>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Czy dobrze interpretuje - pursuit, dzisiejsze biegi są pościgowe?
Czyli liczą się czasy z wczoraj lub aktualne różnice wynikające z generalki tour de ski ?
 
K 0

kozus

Użytkownik
Aino Kaisa Saarinen - Marianna Longa 1
2.30
Betsafe

Jak dla mnie to jest kurs śmiało do pobrania, bo jeśli Longa nie ucieknie w klasyku Saarinen, gdzie obie się w nim lepiej czują, to w łyżwie lepsza jest Sarinnen więc kurs warty zagrania.
 
K 49

kacper76

Użytkownik
Tak, pościgowy dziś... Justyna zapewne po raz kolejny całą trasę pokona samotnie z przodu... 1.40 Bwin, ryzyko niewielkie....
nie wprowadzaj ludzi w blad, dzisiaj jest bieg ze startu wspolnego
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Tak dzisiaj będzie wyglądała trasa biegu:

Obie pętle będą pokonywane 2 razy.
Podbiegi są więc Justyna powinna dać radę. :]
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
No i mamy lekką niespodziankę. Justyna dopiero piąta dzisiaj. Jeżeli jest coś nad czym nasza rodaczka musi i może jeszcze popracować to na pewno są to zjazdy. Zwyciężyła Haag, co dla mnie też jest zaskoczeniem, wyżej ceniłem możliwości Kalli, Follis czy Majdić.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Vesna Fabjan - Justyna Kowalczyk
1,65
betsfe
Na dzisiejszym sprincie trasa będzie wyjątkowo pod Justynę, nawet ona sama byla (sorki nie dziala klawiatura poprawnie) zaskoczona, nie ma morderczego podjazdu jak poprzednio lecz kilka mniejszych. To jest woda na mlyn dla naszej zawodniczki.
Justin broni przewagi ok 1.08m nad Kallą, która jest mocna w sprintach po plaskim terenie. Każda zawodniczka mówi, że w tym turnieju przeżywa chociaż 1 dzień kryzysu, dla naszej Justin byl to poprzedni występ.
Rywalka raczej z dolnej pólki nie wiem skąd wujek betsyf wybral ją do pary ale dla mnie to jest value, Vesna zajmuje 50 miejsce w klasyfikacji turnieju i ponad 8 min straty do Kowalczyk.
Dla mnie forma Kowalczyk oraz podjazdy stawiają Polkę w roli faworytki do wygrania biegu i turnieju.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Z tymi podjazdami to nie ma co przesadzac ,bo sa smiesznie małe (profil troche wypacza),ale co do typu pełna zgoda.
Dzis widze Majdic,Randall wysoko,moze do tego Follis.Kalla powinna wygrac w parze z Haag.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jak myślicie, czy Justyna Kowalczyk po tej wpadce ze sprintu ( http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tds_szczescie_w_nieszczesciu_justyny_kowalczyk_176309.html ) ma szansę pokonać Charlottę Kallę w całym cyklu wiedząc, że został jeszcze dziś bieg łyżwą na 15 km i w niedzielę łyżwą na 9 km, czyli ulubione Szwedki, a jedynie na 10 km klasykiem w sobotę czyli ulubiony Polki. Razem jeszcze trzy biegi.
Ja nie mam wątpliwości, Kalla ma za dużą stratę, dziś nawet jeżeli odrobi do Kowalczyk to na pewno jakoś nie dużo, choć wydaje mi się że umówią się z Follis i będą gonić Majdić i odrabiać do Kowalczyk. Ale później wspominany klasyk na 10km tam Kowalczyk znów coś nadrobi a ostatni bieg na 9km to wspinaczka i Kowalczyk rok temu była niezwykle mocna również na ostatnim etapie, no ja nie mam wątpliwości że Kowalczyk wygrywa TDS, a nie zdziwi mnie również jak będzie najlepsza w ostatnich 3 występach.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Macie może linka, gdzie kto z jaką stratą do Kowalczyk Dżasty dziś startuje.???? Wrzućcie.
To już jest kalectwo internetowe jak nie potrafi albo nie chce się znaleźć... Po co chcesz typować skoro widać że będziesz patrzył tylko na czasy. Ja nie podam Ci, jest onet i wystarcz wejść w odpowiednią zakładkę, no chyba że zaraz zapytasz daj ktoś linka onetu... szkoda dalej się rozpisywać
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
Justyna z sukcesem uciekła - http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tds_udana_ucieczka_justyny_kowalczyk_w_dobbiaco_176430.html ale media norweskie twierdzą, że słabnie - http://www.wiadomosci24.pl/artykul/norweskie_media_justyna_kowalczyk_slabnie_176494.html Czy da radę wygrać Tour de Ski Waszym zdaniem? Ja myślę, że powinno być dobrze w sobotę, bo to klasyk jej ulubiony styl, powinna łapać też na lotnych finiszach premie i być szybsza od Kalli, to w niedzielę będzie mieć szansę na obronę tytułu ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Rzeczywiście widać tak jakby zmeczenie u Justyny. We wczorajszym biegu straciła dość sporo. Liczyłem że przybiegnie ok 40s przed kolejnymi, było niewiele ponad 20. Jednak napewno duży wpływ na to miało to że biegła samotnie a tamte w peletonie.
Jutrzejszy klasyk 10km odpowie czy to zniżka formy czy jednak wszystko OK i nie musimy się o nic martwić. Jeśli Justyna jutro nadrobi troche nad rywalkami, to w niedziele na górce też będzie pierwsza
 
O 0

oniegin

Użytkownik
gorsza sprawa ze justynie nigdy dobrze nie szlo w tym val di fiemme na 10km

w obecnej formie niedzielna wspinaczka tez nie bedzie latwa
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
No to ja się wypowiem . Całe szczęście że jutro jest start masowy bo naprawdę ciężko się ucieka w pojedynkę . Myślę że jutro premie lotne zdecydują o Handicapie niedzielnym . Na metę raczej przybiegną w grupie 4-osobowej [ tj. Justyna , Kalla , Follis , Longa ] Więc tam będą różnice nie wielkie . Moim zdaniem lepiej by było aby Justyna wygrała te dwie premie niż cały jutrzejszy bieg . Najlepiej te dwie rzeczy ale to już naprawdę bardzo bardzo ciężko będzie . Ale ogólnie to Justyna w całym TdS triumfuje ale w Pucharze Świata już będzie gorzej . I daję głowę że Marit zacznie pościg za Kowalczyk w Klasyfikacji Generalnej i na pewno znacząca zmniejszy przewagę jaka będzie po TdS .
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
No to ja się wypowiem . Całe szczęście że jutro jest start masowy bo naprawdę ciężko się ucieka w pojedynkę . Myślę że jutro premie lotne zdecydują o Handicapie niedzielnym . Na metę raczej przybiegną w grupie 4-osobowej [ tj. Justyna , Kalla , Follis , Longa ] Więc tam będą różnice nie wielkie . Moim zdaniem lepiej by było aby Justyna wygrała te dwie premie niż cały jutrzejszy bieg . Najlepiej te dwie rzeczy ale to już naprawdę bardzo bardzo ciężko będzie . Ale ogólnie to Justyna w całym TdS triumfuje ale w Pucharze Świata już będzie gorzej . I daję głowę że Marit zacznie pościg za Kowalczyk w Klasyfikacji Generalnej i na pewno znacząca zmniejszy przewagę jaka będzie po TdS .
zapomniałeś o Majdic, która jutro powinna być o wiele mocniejsza niż np. Kalla czy Follis
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Przyznam że kusi mnie dziś postawić że Kowalczyk nie wygra, widać zmęczenie u niej, dziś dystans i styl który lubi 10km klasykiem, ale ona nie ukrywa że nie biega jej się najlepiej w Val di Fiemme, w poprzednim sezonie odległa pozycja w tym biegu. Z resztą Kowalczyk też była np. faworytką w biegu łączonym a co było to widzieliśmy, wydaje mi się że dziś po prostu Kowalczyk będzie się trzymać liderek, a w końcówce gdyby przyszło do sprintu to odpuści. Dziś jakoś wydaje mi się że Majdić i Longa tu trzeba szukać zwycięzcy, bardziej Majdic, która może postawić wszystko na jedną kartę i odskoczyć od początku.
W Sportingbet kurs 2.30 na to że Kowalczyk nie wygra. Co myślicie ?
 
A 0

auer

Użytkownik
Też myślę, że Justyna dzisiaj nie wygra... W ostatnich biegach widać, że złapała jakiś kryzys, jak wiadomo jutro będzie ciężki etap, więc dzisiaj nie powinna aż tak forsować tempa bo jakby nie patrzeć ma przewagę. Do tego na trasie kilka &#39;lotnych premii&#39; więc myślę, że tam będzie chciała powalczyć a finisz zostawi innym. A w stawce jest kilka zawodniczek, które dobrze sobie radzą na tym dystansie... Po takim kursie bym zagrał, że Justyna nie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom