>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Biegi narciarskie 2022/2023 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Za co w końcu da dyskwalifikacja? Jakoś nie widzę, bo według mnie skład pobiegł taki jaki był w rozpisce przed startem.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
To nie była to faktycznie Rydzek?

A jeśli DSQ dotyczy tej sytuacji, to jakim prawem sts wszystkie typy na 1 zmianę na Gimmler uznał za przegrane? Tutaj było wszystko w porządku, zakłady dotyczyły 1 zmiany, a nie tego co stało się później. Złodziejstwo w biały dzień.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
wiadomo jak policzy, masa ludzi grało Niemki to będzie że Niemcy-Finlandia wynik 2 :-((((((((((((

miałem przez chwilę że jest OK trafiony typ ale przed chwilą zmienili i jest wtopa !!!!
Co z tego, że wiele osób grało, zasady są takie, że jak sztafeta wystartuje, a na koniec widnieje DSQ z obojętnie jakiego powodu, to rozliczają przegraną tej sztafety, a tu widzę kilka osób zastanawia się, jak to policzą :D każdy buk rozliczy to jako wygraną Finlandii zgodnie z regulaminem :)
Post automatycznie złączony:

To nie była to faktycznie Rydzek?

A jeśli DSQ dotyczy tej sytuacji, to jakim prawem sts wszystkie typy na 1 zmianę na Gimmler uznał za przegrane? Tutaj było wszystko w porządku, zakłady dotyczyły 1 zmiany, a nie tego co stało się później. Złodziejstwo w biały dzień.
Pisz do nich, powinni Ci rozliczyć jako wygraną.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Masz na Szwedki rozliczone jak przegrane w fortunie? Jakim cudem skoro ja mam porażkę Niemek z Finlandia. A dobra Niemki lepsze od drugiego zespołu szwedek.

To jest ciekawe tym bardziej. Żaden zespół nie dobiegł więc czemu przegrane
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pisałem, że podium Włochów dziś możliwe. Kurs na V gdzieś nawet był 50!!!

A później popatrzcie jak sts gubi się w swoich rozliczeniach i rozlicza, by wyjść na swoje. Gimmler swoją zmianę wygrała, a wyniki... Sami zobaczcie...
Screenshot_20230205_140432_com.huawei.browser_edit_1082497915672841.jpg
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
I właśnie. Czy to nie nadawałoby się pod podciągnięcie pod punkt regulaminu mówiący o tym że jeżeli w ofercie jest ewidentny blad to bukmacher ma prawo do zwrotu. Czy klient takiego prawa nie ma?? Przecież jeżeli od początku było wiadomo że czwarta Szwedka nie wystąpi to po co było dawać ten zespół w ofercie. Gdyby człowiek to wiedział i pograł w h2h na drugi zespół Norweżek to pewnie by się błędem tłumaczyli

Maniek skoro Niemka przybiegła pierwsza to jak uzasadniają wyniki że wygrała pierwsza zmianę z Finka ale przegrała z Norweżka?
 
L 0

lacrimosa

Użytkownik
I właśnie. Czy to nie nadawałoby się pod podciągnięcie pod punkt regulaminu mówiący o tym że jeżeli w ofercie jest ewidentny blad to bukmacher ma prawo do zwrotu. Czy klient takiego prawa nie ma?? Przecież jeżeli od początku było wiadomo że czwarta Szwedka nie wystąpi to po co było dawać ten zespół w ofercie. Gdyby człowiek to wiedział i pograł w h2h na drugi zespół Norweżek to pewnie by się błędem tłumaczyli

Maniek skoro Niemka przybiegła pierwsza to jak uzasadniają wyniki że wygrała pierwsza zmianę z Finka ale przegrała z Norweżka?
Racja
Post automatycznie złączony:

A ja mam w sts postawione przeciwko Gimmler i kupon przegrany
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
I właśnie. Czy to nie nadawałoby się pod podciągnięcie pod punkt regulaminu mówiący o tym że jeżeli w ofercie jest ewidentny blad to bukmacher ma prawo do zwrotu. Czy klient takiego prawa nie ma?? Przecież jeżeli od początku było wiadomo że czwarta Szwedka nie wystąpi to po co było dawać ten zespół w ofercie. Gdyby człowiek to wiedział i pograł w h2h na drugi zespół Norweżek to pewnie by się błędem tłumaczyli

Maniek skoro Niemka przybiegła pierwsza to jak uzasadniają wyniki że wygrała pierwsza zmianę z Finka ale przegrała z Norweżka?
To chyba chochlik się wkradł w parze z Finką, zamiast 0 jest 9 i stąd lepsza w parze. Ale wszystkie pary powinny być rozliczone jako zwycięstwo Gimmler.

Co do Szwedek to był zgłoszony pełen skład, tylko Svahn stwierdziła przed startem, że jednak nie pobiegnie. A innej zawodniczki już nie mieli, by dokonać zmiany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom