodnie z nim „przedmioty, których obrót narusza uprawnienia osób trzecich, nie mogą być oferowane wraz z towarami jako bezpłatny dodatek”. Ponadto odprzedaż z zyskiem biletów na imprezy sportowe jest wykroczeniem, za które grozi areszt lub grzywna (art. 133 k.w.).&quot;
 
Do góry Bottom