>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
V 5

viper993

Użytkownik
Wielkie dzięki! Myśle że Justyna spokojnie dojdzie Majdic i taki typek z pewnością postawię jeśli kurs będzie wart gry, niestety norweżkę dojść będzie ciężko:? Czekamy na ofertę;)
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Pojawiły się już kursy na jutrzejsze biegi :
Zwycięstwo :
M.Bioegren - 1.12
C.Kalla - 6.00
J.Kowalczyk - 7.00
P.Majdić - 21.0
Jak myślicie Kowalczyk ma jutro jakieś szanse na dogonienie Mariit ? Ja myślę że tak . Norweszka ma za sobą o jeden wyścig wiecej w sprincie i jeszcze musiała bardzo mocno gonić dziś Justynę . A jak wiadomo jutro bd się broni Bioegren a wg. mnie lepiej gonić niż uciekać .
 
V 5

viper993

Użytkownik
Przy takiej dyspozycji norweżki nadrobić 30 sek będzie niezwykle ciężko, jednak moim zdaniem 2 miejsce na pudle jest dla Justyny jeśli coś nieprzewidzianego się nie przydaży oczywiście. 3 miejsce to chyba jednak Kalla która ma stratę 16 sek do Majdic jednak w moim odczuciu jest lepsza od Petry i powinna znaleźć się na podium. ja Czekam na propozycje kursowe H2H od buków.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Jak myślicie Kowalczyk ma jutro jakieś szanse na dogonienie Mariit ? Ja myślę że tak . Norweszka ma za sobą o jeden wyścig wiecej w sprincie i jeszcze musiała bardzo mocno gonić dziś Justynę . A jak wiadomo jutro bd się broni Bioegren a wg. mnie lepiej gonić niż uciekać .
Według mnie Kowalczyk będzie trudno dogonić Bioegren, bo mimo wszystko strata Polki do Norweżki to ponad 30 sekund, a wątpie, aby Bioegren przy swojej obecnej dyspozycji dała sobie roztrwonić taką przewagę. Natomiast zgodzę się z wypowiedzią viper993 myślę, że drugie miejsce jest bardzo realne. Trasa w Kuusamo jest bardzo wymagająca ma sporą ilość stromych podjazdów, a jak wszyscy wiemy Kowalczyk sporo zyskuje na tego typu podjazdach. Myślę, że Polka powinna spokojnie znaleźć się w pierwszej trójce, a gdy buki wystawią kursy na zdarzenie Petra Majdic - Justyna Kowalczyk to polecam grać na Polkę ;)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Przy takiej dyspozycji norweżki nadrobić 30 sek będzie niezwykle ciężko, jednak moim zdaniem 2 miejsce na pudle jest dla Justyny jeśli coś nieprzewidzianego się nie przydaży oczywiście. 3 miejsce to chyba jednak Kalla która ma stratę 16 sek do Majdic jednak w moim odczuciu jest lepsza od Petry i powinna znaleźć się na podium. ja Czekam na propozycje kursowe H2H od buków.
teoretycznie majdic kowalczyc i kalla mogłyby stworzyć peletonik i próbować gonić ale realnie bjergen w zbyt dobrej formie aby jutro nie wygrać. Justynie też będzie ciężko o 2miejsce bo kalla to specjalistka od łyżwy.
Moje propozycje na jutro, ale nie znam kursów to niewiem czy warte gry będzie:

kalla-kowalczyk 1
kowalczyk-majdić 1
kalla-majdić 1
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Skoro na win kalli 6,00 a justyny 7,00 to pojedynek kalla-kowalczyk pewnie będzie ok 1,7-1,75 do 18,5-1,9 i moim zdaniem typ na szwedke warty gry. Choć oczywiście życze justynie 2miejsca jutro ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skoro na win kalli 6,00 a justyny 7,00 to pojedynek kalla-kowalczyk pewnie będzie ok 1,7-1,75 do 18,5-1,9 i moim zdaniem typ na szwedke warty gry. Choć oczywiście życze justynie 2miejsca jutro ????
W tobecie masz 1,40 a w unibecie 1,5 na to zdarzenie trochę mało ale i tak warte grania
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Jest to bieg na 10 km stylem dowolnym. A buki sugeruja sie pewnie wynikami biegu sprzed tygodnia:
Kalla - 24:29.5
Kowalczyk - 25:04.3
Jak widac roznica byla spora, a byl to ten sam bieg co dzis (10 km, dowolny)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Może ja coś dodam prawda jest taka że Justyna ma bardzo małe szanse na wygranie z Kallą, już na pierwszym pomiarze zapewne będą jechały razem, to jest koronny dystans Szwedki, więc dlatego takie kursy, jak nic nadzwyczajnego się nie wydarzy to kolejność na mecie powinna być taka Bjoergen, Kalla, Kowalczyk. Oferta słaba na dzisiejsze zawody więc nie ma sensu cokolwiek grać.
Ale urwała dobrze że odpuściłem typowanie. Justyna jest mocna tylko czekać aż Bjoergen z taką łatwością pokona jak dzisiaj Kalle
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Juz czas!! Kowalczyk win 10km @ 2.70 betsafe
Ani astmatyczka z Norwegii ani Kowalczyk w Davos nie wygrały jeszcze.
Jutro jedna z nich to uczyni.Forma Kowalczyk rosła z kazdym biegiem.Mam nadzieje ,że na tyle ,aby jutro na trudnej trasie w Davos pozwoliła jej zwyciężyć.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Wyglada na to ,że jedna rywalka w jutrzejszym biegu ubywa.
Szwedka Ch.Kallla ,dołączyła do grupy chorych ,i jej występ w jutrzejszym biegu jest na 99% wykluczony.
Czyli Kalla i Haag out.
Podobno chore zatoki.
Z drugiej strony nie wiem jak oni na te choroby zapadaja kiedy gromada lekarzy nad nimi stoi 24 godziny na dobe.
Moze powinni sie zwrócic do Fisu o umozliwienie brania jeszcze silniejszych srodków dopingujących,bo te przeciwko astmie widocznie juz nie zdaja egzaminu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom