>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
F) Mst Men
1.75
2010-12-18 15:15
Biegi narciarskie - Puchar Świata La Clusaz
Head2Head , Stawiasz na:petter Northug (-Marcus Hellner)
Tydzien temu Norweg zasygnalizował powrót do formy ,w odwrocie był Szwed,dzis oczekuje potwierdzenia tej tendencji

betsson
 
K 0

kozus

Użytkownik
Johaug, T 1,45 vs Roponen R-L - 1
Unibet
Kurs na Norweżkę może nie za duży, lecz myśle warty do zagrania, gdyż Teresa obecnie w wyśmienitej formie, o czym świadczą ostanie wyniki. Jest mocna na długich dystansach i to nie zależnie czy w klasyku czy łyżwie. Roponen czuje się w kroku łyżwowym, ale myślę że wielkich szans z Norweżką nie ma. Podsumowując myśle, że kurs warty zagrania.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
31.12 start tds,murowana faworytka J.Lowalczyk,w dalszej kolejnosci CH.Kalla,Jouhang,Follis,Majdic,Saarinen

plan zawodów
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa Tour de Ski z ub. roku (wyniki ost. biegu na dochodzenie)

1. Justyna Kowalczyk (Polska) 36.45,8
2. Petra Majdić (Słowenia) strata 19,6
3. Arianna Follis (Włochy) 1.12,1
4. Aino Kaisa Saarinen (Finlandia) 1.34,7
5. Kristin Stoermer Steira (Norwegia) 2.08
6. Riitta-Liisa Roponen (Finlandia) 2.27
7. Olga Sawiałowa (Rosja) 3.21,1
8. Marianna Longa (Włochy) 3.33,5
9. Alena Sidko (Rosja) 3.54,9
10. Katrin Zeller (Niemcy) 4.47,1
Na zwycięstwo Justyny kursy ok. 1.45. Myślę jednak, że warto &quot;przeczekać&quot; sprinty i dopiero wtedy zagrać na zwycięstwo Justyny, która to może, ale nie musi, stracić sporo sekund, a wtedy kursy powinny wzrosnąć...
 
K 99

krecik87

Użytkownik
Justyna Kowalczyk murowana faworytka, kursy spadaja codziennie...ale co sadzicie o innych zawodniczkach , kto sie moze zna;esc za plecami Justynki? Moim zdaniem bedzie to Arianna Folis z Włoch, dlatego warto stawiac na tę zawodniczke, kurs na to ze znajdzie sie w trojce wynosio ok 2,0 , zestawiana jest rowniez w parze z Kallą z ktora wg mnie sobie poradzi ze wzgledu na lepszy sprint i zwyzkujaca forme kurs w okolicy 2,2. A Wy jakie macie spostrzezenia dotyczace innych zawodniczek?
 
L 0

lenho

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich
od dziś zaczynam , a przynajmniej sprobuje sie troche udzielac. to do dzieła.....
jeśli chodzi o Justynkę to dla mnie tez jest murowana do zwyciestwa, bo jakos osobiscie nie widze innej zawodniczki w chwili obecnej ktora moglaby pokusic sie o rowna forme, ktora zapewnilaby triumf koncowy. Jedna tylko konluzja do wypowiedzi Obserwatora - moim zdaniem nie ma co przeczekiwac sprintow bo to dopiero w Oberstdorfie. Najpierw bedzie Oberhof i dwa biegi, po ktorych Kowalczyk moze juz prowadzić tak jak miało to miejsce w roku ubiegłym.
pewnie poczatek bedzie należał do Kowalczyk, Follis, Steiry i trzeba uwazac na Johaug. Therese moze byc czarnym koniem tego cyklu. Fajnie biega i jesli bedzie w czubie na poczatku cyklu, nie straci zbyt duzo na sprincie to w biegach łączonych, a na koniec w Val Di Fiemme najpierw &quot;dycha&quot; klasykiem i wspinaczka pod zbocze może &quot;łykać&quot; kolejne zawodniczki.
jak dla mnie tegoroczny Tor de Ski moze nawet skonczyc sie nawet tak: 1. Kowalczyk, 2. Steira, 3. Johaug.
no chyba, ze jednak rzeczywiscie nie doceniam Szwedek, Saarinen oraz Majdić.
aha i nie ma co patrzec tak do konca na wyniki ubiegloroczne:
w tym roku w miejsce sprintu w Pradze mamy przecież bieg łączony 5+5, w ktorym Justyna i Norweżki jeśli beda wspolpracowac moga niezle odjechac reszcie. poza tym to wyscig ze startu masowego - a jak mnie pamiec i wzrok nie myli to jakos Majdic i Kalla w masówkach teraz słabiutko...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Steira ma nie startować - uraz pięty. A co do pięknej Tereski to się zgodze, że może być groźna, ale strasznie nierówno biega w tym sezonie, do tego w sprintach może trochę stracić do reszty.
Najgroźniejsza z pozostałych wydaje się być Follis i ona chyba ma największe szanse na 2 miejsce ;) Kalla jak do tej pory z dużej chmury mały deszcz, ale w TdS powinna być groźna.
 
L 0

lenho

Użytkownik
zgadza się moje niedopatrzenie Steira, Longa i Bjoergen nie wystartują w TDS. O dwóch pozostałych wiedziałem, ale jakos Krystyna mi umkneła. No to w takim razie zostaje Johaug, Follis i moja najnowsza koncepcja - Niemka Zeller.
W ubiegłym roku 9. miejsce na koniec, a moja koncepcja polega na tym, ze cykl zaczynamy w Niemczech to pewnie Zeller, Fessel albo Herrmann beda probowaly cos ugrać czy to w prologu czy w sprincie. Oczywiscie piszac o Zeller mysle tu o pojedynczych sukcesach - no bo bez przesady jestem raczej zdrowy na umyśle i nie widze jej wspinajacej sie w Val di Fiemme.
a wracajac do wyczynow Johaug w sprintach to w ubieglym roku w TDS owszem była 54. w Pradze, ale kilka dni wczesniej w Oberhofie zajela 16. miejsce i taki wynik gdyby powtorzyla w tym roku pewnie byłaby happy
 
K 99

krecik87

Użytkownik
TDS zbliza sie wielkimi krokami. Juz jutro prolog w Oberhofie. Czas wiec na konkretne typy. Ciekawa oferte przedstawił Betsefe,wszystkie typy ktore przedstawie pochadza od tego bukmachera. Na zwyciestwo w calej imprezie typuje sie naszą Justynke-nie widze innego rozwiazania dlatego za wieksze pienieadze kurs 1,35 jest warty grania. To ze nasza zawodniczka zakonczy zawody na podium wyceniane jest na kurs 1,10- mysle ze to doskonala 10 dniowa lokata(przeszkodzic moze jedynie ciezka choroba, dyskwalifikacja, badz pech naszej zawodniczki). Za plecami Kowalczyk powinna rozegrac sie walka pomiedzy Follis a Kalla bukmacherzy lekko faworyzuja Szwedke, ja postawilem na Wloszke sugerujac sie jej wyzsza tegoroczna forma i wieksza roznorodnoscia. Jutrzejszy prolog mysle ze rozegra sie wlasnie pomiedzy Polką a Wloszka, kursy na Win odpowiednio 3,75 oraz 3,5. Warto jeszcze rozwazyc wg mnie to ze Justyna zakonczy bieg w Top 3 kurs-1,45 oraz to iz Follis bedzie lepsza od Majdic kurs 1,6. Zycze wszystkim udanych typow na TDS, pozdrawiam.
 
G 0

grzegorz_g

Użytkownik
Tour de Ski 2010/2011 - zakład na zwycięstwo
Typ: Arianna Follis (ITA) 7.50
Nie żebym nie wierzył w Polkę, ale ostatnio Justyna za bardzo jest pewna siebie i to może ją zgubić. A TdS to raczej krótkie szybkie dystanse więc Włoszka ma szanse
 
K 0

kozus

Użytkownik
Aino Kaisa Saarinen - Petra Majdic 1 1.40
Betsafe
Kurs może nie duży ale warty zagrania, gdyż Saarinen specjaliska raczej od klasyka i długich dystansów, specjalistką sprintów raczej nie była, a dziś bieg na 10km klasykiem więc powinno wejść na &quot;izzi&quot;. Nie widzę Petry jako jej rywalki, gdyż Słowenka spisuje się w tym sezonie dobrze, ale tylkow sprintach. Na dystansach odstaje i dzis powinno być to samo.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik

bardzo fajny profil trasy do biegu sprinterskiego.2 x 100m podbiegi.
Szykuje się kolejne zwycięstwo Kowalczyk
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Główna faworytka to Justyna na jutro. Trasa pod nią. Miejsca dalsze ciężko wskazać.
Taki profil powinien też odpowiadać Prochazkowej. Dzisiaj na 10 kilometrów spisała się dzielnie. Jest 13 w generalce. Sporo się przesunęła. Jutro będzie jeszcze lepiej w sprincie. Myślę że można zagrać jakieś h2h z nią.
Kowalczyk wygra po raz 3? Bardzo możliwe. Jak jej znów nie zdyskwalifikują :p Kurs 1.8 na naszą, choć to sprint to liczę, że postara się na podbiegach załatwić sprawę i unikać walki w kontakcie. W unibecie kurs 2 wygląda sympatycznie.
Do tego Astrid Jacobsen ???? liczę na kolejny dobry jej występ. W parze z Longą h2h 1.60 w bet365. Kurs na TOP3 kusi, ale wolę odpuścić :p
 
jokerpro 2

jokerpro

Użytkownik
Nie jestem ekspertem od biegow ale znalazlem ciekawy zaklad Justyna Kowalczyk - Petra Majdic typ 1 @ 1.6 , Justyna wydaje sie byc w super formie i kurs wydaje sie bardzo atrakcyjny. Poprosze ekspertow o opinie ????

Pozdrawiam i najlepszego w nowym roku.
 
bruno90 1

bruno90

Użytkownik
Sprint kobiet w Obersdorfie. Stawiam na faworytkę mianowicie Justynę. Pierwszy powód to jutrzejsza technika klasyczna, Justyna jest w niej cholernie mocna natomiast Kalla która mogłaby jej teraz myśle zagrozić zdecydowanie woli łyżwę. Widać to było po dzisiejszym biegu na 10km. Kolejna sprawa to trasa i 3 podbiegi w tym jeden naprawdę długi. Justyna idzie pod nie poprostu jak koń Polka jest w gazie i jak nie wda się w przepychanki kwalifikujące się przez cudownych sędziów do dyskfy to powinna to wygrać!!

JUSTYNA WIN po kursie 1,73
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Justyna ma spore szanse na zwycięstwo, ale dla mnie to zbyt niskie kursy by zagrać, myślę że obok Justyny największe szanse na podium mają Kalla i Johaug.
ciekawe kursy w bet24

Johaug - Longa 1 1.65 bet24. u większości buków 1.45. Johaug świetnie się prezentowała w ostatnich biegach łączonych, podium w końcówce zeszłego sezonu w Lahti i Falun, 6 miejsce na IO, za każdym razem lepsza od Włoszki. Tutaj też zwłaszcza w drugiej części dystansu Norweżka powinna pokazać swoją wyższość.

Boehler - Zeller 2 1.84
(było 1.88) bet24. 1.45-1.50. w każdym biegu łączonym w ostatnim czasie lepsza była druga z Niemek, nie widzę podstaw do tego by dzisiaj mogło być inaczej.
informacyjnie: także wyższy kurs (1.70) jest na Finkę Lahteenmaki w parze z Tchekalevą, 1.68 jest w tobet, a tak to wszyscy mają po 1.50.
Johaug - Haag 1 1.50 betsafe. o Johaug pisałem już. Haag srebrny medal w tej specjalności na IO, ale niczym się nie wyróżnia do tej pory w Tour de Ski, przeciętne występy, stawiam na Norweżkę.
Kristoffersen - Elden 1 1.45 Betsson. W Norweskim pojedynku zdecydowaną faworytką dla mnie jest Kristoffersen, która lubi ta konkurencję. W Lahti i Falun 5 i 8. Elden słabsze wyniki. W Tour De Ski również do tej pory lepiej prezentuje się pierwsza z Norweżek.
za drobne można spróbować:
Kalla win 10 betsafe top3 2.30 bet365
Johaug win 16 bet24 top3 3.25 Johaug
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom