>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Biegi narciarskie 2022/2023 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
T 26K

trynek85

Użytkownik
Parmakoski-Claudel 1 kurs 1,6 etoto/forbet⛔⛔⛔ Claudel świetny bieg,choć dużo jej dało to że przez 3/4biegu wiozła się na plecach Ebby,no nic jutro musi być lepiej
Wracamy po Tour de ski i mamy zawody we Francji.Stawiam tutaj na Kristę, bo według mnie jest lepszą zawodniczką, za Claudel przemawia tylko to że biegnie na swojej ziemi, ale jej wynik powinien być w granicach pierwszej dziesiątki,niby pod Alpe Cermis pozamiatała resztę stawki(był to bieg w stylu dowolnym),ale wszyscy dobrze wiemy ,że to nie był bieg tylko człapanie pod górę. Na początku sezonu był identyczny bieg jak ten dzisiejszy i tam Krista była w ścisłej czołówce, za to Claudel skończyła po za czołową 10-tką.
Czekamy jeszcze na jakieś perełki od Maniek
 
Ostatnia edycja:
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na szybko, bo jestem zawalony robotą konkretnie. Miało nie być dziś typów, ale skoro zostałem wywołany do tablicy, to coś skrobnę...

Diggins J. [V] 2.55 etoto / [top2 - tak] 1.80 forbet
Jessie podczas TdS przeżywała ciężkie chwile. Miała jednak czas na odpoczynek, odpuściła start w Livigno i dziś liczę, że dowali do pieca. Kursy akceptowalne, a jeśli ktoś nie chce ryzykować aż tak bardzo, to opcja w forbet też wygląda obiecująco.

Na większe analizy nie mam dziś czasu, więc wybaczcie 😉

Claudel zabiła kupon 🤦
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
P.Golberg w TOP10 - kurs 1,60
Golberg we wszystkich biegach dystansowych w tym sezonie zajmował miejsce w 10 w tym roku, jest wiceliderem klasyfikacji generalnej kurs przesadzony.
Klaebo-Amundsen 1 (1,75)
To dopiero 2 bieg w Pucharze Świata Amundsena w tym sezonie, tylko raz w całej karierze stał na podium, byłbym zaskoczony gdyby zajął wyższe miejsce zwłaszcza że Johannes startuje jako ostatni
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Jak widzicie dzisiaj występ Erika Valnesa?w zeszłym tygodniu miał fatalny występ ,ale był to styl dowolny.Dziś za to biegną klasykiem i to w tym stylu podczas ostatniego sprintu w Falun Erik wygrał całe zawody.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Moja propozycja na dziś

Sundling wydaje się głównym kandydatem do zwycięstwa.Klasyk to jednak słabsza strona L.Svahn.
W parze norweskiej stawiam na tę z kobiet,która tydzien temu w podobnym sprincie okazała się lepsza.
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
Moja propozycja na dziś

Sundling wydaje się głównym kandydatem do zwycięstwa.Klasyk to jednak słabsza strona L.Svahn.
W parze norweskiej stawiam na tę z kobiet,która tydzien temu w podobnym sprincie okazała się lepsza.
Co do Sundling to jej chyba dziś może zagrozić tylko M.Dalqvist,która ograła ją na ostatniej prostej podczas sztafety.Svahn przez cały poprzedni weekend wydawała się być w najgorszej formie z ekipy Szwedzkiej
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Na szybko i trzeba znowu do roboty...

Valnes E. - Jouve R. [2] 2.23 efortuna
Ponownie przeciwko Norwegowi. Nie jest on w optymalnej formie i wątpię, by coś się zmieniło na lepsze. Tylko tyle, że dziś sprint klasykiem. Ale Francuz też potrafi i na pewno jest w wyższej formie.

Ribom E. - Svahn L. [1] 1.53 efortuna
Emma powinna w tej parze spokojnie być lepsza. Svahn wróciła do PŚ po 2 latach, ale trochę brakuje do swojej najlepszej formy, a Ribom pokazała, że jest znakomicie przygotowana sprintersko do tego sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +994
T 26K

trynek85

Użytkownik
Sundling-Dalhqvist 1 1,4 sts✅✅✅✅
Typ bardziej przeciw Dalhqvist gdyż rzadko kiedy(a chyba w sumie nigdy) nie biegała dystansu 20km.Obie zawodniczki są świetnymi sprinterkami lecz to Jonna ma koncie więcej startów na długich dystansach, gdzie nie raz była w nich w ścisłej czołówce. Dziś jest bieg masowy,ale myślę że gdzieś tak po 10 km Maja zacznie słabnąć i odpadnie z grupki faworytek.
Golberg-Amundsen 1 1,45 sts✅✅✅✅
Paal jest jednym z czołowych zawodników specjalizujący się w stylu klasycznym.Za to drugi Norweg uwielbia styl dowolny,co pokazał w piątkowych zawodach.Na przestrzeni kilku sezonów sporadycznie startował w biegach klasykiem i to jest jeden z głównych argumentów jaki mnie skłania do zagrania na starszego z Norwegów . Jeśli Paal nie zdoła odskoczyć podczas biegu to na finiszu spokojnie pokona Amundsena,gdyż jest też świetnym sprinterem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +721
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Na szybko bez analizy, bo piszę z pracy. Niedziela handlowa i tak to jest...

Parmakoski K. [top6] 1.55 efortuna
Golberg P. [top3] 1.60 efortuna

Może gdzieś są wyższe kursy, ale nie mam czasu szukać, itp. Pozdrawiam

Jak kulą w płot 😂
 
Ostatnia edycja:
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Sprint w Toblach. Skupiam się dziś na kobietach...

Ribom E. - Svahn L. [1] 1.50 efortuna
Ponawiam typ z ubiegłego tygodnia. Emma jest po prostu w wyższej formie, co udowodniła w każdym biegu podczas ostatnich dwóch weekendów.

Diggins J. - Weng L. U. [1] 1.72 efortuna
W stylu klasycznym typowałbym odwrotnie, ale dzisiaj styl dowolny, więc idę w stronę Amerykanki. Po Davos była równia pochyła w dół, ale już ubiegły tydzień był lepszy i liczę, że dziś Amerykanka włączy się do walki że szwedzką koalicją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1223
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Oestberg I.F. - Brennan R. [1] 1.65 etoto
Norweżka w tym sezonie pokazuje się z dobrej strony. Oduściła start w TdS i tą część sezonu startuje na większej świeżości niż większość rywalek. Rossie z kolei jest na małej równi pochyłej w dół. Wczorajszy sprint zupełnie nie udany i też odnoszę wrażenie, że imdalej w las, to wygląda to u Amerykanki jakby leciała na oparach. Dobrze dla niej, że ten weekend jest ostatnim przed MŚ w Planicy, gdzie będziemy mieli trochę przerwy.

Roethe S. - Andrsen I.F. [1] 1.45 etoto
Sjur ma więcej jakości. Co start, to czołówka, a z Andersenem różnie to jest. W stylu dowonym bardziej doświadczony Norweg powinien być wyżej w klasyfikacji końcowej biegu. Początkowo chciałem grać Sjura nawet przeciwko Kruegerowi, ale ten drugi jest nieobliczalny, jeden bieg potrafi pocisnąć na podium, czy zwycięstwo, a kolejny potraktować treningowo i skończyć zawody nawet poza top30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
@1.45 na win Szwedek w sztafecie,zupełnie nieopłacalne.
Za to @4.75 USA jak najbardziej.
Forma Amerykanek rośnie ze startu na start,a sztafeta coś na co bardzo liczą.
Jeżeli \Swirbul nie zrobi jakiejs tragedii na 1 zmianie,to szanse USA wg mnie są .
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Niemcy (K) - Finlandia (K) [1] 1.45 sts
Finki nie pobiegną tu najmocniejszym składem. O ile pierwsze dwie zmiany porównywalne, o tyle kolejne dwie to już będzie odjazd Niemek. Trzecia zmiana zdecydowanie na korzyść Niemek, a na czwartej Kyllonen jeśli nie straci, to też nie powinna odrobić, patrząc na słabą aktualnie formę.

Włochy I (M) - Niemcy (M) [1] 1.80 sts
Idę w kierunku gospodarzy, którzy przy odrobinie szczęścia mogą powalczyć nawet o podium. Ogólnie składy uważam za porównywalne. Na pierwszej zmianie nie powinno być jakiejś dużej różnicy. Na drugiej Fabiani swoje klasykiem też pobiegnie, Na trzeciej Dapra, który wczoraj fajnie się pokazał w biegu indywidualnym, a na czwartej Pellegrino, który zrobi różnicę jeśli dojdzie do finiszu.

Ponad 3 minuty Niemek nad Finkami i nagle jakaś dyskwalifikacja. To jest cyrk.

Włosi piękne zwycięstwo, kusiło grać top3, a na zwycięstwo gdzieś widziałem nawet kurs 50.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom